Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

актив херсонської "Батькивщини" в суді




 B-)
   
Захисники вбивць. Які ви мерзота.

Згадайте Лозінського. Покидбки юльківські.

Партія Порошенка - партія вбивць! (с, Гандзюк старший).  :super:
   
 Але ж як мадуровці хвости заносять, таке збудження , таке вже ліплять щоб до шерсті мадуровної партії черговий "лозинський" не пристав
   
Прокуратура проти проходження Мангером поліграфу. Мангер наполягає

 :laugh:
   
Прокуратура проти проходження Мангером поліграфу. Мангер наполягає

 :laugh:
А шо? Парламент не место для дискуссий. Суд - не место для правды.
   
може Луценко теж поліграф пройде?   8-)
   
А у алкашей никакой полиграф не разберется в говне, что в голове.
   
Прокуратура проти проходження Мангером поліграфу. Мангер наполягає

 :laugh:

Оголтіле. Поліграф і його покази до суду не притягниш.
   
Прокуратура проти проходження Мангером поліграфу. Мангер наполягає

 :laugh:
:weep: це лютий, сука, піздєц.
   
Береза каже що той ГЕНЕРАЛ СБУ ДОЦЕНКО був другом Катерини
і "ДОПОМАГАВ КАТІ ЛАМАТИ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ в Херсонській області".

Пля.. це пістуц.. не можу собі такого уявити
щоб ламала ті схеми секретарша, а допомагав їй генерал СБУ.
Та якщо той генерал на своєму місці
 то ні про які схеми не може бути мови ні в якій області.
Інакше чим він займався на такій посаді?
Луценко теж казав що знав Катю особисто і дружив з нею.
І багато політиків, журналістів та високих чиновників на рівні Києва
теж всі дружили з нею і знали особисто.
Не можу зрозуміти як вона встигала дружити з такою кількістю публічних осіб,
та де і при яких обставинах вона з ними знайомилась.

   
:weep: це лютий, сука, піздєц.
Любі друзі)) будь-ласка поясніть
бо я друкую однією рукою, а другою тримаю кришу щоб не зірвало нах.

Я щодо поліграфа. Хароша штука але не в кримінальному провадженні.
І може краще Мангеру не ризикувати з такими експериментами.
Бо висновок після такого тесту не випадає з поліграфа автоматично
а складається людиною, яка проводить дослідження.
А якщо це буде отака сука, як ота прокурорша?
Видасть брехливу бамагу і це доб"є Мангера а не врятує.
   
Оголтіле. Поліграф і його покази до суду не притягниш.

то як воно не є доказом, то чого прокуратура заперечує? Чи не простіше прокуратурі заперечувати ПОТІМ у ході приєднання результатів поліграфа до матеріалів справи? Тупа якась прокуратура, як і її главплокулол.
   
Оголтіле. Поліграф і його покази до суду не притягниш.


Про затвердження Інструкції про порядок використання поліграфа в діяльності органів прокуратури України

Відповідно до статтей 9, 27 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII «Про прокуратуру», з метою покращення якості кадрової роботи, забезпечення об’єктивності при прийнятті кадрових рішень, попередження та виявлення корупційних, а також інших правопорушень НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок використання поліграфа в діяльності органів прокуратури України, що додається.

2. Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - Головного військового прокурора, керівників регіональних, місцевих та військових прокуратур.

Генеральний прокурор України

Ю. Луценко

ПОГОДЖЕНО:

В.о. Міністра
охорони здоров'я України

Голова Спільного представницького органу
об'єднань профспілок




У. Супрун


Г. Осовий

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0764-17


 :weep:
   
Стаття 84 Кримінального процесуального кодексу України:

«Доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

Процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів».
   
Але ж як мадуровці хвости заносять, таке збудження , таке вже ліплять щоб до шерсті мадуровної партії черговий "лозинський" не пристав

та де ж  тім мадурівцям уявляти, як ламають корупційні схеми? вони ж їх можуть лише очолювати
та сепарню в себе в партєйкє приховати
 до пори до врємєні
   
та де ж  тім мадурівцям уявляти, як ламають корупційні схеми? вони ж їх можуть лише очолювати
та сепарню в себе в партєйкє приховати
 до пори до врємєні

Ну, звичайно! Якби ж Пецья хоч ОДНУ корупційну схему поламав за П*ЯТЬ, сука, років, то ми б хоч якусь невеличьку уяву про те мали. А так тільки й бачимо, що Пецья тільки очолює ті схеми.
   
Ну, звичайно! Якби ж Пецья хоч ОДНУ корупційну схему поламав за П*ЯТЬ, сука, років, то ми б хоч якусь невеличьку уяву про те мали. А так тільки й бачимо, що Пецья тільки очолює ті схеми.
як ти могла таке написати!
петро очолює лише томос, там уже крила наполовину вилізли на спині,
а німб прихильники певної політсили домалюють.
корупційні схеми в цій країні очолює Юлька,
вона ж все вкрала, всіх убила і все набрехала.
   
як ти могла таке написати!
петро очолює лише томос, там уже крила наполовину вилізли на спині,
а німб порохоботи домалюють.
корупційні схеми в цій країні очолює Юлька,
вона ж все вкрала, всіх убила і все набрехала.

А шо ж тоді в цей час робив Петья на табуретці всі оці 5 років, поки вона це все крала і очолювала? Який же він тоді вхера Президент, якщо навіть корупційні схеми не зміг поламати?
   
А шо ж тоді в цей час робив Петья на табуретці всі оці 5 років, поки вона це все крала і очолювала? Який же він тоді вхера Президент, якщо навіть корупційні схеми не зміг поламати?
такий бугай як петро, при бажанні,
міг би проломати земну кулю аж до Америки,
а якби ще з розбігу та лобом! Що вже говорити про ті схеми гнилі..
Натомість прийшовши до влади, кинувся ротердамити.
Барига :bueee: просрало шанси як його кум паскуда.
Корочє петро1 то ющ2  +  янучара2. Нещасна Україна..
   
Оті плакатчики тупорилі до крику..
вони сподівались що таким чином змусять петра покарати своїх вірних шісток, винних у смерті Каті?
та ще й перед виборами президента!
насправді вони добились лише того щоб мерзотне педро кинуло під каток луценківської нквд
однопартійця своєї головної конкурентки на виборах.

дивлюсь це судилище на каналі УНН..
отримую шок щоразу при розгляді судом кожного документа..
страшно жити в такій країні... розумієш що біда - не копійчана зарплата чи пенсія..
справжня біда то наші суди і прокуратура.. і ніхто не застрахований від їх смертельних обіймів.
навіть прихильники певної політсили... які насправді є співучасниками педро-злочину.
   
три доби прокурори в суді не можуть сформулювати одну фразу,
яка б містила хоч найменший натяк на вину Мангера хоч у чомусь..
вже пережували все що могли придумати -
і те куди їздила дружина Мангера за останні роки,
і чи є у нього будинок в Австрії, і чим хворіє його дитина,
і чи працював він у податковій три роки тому,
і скільки він платить за оренду квартири,
навіть детально розібрали 8 епізодів чужої справи,
доки адвокати не заволали що то не про Мангера..
Журналіст пожартував що наступні три доби будуть розбиратись
чи Мангер чистить зуби перед сном.

Поки йшли ці нікчемні ганебні спроби будь-що посадити людину ні за що ,
прокурор завірив у залі суду копії документів, не маючи їх оригіналів..
прокурорша третю добу відмовляється надати диски із записом
допитів тих, хто начебто вказав на Мангера як на замовника нападу..
і вимагає повірити їй на слово.. люди! одумайтесь..
як можна голосувати за цю відморожену брудну аморальну тупорилу шоблу?
   
брешеш
если бокстер поддерживает стиви - то это кремлёвская бригада
   
якщо звернути увагу на те, що Гандзюк по всій політиці хвостиком шастала за Ніколаєнком навіть ще тоді, коли він не був мером, і із партії в партію, змінивши політичні орієнтири вона також за ним побігла, то можна припустити, що її з ним зв*язує щось набагато більше ніж просто ділові стосунки.
Отже, ніхто і не засумнівається, що це могла замовити і одна із численних коханок Ніколаєнка, а то і жінка.
Єбанута, нє
Отже, ніхто не і не сумнівається © - єбанута, сама придумала, сама й собі й підтверджує.
   
страшно жити в такій країні... розумієш що біда - не копійчана зарплата чи пенсія..
А тобі не страшно, коли така потвора як Діма Ільченко приходив дерібанити один медзаклад Херсону, точніше - підтримувати дерибан комунальної власності завідуючим цієї лікарні.
Ну це ж нормальний адвокат?
   
А тобі не страшно, коли така потвора як Діма Ільченко..
я його не знаю і в цьому нема потреби,
якщо він порушив закон, нехай з ним знайомляться правоохоронці,
але не ці що служать мерзотному педро, а не закону і праву.
Україні негайно, як повітря, потрібен притомний толковий президент,
який наведе порядок в країні і знищить корупцію,
інакше піста всім, включно з порохоботами.
   
нє
та може бути все що завгодно,
але точно що смерть Катерини використовують аморальні істоти в своїх брудних цілях.
   
Єбанута, нє
Отже, ніхто не і не сумнівається © - єбанута, сама придумала, сама й собі й підтверджує.

Хлопчику, іди нахуй читати настільну книгу слідчого. Я вже давно висрала те, що ти тільки збираєшся їсти.
   
але точно що смерть Катерини використовують аморальні істоти в своїх брудних цілях.
Згоден.
 (tu)
Як з одного, так і з іншого боку.
   
Я вже давно висрала те, що ти тільки збираєшся їсти.
:weep:
Бєда©
Шо ж ти тіко среш?

   
Арешт із правом внесення застави - таке рішення ухвалив суддя Шевченківського районного суду Києва Олександр Кипчарський щодо голови Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк.


Сума застави становить 2 млн 497 тисяч гривень. Захист підозрюваного в особі Дмитра Ільченка заявив, що в нього немає таких грошей і їх "доведеться позичати".

Мангера було заарештовано в залі суду до 3 березня.

Прокурори просили для нього арешт без можливості застави до 3 березня, оскільки в Мангера нібито є будинок у Відні, куди він може втекти. Як пояснила прокурор Вікторія Калита, саме до цієї дати продовжено період досудового слідства.

Адвокати голови Херсонської облради заявили, що ризики втечі або перешкоди розслідуванню відсутні. На думку захисту, достатньо буде особистих зобов'язань Мангера.
   
Згоден.
 (tu)
Як з одного, так і з іншого боку.
тільки з одного, у якого в руках прокуратура і суди,
от саме їх і використовує проти свого конкурента на виборах
владна мерзота, яка обманом всілася на український трон 5 років тому.
   
Арешт із правом внесення застави - таке рішення ухвалив суддя Шевченківського районного суду Києва Олександр Кипчарський щодо голови Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк.
цього хлопчину в мантії шкода, він опинився у такій собі вилці,
бо він не знає переможця виборів, тому ухвалив компромісне рішення -
на випадок перемоги петра, таки запобіжний засіб Мангеру є,
як і замовляли, а якщо переможе Юля, теж відмазка буде - застава,
внесення якої дозволяє Мангеру бути на свободі.
   
 юлькаті, адвокат закликав вас зібрати кошти на заставу зубожілому Мангеру...

  щось не бачу ентузіазму серед фупівської юлькашні...

  фупівські юлькаті, де ваші гроші на заставу?



 
 
   
За голову Херсонської облради Владислава Мангера, підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, внесли заставу.

Про це повідомив у Facebook його адвокат Дмитро Ільченко.

Він зазначив, що заплатив за підзахисного особисто.

"Якби я прийняв допомогу від усіх, хто побажав допомогти Владиславу Мангеру, то ми б вже зібрали більш ніж 2 мільйони доларів", – стверджує захисник.

Ільченко пояснив, що вирішив внести заставу особисто, щоб уникнути "чергової хвилі домислів від Доценко (співробітник СБУ – УП) і Ко з приводу грошей".

Адвокат також оприлюднив квітанцію про внесення застави.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/15/7206760/
   
партія вбивць "Батьківщина" продовжує загрожувати людям  :X

Батько Гандзюк заявив, що за ним стежать, він підозрює Мангера
1915 переглядів
2
Четвер, 21 лютого 2019, 19:10
3
0

Батько Катерини Гандзюк Віктор заявляє, що звільнений під заставу очільник Херсонської облради Владислав Мангер залякує свідків.

Про це Віктор Гандзюк повідомив "Громадському".

"Перебуваючи на волі, Мангер впливає на слідство. Вдається до залякування свідків. З моменту попереднього судового процесу я особисто відчув за собою стеження. Став отримувати незрозумілі телефонні дзвінки", - розповів він.

Крім того, батько Гандзюк розповів, що багато свідків отримують погрози і деякі з них бояться продовжувати свідчити.

"Деякі готові відмовитися від свідчень. Боюсь за свою безпеку і я. На жаль, МВС не здатне забезпечити безпеку мені та свідкам. Ми двічі просили надати охорону. Нам відмовили", - зазначив Віктор Гандзюк.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/21/7207342/
   
партія вбивць "Батьківщина" продовжує загрожувати людям  :X

Батько Гандзюк заявив, що за ним стежать, він підозрює Мангера

Батько Катерини Гандзюк Віктор заявляє, що звільнений під заставу очільник Херсонської облради Владислав Мангер залякує свідків.

Про це Віктор Гандзюк повідомив "Громадському".

"Перебуваючи на волі, Мангер впливає на слідство. Вдається до залякування свідків. З моменту попереднього судового процесу я особисто відчув за собою стеження. Став отримувати незрозумілі телефонні дзвінки", - розповів він.

Крім того, батько Гандзюк розповів, що багато свідків отримують погрози і деякі з них бояться продовжувати свідчити.

"Деякі готові відмовитися від свідчень. Боюсь за свою безпеку і я. На жаль, МВС не здатне забезпечити безпеку мені та свідкам. Ми двічі просили надати охорону. Нам відмовили", - зазначив Віктор Гандзюк.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/21/7207342/
може він поїхав головою після смерті дочки?  :umnik2:
   
Как адвокат я сталкиваюсь с уголовными делами, понимаю, как проходят расследования и как находят преступников. Поиски виновных проходят не только и не столько через поиск окурков, отпечатков пальцев или опознаний. Физические улики нужны для закрепления результата. На самом же деле следствие отрабатывает окружение жертвы - как друзей, так и врагов. Выясняется, с кем жертва имела деловые отношения, с кем и что не поделили. И, самое главное, выясняется, кто реально получает выгоду от преступления.
И вот тут проблема . Я боюсь, что следствие никогда не найдет заказчика потому, что ЕГО НЕ ИЩУТ.

А точнее так: следствие ищет убийцу не Екатерины Гандзюк - и.о. управляющей делами исполкома городского совета, чиновника мэрии и руководителя избирательной компании Владимира Миколаенко. Вместо этого ищут убийцу Екатерины Гандзюк – святой Девы-воительницы, голыми руками победившей хуйло, единственной, кто не позволил России захватить Херсон, последней надежды патриотов и той, которая вскрыла коррупцию в городе и области. А это ведь совсем разные люди!

Вот уже два месяца я ожидал, что меня вызовут на допрос. О моем конфликте с Катериной знали все. Да и я его не скрывал. Более того, находясь в оппозиции к мэру, я открыто заявлял, что не борюсь с ним - так как считаю его безвольной куклой, человеком, которым на 100% управляла Екатерина Гандзюк. К слову, я тут искренне её уважал - она взяла под контроль Владимира Миколаенко до такой степени, что последний не подписывал ни одного документа без её "разрешения".
Чтобы не быть голословным, я приведу несколько примеров, доказывающих, что конфликт с ней у меня был и очень серьёзный.

Я доказывал незаконность её назначения на должность, ведь по закону управделами должен быть утвержден на сессии городского совета, а единственные голоса, на которые она могла рассчитывать, были голоса части "Оппозиционного Блока" и нескольких депутатов из других фракций, в общей сложности - менее 10 из 54.

Я боролся с нарушением ею трудового законодательства. Например, с тем, как по её инициативе в исполкоме издевались над незаконно уволенными и восстановленными "по суду" чиновниками - размещали их кабинет в подвале в комнате без окон, и не пускали в здание городского совета (https://www.0552.ua/news/1262527/mer-hersona-i-ego-komanda-ustroili-nacalnice-otdela-po-svazam-s-obsestvennostu-bojkot). С тем, как она выселяла неугодных сотрудников, которых не получалось уволить, в отдаленное от исполкома здание в кабинет с разбитым окном, лишала "неугодного" сотрудника всей оргтехники и выставляла требования "срочно" составить какой-то документ и даже назначала сотрудникам исполкома рабочее место... в коридоре (http://fakti.ks.ua/svezhie-novosti/12895-v-hersone-ves-otdel-po-borbe-s-korrupciey-rassleduet-3-minuty-raboty-eleny-mazur.html).

Я поддерживал депутата Елену Мазур, которая вскрыла случай, когда Катерина пыталась списать только что отремонтированный автомобиль (http://fakti.ks.ua/svezhie-novosti/13878-io-upravlyayuschaya-delami-gorispolkoma-sovershila-dolzhnostnoe-prestuplenie.html).

Ещё я оппонировал ей, когда по моим заявлениям против преступников, сидящих в горисполкоме, правоохранительные органы проводили обыски и выемки, а Гандзюк в это же время писала в Фейсбуке, какие же сволочи мешают работать честным людям (https://grivna.ks.ua/news/mandatnye-deputaty-hotya-napisat-avakovu-zhalobu-na-chinovnicu-gandzyuk). Правда вся эта история закончилась обвинением и передачей в суд дела против её друга.  :-)o
   
Ещё чаще я критиковал её за постоянные неэтические высказывания против журналистов и общественников. Например, когда председатель "бюджетной" комиссии городского совета предложил, чтобы представители общественности имели право совещательного голоса при рассмотрении бюджета, она ответила: “Это ваша идея была… пригласить безработных, бомжей и заикающихся людей с явными девиациями на бюджетную комиссию?” (http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/6952-v-zashchitu-neudobnykh). Потом она называла городских общественников не иначе, как "бомжами и безработными" (http://fakti.ks.ua/aktualno/10248-na-obschestvennyy-sovet-huliganku-gandzyuk-ne-pustila-mama.html).

И уничтожила систему электронных петиций, пропуская через модерацию бредовые предложения и отклоняя адекватные (http://tnua.info/politika/15220-priehali-katerina-gandzyuk-segodnya-samaya-vmenyaemaya-v-merii-hersona-video-.html)

Но самый большой наш конфликт был из-за вопроса по отделу регистрации места жительства, где очередь достигает 2-х (!) месяцев, и место в очереди стоит около 500 гривен. Катерина последовательно боролась против введения электронной системы, которая бы избавила людей от очередей. Почему - остается загадкой, но город отказался даже от предложений доноров установить системы бесплатно. Также критиковал я её за то, что она лоббировала назначение первым вице-мэром действующего члена Партии регионов Игоря Козакова. Или оправдывала действия своего кума Власова - откусившего ухо человеку, а затем избившего и ограбившего женщину. Или его жены - Якубсон, избившей прямо в горисполкоме журналистку.

Конфликт никогда не был односторонним. Так, однажды, Екатерина Гандзюк попыталась кинуть в меня головой от селедки. Или привела на заседание комиссии, которую я возглавляю, аниматоров - сорвать рассмотрение жалобы на неё (https://mnyug.com/655-katerina-gandzyuk-zaschischaet-korrupcionnye-shemy.html), а когда я вызвал полицию - спрятала аниматоров в своем кабинете. Также она организовала мое снятие с должности председателя комиссии по законности. Правда, через неделю я восстановился. Но честно скажу - было неприятно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія