Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Женщина в норме и не в норме

Re: Женщина в норме и не в норме

Гєрвашка, не згадуй моє ім"я "всує".
Слухай, пихате канадійське дупомийло, мені насрати на твої напучення, а також на твої ідіотські просторікування, твої вологі мрії про самців, починаючи з альфи і закінчуючи омегою.

Одразу помітно, що клімакс тобою тіпає, аж іскри з очей летять!

Ти скотилася до примітивного кидання гівенцями, як і твоя американська подруга. І раніше, з твоїми дебільними претензіями на винятковість, була смішною і нецікавою. А нині, коли вдаєшся до сороміцького лексикону вокзальної чи базарної шльондри, і поготів.

Віддавайся, кому хочеш, адже живеш у вільній країні.

Бувай здорова. Звернись до лікаря, нехай щось порадить, щоб пережити вікові фізіологічні зміни.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

https://www.npr.org/sections/health-shots/2013/09/23/225349120/to-succeed-at-breast-feeding-most-new-moms-could-use-help

We were recognized as the top hospital in the Sacramento metro area, and the only medical center in our area to be listed among the top six in California.

центр вселенной всех антисоветчиков форума

Це було всього одне маленьке дослідження. Ця ж стаття посилається на це дослідження, а там цифри зовсім інші:

https://www.npr.org/sections/health-shots/2013/07/31/207285165/more-moms-are-breastfeeding-but-many-babies-still-miss-out/
   
Re: Женщина в норме и не в норме

а там цифри зовсім інші

Какие ?

   
Re: Женщина в норме и не в норме

Слухай, пихате канадійське дупомийло, мені насрати на твої напучення, а також на твої ідіотські просторікування, твої вологі мрії про самців, починаючи з альфи і закінчуючи омегою.

Одразу помітно, що клімакс тобою тіпає, аж іскри з очей летять!

Ти скотилася до примітивного кидання гівенцями, як і твоя американська подруга. І раніше, з твоїми дебільними претензіями на винятковість, була смішною і нецікавою. А нині, коли вдаєшся до сороміцького лексикону вокзальної чи базарної шльондри, і поготів.

Віддавайся, кому хочеш, адже живеш у вільній країні.

Бувай здорова. Звернись до лікаря, нехай щось порадить, щоб пережити вікові фізіологічні зміни.

Значить, в точку. Я не матюкаюся - це ти тут писав, бруднороте, і намагався матюкатися ламаною англійською.

Відповзай, Козлодоєв.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Значить, в точку. Я не матюкаюся - це ти тут писав, бруднороте, і намагався матюкатися ламаною англійською.

Відповзай, Козлодоєв.
Відповзай ти, я у себе дома.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Відповзай ти, я у себе дома.

Це мій форум, так само як і твій. Ти приповз у цю тему і заклав її своєю огидною присутністю.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Какие ?

Almost 50 percent of babies are still being breast-fed at least sometime at 6 months of age, according to the Centers for Disease Control and Prevention. That's up from 35 percent in 2000.

The number of babies breast-feeding at 12 months also rose, from 16 percent in 2000 to 27 percent in 2010. Go moms!
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Це мій форум, так само як і твій. Ти приповз у цю тему і заклав її своєю огидною присутністю.
А що, на канадійських форумах твій Royal English «нє катіт»? :tongue:
   
Re: Женщина в норме и не в норме

А що, на канадійських форумах твій Royal English «нє катіт»? :tongue:

Повторю ще раз - що ти робиш у цій темі і що ти дописав по суті?

А нічого. Як я вже сказала, все, чим ти запам"ятався на цьому форумі - це брудноротим харасментом мене, Ольги Тейлор і деяких інших жінок.

Я уже описала, чому ти це робиш. Тобі до психіатра.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Повторю ще раз - що ти робиш у цій темі і що ти дописав по суті?

А нічого. Як я вже сказала, все, чим ти запам"ятався на цьому форумі - це брудноротим харасментом мене, Ольги Тейлор і деяких інших жінок.

Я уже описала, чому ти це робиш. Тобі до психіатра.
:give_rose:
   
Re: Женщина в норме и не в норме

брудноротим харасментом
Тю, та в моєму селі зроду таких слів не чули! :tongue:
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Almost 50 percent of babies are still being breast-fed at least sometime at 6 months of age

"at least sometime" - это другое, это не "exclusively"
   
Re: Женщина в норме и не в норме

"at least sometime" - это другое, это не "exclusively"

В 6 місяців починають дехто давати прикорм, тому вони за визначенням не будуть годувати виключно груддю.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Якби творець (бог чи природа чи хто там ще) і справді так задумав як пише ТС, то він би жінку наділив мозком відверто примітивним
   
Re: Женщина в норме и не в норме

В 6 місяців починають дехто давати прикорм, тому вони за визначенням не будуть годувати виключно груддю.

Ну так 87% были вынуждены начать прикорм раньше.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Ну так 87% были вынуждены начать прикорм раньше.

Дядя, в тебе реально з логікою проблеми. Не винуждєни, а дають, це варіант норми.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Дядя, в тебе реально з логікою проблеми. Не винуждєни, а дають, це варіант норми.

Всё снова. В статье говорится про группу женщин которые пытались следовать рекомендации врачей - до 6 месяцев кормить только молоком своим.
Я так понимаю слово "exclusively".
И своей цели там добились только 13%.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Всё снова. В статье говорится про группу женщин которые пытались следовать рекомендации врачей - до 6 месяцев кормить только молоком своим.
Я так понимаю слово "exclusively".
И своей цели там добились только 13%.

Ти знов про ту статтю, маленьке дослідження? яке воно має відношення до світової ситуації в цілому? ти кажеш, що у них молока просто не стало  :facepalm1: А я кажу, що там різні фактори.

Взагалі скільки кому кого годувати - особиста справа матері, яка несе відповідальність за свою дитину. Рекомендації ВОЗ, наприклад - годувати мінімум 2 роки. Дехто зразу відмовляється годувати взагалі із принципу, бо не хочуть. Їх проблеми та їх дитини.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Какие ?
. В 2017 году картина в Украине изменилась к лучшему, ведь уровень исключительно грудного вскармливания детей до 6 месяцев увеличился до 64,6%,
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Мене, крім того тінейджера, ніхто не хапав. Але чуйка на альфу, вона генетична. Розкажу історію.

Колись ми були на весіллі. Мені було в районі 22-24 років, досвід спілкування з чоловіками в основному зводився до тримання за ручки і одної серйозної рілейшеншип, яка була в основному лонг-дистанс.

Ну, весілля в селі, тири-пири. Ви в курсі. Я там щось никаюсь по кутках, як завжди. В центрі витанцьовує чоловік в районі 30, досить непоганої фігури та красивості, в хорошому костюмі і якісних черевиках, дама біля нього просто мліє, він її досить неприкрито обнімає, і т.п. Якась родичка шепче на вухо - він такий-сякий, неодружений, бабник типу.

Ну я далі продовжую никатись. І тут бац - він підходить до мене і запрошує танцювати. Я трохи офігіла, але йду - в наших селах відмовитись потанцювати означає образити. Він так досить чемно мене тримає, не лапає, питає, хто я і що я.  Ну ок, перетанцювали, він через деякий час знову мене запрошує. Мене це почало вже напрягати. Я вирішила звалити і втікла до хати. Лягла на якомусь ліжку і лежу.

Проходить деякий час і бац! заявляється він. Каже - куди ти поділася? я тебе шукав. Я кажу - в мене дуже болить голова. Він став переді мною на коліна і так рукою доторкнувся до щоки - каже, мала, мені дуже шкода. Що я можу для тебе зробити?

І тут я зрозуміла, чому він бабник. Тому що у той момент я просто шкірою відчула його досвід, його впевненість і разом з тим ніжність, яка у порівнянні з мужністю дає просто бомбезний ефект. Але я також зрозуміла, що я для нього на один зуб. Таким, як він, потрібні були жінки його рівня - цікаві, досвічені, драйвові. Я зрозуміла, що I can fall down very quickly.

Танцювати я так і не вийшла, під приводом головного болю пролежала до кінця весілля, потім ми поїхали додому і я більше його не бачила.

от дарма не дала. Ну який в тебе лишився сексуальний досвід від чоловіків? Колхозан який-небудь, що тільки й вміє пострибати на тобі, а потім відвалитися та захропіти? Печалька. Втратила шанс.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

от дарма не дала. Ну який в тебе лишився сексуальний досвід від чоловіків? Колхозан який-небудь, що тільки й вміє пострибати на тобі, а потім відвалитися та захропіти? Печалька. Втратила шанс.
Ну що якийсь чоловік - Дон Хуан, це ще не значить, що він те ж саме не буде робити, що й "калхозан" у ліжку.
   
Re: Женщина в норме и не в норме


Поэтому в норме женщина с 15 до 45 лет делает 10 детей и не имеет критических дней вообще.
Пятеро должны дожить до репродуктивного возраста, из них 2 ~ 3 погибнуть в войнах и несчастных случаях.
Так работает естественный отбор.
Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи и маленькая голова,
заточенная под монотонную малоинтеллектуальну ю деятельность типа стирки вручную, прядения, дойки и т.п.
Всё остальное - малопригодные для размножения особи, случайно полученные в результате скрещивания и не отсеянные естественным отбором.


В популяции сохраняются и передаются гены(признаки) тех особей, кто оставил наибольшее потомство, которое достигло детородного возраста и также дало потомство. Очевидно, что среди этих признаков не на последнем месте окажется способность и мужчин и женщин выбрать себе правильного партнёра, с которым получится родить и вырастить такое потомство. Критериями  выбора будут красота=правильные и гармоничные пропорции=здоровое жизнеспособное потомство, сила и ум = способность защитить и обеспечить к совершеннолетию потомству необходимые навыки для выживания. Т.е и для мужчин и для женщин эволюция движется в сторону возрастания их ума, красоты, силы, выносливости, активности и т.д, что способствует выживанию и успешности их потомства. Естественно, что при ролевом отличии мужчины и женщины в семье эти требуемые навыки будут для них пропорционально отличаться. Мужчине, как защитнику и добытчику требуется сила и стратегическое мышление, женщине, как домохозяйке и хранительнице семейного очага - ум многозадачный с навыками психолога(для понимания, что чувствуют дети и муж).  Но никак не как у ТС " Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи и маленькая голова",  вовсе не за таких самок ведут конкурентную борьбу самцы.
   
Re: Женщина в норме и не в норме



Хочется привести пример хомо сапиенса, занятого монотонной малоинтеллектуально й деятельностью типа прядения.
Огромной задницы не видно, огромных сисек тоже (поскольку это мужчина). Голова уж какая была...
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Никто никуда никого не двигает. Деление на полы (кстати, двуполость и однополость - не единственно возможные комбинации, эволюция изобретательна) возникло как ускоритель этой самой эволюции, комбинация родительских генов+ мутации дает более разнообразное потомство, чем клонирование+мутации. Прогресс двигает (а не эволюция) человеков к внематочному выращиванию детей, к генетическим манипуляциям над будущими отпрысками, но ликвидировать двуполость - зачем ?
Как зачем? Ты знаешь сколько войн начиналось из-за баб?
А потом одежда ? Колготки?
Каблуки очень тяжело делать.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

от дарма не дала. Ну який в тебе лишився сексуальний досвід від чоловіків? Колхозан який-небудь, що тільки й вміє пострибати на тобі, а потім відвалитися та захропіти? Печалька. Втратила шанс.

Що я, дуринда якась? читай уважно:

досвід спілкування з чоловіками в основному зводився до тримання за ручки.

Але я також зрозуміла, що я для нього на один зуб.

Переспати з малознайомим чоловіком, щоб стати якоюсь покриткою з дитиною на руках? У мене були власні плани на своє майбутнє, і слава Богу, я їх успішно виконала.

Який колхозан? всі мої родичі люди з вищою освітою, і той мужик теж.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Пока женщина кормит грудью - она не может забеременеть.
Кормят грудью обычно до 3-х лет.
Поэтому в норме женщина с 15 до 45 лет делает 10 детей и не имеет критических дней вообще.

с 21 года треба народжувати. Вираховано біологами, до того недобре для розвитку. більше 20 можна так народити, отже є близнята. Але факундитет 10 діточок.


Пятеро должны дожить до репродуктивного возраста, из них 2 ~ 3 погибнуть в войнах и несчастных случаях.

На сьогодні виживає по-моєму майже 100%, звідки брали дані?


Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи

достатньо широкі бедра і накачане спортивне тіло, щоб оту отару народити. Ще якісна їжа дуже важлива і здорова психіка.


и маленькая голова,
заточенная под монотонную малоинтеллектуальну ю деятельность типа стирки вручную, прядения, дойки и т.п.

Чудова голова, бажано дві вищі освіти і спеціальна освіта щодо виховування дітей. Дале потрібна гармонійна обстановка і здоровий стиль життя.

Дитині потрібна розумна мама, з порядними моральними принципами, освічена, щоб могла гарно виховати, і розумні речі вчила. Взагалі ото виховання дітей і є однією з наїнтелектуальнійши х професій. А на рахунок здорового стилю життя - то інакше мутації, і як результат дебілізм і аутізм, а це соціопатія і моральні збоченці, то уродів так можна зробити.


стирки вручную, прядения, дойки и т.п.

ото чого?


В последние 200 лет их появилось много, поскольку появились противозачаточные средства, социальнвя защита, медицина,
в результате все имеют одно и то же количество детей, которые как правило доживают до репродуктивного возраста независимо от их наследственности,
дальше опять делают тех же двух детей независимо от своих склонностей и т.д.
Т.е. отбор нарушен, генетические половые шаблоны порушены, женщины преращаются в психопаток, живущих в такт с критическими днями и постоянно в поиске партнёра,
поскольку находятся в ненормальном для их тела состоянии ( не беременны, не кормят никого грудью, ужасные критические дни и т.п. )
Это непрерывный изврат.


Взагалі для психікі жінки отой стиль життя, як ви пишете, і є краще, є ж дослідження. Навпаки добре стало, можна і 10 народити і працювати, близнюків, тройня, і за 15 років навідь ті 10 можна народити. Треба хіба сім’ю хорошу. Інакше жінки не хочуть народжувати. Я по демографії вже орієнтуюсь на 100%, навідь лекції відвідувала.

Для єкології і для людей взагалі оті тренди з 2-5 дітями і є оптимум. Є люди, які дуже добре одружилися, то там треба народжувати. Але решта людей може жити з 2-4 дітьми на сім’ю - це наукові факти, жінка, яка відпочиває від народжування і є нормальна, є ж золота середина. Така купа літератури по цій темі, дуже гарно можна фінансування отримати під таке дослідження. Можна навідь просто літературу аналізувати.

Останнє редагування: 24 червня 2020 07:55:33 від Meridian
   
Re: Женщина в норме и не в норме

В популяции сохраняются и передаются гены(признаки) тех особей, кто оставил наибольшее потомство, которое достигло детородного возраста и также дало потомство. Очевидно, что среди этих признаков не на последнем месте окажется способность и мужчин и женщин выбрать себе правильного партнёра, с которым получится родить и вырастить такое потомство. Критериями  выбора будут красота=правильные и гармоничные пропорции=здоровое жизнеспособное потомство, сила и ум = способность защитить и обеспечить к совершеннолетию потомству необходимые навыки для выживания. Т.е и для мужчин и для женщин эволюция движется в сторону возрастания их ума, красоты, силы, выносливости, активности и т.д, что способствует выживанию и успешности их потомства. Естественно, что при ролевом отличии мужчины и женщины в семье эти требуемые навыки будут для них пропорционально отличаться. Мужчине, как защитнику и добытчику требуется сила и стратегическое мышление, женщине, как домохозяйке и хранительнице семейного очага - ум многозадачный с навыками психолога(для понимания, что чувствуют дети и муж).  Но никак не как у ТС " Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи и маленькая голова",  вовсе не за таких самок ведут конкурентную борьбу самцы.
от до речі так. жінка ж не тільки народжує, вона ще й свої гени передає потомству, розумові здібності в т.ч. а потім і виховує дітей більшість часу.
тому тупість і невеликі розумові здібності і в старі часи (особливо в старі часи) серйозним недоліком були.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

с которым получится родить и вырастить такое потомство

Но никак не как у ТС " Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи и маленькая голова",  вовсе не за таких самок ведут конкурентную борьбу самцы.

Как раз была мода на полных женщин и как раз поскольку рожали много и выкармливали преимущественно молоком, а худоба женщины считалась признаком слабости здоровья.


   
Re: Женщина в норме и не в норме

Так работает естественный отбор.
Всё остальное - малопригодные для размножения особи, случайно полученные в результате скрещивания и не отсеянные естественным отбором.



Треба допомагати ростити дітей родичам і друзям. Для суспільства оті особі мають величезне значення. До племінників відноситься якщо психіка в нормі, як до рідних, до дітей друзів так само, наголошую про здорову психіку. Без отих людей, які мають багато вільного часу і готові допомогти, було б хана, в суспільстві все завжди в нормі, це природньо закладено. Ті особі не є для розмножування непотрібні, Ви помиляєтесь, дитину треба ростити, там багато рук потрібно. Треба гармонія щоб була, хтось в сім’ї хоче своїх дітей, а хтось має інші приоритети. Має бути хіба нормальне рішення, і щоб ніхто не мав проблем зі своіїм рішенням потім.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

среди женщин были гении, но в исторический период "нормального" размножения они были отсеяны естественным отбором,
поскольку имели меньше детей или вообще не имели детей
такое возможно и сегодня
мужчина - гений имеет больше шансов на многочисленное потомство, чем женщина - гений


Жінка, яка народила дітей, виховала і поставила на ноги і є геній. Якій інтелект потрібний для того, щоб народити і виростити здорових дітей, це ціла наука. В суспільстві дуже обмежена комунікація щодо того. Жінки сздили століттями з дітьми мовчки, отож хтось має приносити в дім гроші. Не є деградацією сидіти з дітьми. Навпаки навідь. Якщо цього не розуміти, то означає виховувати не так, як треба. Інша річ, людині потрібна комунікація з дорослими. З сусідкою можна поговорити, з вчителькою в школі. На сьогодні жінки працюють все ідно... не знаю, як в Україні. Але з приводу дітей, жінкам в еволюції повезло більше, ніж чоловікам, всі спокійно відносяться, якщо жінка проводить час з дітьми, що і є найкращою діяльністю, все решта не є так цікаво, хіба в біотопі за тваринами спостерігати, конструювати щось, якись драйв. Від психіки залежить.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

демографія дуже важлива. Ото потомство - це якість життя. Все в порядку наскільки мені відомо в світі на сьогодні, всі тренди. А психічні негаразди від сатаністів і від дебільних мамочок, які палили під час вагітності.
   
Re: Женщина в норме и не в норме


Как раз была мода на полных женщин и как раз поскольку рожали много и выкармливали преимущественно молоком, а худоба женщины считалась признаком слабости здоровья.
И худоба и полнота не есть признаками хорошего здоровья, в отличие от правильных пропорций тела, плоского живота и развитых мышц, которые свидетельствуют о хорошей наследственности, метаболизме и наличии достаточного ума, чтобы понимать важность поддержания себя в форме для обретения правильного партнёра для создания семьи. Сексуальные предпочтения (полные, худые...) не есть предметом моды, т.к являются врождённым и важным инструментом отбора и эволюции. Конечно есть небольшой процент почитателей нестандартных пропорций, что скорее связано с психическими или психологическими отклонениями, но в целом природа диктует влечение к эталону.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Сексуальные предпочтения (полные, худые...) не есть предметом моды, т.к являются врождённым и важным инструментом отбора и эволюции.

Да, и когда у всех одинаковое количество детей, то отбор отключается. И сексуальные предпочтения постепенно приобретают случайный характер типа белого шума.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

В популяции сохраняются и передаются гены(признаки) тех особей, кто оставил наибольшее потомство, которое достигло детородного возраста и также дало потомство. Очевидно, что среди этих признаков не на последнем месте окажется способность и мужчин и женщин выбрать себе правильного партнёра, с которым получится родить и вырастить такое потомство. Критериями  выбора будут красота=правильные и гармоничные пропорции=здоровое жизнеспособное потомство, сила и ум = способность защитить и обеспечить к совершеннолетию потомству необходимые навыки для выживания. Т.е и для мужчин и для женщин эволюция движется в сторону возрастания их ума, красоты, силы, выносливости, активности и т.д, что способствует выживанию и успешности их потомства. Естественно, что при ролевом отличии мужчины и женщины в семье эти требуемые навыки будут для них пропорционально отличаться. Мужчине, как защитнику и добытчику требуется сила и стратегическое мышление, женщине, как домохозяйке и хранительнице семейного очага - ум многозадачный с навыками психолога(для понимания, что чувствуют дети и муж).  Но никак не как у ТС " Поэтому в норме у женщины огромная задница, огромные сиськи и маленькая голова",  вовсе не за таких самок ведут конкурентную борьбу самцы.

Це у ідеалі так.
А на практиці ситуація протилежна, приблизно ось така



Є багато випадків у історії життя на Землі, зокрема приматів на мавпоподібних людей, коли вони не прогресували, а регресували і, врешті-решт, вимирали. І виною цьому були часто занадто комфортні умови - вдосталь їжі, відсутність хижаків, тощо.
Нема ніяких гарантій, що з людством цього не станеться.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

А на практиці ситуація протилежна, приблизно ось така

+
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Особо прикольно, что ТС, видимо, считает женщин другим видом, с отдельной от мужчин эволюцией.
И явления полового диморфизма - чуть ли не видовыми признаками.

Даже не знаю, как ему объяснить, что дети у мужчин и женщин общие, и эволюция - тоже....
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Даже не знаю, как ему объяснить, что дети у мужчин и женщин общие, и эволюция - тоже....

А конкретно что вы имеете в виду ?
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Кстати, выше есть ролик с отрывком из фильма, обратите внимание на фигуры женщин.
   
Re: Женщина в норме и не в норме

А конкретно что вы имеете в виду ?

Что если идет отбор на большую попу и маленькую голову, то он идет для обоих полов.
 
   
Re: Женщина в норме и не в норме

Кстати, выше есть ролик с отрывком из фильма, обратите внимание на фигуры женщин.

Я вас, наверное, сильно удивлю, но женская фигура довольно легко изменяется на протяжении жизни.
Мужская тоже.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія