Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Ребенок талантлив - что делать родителям?

ФЗВ: Ребенок талантлив - что делать родителям? Нове

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.

что делать родителям?

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:40:25 від pravda
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?

ну це як я
скажімо присадити його читати книжки
обо розвязувати матиматичні задачі

ну а потім тільки бізнес
нам лінивим інакше ніяк тільки бізнес
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?

Спуститися з небес на грішну землю. Ваша дитина - звичайний шалопай, яких в Україні - мільйони.
Закінчить школу - влаштуйте його в ПТУ, нехай здобуває професію. А то виросте бовдур з комплексом Наполеона. :fool:
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?


Репетитор, не?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Спуститися з небес на грішну землю. Ваша дитина - звичайний шалопай, яких в Україні - мільйони.
Закінчить школу - влаштуйте його в ПТУ, нехай здобуває професію. А то виросте бовдур з комплексом Наполеона. :fool:

Ни прибавить, ни отнять.

Талант имеет главное свойство: его очень просто зарыть в землю. Что абсолютное большинство людей успешно делает.

И обычно все родители считают своих детей уникально талантливыми.  Ну так вот: если ребёнок свои таланты нигде не проявил, то талантливым он может считаться исключительно в пределах собственного дома.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Спуститися з небес на грішну землю. Ваша дитина - звичайний шалопай, яких в Україні - мільйони.
Закінчить школу - влаштуйте його в ПТУ, нехай здобуває професію. А то виросте бовдур з комплексом Наполеона. :fool:

Ні.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?

Які інтереси має ваша дитина?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?

Талант до лінощів?  ;o
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?

батькам заохочувати власним прикладом і припинити тиранити дитину власними нереалізованими ілюзіями/амбіціями, а просто любити і підтримувати

 :umnik2:
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Так багато людей кажуть: здібний, але лінивий.

Так ось: лінивий - це вирок. Це піздєц усім сподіванням.

Бо лінощі - це ж не просто так.. Це біохімія. Органічні властивості мозку людини. Тут одного бажання щось змінити замало. Карочє... То до сраки все. Ледащо приречене. Яке б воно не здавалося талановите.

І навпаки: трудяга заткне за пояс десяток талантів, а може й сотню. Легко.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив
smx

я не родитель, но попробывал бы мотивировать
- заинтересовать
- репетиторы (но в меру)
- материально, вот хочешь новый телефон к примеру он сам должен хотеть (море, комп и т.д.) - закончи там на 80 из 100 средний бал или какие цели у вас

   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

В мене та ж проблема. Дитина не дурна, але щоб сама сідала за уроки? ніфіга. Постійний контроль і поки не переробить уроки, не отримує доступу до улюбленої гри.  У мене розмова коротка і методи драконівські ("поганий поліцейський"), а у чоловіка більш поміркований підхід ("хороший коп"). На щастя, я помічаю, що у неї зростає усвідомлення того, що добре вчитись - це престижно.

А я в її віці колись науку сама носом рила і вчилася на всі 5 і ніхто наді мною не стояв. За 10 років у школі не було жодної четвірки.

Щодо мотивації, то працює. Можна завести типу графіка, де розписати елементи і відзначати, чи виконано умови. Домовитися, скільки треба виконати, щоб отримати якийсь приз (наприклад, покупку нового одягу). 

Наша мала захотіла айфон. А я кажу - якщо принесеш два табеля підряд без трійок, то поговоримо про це. І думаю -  який там айфон, вона трійок по математиці не виправить. Приносить осінню табель - нема жодної трійки (крім фізкультури, але у них там усіх двійки і трійки). Я офігіла. Думаю - а от не треба було обіцяти! Приносить табель весною - теж без трійок і четвірок поменшало. Довелося купити телефон на др (старішу модель, яку вона і хотіла).

Останнє редагування: 22 травня 2018 02:54:40 від Inanna
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Є практики, а є чисті теоретики. Потрібна зацікавленість.
Немаловажну роль грає соціум і друзі.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Но ленив и учится с не менее талантливыми. Очень страдает.что делать родителям?
в каком классе?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Я каждый день уношу с собой на работу все гаджеты и все шнуры от телевизора принтера монитора и так далее.это выглядит как полный п***а со стороны. Только что младший сын закончил начальную школу с экзаменами на 11 и 12. На днях вступительные экзамены в среднюю.
Где то 30 минут в день он уделяет урокам. Представляю сколько времени учатся дети которые экзамены сдали плохо. Нисколько!
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Вчера не взяла на работу ничего бо сегодня у детей выходной. И что? Они ОБА забыли  посетить свои спортивные секции
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

А від чого страждає? Що каже сама дитина?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив
fam

есть дети любознательные и творческие, а есть (их больше) просто потребители. вина родителей.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Я каждый день уношу с собой на работу все гаджеты и все шнуры от телевизора принтера монитора и так далее.это выглядит как полный п***а со стороны. Только что младший сын закончил начальную школу с экзаменами на 11 и 12. На днях вступительные экзамены в среднюю.
Где то 30 минут в день он уделяет урокам. Представляю сколько времени учатся дети которые экзамены сдали плохо. Нисколько!

 (tu)  (tu)  (tu)

Я мушу новий пароль від компа малої тримати в секреті навіть від чоловіка, бо він їй його колись злив! не витримав натиску, хехе :).

Важко тепер з цими гаджетами. Раніше їх не було, то такі, як я, по вихідних із сумками ходили в бібліотеку. На два тижні принесу і є чим зайнятися у вільний час. А в останні роки я взагалі перестала читати книги - читала одні новини та всякі сайти типу цього. Хоча зараз накачала на смартфон всяких книжечок.

А що вже казати про дітей та підлітків?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Талановитий, але лінивий.  :facepalm1: Всі батьки вважають своїх дітей талановитими, а більшість дітей ліниві.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

есть дети любознательные и творческие, а есть (их больше) просто потребители. вина родителей.

Залежить від мотивації. У деяких людей є так звана intrinsic motivation - тобто людина мотивує сама себе, їй ніхто не потрібен іззовні. Тому деяким дітям цікаво вчитися, досягати певних результатів, бо це задовільняє їх внутрішні потреби. Не у всіх дорослих вона є, а тим більше у дітей, а тим більше дітей молодшого шкільного віку. Психологша моєї дочки каже, що очікувати такого від дітей молодшого шкільного віку в цілому не потрібно, а мій випадок, коли я була малою (ААА-особистість, самостійність, високі результати для свого віку)  - це скоріше виняток із правил.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

      Талантливы те, кто может без постоянно давления со стороны родителей поддерживать уровень знаний. Но в определенный момент родители обязаны настоять на том или ином дальнейшем процессе обучения. Коллега до окончания школы участвовал во всех олимпиадах по физике и математике.  В Бауманку двери открыты были. Окончил 10-й класс, послал всех нахрен, пошел в досааф на водителя, а потом в армию. И так 30 лет водилой. Родители были простенькими заводчанинами, не настояли в свое время.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Чаще всего, проблема не в том , чтобы ребенка загрузить или мотивировать. Проблема в родителях- они должны постоянно и длительно контролировать ребенка, его загруз, его занятия и времяпровождение. А это трудно- родители работают и им становится банально лень этмм заниматься уже через пару дней от начала воспитательного процесса.
Пришел папик или мамик с работы, поели и уткнулись в гаджет.
А  с ребенком надо работать. Это тяжело)
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Мы своего загрузили так, что он слово мама не успевал сказать.
Тоже нам говорили- умен, способен, бонвиван. Но страшно ленив.
С мужем контролировали его загруз, мотивировали денежно, не слазили пару лет.
Сами работали тогда как волы.

 
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив



А я в її віці колись науку сама носом рила і вчилася на всі 5 і ніхто наді мною не стояв. За 10 років у школі не було жодної четвірки.


Ужас какой перфекционизм :)
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив
fam

intrinsic motivation

на самом деле эта "intrinsic motivation" -результат ПРАВИЛЬНОГО воспитания. Родители (сознательно или нет) не прозевали соотв. критический период развития ребенка. А в большинстве случаев он проходит у детей впустую.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

В Канаде всех детей тестируют на талантливость. Есть формальный тест и беседа с психологом, для определения способа мышления. Таким детям действительно не сильно итересно в обычной школе. Нужно дополнительное обучение. Мы ограничились тем, что у него обучение углубленно французского и школа сильная. Плюс в путешествиях он впитывает информацию и впечатления как губка и запоминает все и сразу.  Но вообще, каждый год учителя готовили ему индивидуальный план ( так положено). Но нужно помнить, что только около трёх процентов детей талантливы. Остальные - обычные. Наш в своё время сдал на 99.96 из ста этот тест. Вы сдавали что- то подобное?
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Спуститися з небес на грішну землю. Ваша дитина - звичайний шалопай, яких в Україні - мільйони.
Закінчить школу - влаштуйте його в ПТУ, нехай здобуває професію. А то виросте бовдур з комплексом Наполеона. :fool:
100% Талантливый, но ленивый... прям про меня.
На землю б***ь спуститься! В ПТУ после 8-го класса, потом... ну а потом 2 высших, бизнес... но это все было ПОТОМ. Для начала - научился гайки крутить, в жизни очень даже помогло, в том числе и в овладении инженерными знаниями попизжее
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Раньше секли... Розги не травматичны,но жопа всё чуйствует. Не опасно,но еффективно! Но времена изменились,так шо надо терпеть... какой вырастет,такой и вырастет. Мы их все равно любим. B-)
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Я каждый день уношу с собой на работу все гаджеты и все шнуры от телевизора принтера монитора и так далее.это выглядит как полный п***а со стороны.

сестра X( - вперше (а я це робила ще 15 років тому)) зустріла  "мій" метод)) ... попри мовну спецшколу та фізико- технічний ліцей, які безумовно були серйозним навантаженням це був дієвий спосіб не відволікатись від завдань, правда, син ще вмів просто лягти поспати одразу після занять))
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Спуститися з небес на грішну землю. Ваша дитина - звичайний шалопай, яких в Україні - мільйони.
Закінчить школу - влаштуйте його в ПТУ, нехай здобуває професію. А то виросте бовдур з комплексом Наполеона. :fool:

 (tu)

В чем талант? Он совершил научное открытие написал художественное произведение ставшее хитом, или выиграл медаль на чемпионате мира?

Я по профессии тренер, видел сотни детей, которых считали талантами, носили на руках и пели оды, и которые ничего потом не добились ни в спорте ни в жизни... некоторые стали алкоголиками и наркоманами потому, что им с детства внушали, что они таланты, не такие как все, а на поверку оказались таким и даже хуже... некоторых уже нет, они ушли из жизни в  возрасте 30 +\. - ...

Так что если хотите чтобы ребенок достиг чего-то в жизни, то меньше ему говорите о его талантливости, даже если он имеет какие-то природные задатки к этому, и приучайте больше работать над самообразованием и самосовершенствован ием...

Ну и на счет того, что трудяга затыкает за пояс талантливого лентяя, тоже согласен, и это подтверждает практика. Все спортсмены, которых я знаю, и которые добились серьезных успехов были фанатичными пахарями...

Останнє редагування: 22 травня 2018 08:46:12 від Ihad
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

олімпіади і конкурси наше все

а далі нагадати дитині

що другий, це тільки перший з тих, хто програв
і так до рівня міжнародних олімпіад

вибачайте, якщо він і міжнародні буде вигравати легко і ліниво
то відстаньте від дитини, хоча є ще стимул по віку

у нас з молодшим домовленість, він цього року бере призове на міській олімпіаді з математики серед 6х класів чи з фізики серед 7х
і тоді отримує смартфон такий, як у мами
довідка - він іде в 3-й клас, але вже математику та фізику пройшов до того рівня

інший вихід - давати роботу у напрямку таланту, в мене доця з 8го класу дизайнером підробляла непогано і контрольні з математики та фізики для політеху за грошики робила
і стимул, і розвиток
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

у нас з молодшим домовленість, він цього року бере призове на міській олімпіаді з математики серед 6х класів чи з фізики серед 7х
і тоді отримує смартфон такий, як у мами

 :facepalm1:

Я своєму так само сказав. Закінчиш рік з похвальним листом - отримаєш планшет.
Ну і піздєц усьому життю з тим планшетом.  :weep:

контрольні з математики та фізики для політеху за грошики робила

хіба там не простіше заплатити прєподам? Приходить поціент з чужою контрольною і намагається впарити її як свою. Це ж видно. Чисто оскорблєніє прєпода. Заплатив комусь, а не йому.
Така хуйня працювала при совку (я сам дипломи писав за 120 баксів), але десь у 94-му - як обрізало. Прєподи відібрали хліб у мене і у дівчини, яка графічну частину креслила. Гарна дівчина була.  :kiss3:
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

:facepalm1:

Я своєму так само сказав. Закінчиш рік з похвальним листом - отримаєш планшет.
Ну і піздєц усьому життю з тим планшетом.  :weep:

хіба там не простіше заплатити прєподам? Приходить поціент з чужою контрольною і намагається впарити її як свою. Це ж видно. Чисто оскорблєніє прєпода. Заплатив комусь, а не йому.
Така хуйня працювала при совку (я сам дипломи писав за 120 баксів), але десь у 94-му - як обрізало. Прєподи відібрали хліб у мене і у дівчини, яка графічну частину креслила. Гарна дівчина була.  :kiss3:

смартфон так, а інтернет тільки дома і по пару годин під наглядом
плюс ігри не грає, він хоче їх створювати, тому потрішки почав розбиратись з програмуванням.
в нього свій нетбук вже рік, правда без виходу в інтернет

і зараз працює, цілі фірми діють коло кожного з "вузів" м. Тернополя.
має бути написано і від руки, тому роботи море, особливо нарисна чи деталі машин
там і креслення тільки олівцем на ватмані

мій особистий рекорд 15 дипломів за рік
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

(tu)

В чем талант? Он совершил научное открытие написал художественное произведение ставшее хитом, или выиграл медаль на чемпионате мира?

Я по профессии тренер, видел сотни детей, которых считали талантами, носили на руках и пели оды, и которые ничего потом не добились ни в спорте ни в жизни... некоторые стали алкоголиками и наркоманами потому, что им с детства внушали, что они таланты, не такие как все, а на поверку оказались таким и даже хуже... некоторых уже нет, они ушли из жизни в  возрасте 30 +\. - ...

Так что если хотите чтобы ребенок достиг чего-то в жизни, то меньше ему говорите о его талантливости, даже если он имеет какие-то природные задатки к этому, и приучайте больше работать над самообразованием и самосовершенствован ием...

Ну и на счет того, что трудяга затыкает за пояс талантливого лентяя, тоже согласен, и это подтверждает практика. Все спортсмены, которых я знаю, и которые добились серьезных успехов были фанатичными пахарями...

навпаки
хвалити треба постійно, але тільки за реальні успіхи

перемога на міській олімпіаді - це однозначно перемога

і треба ставити завдання і задачі, які б вимагали роботи над собою, самоосвіти і самовдосконалення
а не змушувати працювати

про спорт - можливо
про науку - ніколи в житі, можна пахати роками і не досягнеш рівня того, хто просто читає книжки, я таких знаю, мені потрібно тиждень, щоб розібратись, а вони, як художню літературу
про мистецтво - повна фігня, я не вмію малювати і не навчусь, хоч вбий все життя, а когось бозя поцілувала
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

давно колись чув базікання жінок
одна каже- а мій талановитий, може вчитися але не хоче, звідси погані оцінки
смішно було слухати- якщо не хоче, значить не може
це й все
талант і досягнення це в переважній більшості випадків велика дисципліна і праця, і також мотивація
інша справа що вони не можуть замінити здібності- людина без слуху не стане великим музикантом, але може навчитися пристойно грати на інструменті
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

про мистецтво - повна фігня, я не вмію малювати і не навчусь, хоч вбий все життя, а когось бозя поцілувала

Навіть дивно, що ви, із своїм світоглядом, розумієте це.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

давно колись чув базікання жінок
одна каже- а мій талановитий, може вчитися але не хоче, звідси погані оцінки
смішно було слухати- якщо не хоче, значить не може
це й все


Я ж кажу: лінощі - це біохімія. Так само, як шизофренія. Як інколи виняткова працездатність у людей з проблемами щитовидки.

Коли ледацюгу бити різками, то больові подразники стимулюють ендокринну систему вкидати певні гормони у кров, біохімічний фон змінюється, одні процеси радикально (на порядки) пришвидшуються, інші гальмуються.

Це дуже складний механізм насправді. Але його нам дано з древніх часів, як аксіому. Не розбирайся у процесах на рівні доктора наук, а вимочи добру різочку. Так бригада молдаванів накриває будинок за пятьорку баксів: якісно, на десятиліття. Хоча про сопромат і не чули.

Або таке явище як піст. Як було древнім людям пояснити необхідність посту для організму? Придумали казки. Головне - досягли мети.

Деколи люди не в змозі досягти потрібного результату казками, там вже природа трохи допомагає. Наприклад, явище дівочості, притаманне лише людині і відсутнє у тварин.
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

Панове, в когось є досвід боротьби з дитячою прокрастинацією? Приміром, коли уроків на півгодини, максимум, годину. Здавалося б, зроби й будеш вільним. Але ні - знайде безліч різних справ, а уроки відкладатиме до останнього.

З.І. І то не лінощі - бо увесь той час дитина не байдикує, а щось активно робить (наприклад, малює).

Останнє редагування: 22 травня 2018 11:32:40 від Roland
   
Re: ФЗВ:Ребенок талантлив

если ребёнок свои таланты нигде не проявил, то талантливым он может считаться исключительно в пределах собственного дома.
+
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія