Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕлень продолжает ДЕЛО Супрунихи!

ЗЕлень продолжает ДЕЛО Супрунихи!

Я при Порохе долбал против Супрунихи тут не по-деЦки. Теперь ЗЕленые мрази цитируют радостно. Ну что взять с тупорылых холопских дебилов? Они так ни  хрена и не понимают. Но тогда хоть Ковида не было. А продолжать это уничтожение здравоохранения по-супруниховски при Ковиде? Это вообще за такое вешать надо. Инфекционки закрывают, 400 концентраторов с барского плеча-индусам.

ЗЕлень ублюдки.

Из 60 000 умерших от Ковида только официально, минимум 30 000 на совести ЗЕленой мерзоты. (только официально).

Вольтарен, чим вже полірнувся?

Re: ЗЕлень продолжает ДЕЛО Супрунихи!

Молодець, Волька!

Мочі зебілів, які продовжують справу педрилів!

Вольтарен, чим вже полірнувся?
------------------------------------------
4см. высунулось.... :D  X(

Запутался наш Пеця...( c) Wolter

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=961734.0

Чи дійсно штам "Дельта" такий небезпечний і чому реформа Уляни Супрун не була помилкою: інтерв’ю з Ігорем Кузіним
Цитувати
- Президент Зеленський чесно визнав, що медреформа в Україні не зроблена. Чи була реформа Уляни Супрун помилкою?

- Основний фокус реформи Уляни Супрун – зміна моделей фінансування. Мені дійсно подобається ця ідеологія. Мова йшла про те, що ми змінюємо саму ментальність лікаря, що робота має бути оплачена. І в залежності від того, що я роблю, і як я це роблю, я отримаю більше або менше. Ця філософія мала призвести до підвищення якості медичної допомоги.

Єдина проблема – ми починаємо хороші реформи, а потім міняємо людей, бо щось пішло не так. Реформа недоведена до кінця. Тому її базова філософія трохи втрачена. Ми змінили механізми фінансування, але не запустили механізм контролю якості за наданням цієї медичної допомоги. Тому лікар, який має більше декларацій, отримує такі ж самі кошти, як і лікар, який має таку ж саму кількість декларацій, але працює детально з дотриманням всіх протоколів із кожним пацієнтом. Тому компонент з якості медичної допомоги маємо запускати.

- Багато хто каже, що найбільшою помилкою реформи Супрун була ліквідація СЕС…

- Це абсолютна неправда.
Що таке ліквідація СЕС? Санітарно-епідеміологічна служба була ліквідована 2012 року. Я мав якраз досвід праці в Державній санітарно- епідеміологічній службі і пішов звідти 2012 року саме через те, що вона реформувалася. Мені було незручно і некомфортно працювати в цій структурі. Так склалося, що я повернувся за 9 років. Однак реформування або переформатування СЕС жодним чином не було пов’язано з пані Уляною Супрун. Це рішення кінця 2011 року. І тут важливо зауважити, що реформа навіть СЕС також не була доведена до кінця.
Відкрийте, будь-ласка окрему тему з цими цитатами, аби познущатись над тупорилою кінченою зеленню.

Депутаты из ЕС сделали  официальный запрос бывшему министру Степанову : сколько закрыли больниц при Супрун.
МОЗ официально ответили - при Супрун ни одной больницы не закрыли .
Ни одной больницы !
Сколько можно брехать про Супрун ?

Супрун була міністеркою два роки
За два роки :
  Стартувала програма "Доступні ліки". Два роки українці безоплатно або за невелику доплату отримують ліки проти хронічних хвороб серця, астми та діабету 2 типу.

▪ Виписано понад 35 мільйонів рецептів на понад 1,8 мільярда гривень.

▪ Програмою користуються більш як 7 мільйонів людей.

▪ За перший рік кількість пацієнтів з нормалізованим цукром при діабеті 2 типу збільшилася на 6,5%.
Кількість викликів швидкої допомоги з підозрою на інсульт чи інфаркт зменшилася на 4,2%.
Майже на 6% менше українці викликали швидку через приступи бронхіальної астми. Всього на 17 000 менше викликів.

▪ Рецепти на "Доступні ліки" вже можуть виписувати лікарі у приватних закладах та лікарі приватні підприємці.

За два роки за Супрун :

Була заснована нова для України інституція – Національна служба здоров'я України.

Цей рік став початком докорінної трансформації системи охорони здоров’я України. Перші результати відчули лікарі первинної медичної допомоги та їхні пацієнти.

▪ 99% всіх комунальних закладів первинки країни перейшли на нову модель фінансування. Попри прогнози "експертів", які віщували провал підписання договорів, гроші пішли за пацієнтом.

▪ Лікарі та медсестри почали отримувати гідну заробітну плату

▪ Пацієнти – перелік медичних послуг та аналізів, які вони гарантовано можуть отримати у свого лікаря безоплатно.

Розпочалася кампанія "Лікар для кожної сім’ї".

▪ Вперше українці самі обирають своїх лікарів – незалежно від місця реєстрації, проживання, форми власності закладу. Адже кожен п'ятий медзаклад, що долучився до трансформації, приватний або лікар-ФОП

---------
При Супрун смертність серед українців знизилась, а при нинішніх - українці мруть, як мухи.

Депутаты из ЕС сделали  официальный запрос бывшему министру Степанову : сколько закрыли больниц при Супрун.
МОЗ официально ответили - при Супрун ни одной больницы не закрыли .
Ни одной больницы !
Сколько можно брехать про Супрун ?
Лінк?

Заслуга Уляни Супрун у подоланні корупції в сфері медичних закупівель.
 За даними Рахункової палати, 39% коштів на централізованих закупівлях ліків вдається економити, оскільки за керівницва Уляни Супрун міністерство створило прозорі процедури, які заохочують виробників ліків брати участь у тендерах в умовах конкуренції. Це сприяє зниженню цін на ліки.

«Саме під керівництвом Уляни Супрун Міністерству охорони здоров’я вдалося широко розгорнути реформу закупівлі ліків та лікарських засобів, побороти корупцію та корупційні схеми на закупівлях, а також передати закупівлі ліків авторитетним міжнародним організаціям. Це ліки, які неможливо просто піти та купити в аптеці, бо саме держава ними забезпечує», – зазначила  Інна Іваненко, виконавча директорка благодійного фонду «Пацієнти України».

Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/70772-patients-and-doctors-support-uliana-suprun

Присутні на брифінгу сімейні лікарі наголосили на таких позитивних здобутках медичної реформи під керівництвом Уляни Супрун, як спрощена система ліцензування та відкриття приватної медичної практики лікарями. «Нова медична реформа розправила крила як мені, так і багатьом лікарям. Ті лікарі, які скористалися новими можливостями – спостерігають зміни та мають можливість для професійного розвитку і не думати як вижити», – додала Віолетта Лійка, сімейний лікар, експерт громадської організації «Платформа Здоров’я».

Завдяки реформі медичні заклади, які уклали договори з Нацслужбою здоров’я, почали отримувати оплати за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». У зв’язку з цим, заробітні плати лікарів первинної ланки зросли у 2-3 рази. «Сьогодні я відчуваю, що ставлення пацієнтів до лікарів змінюється. Мої колеи відчувають себе більш гідними. Для сільського лікаря зарплатня у 12-15 тисяч гривень – це нова омріяна реальність», – розповів Ігор Заставний, сільський сімейний лікарь.

Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/70772-patients-and-doctors-support-uliana-suprun

І т.д.
Ну, цим усім треба цікавитись.  Ця інформація протирічить ригозеленим  бредням про " доктор смерть ".

У нас ,в Україні було більше двадцяти міністрів МОЗ.
Що вони зробили для того, щоб медицина в Україні була  сучасна, людяна, а не скотська ?
Нічого не зробили.
Прийшла Супрун на два роки, подивилася на все скотство, яке було в українській медицині, і почала щось добре робити для людей.
І тут же одержала ярлик : доктор смерть "
І прокльони " мудрого українського народу "
Ті всі міністри - ненажери були " докторами - життя ",
Де логіка ? Де здравий смисл ? Де хоча б інстинкт самозбереження в українського мудрого народу ?
Де мізки ?

Та тому, що тотальний пи*здець в медицині і освіті планувався на другий термін Петра. Бо після такого - перемога б йому точно не світила.

Але НСЗУ, яка рулить грошима - створила Сюпрун. План реформи створила Сюпрун. В МОЗ в основному залишилися люди Сюпрун. І Ляшко - людина Сюпрун. Степанов закриття лікарень якраз пригальмував. Але якщо НСЗУ не виділяє на якусь лікарню фінансування - вона рано чи пізно буде закрита.

І то все заслуга Сюпрун.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія