Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть кляті вороженьки...

Пишуть  кляті вороженьки...

...що у нашого Бубочки є інше громадянство. Взагалі то це основа для імпічмента. Я, звісно, людина  довірлива,але хотілось би знати напевне. Мене,як і багатьох,вистачило б заяви хоча б  Мендель-Пендель,що це брехня. Я ж кажу,що я довірливий.... ;)

Re: Пишуть  кляті вороженьки...

у нарика их не может быть меньше 3:
1. Украина - по рождению
2. Израиль по маме и папе ))
3. Раша - со времен лизания ботинок Маслякову

...що у нашого Бубочки є інше громадянство. Взагалі то це основа для імпічмента. Я, звісно, людина  довірлива,але хотілось би знати напевне. Мене,як і багатьох,вистачило б заяви хоча б  Мендель-Пендель,що це брехня. Я ж кажу,що я довірливий.... ;)
хай кацапське мвс офіційно викладе скану бубочкиного пачпорта. Якщо це правда ми його повісемо на Хрещатику. Якщо ні то не повісимо

хай кацапське мвс офіційно викладе скану бубочкиного пачпорта. Якщо це правда ми його повісемо на Хрещатику. Якщо ні то не повісимо
==========================
  Дмитро Нескоромний, що був зам глави СБУ пише що в нього Ізраїльский.

В ТС також скоріш за все є кацапське та ізраїльське громадянство.
Кацапське - чисто бізнес.
А про те шо він "жидовская морда", він сам тут вихвалявся. :gigi:

Де саме пише?

Бо з нього нещодавно зняли заочний арешт, так шо є підозра, що взяв-таки Дімасик свої 30 копійочок  :shuffle:

і ви пішіть :laugh:  на місці бубочки я б на цього дмитра подав до суду за брехню, але воно дурне тому скоріш за все так не зробить

Пофіг по великому рахунку.  Реального механізму реалізації імпічменту не існує.  Тим більше при монобільшості зелені

і ви пішіть :laugh:  на місці бубочки я б на цього дмитра подав до суду за брехню, але воно дурне тому скоріш за все так не зробить
---------------------------------------------------
 Це дуже сурьозна підозра, ШОП МНЕ ТАК ЖИТЬ... Для таких випадків є хоча б Мендель,що б спростувала. Ось чесно б...Повірив. Але вони мовчать... Ну-ну... мабуть таки щось є. Чи він вкарв,чи в нього вкрали,але щось є. А що? Ми повинні знати- це сучасний світ.

---------------------------------------------------
 Це дуже сурьозна підозра, ШОП МНЕ ТАК ЖИТЬ... Для таких випадків є хоча б Мендель,що б спростувала. Ось чесно б...Повірив. Але вони мовчать... Ну-ну... мабуть таки щось є. Чи він вкарв,чи в нього вкрали,але щось є. А що? Ми повинні знати- це сучасний світ.
а ще можна сказати що у зеленського є хвіст і копита і хай мендель спростовує :gigi:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія