Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ні, за Україну будуть воювати українці. Про що мова?

Звісно що це логіка ЗЕлені,що нас повинні захистити мериканці,чи там брити... Зрозуміло,що це будуть ВСУ, НГ, Тероборона, та добробати, якщо щось. Якщо українці будут твердо захищатися,нам нададуть військову допомогу,тобто зброю та  продукцію подвіного призначення. Може навіть грошима на власне виробництво зброї також.

І буде їх присутність...це таки стримуючий фактор, бо, наприклад кацапські кораблі самі можуть оказатися в ризкої ситуації, бо раптом пострілять не туди і отримають у відповідь. Це,так би мовити,перший етап.

Якщо будуть бомбити міста,та багато жертв, то на другому етапі,можливо закриють небо. Це ще більш стримуючий фактор. Можливо вони навіть стріляти не будут,а лише супроводжувати наші винищувачи.

А третій етап, якщо до нього дійде, буде в тому,що кацапи таки в щось НАТівське влучать. Ось тоді може бути усе.

Хоча скоріш за все все буде на першому етапі. Там і закінчиться.

Головне щоб кацапські танки до Запоріжжя не доїхали, бо Вольтарен обмотає себе гранатами й героїчно підірветься, зупиняючи колону  :K

Re: Ні, за Україну будуть воювати українці. Про що мова?

веди нас, Волько,
ми з тобов!

Я буду госпітальєром,як був у 2014-2016.  Допомогав шпиталям та відділенням політравми у нас. Хто зна що буде. ЗЕлені ж буде "#какаяразница"?

Олдбой уже воює з маслом Рошен.

Також ми знаємо чим буде займатися зелень та інші єврєйци

Звісно що це логіка ЗЕлені,що нас повинні захистити мериканці,чи там брити... Зрозуміло,що це будуть ВСУ, НГ, Тероборона, та добробати, якщо щось. Якщо українці будут твердо захищатися,нам нададуть військову допомогу,тобто зброю та  продукцію подвіного призначення. Може навіть грошима на власне виробництво зброї також.

І буде їх присутність...це таки стримуючий фактор, бо, наприклад кацапські кораблі самі можуть оказатися в ризкої ситуації, бо раптом пострілять не туди і отримають у відповідь. Це,так би мовити,перший етап.
Якщо будуть бомбити міста,та багато жертв, то на другому етапі,можливо закриють небо. Це ще більш стримуючий фактор. Можливо вони навіть стріляти не будут,а лише супроводжувати наші винищувачи.

А третій етап, якщо до нього дійде, буде в тому,що кацапи таки в щось НАТівське влучать. Ось тоді може бути усе.

то чому ж такий обсьор в 2014-2015 ;)  [ua]

то чому ж такий обсьор в 2014-2015 ;)  [ua]
Важко до тебе доходить.Декілька разів тобі говорили що 2014р Україна армії не мала,на керівних посадах скрізь кацапи.

Важко до тебе доходить.Декілька разів тобі говорили що 2014р Україна армії не мала,на керівних посадах скрізь кацапи.

а де ж то було. бюджет мамчурі справно освоювали. вся влада з 1991 року демократично вибрана і набрана українцями з українців.  в аромії служили винятково воїни українці - адже українців не воїнів не буває. і тут - нема армії. за якими такими критеріями немаармії. і за якими такими критеріями зараз як кажуть армія є. зауваж - не аммчурі кажуть мамчурі і зараз як і в 2014 кажуть що військових рішень по криму і донбасу немає - нато спасі ніхт шісен мінськ капітулірен - годуйте і платіть нами ми ваша армія. яка не армія . ну армія є. для жрання в столовках і  отримування получок - а у всьому іншому армії немає))

А хтось враховує фактор біженців, у разі  атаки Рашки? Європі потрібні 10-20 лямів голодних ртів?

А хтось враховує фактор біженців, у разі  атаки Рашки? Європі потрібні 10-20 лямів голодних ртів?

чисто україснький ультиматум)))) впізнеаю найбоєздатніших воїнів)) якщзо ви не захистите нас ми всі разом втечемо до вас і сядемо там на соціал вас дармоїдить)))

Re: Ні, за Україну будуть воювати українці. Про що мова?

Я буду госпітальєром,як був у 2014-2016.  Допомогав шпиталям та відділенням політравми у нас. Хто зна що буде. ЗЕлені ж буде "#какаяразница"?

допомагав препаратом від облисіння?

чисто україснький ультиматум)))) впізнеаю найбоєздатніших воїнів)) якщзо ви не захистите нас ми всі разом втечемо до вас і сядемо там на соціал вас дармоїдить)))
Так такі як ти і будуть у перших рядах на білому коні і вентилятором з гівном у руках! :lol:

Так такі як ти і будуть у перших рядах на білому коні! :lol:

ні. такі як я в будь якій державі - противсіхи анархіссти.а в перших рядах на білих конях братушків зустрічатимуть - як то й проявилось в криму - ті  що служать силовиками зараз. сбушники поліціянти зсушники.  військово мосрький флот)) вони ж ніочго іншого не можуть як дармоїдити бюджет вдаючи з себе воїнів))))
крим той показав  ;)

ну і як показав приклад вовки яворівського чи ірочки фаріон - те ж саме буде з патіротами - до 1990 року вони були патріотами радянського союзу і комуністичної апртії - а з 1991 - патріоти україни  :laugh:

.

Це не тільки логіка зелені. Це мантра популярна серед простого наріду  і ще з 13 року. Згадаймо як тоді штатівські есмінці зайшли а наші тішились.
Насправді реакція НАТО буде дуже швидка і суттєва. На кордонах НАТО піднімуть все шо здатне літати щоб убезпечити країни члени на кордоні з кацапами . Війська НАТО підтягнуть до кордонів з рф і розгорнуть додатково і скільки треба щоб убезпечити країни члени і їх громадян від дурного руського ваньки.  Платники податків тих країн де влада думала не лише за корито а й за громадян будуть почуватися у безпеці. На цьому все. А нам списані техніку і озброєння плюс трохи бабла.

а...то ти паспорт мальтійського ордену отримав!

ПРИЗНАВСЯ!!!

тепер всі знати будуть..
в тебе яке там звання?

Я буду госпітальєром,як був у 2014-2016.  Допомогав шпиталям та відділенням півлітрами у нас. Хто зна що буде. ЗЕлені ж буде "#какаяразница"?
:laugh:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія