Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
13 травня 2021 11:06:08
 Сектор Газа территория вааще-то Израиля.  Но тут, ясно откель у них ракеты и кто это затеял. Надеюсь, что израильтяне дадут нужный отпор.  Это не бубочка.
42
12 травня 2021 07:46:41
 "Вільха", "Нептун"  та інші? Розікрали грошики з єрмаками? А тепер скачуть та серуть на Петра,при якому це створювалося!
43
10 травня 2021 07:24:39
В Індії повідомляють про серію інфікувань так званим "чорним грибком" (мукормікозом) серед людей, що лікуються або одужали від COVID-19.

Джерело: BBC

Деталі: Зазначається, що мукормікоз - дуже рідкісна інфекція. Вона викликана впливом слизової цвілі, яка зазвичай трапляється в ґрунті, рослинах, гною і гнилих фруктах і овочах. Мукормікоз вражає носові пазухи, мозок та легені і може бути небезпечним для життя у діабетиків або людей з сильним імунодефіцитом, таких як хворі на рак або люди з ВІЛ / СНІДом. Єдиними ліками, ефективним проти грибкової інфекції, є протигрибкова внутрішньовенна ін'єкція, яка коштує 3500 рупій (48 доларів) за дозу і яку потрібно вводити кожен день протягом восьми тижнів.

Загальна смертність від мукормікоз становить 50%.
==========================
 3000 доллярів лікування? Ну-ну...
44
8 травня 2021 07:52:03
 Взагалі то, судова реХформа це дуже просто. У нас скільки гілок влади? ТРИ. Законодавча (парламент), Виконавча (президент ,який нам і нах не тре, та Уряд з місцевою владою), та СУДОВА.  Ну кажуть,що є четверта,чи то преса,чи то повії,но то таке... :D

Так он усі три гілки влади самостійні та рівні. През не може нагнути суди (дурило он намагається), Рада може зняти,а СУД все це заборонити,або дозволити.

Але головне: В усьому світі нормальному всі гілки влади обираються!

 А у нас СУДОВА влада призначається!!!! В світі навіть пЛокурорів обирають,не те що суддів. А у нас ПРИЗНАЧАЮТЬ! Бо усі хочуть покерувати судами,а воно не працює. Бо суди САМА ВЛАДА! Хочеш потрібне рішення чи вирок: ПЛАТИ СУКА!

 А поганого суддю з часом,могли б і не обрати,якщо б обирали б. Є конкуренти,вони б преси боялися б. Не відразу,але поступово бЄспрЄдєл би пішов на зниження.  А так придумують "рехворми"- це все пусте.
45
7 травня 2021 19:52:08
 Не взирая на фейковые рейтинги, ни на что, все,кто там был и кто наблюдал -пишут, что его трахнули так,что все его офшорные счета посыпались и еБенины тоже, и ермаков с татаровыми сказали убрать нах и поскорей. Бубочка,будто бы взвыл по Ермаку,то ему сказали,что ну не на долго только канцелярские скрепки,но чтоб духу Ермака не было во внешней политике. Воообще,бубочку епли во все дыры.
46
6 травня 2021 15:20:33
 Кому ви все це лупите,срата ЗЕлень?  16% у Зебіла. 16% і все.  Самі дурні та за дурнів людей тримаєте. :facepalm:
47
2 травня 2021 09:51:18
 Ну, з Лєнкою,ну звісно ходить по каХве без масок. Трембіту отримав. Ну чо? Літак, окремо машини броньовані, як завжди штук 10,теж літаком,  найближчи шлюхи народу, охорона, готели,жрачка, айкоси... все за рахунок  холопів та лохів. А чо?  Навіть не Оман, Катар, Кувейт...на морях він вже був. Хоча незабаром знов кудись "підписувати фейкові інвестиції" полетить. Так дивишся, ну раз на місяць, практично.  А лохи с холопами платять.

 Бубочка швидко втомлюється...

 
48
30 квітня 2021 15:03:46
Второй ЗИЗОН. Просрали время и пошли мутации. А ведь могли бы. Вовремя задавить. Теперь с разновидностями КОвида будут ипашится десятилетия.
49
30 квітня 2021 14:55:19
Російська компанія "Грин Филмс", співзасновником якої до весни 2019 року був Володимир Зеленський, а досі є перший помічник президента Сергій Шефір, збільшила прибутки.

Джерело: дослідження "Схем"
50
29 квітня 2021 20:54:52
 По промиттю мізків кацапи випередили усю планету. У них навіть Геббельс навчався,но то таке... Десятки,як мінімум Науково-дослідних відкритих та закритих інститутів,центрів та таке інше.

 Я про що...ось була хода присвячена пам'яти дивизії "Галічина". Зразу ж кажу-я вважаю їх героями та патріотами України, але ЧОМУ САМЕ ЗАРАЗ? Чому?! Розпалити для Скабєєвих тему "хвашизму"? Захищати "русскаязычных"?!!!  Такуж технологію кацапи замутили в свій час зі "Свободою". Бо все що вони робили-ніби то правильно та патріотично,але так,що приносило лише шкоду.

І де вони зараз? НарІд їх може не мізками,але інтуітивно розкусив. Всіх тих Тягнибаксів за гроші Газпрому.

Маніпулюють холопами як стадом. Тьху. Ну то вороги, а головне ж ХОЛОПИ,які не думають.
51
24 квітня 2021 20:45:19
 Бо якось нічого не чути. Від слова: зовсім. Ну хоч щось... Бо вірити їм на слово, це навіть не бамага,чи Договір,яким вони підтираються. Це Шойгу пробелькотів, але воно белькотіло і інше. Ну це так...питаннічко. Бо якось де хто розслабилися.
52
24 квітня 2021 20:13:41
 ...що у нашого Бубочки є інше громадянство. Взагалі то це основа для імпічмента. Я, звісно, людина  довірлива,але хотілось би знати напевне. Мене,як і багатьох,вистачило б заяви хоча б  Мендель-Пендель,що це брехня. Я ж кажу,що я довірливий.... ;)
53
23 квітня 2021 15:14:47
 З ковідного фонду 406,8 млн. грн. Це без "Великого крадівництва". Там основні гроші вкрали...раХУЮть.
54
23 квітня 2021 09:44:43
 Маск пропонує вуглець переробляти на паливо. Пропонує 100 млн.доллярів за метод. Але що ми будемо мати з цього гуся? Вуглець, з значними енерговитратами будуть перетворювати на щось схоже на синтетичний бензин,або гас, або навіть дизпаливо. Причому використовуючи  як СО2 так і кисень, та водень. Звісно, що потреба в природньому метані та навіть у нафті, знизиться,але на виході,після згоряння ми будемо мати той же вуглець (СО2) . Тобто це переливання з пустого в порожнє. Краще за все СО2 перетворювати в СаСО3- тобто крейду. Але це не дешево. Тим більше,що значну частину крейди тре буде викидати в океани. Там вона буде на користь. Але це дорого.

  Тобто ЦЕ НЕ НАШ ШЛЯХ.

 Наш шлях-воднева економіка. Воднева,ядерна, може потім термоядерна  енергія,ну сонячна,там вітрова, щось таке. Краще б Маск не витрачався на Марс,бо це поки що дурня. А на Місяць. Та здобувати гелій-3 який здатен термоядерні реактори робити рентабельними. Якщо уся електрика буде без СО2, пластик (ну куди без нього), без нафти та метану з надр, ну нехай частина СО2 йде на метан синтетичний, то вже буде величезний прогрес,а там подивемося.
55
22 квітня 2021 15:23:10
 Ще до гробків? Ну тоді я поїду в Залізний порт чи Скадовськ. :D  :-)o  На початку червня. Хуйло вцялося.
56
20 квітня 2021 23:19:00
 Мозельский НБЗ в Білорусі зачинили на ремонт, може навмисно. Кацапи не продають-звісно навмисно. Беня соляру чогось не гонить- мабуть навмисно.

 Так закупайте,бляді,ЗЕлені на Заході. Чи там соляри нема?!!! Чи не продадуть? Поки шукають прокладку-чим заправляти танки? А навіть,якщо на танки є, то посівна вже...  Ні,ці єрмаки з татаровими вирішили таки підісрати Державі. Тим часом йдуть общуки на Державних паливних концернах, бо  там є частка Бені.

 Вони навіть перевіряючих не пускають...

Це,пля,анегдот. Якби не жопа. :facepalm:
57
20 квітня 2021 12:11:54Я маю на увазі  цю срань зрадницьку Шевченко?
58
18 квітня 2021 11:34:30
 Звісно що це логіка ЗЕлені,що нас повинні захистити мериканці,чи там брити... Зрозуміло,що це будуть ВСУ, НГ, Тероборона, та добробати, якщо щось. Якщо українці будут твердо захищатися,нам нададуть військову допомогу,тобто зброю та  продукцію подвіного призначення. Може навіть грошима на власне виробництво зброї також.

 І буде їх присутність...це таки стримуючий фактор, бо, наприклад кацапські кораблі самі можуть оказатися в ризкої ситуації, бо раптом пострілять не туди і отримають у відповідь. Це,так би мовити,перший етап.

 Якщо будуть бомбити міста,та багато жертв, то на другому етапі,можливо закриють небо. Це ще більш стримуючий фактор. Можливо вони навіть стріляти не будут,а лише супроводжувати наші винищувачи.

 А третій етап, якщо до нього дійде, буде в тому,що кацапи таки в щось НАТівське влучать. Ось тоді може бути усе.

Хоча скоріш за все все буде на першому етапі. Там і закінчиться.
59
14 квітня 2021 11:09:19
 Дуже рідкісни побочки, десь 1-2 на мільон. Причому та ж Німеччина  взагалі відмовилася. Так чому б ЗЕбілоїдам не звернутися до них,нехай продатуть що можуть. А то нам зовсім гівно везуть.
60
14 квітня 2021 00:40:16
Она может начаться как все мировые войны. Что-то странное происходит при противостоянии противоборствующих групп стран. Как-то часто все происходит внешне само по себе. Ну это можно уже с ІWW прослеживать. Вообще то это научно объяснимо. Две огромные самоуправляющиеся системы живут с инерцией и происходят вещи, вовсе не планируемые операторами. Если обостренница нет, то этого часто не запоминают или не придают значения. А если есть....

 Даже маленький Карибский кризис едва не начал мировую ядерную войну именно из-за случая с несколькими совковыми подлодками с ядерным оружием. По меньшей мере одна из них оказалась в ситуации, когда запуск был положен и неизбежен. Спас капитан, нарушив Устав. Ну этот случай вы знаете, думаю.

 Вероятностей куча. B-)

 Но есть и хорошие новости-тогда будет не до нас. B-)
61
13 квітня 2021 21:01:25
 Мендеши там рассказывали о бесчинствах "украинских фОжистов". И это Госканал.

 
62
13 квітня 2021 20:22:01
 Если разобраться, то в каждой политсиле есть как бы две стороны,есть ястребы,если,млять,голуби, есть крайние и есть умеренные. Это есть везде.

 Возьмем респов: Да, консерваторы, да, во многом правы, да либерасты и всякие комми задолбали, а иммиграция безконтрольная при демах сотворила демографическую катастрофу. Да, есть среди них даже сторонники Хуйла. Но есть и другое: именно респы ( за исключением разве что Рейгана-великий был человек) всегда замирялись с совком, были жесткими изоляционистами (Нас Европа не еб...волнует) и все такое. Никуда не лезли.

 Возьмём демов:  Да, многие либерасты,аж до сисилистов, до маразма. Довели США до демографической катастрофы, когда она проглотить такое количество нелегалов просто не может. Да, паразитизм, да все енти извращенцы. НО есть и другие демы. Именно они считают,что  США демократию должны защищать везде. Именно демы ,их президенты, без вариантов начинали войны даже ( ОБАМО исключение, он взял худшее с демов и изоляционизм респов), спасали демократию везде и по всюду.  Байден старый демократ, старой школы- совсем неплохой вариант.

 Я бы,живя в США ,голосовал бы за респов. Но то,если бы жил в США. B-)
63
13 квітня 2021 15:19:00
 Ну еще не совсем, но уже. Начались ограничения кое в чем....
64
12 квітня 2021 23:48:10
 Якщо кацапи почнуть массоване вторгнення, Україна буде захищатися. Але ЗЕлень, особливо депутати, по більшості почнуть тікати. Хоча декілька з них,впевнен, підуть навіть у військо. Ну 5 чи 7... а ось інші почнуть тікати. Почнуть тікати чиновники, губери ЗЕлені,  і т.д.
 Що до Бубочки... думаю,що відразу не втече. Буде бігати, літати до Європи та Гамерики за допомогою, з Ленкою та дітями... навіть з папою та маММою Риммою, десь їх там залишить. Ну це таке-сім'я святе діло...але буде й повертатися. Можливо навіть призначить порошенковські військові кадри. Якщо вистачить духу триматися-політичні баталії трохи приглушаться. Не до того.

Але, якщо почне поступатися ворогу, то що буде і так усі знають. ЗЕлю будуть схиляти до певних капітулянських кроків.

Далі не відомо- головне не допустити кризу управління. А ця загроза є.

  Навряд чи Хуйло вдарить всім та відразу. Це не в його стилі. Бо 15 діб і воно видохнеться та зав'язне. Втрати кацапів будуть величезні. Наші теж будут чималі. Так що це навряд. Скоріш за все Хуйло розраховує десь умовно на три фази. Почнеться з Донбасу, але це буде лише для відволікання. Всі ж розуміють,що головний удар буде с Півдня. Якщо застрягне на Півдні,а застрягне , то можлива третя фаза атака з Півночи. І буде дивитися.

 Задача Українського командування зупинити ворога на другій фазі. Чи буде Хуйло бомбити міста? Ну малоімовірно,принаймні відразу. Можливо небо закриють. А ось гради-смерчі та іскандери по містам,це можливо.  І ще багато чого,але хто тут Ванга?

 А ось "подавлять ракетами наше ППО- це балачки паникерів. Десь щось,звісно пострелять,може навіть і попадуть, але подавити- це х...йня.

 Ще є шанс,що нічого не буде. Але він зменьшується.
65
11 квітня 2021 20:57:03
Может и нет, ему таки серливо. Но тут две веСЧи:

1. Его помаленьку по старой совковой традиции,задвигают. Пока не проходит ни Вечное председательство Госсовета, ни даже неприкосновенность. Правда, Карл, не проходит. Потому то ему нужны выборы в Думу и победа,а её не предвидится. Задвигание будет как при Усатом в 1950-1953. Постепенная изоляция от власти. Усатый провел на даче в Сочи три года постоянно подвергаясь микроинсультам. Вначале Маленков, Берия и Хрущов ставили на дУкУментах его факсимиле, согласовывая, потом и звонить забывали, потом и вовсе не звонили. Усатый тем временем писал "труды по языкознанию". Не,ну он,в теории еще МОГ... ну приехать на  Пленум,на 2-х был...даже,делал "доклады ни о чем по 15 минут", ну и,коли шо "ВОЗВАТЬ"-могло и сработать. Но все же задвигали. Так и с Хуйлом: может даже неприкосновенят, просто запрут в благоустроенную на природе тюрму,ну Госдачу,де нить на Алтае. Чтоб с концами и это в ЛУЧШЕМ случае и не факт,что не ВЫНИМУТ потом. Поентому ему нужна победа,хоть какая-то.

2. Не станет воевать...ну тут кажный день нагнетают. И наступает момент,когда стопорнуть взад уже будет хреново. Может и наступил. Скажут-СТРУСИЛ НАШ ЦАРЬ! А когда на паРашке объединяются либерсты и имперцы, в том,что ЦАРЬ СПЁКСИ, то тогда он из ВЕЛИКАГА ВАЖДЯ становится СУКОЙ и во всех Зонах про енто так и говорят.

 Кароча...с Хуйлом как с Ковидом... знают что делать,но не знают,что будет. Оно и само выжидает. Уверен,там минимум 5 вариантов плану. От "ничего",до "пошли все нах-все попадём в рай". Так ша смотрим,но не особо переживаем.  B-)
66
11 квітня 2021 10:23:58
 Проаналізуємо, бо є розбіжності.

 Уточнення: мова йде про стан керування Державою та суб'єкста керування під час війни, якщо цей стан був оголошен. Термін юридичний і визначає не тільки кому переходить влада в країні,  але й економічні та правові і політичні обмеження на цей час.

 Проблема в тому, що в нашій практиці  в юридичної літературі просто КАЛЬКУВАЛИ россійске поняття "военное положение", що взагалі то перекладається українською як "СТАН ВІЙНИ". Аналога " віськовий" у кацапів нема.  Тобто у мокши поняття " Военное положение" чи " состояние войны" практично тотожні. Іноді вони і пишуть: "Страна находится в состоянии войны и поЕнтому расстрел на месте..."

 Тоді ж коли влада переходить до військових, і Президента як Верховного Головнокомандуючого, коли адміністрації стають віськовими,або підпорядковуються військовим, коли правоохоронні органи теж  підпорядковуються віськовим та навіть можуть певною мірою виконувати військові завдання, тоді це правильно називати "ВІЙСЬКОВИЙ СТАН", бо це  не  ВІЙНА керуює, ВІЙСЬКОВІ по суті, керують. Бо цей СТАН, це РЕЖИМ КЕРУВАННЯ.

 Ось в англіЦькїй мові там є відмінності:  "стан війни" це "state of war" , а "військовій стан" - це "martial law".  Звісно,що все це близькі синоніми і навіть плутати їх не є зараз великою помилкою. Навіть у нас в українській Вікіпедії пишуть "воєний стан",бо термінологія це  десь 60-х років минулого століття.
 То чому ж у нас вживають термін "воєний стан", замість "військовий" ? Тому що старі Закони сформульовані на терміні "воєний". Тобто, якщо тут когось звинуватять в порушенні "військового стану", то за це розтріла не буде,бо в Законі "військовий стан" не прописан,а ось за порушення режиму "воєного стану" можуть і грохнуть ватну падлу.
 Так що, поки зберігається зараз суттєва загроза, нехай вже буде "воєний стан", а дали тре поправити,бо все одно Закон застарів. Кричать "воєний стан",а що це конкретно,вони не знають,бо в сісілізмі це були дії ще й  по розподілу їжи та режиму праці,а зараз це не так відбувається. B-)
 
67
10 квітня 2021 21:16:47
У нас ,як практично і будь де ТРИ гілки влади. (ВЛАДИ- запом'ятайте холопи ЗЕлені!) Це Виконавча-ну там Уряд, адміністрації, і не приший кобілі хвіст-Припі...ент. До припі...  дента ще є питання. Бо не приший кобилі..., Законодавча,ну це Парламент,тобто ВР,яка б не була,а все ж свої покидьки, і СУДОВА. Всі вони рівні і ні у кого нема переваг. Так задумано у Конституції. Тобто ВР може насрати на Припі....ну не приший кобілі хвіст, чи на судові рішення,а суд насрати на інші гілки влади,якщо вони не діють в межах своїх повноважень.

Розумієте,ні Порох,ні ЗЕля не можуть РЕФОРМУВАТИ СУДИ, бо судова влада їм не підкоряється,ну ніяк. Вона сама во собі ВЛАДА.

 Бубочка цього,в силу мізків як у скумбрії, не розуміє. Холопи теж. Ну в ВР вони ще якось хабарі депутатам дають,а з судовою владою нічого зробити не можуть. Тот й якісь надзаконні санкції попридумували,навіть деякі так...нічого,я навіть не сперечаюся,але СУДИТИ ТРЕ. А...нічім.

 Наші суди,як і Виконавча влада чи Законодавча, ну трохи таки підгніли,це м'яко кажучи. Виконавчу та не приший кобілі хвіст можна переобрати, Законодавчу теж, а суди ще з нашого Кучми,якось призначали...цих від Ради,цих від Припі...дента,цих від Ради самих судей... ПРИЗНАЧАЛИ. А в світі ПЕРЕОБИРАЛИ. Суддів,прокурорів ОБИРАЮТЬ взагалі то,як будь яку владу. Доречі,якщо щось-викинули нах і все. Не обрали. Тобто самі и винні.

 Тому,коли вже тре щось робити,то ЗВІЛЬНИТИ ТОГО СИНЯКА Тупицького практично НЕМОЖЛИВО. Можно не пускати на роботу,але це як оті діти... дурня повна,за це і сісти можна,колись....Колись,але не так щоб і довго чекати у будь якому розвитку подій,а тікати нікуди.  Що ж робити? Конституція дає нам винятковий вихід: ліквідувати КС через Референдум,передавши його функції Верховному суду. Потім внести новий Закон про виборність суддів та прокурорів. Десь так. Можливо затвердити через Референдум та імплементувати в ВР.

 Слабо, ЗЕлень? Судова влада не меньша влада чим ви. Ось про це мова.
68
10 квітня 2021 20:12:03
Вже доволі довго ми є свідками тривалої епопеї з імплементації ухваленого ще у 2020 році Закону про оборонні закупівлі.

Новий, прогресивний закон став надто складним викликом для Міністерств, відповідальних за його втілення – Міністерство оборони та новостворене Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Більш ніж сім місяців від підписання Закону Президентом, а й досі всі необхідні постанови, за більшість з яких відповідальним є МСПУ, не були ухвалені чи оприлюднені.

Закон давав крайній термін перехідного періоду до 31 березня 2021 року, що означає, що планування за старими правилами мало завершитися 31 березня.

Але, Указ Президента, що вводив в дію рішення РНБО щодо основних показників державного оборонного замовлення з’явився лише 30 березня. А у ланцюгу остаточного затвердження – ще Комітет Верховної Ради з безпеки, оборони та розвідки та Кабінет Міністрів України.

Таким чином, дотягнувши до останнього, відповідальні органи державної влади не спромоглися затвердити державне оборонне замовлення на 2021 рік і процес оборонних закупівель заблоковано на невизначений час.

Варто нагадати, що офіційно, повноваження щодо консолідації державного оборонного замовлення були передані від МРЕТ до МСПУ 1 березня 2021 року. Але могли би бути передані значно раніше, але не було як – Мінстратегпром до цього часу не створив режимно-секретного управління, яке могло працювати з такою інформацією.

Чому?
Тому що тепер, всі замовники мають перепланувати свої закупівлі згідно нового закону і нових правил…яких ще немає, адже відповідна постанова Кабінету Міністрів України, досі не опублікована, хоч і була прийнята на Уряді 16 березня.


Що це означає?
На процес перепланування піде щонайменше місяць, а найбільш імовірно, декілька.

Можна майже напевно сказати, що другий квартал буде провалено, як і перший.


І мова йде не лише про закриті та таємні закупівлі.

Публічні закупівлі мають плануватися так само, як і закриті – через трирічний план закупівель, який має погодити Комітет Верховної ради, та річний план (на поточний бюджетний період), який "випливає" з трирічного.

Але як писалося вище, постанови, що регулює цей порядок немає, ба більше, немає постанови що визначає коло державних замовників.

І це все відбувається на тлі геополітичного напруження в регіоні, загострення конфлікту з Росією, та інформації щодо пересувань окупаційних військ, яка серйозно стурбувала всіх наших союзників.

Важко уявити найбільш сприятливі умови для того, щоб вчергове спробувати нанести серйозну шкоду національній безпеці та територіальній цілісності України.


 

Що робити?
Проблема в тому, що впродовж останніх семи з половиною місяців експертна спільнота марно пояснювала що робити.

Ситуація зайшла в такий глухий кут, що жодна експерта порада не виправить ситуації, поки керівництвом держави не буде прийнято кадрових рішень.

Адже політики, які за такий час не змогли виконати свої безпосередніх обов’язків та вже нанесли істотної шкоди обороноздатності, і які ігнорують будь-яку експертизу та всупереч євроатлантичним прагненням України будують радянську командно-адміністративну модель роботи оборонної промисловості – просто мають звільнити свої крісла.

Артур Переверзєв, експерт Центру оборонних стратегій, експерт Проєктного офісу реформ Міністерства оборони України (2015 - 2020)


69
10 квітня 2021 11:09:16
оно б конечно баянчик, но все стоит упомянуть вот что:

 ЗА 9 дней в Королевстве Бутан, где народец бедноват и находится под благодатью Будды, было вакцинировано 470 000 человек, что составляет 2/3 населения страны, включая бродячих монахов, пастухов высокогорных коз и погонщиков слонов в джунглях.

 470 000 за 9 дней в стране.... ГДЕ 37 врачей!!! Всего 37,Карл! Правда без Степанова, Ляшко, Крадуцкого, всего МОЗ, а также Шмыгаля,  Тарана, Ермака и прочих-один одинокий Король и никакого Бубочки. Вообще без Министерства здравоохранения, без паразитов,без ансамбля,сами бл.. ! 85% населения без детей!

 Скажите,а нах нам власть ваааще? Ну армию оставить, ладно, может еще человек АЖ 50 на ключевые должности, чуток сыщиков,а так раздайте оружие и с преступностью мы сами справимся.


  :weep:
70
9 квітня 2021 21:00:33
 Заєте, не треба навіть валити на політиків. Бо їх обирає БИДЛО ТА ХОЛОПИ! А обрати можна навіть чорта лисого. НарІд у нас на 70% бидло та холопи.
71
9 квітня 2021 20:56:02
 При этом, оговаривается, если Ковид не выкинет еще каких то особо хреновых мутаций. На перспективу, планируют создание назальных вакцин и глобальные изменения в здравоохранении. У нас еще и туберкулёз вспыхнул, причем путают с Ковидом, размещают вместе. Работают сейчас с лекарствами, применяемыми уже для заболевших Ковидом, гаммаглобулины, стволовые клетки... конечно, как нить загонят когда-то. Но ЕЩЕ как МИНИМУМ 5 лет?!!!

 Теперь про переболевшим... дважды переболевших уже спустя 2-3 месяца после Ковида- масса. В том же Киеве. Руководитель фирмы-партнера, рассказала о подтвержденном случае ,когда их сотрудница первый раз переболела Ковидом,проверили и подтвердили. Но перенесла дома. Расслабилась, прошло 3,5 месяца, вроде слегка простудилась, на работе перезаразила всех. Оказался Ковид,но,вероятно,другой штамм. В этот раз в больнице под ШВЛ. Ну вышла... ну теперь уж точно иммунитет! А хрен! Через 2 месяца она ОПЯТЬ третий раз заболела. Опять под ШВЛ. Вышла...ну теперь,думает... B-)  Все проверено-таки Ковид.

 Никто ни хера не знает.
72
9 квітня 2021 11:52:04
Маніпулятивний наскрізь брехливий "Рейтинг" намалював нові рейтинги.  Ну, скажимо так: У другий тур виходять ЗЕ-біл та Порох. У ЗЕ-біла більше ніж у Пороха,але там і Юля,і Ляшко,і Смєшко,і Грося, і Бойка, і Розумков, і  Садовий і хоч Ємма Кацинеленбоген-"вороффка на довєрії". B-)  Причому Бубочці намалювали і тих,хто має намір йти на вибори,і тих хто ЩЕ НЕ ВИРІШИВ,але то таке: 24,9%, тоді як іншим намалювали лише тим,хто вирішив. Це позначилося на розрахунках,бо виходить по "Рейтингу", що 90% визначилося,коли визначилося лише  68%-70%.

 Перерозподіл голосів, виходячи з минулих виборів приблизно такий:  скажимо: 60% юльків проголосують за Пороха,а 25% за Зебіла, ну 10% -не підуть. Розумков с його 4,8% відасть десь 3% голосів  Бубочці,а інші 1,8% не підуть. Лохорат донбасячий Бойка,звісно, проголосує більшість за Бубочку,інші не підуть. Взагалі то виходить, що вцілому  Бубочку підтримають десь 35%,а Пороха десь 40%. Дест Ну це поки що...

 АЛЕ: Припустимо буде війна. Тоді,якщо Бубочка буде хоробро битися ( ну а раптом?!!!) , то має шанс на значну  перемогу над усіма. Але якщо почне тікати,чи хоча б йти на поступки Хуйлу,то навряд чи досидить навіть у "особливий період". Тобто і Ковід і віськова загроза все змінюють і можуть дуже перековеркати як туди,так і сюди.
73
6 квітня 2021 23:44:17
 Є така служба. Фельдєгеря. В закордонному відрядженні вони звуться дипкур'єри-у тих екстеріторіальність,вони кордон зі зброєю перетинають. Це,взагалі то служба максимального захисту. Це віськові плани,держтаємниця найвищого рівня. Не дуже афішують,але вони мають право стріляти у будь кого при найменьшої загрозі нападу. Вони на порядки вище Держохорони. Хоча Держохорона має право стріляти не так як менти-значно жорстокіше. Пом'ятаю в буремні 90-ті з Одеси в Запоріжжя одна знайома фірма везла компи імпортні. Камазом. В Контракті була умова: охорона до місця призначення. Я знав тих хлопців. Завантажили. Хлопці питають Одеситів: а де ж охорона?- А? Зараз! Ось Кузмич (чи Потапич-вже не пом'ятаю,якось так)... Кузмич старий держохоронець. Ну запоріжці кажуть: оцей дідусь?!!!- Та цей дідусь взводу ментів коштує. Не сцить. Кузмич сів та відразу закимарив. Під Ніколаєвим машину вже чекали місцеві братки з автоматами. Водій штовхнув Кузмича. Той...а? Ага. І тихенько поліз у двері. -Бандюки підходять, але Кузмич достав АКМ та поклав під десяток бандюків відразу. На смерть...

 Наші хлопці ох...їли! А Кузмич каже-та поїхали.  А як же менти,тре ж дзвонити... Поїхали каже Кузмич...На тому все й закінчилося.

 А фельдєгеря взагалі можуть стріляти на підозрілий звук. Вони заняли купе у двох у поїзді 126 Київ-Констянтиновка. Туди почав ломитися проводник,щоб підсадити ще якіхось двох. Зав'язався базар-вокзал... Ті скрізь двері почали стріляти-по низу. Ну по ногах. Ну,кажуть, що перегнули. Але якщо там були держтаємниці у дукументах, то не чипатимуть. Кажуть когось хочуть звільнити,але...то може для понтів.
 
75
5 квітня 2021 00:15:18
...ни одна политсила,даже бойки, не заинтересована в проигрыше Украины. Даже самая ватная вата,насмотревшись на Крым и донбасс, не верит в милости оккупанта. Отберут и выкинут.

 Этого кацапы никогда не поймут. Ну а тупых холопов будут просто пороть как скот. И те и наши. Так что Саут Бл.ядь,снимай штаны. :fuck:
76
4 квітня 2021 19:58:43
Тут таке робиться,а воно в Катар до моря полетіло. Дегенерати.
77
4 квітня 2021 00:01:33
К сожалению Ковид для кацапов-это уникальный шанс. И у нас и в Европе и на пике-переломе пандемии. Сейчас Ковид многое портит. Начнется заварушка- такая шандарахнет пандемия, а у нас особенно из-за ЗЕленой мрази. Хуйловцы и это учли. Вот еще где проблема. Самому же Хуйлу насрать-мордва еще нарожает. Опять таки,коли что-ГОСПИТАЛЯ. Все сейчас под Ковидом,а коли шо -надо ж будет и раненых спасать. А где?  А Минздрав-министр анжанер, первые замы: один коллектор,другой логистик по пиву. Это,мля,полный мрак! Единственный врач там и тот Крадуцкий.
И первые разбегуться.

 Кацапы или начнут вот-вот, вон пишут в "УП" уже повыводили на позиции арту уже кацапскую регулярную в ОРДЛО, либо будет поздно. То есть это вторая половина апреля,ну может начало мая. А мир сейчас из-за Ковида в жопе. Да, еще бы месяцев 5 и ситуация бы переломилась с Ковидом. Ну хоть ТАМ. Да...."повезло" нам. Ковид, ЗЕлень, Хуйло...  Тот еще букетик.

 Ну...будем надеяться, конечно, но чота шо ни день,то сообщения все хужЕЕ.
78
3 квітня 2021 10:17:14
 Махвія безсмертна! Чувакі та чувіхі! Особливо Контрабас. Ми достеменно не знаємо, скількі років цівілізации, бо віслідковуємо лише з величезним припущенням десь до 5000 років взад. А окремі докази  7000-ї давнини показують нам,що цивілізація та торгівля вже були. Ну то таке..

 Так от: 5000 років фактично існує контрабас. Коли караванні шляхи проходили повз якогось царства якоїсь цариці Савської, вони там посеред пустелі будували висячі сади та інші дива світу. Бо брали мита, збори за торгівлю та обмін. І коли караванщики вирішували,що це вже дох...я і віддає бЄспрЄдЄлом, вони змінювали маршрути і величезні царства водночас счезали,та заносилися піском. Потім Великий шовковий шлях- це бескінечна зміна маршрутів. Бо усі хотіли щось відкусити. У нас ще Віщий Олег а до нього Аскольд, Бравлин,чи навіть Кий-2 шурували по лісам та степам, загонами,скажимо так "митників", вишукуючи доволі успішно каравани,що хотіли обминути Київ та протащити товари до Європи,чи навпаки.

 І так було в усьому світі.

 Нарід не вкурює, що  високі мита- це вічний прибуток для контрабасистів.  Вони тільки лапи потирають від задоволення. ЦЕ ВІЧНЕ ДЖЕРЕЛО ГРОШЕЙ! Завжди знайдуться такі товари, або просто заборонені,ну як контрафакт. Завжди знайдуться способи їх перевезення через кордон. Завжди буде маса суб'єктивних факторів на кшталт відповіді митничка,засовучого собі 500 єврів до кишені з машини (а машин багато)- "НЕ ДОГЛЕДІВ! ВЕЛИКЕ,МЛЯ, НАВАНТАЖЕННЯ!". Ну 500 єврів це з бусіка. А з фури мобілок?!!! ОТОЖ.

 Що до взуття чи одягу,то там взагалі повний бєспредєл, бо дуже важко, практично неможливо встановити "середню митну вартість" та довести- бо мода,чи сток то взагалі єХвемерне.

 Боролися с контрабасом у нас? -Боролися. Як тільки не боролися. На виході повний затор, черги по 10 км. Завали у портах. Колапс. І нічого реального.

 А як на Заході? А теж саме,ще й гірше. В таких портах як Антверпен, Роттердам, Лос-Анжелєс, Марсель і т.д. контролюється лише до 5% вантажів. Тому там великий героїновий шлях, кокаїновий шлях, а китайські фейкові "Ролекси"- це вже таке що ніхто й не шукає. Іноді натикаються чи випадково, чи по доносу. Там в Антверпені оборутки контрабасу по 3-4 українськіх бюджета. Може навіть більше.

  Знов таки: А ЩО ОЗНАЧАЮТЬ САНКЦІЇ? Це коли кримінальну справу не збудуєш? Санкції- це взагалі шо? Вони поза Законом. Ну можна припинити  там діяльність сепарського телеканалу,чи заблокувати рахунки Мудачука та її Оксанки за відвантаження ОРКАМ палива з заводу на окупованій території. Но це тероризм,за це садити тре. Ну то таке. А за взуття? Закрити якусь фірму Альперіна? Та вони й так одноднівки. Та ще на підставні фірми. Дрочити їх масками-шоу? Ефективність буде мінімальною,а ще будуть позови до судів. Та й  завжди є друг Альпєріна, шурін,чи мурін- це для прикладу.

 Це все просто пустий бубочкин пропагандонський відосік. Це все пусте. Знизити збитки від контрабасу можна лише розвитком економіки,на що ЗЕлень апріорі не здатна.
79
2 квітня 2021 19:10:38
 Крадуцкий уверенно сказал "внутренним голосом", что это, чуваки и чувихи еще не киздец, вот теперь начинается настоящий киздец. Помимо Британского штамма к нам пожаловал Южно-Африканский и Танзанийский. Коктейль еще тот...

 
80
1 квітня 2021 23:50:41
Ну крім заяви Міністра Оборони США з Кулебою сьогодні зустрілися військові аташе США,Англії,ну там Франції та ще там хтось. І запевнили,що Росії Х...що світить і вона отримає великий болт. Про що кацапам і розповіли. І розповіли,що якщо Рашка підніме ставки, вони піднімуть теж. Хуйло,кажуть,дає задню...

 Ну це вже щось.

Повна версія