Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
31 липня 2021 20:50:15
 Просто завжди знаходиться шизік який все засирає. Нікому воно не цікаве,але сере і сере.
3
31 липня 2021 19:53:57
  Европейскую энергетику засрала Рашка.  Уже известно про то,что миллиарды баксов были вложены в кацапопропаганду про вредность ядерной энергетики и, атомофобию и прочие страхи. Пока все искали и ищут  кацапскую идеологию в нынешних выкрутасах и агрессивности, они втихую (а они умеют, тут кацапы впереди планеты всей) закладывали  еще с начала 90-х атомофобию в Европе. С перепугу позакрывали кучи ядерных блоков, немцы засрали Европу выбросами электростанций на буром угле, умножая глобальное потепление. Левых кормили на этом втемную, создав тысячи фондов, да так,что многие были убеждены, что с детства ненавидели ядерную энергетику.

 Нужно куда-то кацапам сбывать газ. Нефть то такое. А вот газа пока у кацапов дох..я! Все было по тихому. Уверен,что и у епанутой Гретты Тумберг с ее миллионами половина денег из Кацапстану. Не на прямую. Но точно. Это не секрет даже. Все как-то даже об этом знают, о финансировании кацапами противоатомных проектов. Но все забивается пропагандоном и никто никого не слушает.

 Взять электромобили. По факту надо электричество,а оно в Европах с тепловых. Водородное топливо? А получение водорода без электричества тоже ни выйдет. Что ни возьми,а лучше атомных станций нет ничего. Тем более современных абсолютно безопасных.  Не и ветер и солнце...Но пиковые нагрузки как раз для атомных станций самое то.

 Тем не менее, засырают планету, чтоб Путена удовлетворить. Проект более менее работающей термоядерной установки тоже в долгом ящике. А то Хуйло обидется.

 Не пора ли вещи назвать своими именами?
4
31 липня 2021 08:24:42
Ввели санкції проти  3-х "контрабандистів" : До цього списку увійшли три фізичні особи, а саме – Олександр Акст, громадянин Німеччини 1986 р.н., громадяни України Валерій Фальковський 1974 р.н. та Владислав Студенець 1984 р.н..

 Якщо вони підозрюються у контрабасі, то чому їх не заарештують,чи не оголосять підозру принаймні? Якщо фактів не достатньо,то "контрабандистами" їх назівати не можна,бо це справа суда.

А це що за х...йня?

 Ні, може вони контрабандісти, може ні, може він вкрав,чи в нього крали,може щось і було. Але плювати на тих незнамо кого, коли прецедентом стають повністтю незаконні,антиконституційни дії бубочок. Сьогодні це якісь хто зна хто,а завтра почнуться політичні переслідування, вже починаються, без суда, слідства, а може ще приймуть отой гавнозакон про " Правильне рішення".

Ну і куди ми з цим Бубочкою катимося? :facepalm:
5
30 липня 2021 20:31:38
 Он не явился на заседание РНБО, сказал что РНБО фактически сборище случайных людей и может меняться как хочет,и там половина лежит под олигархами. Данилов аж впал в истерику. Но Розумков сказал,что РНБО чисто консультативный орган и звать его никак и уж определять кто там олигарх должно  НАБУ и Агенство по Противодействию Коррупции. Тут НАБУ штурмует СБУ,потому что НАБУ никому не подчиняется и РНБО,какого звать никак. Суды послали бубочку нах. Розумков,похоже тоже.

Осень близится, ГАСПАДА!
6
27 липня 2021 20:51:46
Тільки на ЗЕ-скот, чи лише на Бубочку?

 Є таке незрозуміле продажне "агенство Рейтинг". Воно себе позіціонує як якась група соціо-палікмахерів,яка ніби-то вивчає опитування інших і "аналізує", а то й навіть когось питає по випадковим номерам телефонів, де їх посилають нах. Ну гаразд. Так вони знов радісно вдоповіли,що антирейтинг Пороха гірше,за антирейтинг ЗЕ-бубочки.
Взагалі то я вивчав соціологію,але це мабуть "діджітал соціологія",бо з звичайною вона не має ніякого збігу. Ну мабуть я старий.

 Ну, прикинемо, що у "Рейтингу" сидять ВиКЛЮЧНО ЧЕСНІ мавпенята, які  цнотливі як оті курсистки. (чи були курсистки цнотливі-це питання,ну то х...йня,малята).

 Ось опитування:
 
 Короткий аналіз: Ну це ж просто! Кількість довіяю-не довіряю повинно дорівнювати по кожному політику 100%. Ну спросили ,скажимо 100 людей,вони дали відповідь по 1%. Чи 50-вони дали по 2%. Просто? Просто! Ось у Мудчука просто:  (6+12+3+9+15+55 =100%). Все зрозуміло.
 Беремо Бубочку: (17 +28+21+20+32 =118% ???!!!) 118% це в яке АТВЄРСТІЄ? Що таке 18%?!!!
 Беремо Порошенко: (10 +16+11+20+52=109% ???!!!) Що таке 9%?!!!

 Беремо Юлю-знов 100%.
 Бойко практично-100% (ну на пів процента може похибка) -по Юлі,Мудчуку та Бойко вони більш-меньш хоч порахували! А що з Бубочкою та Порохом?  Ну якщо Шмигаля не знають уси забулдиги та холопи-це зрозуміло, 5%. Коли на питання по Бубочці 21% відповідають "не чули про такого",або " важко відповісти" то це що? "Довіра"? Ні. Це знущання!  :D  Хто не знає найвеличнішого? Мінусуємо десь 17% з "Довіряю",та додаємо десь 17% ( ну десь 1% похибка,на користь ЗЕлені порахуємо) -виходит: ЗЕ-бубочці якось довіряють 28%,а не довіряють десь 69%-може й 70%.
 Беремо Пороха:  для нього "важко відповісти"-це скоріше вже +,а не мінус. Тобто десь 36% Довіряють,ну хоч більш-меньш,як багато людей, десь 20% ще надувають губки, а НЕ довіряють... ну гаразд,підемо ЗЕ-бобікам на поступки- нехай навіть стільки скільки не довіряють Бубочці,хотя думаю що меньше.


 Ще є певні питаннічка. По перетіканню. Це вже важко манюпасу-холопу,але не дарма туди вперли Мудачука,який в президентських перегонах участі брати не буде,та того ж Шмигаля,якого завтра забудуть.

 У мене питання: на яких долбойобів разрахована ця тупа маніпуляція? Пом'ятаю 2004 та 2013...були опитування. Ну трішечки підмучували на 2%-3% відсотки (за рахунок ніби то похибок),але НІКОЛИ до 5% не доходило. Тут 20%-21% гуляють як кішки у березні.
7
27 липня 2021 11:49:00
 Холопи,навіть на двох Майданах, досить деякі навіть патріотичні, в реалі чекали на одне: ВІДНІМУТЬ,нарешті,та ПОДІЛЯТЬ.  Ті що були трохи розумнішими за реле поворота афто "Мацквича", вважали,що, може так просто роздавати не будуть, але не буде багатих а всі будуть хоча б помірно бідні,а сука,сусіда,бідніше за мене. Все чекали дівідентів. " А чого я тоді кров проливал?!!!" - волали вони перед виборами? Доречі,навіть з Майдану довго не йшли. Багато  чекало якоїсь віддачи за те,що воювали чи волонтерили. При тому Порошенко ще був досить богатий.

 "Мабуть нажився на війні. Та ще з Мудачуком."- цю брехню поширюють і зараз. Доречі хуйловський кум Мудачук під час війни....не нажився.а багато втратив. При Януковичі він мав більше,а при ЗЕбілі все собі повернув. Ну то таке...
 Головне в іншому. Набив тупими брехливими кліше макітрі,які їм покидали кацапи та Бубочка в кінє про Голобородько вони пішли та віддали свої голоси блазню.

 Їм кричали- що ви робите?!!!  Досить, волали вони у відповідь- бубочка "не системний". А "система " в їх тупих макітрях це якесь зловісне утворення на кшталт Чупакабри.

 А зараз почали второпувати,що їх наїбли. В їх колах справжня паніка,де вони звинувчують того ж Порошенко. Чи то погано поясняв -таки погано,чи то всі порохоботи -зомбя, бубочка сволота,а Україна п'є їх кров. В патріотичних колах розбрат та  лайка. Ну це зрозуміло,бо десь 30% населення зараз  в повному ауті і тре час,щоб якось усвідомити. Тим часом антирейтинг ЗЕбіла зростає страшними темпами. Бубочка після ганьби  у Грузії збіг кудись відпочивати та сховався.

 Воно б,звісно,тре перестати лаятися,але ж визнати довбойбу-що він довбойоп, це вкрай важка задача. А визнати,що його розвели як лоха- це взагалі дуже важко. Хоча і це незабаром пройде.
8
25 липня 2021 20:26:59
 На тему, что сейчас с ЗЕленью.

 Острейший институционный кризис. Суды показали Бубочке  :fuck:  Хороши ли наши суды?-Плохие. Но Бубочка еще хуже. Как ни крути,а КС и ВС это баланс власти. Инфантильный Бубочка с его мышлением 14-летнего подростка, решил,что Президент -енто какой-ТА фюррер. Но Адольфусу повезло- его реальная власть пришлась на подъём после Великого кризиса и увеличение спроса фрицы восприняли как достижение Адольфа. Правда равнять по мозгам Алозиевича с Бубочкой- что равнять среднего интеллектуала и блестящего оратора с реле поворота "Москвича." Где Бубочка реле.

 Оставим то,что Бубочка продался АЛИГАРХАМ. Это, было ясно еще до выборов, Но далеко не всем. Оставим,что оно тупое как бревно-это тоже было ясно,но не всем. Оно воровитое. Ему насрать на Украину. Оно играется в президента. Оно мало что понимает и им еще и круто манипулируют.
 Что до иституцинного кризиса. Судебная власть-третья власть, но не по рангу, а просто их три. Президенстская-ничего не решает- она вообще не является властью,но гарантирует баланс, 1-я:исполнительная- правительство, 2-я:  законодательная,то есть Парламент, 3-я судебная.
Говорят есть 4 власть-пресса и проститутки. Но о ней мы не будем-их на ФУПе полно. В Конституции Президентской власти нет от слова вообще. Он лишь гарант. Что это такое: если Парламент и правительство что-то нарушит,он может их распустить в строгих законных рамках. Ну кроме суда. Суд в принципе не может ничего нарушить-вот в чем смех -то. Суд может объявить любое решение НЕ ЗАКОННЫМ. Привести основания. Обойти это решение можно лишь поправив решение согласно Закону. Ибо Закон и Конституция трактуется только судом,а не Бубочкой. ну КС и ВС могут и имеют право заблокировать любое решение Бубочки и Верховной Рады.

 Бубочка этого никак не поймёт. Тут многие не понимают.  Кто играет в шахматы  может понять, что  Судебная система-это тура (ладья) в шахматах. Она может ходить только вперед и вбок. Но именно эта фигура чаще всего добивает Короля и ставит мат. Потому что Король ходит так же. Наши судьи коррумпированы. Наши судьи имеют дурные баблос. Как и Президенские ,как и юзики в Раде. Но победить судебную систему Бубочке не выйдет.

 Что делать? Где найти "честных судей"? Там где и "честного Бубочку". И юзиков нищебродов. ИЩИТЕ! А пока нашего Бубочку поставили на место,а все енти законопрожекты про "ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ", то есть посадка без суда и следствия по распоряжению Бубочки еще одно преступление,что тянет на импичмент,что не за горами. Бубочка уже себе нагрёб по самые его детские ушки.

 Лето заканчивается,Хаспада. Грядет осень. И неподъёмные тарифы. Еще один тяжкий локдаун и все такое. Налоги там ипанутые. Включая национальный позор.

  Раньше бубочка мог отложить и пропетлять. Сейчас не может.Нету денюх.

 
9
24 липня 2021 15:11:56
 Они не наши "нарушения норма сообщества" в выражении о Мустафе Джамилёве "татарская морда". Но зато забанили меня на месяц за "кацапскую рожу". Холовскую рожу-писать можно. Сука мерзопакостаная этот Цукерасрак. И главное скупает, мерзость,всю альтернативную социальную сеть.
 Демонополизировать гниду.

 Лучше повесить. За всемирную цензуру. И нарушение прав человека,включая выдачу,этой твари Цукерберга,персональных данных противников тоталитарных режимов. Евреям лучше разобраться самим с негодяем.
10
24 липня 2021 08:18:08
Ну все, це лютий кіздець, чуваки та чувихі! Конституція?!!-нах. Закони-нах. Це вже чиста УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ,доречі крімінальній злочин. Який нах СУД? Правильне Рішення! Посадити-нема питань. Нема повноважень-зараз будуть! Єрмак скаже бубочці-це "ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ" - і все. Оскаржити в  Суді-зась! Ну це вже будуть трійки як при Сталіні. Вони будуть ухвалювати "ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ".  Щось подібне зробив Гітлер у 1933. Цей Законопрожект буде розглянено вже на цієї сесії. Криза настає у ЗЕлені повна, вони там вже як РИГИ будуть вводити драконівські Закони на кшталт "більше трьох не збиратися." Але ГЕТЬ УСІХ депутатів переслідували кримінально ,коли вони приняли отой Закон. Так це ж був "дєЦкій лєпєт" у порівняння з цим. А КС заблокован, ВС теж блокують...

11
21 липня 2021 23:40:16
 Що не день,то певні відкриття. За своє вже чимале життя я бачив тупорилих холопів мабуть мільон. Но я з певним жахом зрозумів,що скажимо з 40 млн.населення України як мінімум 30 мільонів  безнадійно тупі. Причому деякі з них навіть з вищою освітою. Мислення за допомогою кліше. Що підкинуть,тим і думає.
Один анжанер, дуже розумний в своєї області, мені в 2014-му со оскаженілими очами кричав,що кацапи захопили Крим бо туди вже заходили американці!!!! "У Севастополь вже заходив ЛАЙНЕР!" - я йому: "Круїзний?! - у того ледве піна з рота не пішла. Потім попустило роки за два.
Інший, позавчора спілкувався, був в АТО. "Ненавиджу Пороха!"- кричав він. Чому?-питаю. А він-його аж трусило, з труби солярної Мудачука качав соляру,що у трубі зберігалася (?????) ,якою заправляв БТРи ( ну всі роки війни з одной труби з застоявшийся солярою), і БТРи глохли. Я хотів щось сказати про цю дурню...але зрозумів, що воно щось несе навіть не думаючи,воно просто не може підібрати аргументів. Як наша Мірося... Я її питаю: що не так зробив Порох? -Вона: мені його пика не подобається.  Я намагався спитати по суті: " Вона як заверещить: Іловайськ!!! ;o

 Що Іловайськ? -Вона : коридор обстрілювали. Ну кацапи обстрілювали,хоча Хуйло дав гарантії Меркель,Обамо,Оланду що ніяк не перетне кордон України,а потім вже точно,що дасть відійти. Що кацапів і їх техніки було у 8 разів більше,і ми просто вже нічого не могли зробити,ну може втратити останні сили і повністтю втратити тоді Україну. Що навіть переможці у війні будь хто, у будь які часи зазнавали час від часу поразки. Особливо тоді,коли дуже слабкі. Вона слухала? Ні,вона верещала.

 Справа не тільки в Пороху. Просто нарІд тупорилий. Живе лише емоціями. Тут на ФУПі куча таких,які вважають,що,скажимо з корупцієй можна впоратися  нараз - тре тільки всіх розтріляти. Та проходили вже...Як раз корупціонери відкупляться.а стріляти будуть вас,борцунів. Причому саме корупціонери і стануть керувати розтрілами. Що можна нараз покінчити з контрабандою. Та з нею боряться стільки,скільки існує торгівля,з перших караванів людства. А вони були ще чи то за 5000 років,чи за 8000 років,чи за 20 000 років, ХЗ, до наших днів. Перемогли? Ні. І ніколи не переможуть. Є обмеження-є доход. Обмеження та побори держав -це й тре контрабандистам. Все це потребує довгого часу та наполегливої боротьби,щоб хоча б зробити корупцію,контрабас, і інші злочини якось в цівілізованих рамках.

Ну це не пояснити, бо не те що не слухають, а просто НЕ РОЗУМІЮТЬ НІХ...Я!  Доречі, це не стосується лише України. Пороха,чи навіть ЗЕ-біла. Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.
12
19 липня 2021 12:57:32
 Жара вже задовбала! +35С у тіні.
13
19 липня 2021 12:42:21
Що тепер буде з Арагвою та Курою? Тбілісі затопить... що скажуть на це наші грузинські брати! Генацвале ми тут ні до чого! :weep:
14
17 липня 2021 19:47:59
 Задолбали енто статьёй, ну я вкратце заглянул. :facepalm:

 Даже брехливый Кара-Мурза ( Карамзин) в своём фейковом "История Государства Рассейскага", не дошел до такой "глубины" мыслёв. :facepalm:  Тут тебе и славянские племена Древняй России... - угрофинские да,были, монголоиды затраханные мокшанками,были, где там славяне? Одна мордва. Мифический Рюрик, с его Синеусом (????), Трувором(???????!!!),которых у нас у славян-полян, никто никогда и не видел (будто бы был какой-то Рюрик,варяжский конанг,который воевал постоянно где-то с тефтонцами за торговые пути...), но с какого боку он к нам?  Ну Вещий Олег,который у него "завоевал" Киев-это с 30-тью дружинниками, охраной каравана? И како было "войско",сколько днёв осады? Может подкоп? Как Олег попал в Киев-все знают. Но не Хуйло. Ладно... Куликовская битва, которая была неизвестно когда и неизвестно где, на Поле Куликовом ничего не нашли, никаких следов, дело скорее шло о каком-то докальном конфликте одного чингизида с другим за каку Рязань, за 200(!!!) лет (прикинь, Карл!) до окончания,типО ИГА... и где-то,короче очередная легенда и брехня. Тут как в плохом кино "ребенок как-то быстро вырос и постарел", и вот Богдан Хмельницкий с караваем обращается к Алексей Михаловичу Кошке-Кобыле (подлинная фамилия),ой, Романову,с верноподданическим воплем: "Земля наша велика и обильна,но порядку в ней нет. Иди же и царствуй над нами!"- далее у Хуйла сльозы умиления и намёк,что пора бы опять каравай нести...короче читать дальше просто выше моих сил, ХАСПАДА!
15
15 липня 2021 19:51:36
 Є дурнувата ЗЕлень, є синяки, а є ще з виборців ЗЕбіла-"Білі пАльта".
 
 Так називають по більшості лівацьку десь якось інтелігенцію,який дуже не подобався  єврокапіталізм,куди вів Украну Порох- гад, а хотілося такого собі "білого пухнастого" презіка який в їх шизоїдних мізках з одного боку роздавав квіти діточкам, а морозиво матусям,та ділив гроші олігархату порівну даром, щоб усі разом стали такими чесними та співали " Цвіте калина..." в вишиванках. З другого боку,вони хотіли,щоб усіх судей, пЛокурорів, мусорів, та олігархів розтріляли, ну хоча б пересадили до концтаборів без суда та слідства, а Пороха б повісили теж без суда та слідства. За що Пороха? А "за все".  Бо " там написано багато".

 Потім перестрілявши усіх ворогів народа тре просто подивитися Пуціну у вічі на рівні члена і війна завершиться.  І саме цікаве,що саме те Бубочка їм і обіцяв, бо він "НЕСИСТЕМНИЙ". Що таке системний,вони достеменно не розуміють,але так написано,а вони "ШАРЯТЬ". Ну  про "системність" ми не будемо,бо це "білим пальтам" до сраки. Вони впевнені, що бути несистемним це гарно.

 Хоча ще при Пороху,нажаль його пройоп, у нас була одна така патлата,яка "ломала систему" і знищила практично усю Охорону Здоров'я, навіть ту,що ще була. А ось побудувати- х...й! Білі Пальта- це у нас історичне. Я,наприклад, ненавиджу Грушевського- це таке собі "Біле Пальто",яке знищило Україну,потуравши кацапам і просто " перестати стріляти". Ну мабуть колись тре переіменувати цю вулицю, бо це карма.

 Так от, "Білі Пальта" якось раптово,практично за останній тиждень масово зрозуміли,що їх, кажучи неінтелігентно,знов НАЄПЛИ! І вони з острахом зараз волають,що якщо не  Бубочка, то тоді виходить,що Порох?!!! А як же пересаджати? Поділити? Де білі АДЄЖДИ? Де надії?!!! Це що- розраховувати тільки на себе?
Дайте нам НОВОГО БУБОЧКУ!!! Справжнього! Як нема?!!! Що ми повинні назвати кандидатуру?!!! А чому я повинен? -каже "біле пальто"? Ви меня ДАЙТЕ,а я послухаю, я й сам готовий,щоб мені набрехали,тільки щоб сладенько якось.... Щоб квіточки...поділити ...розтріляти...пос адити...усім порівну... :weep:
16
15 липня 2021 19:00:07
 Оплатят из госбюджета, а возьмут с Вас. Гетьманцев поможет. Сегодня приняли во втором чтении. Выбрали-ЗЕ-скот-ЖРИТЕ!
17
15 липня 2021 18:32:22
 Наш Бубочка був у Німеччині-її затопило.  Все гадав,а чому затопило більше саме Північний Рейн Вестфалію? А Бубочка зустрівся там з місцевим прем'єром цієї землі. Не знав,той дурнуватий німець,що накликав на себе епіцентр повені. Загинуло та пропало безвісті більше 120 людей,а машина мабуть потрощило усі шо там були.

 А знав би-тікав далі чим бачив!

 Звісно,найбільше страждає Україна, бо наши довбні саме його обрали Презом.  Здобули,пля! :facepalm:
18
14 липня 2021 20:43:54
Куча тупорылых леваков, по типу нашей ЗЕлени, в мире, протестует и НЕ ХОЧЕТ вакцинироваться. То им 5G , то им "стРРРРашные генетические нарушения", хотя любой вирус встраивает в геном человека свой фрагмент, но ДОЛБОЙОПАМ не понятно,что это называется ИММУНИТЕТОМ! При этом  любой коронавирус по-сути не истребим, так как, если есть зараженные-есть и мутации. Он постоянно мутирует. Ваши сопли -без гриппа-это коронавирус, любое ОРВИ-коронавирус. Ну да,не Ковид. Ну да, не обращали внимание. Но вот теперь КОВИД. Мрут-с... Фоты из Индии видали?
 Отож. Он становится агрессивным. Дельта очень агрессивен. А будет Каппа, Омега и Эпсилон, та ожидают с ужасом с эффектом тяжелого острого распиараторного синдрома SARS (типа птичьего), смертельного на 85%,как была вспышка еще до Ковида. В Китае и Юго-Восточной Азии,в 2003 кажется. Но его локализовали. Быстро проявился, подавили вакциной, которая сама убила половину. А чо? Азия-с...

 Один выход: привить почти всех. Да так, чтобы не осталось анклавов непривитых. Ну,если и ходит один среди сотен не привитый,то ему не от кого заразится,а вспышка-сразу давить. К Ковид не будет никогда выработанного иммунитета. К этому штамму-да,к этому-тоже,а к этому-хрен! По сути, ПОКОНЧИТЬ с Ковидом-равно тому,как покончить с простудами. Чего-то не верится,не находите?
 Как всегда миллион разоблачителей.

 А все почему? Откуда воняет? А от леваков. Они понимают, что меняется эпоха. Цифровой капитализм. Высший уровень свободы,но как при этом бывают: на дурняк кормить не будут. Пошли б на заводы, индустриальный капитализм все еще есть...но он в Китае. А в Европах и США хорика, туризмус, а он от Ковида страдает. Менеджерьё уже в оХвисах не посидит не побездельничает с кофе-лате, дистанционка компаниям понравилась. Пахоты на дистанционке тьма, а менеджерье пахать не умеет или не любит. В такие переходные периоды работы становится все меньше. Ну строительство, ну авиация и судостроение,но мест не хватит.

 Вот леваков и колбасит.

 Чо мы будем завтра кушать?

 Если не прививать всех, то это очень надолго и будет очень тяжко. Везде чудовищно растут цены. Необеспеченные деньги товаром, давят на экономику. Особенно беда уже с продовольствием. Вещи вообще дорожают немерянно. Ну-ну... И тут на ФУПе, как правило,ЗЕ-скот,против вакцинации.
19
14 липня 2021 19:24:27
 Тот высказал, обсуждали, НО НИКТО ЕЕ НЕ ПРИНЯЛ, НЕ ПОДПИСАЛ и ЕЙ НЕ СЛЕДОВАЛИ! А ваш Бубочка на неё идет. Не фиг стрелки переводить, ЗЕ-скот. Не выйдет! :fuck:
20
14 липня 2021 09:16:00
Формулу Швайнмайера никто никогда не принимал. Да,она звучала. Мало ли что "звучало". Французы, помню такое  "предлагали"... :facepalm:  Та что там французы: нынешний През США Байден,а тогда вицепрезидент,в знаменитом выступлении в Верховній Раді в 2015-м, "ЗАЗВУЧАЛ" такое, что Украина вполне может поделиться и на отдельные штаты,ну как и США. Почему бы не поделить? Ну, звучало и что?  Наиболее наглым и проросийским "звучаловом" была "формула ШВАЙНмайера"- о ее содержании все знают. Совершенно путинский план уничтожения Украины. Ну и что? Формулу заговорили ,а потом публично и ОТКРЫТО отвергли. Ну это при  Порохе. Ему приходилось тогда маневрировать, война бурлила по-полной, а мы были еще критически слабы. Но постепенно утвердилась формула,по-сути, Порошенка: " Хуйло с армией и вооружением сваливает, мы берем под контроль границы, входят ВСУ (можно и с ОБСЕ вместе), выборы ,конечно, когда то будут, куда ж без них, потом, после амнистии-всех все равно не пересажать, ну кроме убиВц, никаких автономий и изменений в Конституцию... ну там поглядим". Короча: половину, потом, может быть...

 Так что кто и что там в 2014-2015 при Порохе "звучал"-дело десятое. Каждая падла в Брюсселе, сратый депутат от фрицевских левых, какие-то чиновники ЕС ,короче каждый Ван дер Стул и Ван дер Стол, считали,что могут что-то там диктовать Украине. Кто их слушал?!!!
 Армию подняли, ну и все это как-то даже подзаглохло. Ну Бубочке опять суют эту формулу ШВАЙНмайера. Но виноват каким-то боком им Порох,сратой ЗЕлени.

Ну посмотрим, как ЗЕлень на это отреагирует.
21
30 червня 2021 14:51:47
Президент Росії Володимир Путін упевнений, що ані Сполучені Штати, ані Велика Британія не змогли б перемогти в Третій світовій війні, якщо б вона спалахнула.

Джерело: пряма лінія з Путіним 30 червня

Деталі: Російського лідера запитали про інцидент з британським есмінцем, який 23 червня наблизився до Криму і викликав переполох у прикордонників РФ. По-перше, Путін заявив, що британці діяли "у змові" з США, і запевнив, що навіть якщо б російський флот потопив корабель британців, Третя світова війна не почалася б, тому що ці країни, розуміють, що їм її не виграти.

===========================================================
 Воно геть іпанулося. Звісно,що якісь там середньовічний програш у битві з заздалегідь обраним полем для битви- це одне. А ядрьона війна це інше. Рашка згине. Ну залишаться певні Гнідовки та Смердилівки  десь у Сибіру,де навіть пуляти ніхто не буде. Кому вони потрібні? Вони якось не розуміють,що буде відповідь,яка каменю на камені не залишить від Рашки. Знов ці корчі:" Не чипайте мене,я психіческий!!!" Ну Хуйло може по шизі захочити так завершити карьєру,хотя здається мені,якщо сидіти в броніку на зустрічи з Байденом-це діагноз. Він таки сцить. Щось фаталізму не видно.

 Здається мені,що його скоріше придушать шойги та патрушеви шарфиком, бо в усіх сім'ї і це найменьше що вони не захочуть втратити. Це так по кацапськи: шарфик,або подушечка. Але байдуже,що несе Хуйло, цікаво те,що кацапня навіть не замислюється,що їм кабдець. Так усі йопнулися. :facepalm:
22
29 червня 2021 19:30:40
 ХВОПЫ седня рвали жопы. До этого "РУХ ОПОРУ". "Сокири, дем...хто там чий...-вчора. Ну чо? ПАМАГЛО? Жопу рвали за ЗЕлень. Теперь завыли. Но все еще "вне политики", " мы мирные". Тоже самое дуркуваті селяни,тоже слюни пускали за ЗЕлень и что? Воют,но губы поджимают,а  земли лишаться-уже поняли. "Белые пальта"- такая себе леваЦкая интеллигенция, которая хотели....правда,сколько я с ними не говорил,никто не смог ответить, чего они хотят: ну как у Стругацких в " Пикнике на обочине" : "Хочу счастья, сейчас...всем....по ровну, даром!" Что " Счастья,сразу,всем,поровну,даром" -не выходит, виноват,естественно, Порошенко. Кто ж спорит?!!! :D
 
  Впрочем, Майдан 2014 не имел лидера, совершенно, там смешались все, потому что как-то врубились, что САМИ ничего не достигнут. (Точнее, что поезд уйдет без них-все остальное пох!) А ведь и были и протесты предпринимателей, и "белых пальт", и молодёжи, а Пороха даже на горизонте не было. Так что все наконец приходит в норму. Сейчас пройдет серия похорон малого бизнеса, земли и коровок, тарифов и пенсов, короче - манюпасу доходит, что их наепли. И это в разгар лета,когда над киевом в полёте раньше мухи засыпали. Думаю,что земля + тарифы, потом налоги и вызовут к осени большие бучи,а там, может кого побьют, появится " сакральная жертва", тут Порох, там те и эти, там "Азов",чтоб не пролететь мимо кассы, засветится, там  наш ДАРАГОЙ АРСЕНБОРИСЫЧ скажет: "Валил бы ты,Вова!"- а то ж скажут без него... Короча все идет своим путём. Новые лиТСА хотят себя показать, старые-не счезнуть, процесс станет необратимым.

 А вот "Свободы" точно уже не будет. Газпром не финансирует.
  :D  (tu)
23
29 червня 2021 15:24:42
Астра Зенека 1222, европейского производства, не Ковишилд,не китайское гавно. С сертификатом. Когда то Пфайзер появится? Завтра.
24
24 червня 2021 20:38:08
 Давайте подивимось просто. Ось таблиця.

 

 Ну гаразд, припустимо що перша колонка навіть правдива. Хоча більшість з нас бачила ці "опитування"... ну гаразд. 34% НЕ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ!!! Це рекорд,більше третини! Це ЗЕлебобіки,які вже розачарувалися. 12% -важко відповісти. А ось далі починається сміх,та й годі:
 друга колонка: % тих, кто має намір взяти участь у виборах. Там є така чудова цифра: ТИ,хто не братимуть участь у виборах, раптом 13,4% "мають намір взяти участь у виборах"?!!!! Так НЕ БРАТИМУТЬ,чи БРАТИМУТЬ?!!! :gigi:  :weep:  Ніх...я собі нема різниці: Соняка Піськіна,чи Піська Сонькина... Цікаво,а яке на це було питаннєчко? "Якщо ви не маєте потреби срати, то чим висеретеся?" Шиза повна. У  3 колонці їх взагалі нема. Тобто 13,4% срати підуть,а чим-не визначилися. :D  Згоден-це логічно.
 Ті,в 1 колонці, яким важко відповісти, чомусь по Розумкову, судячи з 2-гої та 3-ої колонки взагалі то кудись счезають. А такі ходять на вибори,тільки визначаються в останній момент.  Тобто 34,1% (які "не підуть голосувати,а будуть срати в туалетах дільниці) +12,2% якім важко,але вони счезли = 46,3% виборців кудись задвинуті розумковими.

 Звісно,ці маніпуляції приховують реальний рейтинг ЗЕбіла на основі "мінімальних сумнівів". Бо Раніше,навіть при Чугунії публіковали і самі питання. А питання може бути таким: За кого ви будет голосувати?-Мабуть за Порошенко. А ви його прибічник? Та,власне ні ( зараховуємо у важко відповісти). :D

 
25
4 червня 2021 00:10:00
 Трудно даже сказать, где еще осталось "свободное пространство". Всё пошло в разнос. Мне кажется, что при всей подлости мелкого Бубочки,им,дураком.еще и  манипулируют по полной. Оно даже не осознаёт. Идёт полный развал. Тот тянет себе,тот себе,Хуйло своё, а некоторые просто по тупости делают какую-то фигню. Но то,что Бубочку разводят по полной и системно- видно невооруженным глазом.  Даже ФУПовские быдло-холопоботы,уже не знают как отгавкиваться,а Костяша впадает в периодический психоз. :facepalm:

Чем то это скоро закончится. Но закончится может по-разному, может и очень  х...ово!
26
3 червня 2021 23:18:18
 Я ще їх пом'ятаю по гидотним шкільним рокам.  :facepalm:

27
3 червня 2021 10:04:28
Я при Порохе долбал против Супрунихи тут не по-деЦки. Теперь ЗЕленые мрази цитируют радостно. Ну что взять с тупорылых холопских дебилов? Они так ни  хрена и не понимают. Но тогда хоть Ковида не было. А продолжать это уничтожение здравоохранения по-супруниховски при Ковиде? Это вообще за такое вешать надо. Инфекционки закрывают, 400 концентраторов с барского плеча-индусам.

ЗЕлень ублюдки.

 Из 60 000 умерших от Ковида только официально, минимум 30 000 на совести ЗЕленой мерзоты. (только официально).
28
31 травня 2021 19:22:55
Не секрет, що багато тупорилих селян-холопів радісно голосували за Голобородька з телевізора.  Ну що? Зараз залишили лише пів гектара, що не обклається. Більше, бабця, наприклад 2 га,як було, оформлюй ФОП. Плати Податок на физосіб та військовий збір з , та ще податок на землю.

 Тобто, це не просто податки на яблуньки,як було при Хрущові. Це ще цвітуйочки.  Зараз бабці Гапці тре не тільки ставати ФОПом та наражатися не здирницьтво з боку хижих податківців (а вони прибіжуть, будьте впевнені! Та шманати будуть.), не тільки вести певний облік буряків, не тільки мати якісь справки чи навіть накладні для виїзду на базар ( там теж будуть шманати,як і бабок на трасі), це не тільки дасть змогу перевіряти якіхось оптових закупників, там ще податки будуть нехилі.

 Доречі, буде страшна бюрократія. В мене питаннічко таке собі... А у бабці Гапки вистачить клепок все це декларувати та заповнювати? Як не вистачить? А кого це їпе? Тут вже питання: а де пасти корову чи кізоньку? Бо була така собі  до того певна земелька громадська, берег річечки, посадочка де ті корови та кізоньки паслися під наглядом сільского дурника.... А тепер,пишуть що й землі при трасах вже зубами вигризають.

 Все це ще й приведе до тотального обліку всіх картопелек поштучно. І це на фоні "єлектроних аукціонів" на землю,де бідну бабцю Гапку будуть ще гатити тітушки-рекетири та придані їм мусори. Принаймні можуть зайти до хати та сараю і влаштувати шмон. Бо зараз бабця Гапка буде не просто бабця Гапка,а ФОП Гапка Пантелеймонівна Дурко.

 Взагалі то йде страшненька дурня. Яка, або потихеньку якось сама по собі здохе, во що дуже мало віриться, бо це досить велике коритце для годування та примус здихатися останьої землиці, або буде щось страшне.

 Зараз прибіжить  Костяша,і оскільки він смокче одночасно з двох  цицьок, Юльки та ЗЕлені, і НЕ ПЛАТИТЬ ПОДАТКІІ з двох гектарів для вісмокчування, він буде волати щось про свиней Пороха, ні і інша блядська  гопота набіжить ЗЕлена та ботівська. Але скажу відразу: МЕНІ НА ЦЕ НАСРАТИ! В мене нема землі. ВИБРАЛИ-ЖРІТЬ! Тупорилі раби! :fuck:
29
31 травня 2021 00:22:11
 Порох купує, а ЗЕля віддає... красота! Нам навіщо? А четверта хвиля ж буде... і п'ята...
30
29 травня 2021 20:51:16
 Как я понимаю, у врага надо воровать УСЁ! Тем более оборудование,которое пока еще есть у нас на вооружении. Но ЗЕлупонь думает иначе!

В пятницу, 28 мая, пограничники Сумского отряда пресекли незаконное перемещение из России продукции военного назначения. Также был задержан 48-летний житель города Сумы.

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины в субботу, 29 мая . Так, в районе населенного пункта Пушкарное, неподалеку от границы с РФ, пограничный патруль обнаружил украинца с тремя коробками за спиной, который двигался от российско-украинской границы.

Проверив участок, пограничники обнаружили признаки нарушения режима государственной границы с территории России в Украину, а также неподалеку нашли еще семь аналогичных коробок.
В коробках обнаружили большое количество товаров военного назначения, используемых в военной авиации и радиолокации. Кроме того, был задержан 48-летний мужчина за незаконное пересечение государственной границы Украины – на него составлены административные материалы
 Поместили еще ФОТО оборудования!!! ФСБ хлопает в ладошки ермакам. К сожалению, фото в Обозревателе чем-то защищены и не публикуются здесь. Но не важно.

Конченные ЗЕленые суки!
31
26 травня 2021 23:41:59
 Ну...що?  Потихеньку будемо прощатися? B-)  Зараз думаю: чи самому піти, чи може почекати,коли виженуть? B-)

Закічується ціла епоха певної "Свободи слова"  в нашому інтернет-медіа.  Що таке  "НАГЛЯДОВІ РАДИ" нам відомо вже.

 
32
25 травня 2021 20:54:59
 Ну не удивительно. Записи получены с ОРДЛО через Коломойского. Кто их склепал-неведомо. Но у Пороха заявили,что это полная и чистая подделка и фейк. Так ша спалилась ЗЕлень.
33
24 травня 2021 23:19:26
 Ні я вірю,що вони мабуть є... але де ІМ'Я, сеструа? Ім'я? Точніше імена... бо як ми визнаємо що будуть санкції? А що таке САНКЦІЇ? Це куди? :D  X(
34
23 травня 2021 19:25:24
 Закон 2458 підписано Бубочкою. Зараз ціни на комуналку підскочать до небес. Ну у літку тупорилий холопський манюпас це ще трохи подригається,бо за опалення брати поки не будуть, а електрику з 1 липня піднімуть,але пьяний манюпас на дачах та в Кириловках ще не вкурить.

Так от: суть. Хто поки ще не ОСББ, то всім багатоквартирним будинкам примусово назначать керуючу компанію. Якщо ви не стали на дибки,то договір вважається підписаним по замовчуванню. Розірвати його можливо лише через суди,але дуже важко. Якщо ви вже ОСББ, то вас будуть нагинати та ставити рачки. Ну то таке...  "ЭТО ЛЮБИМАЯ ПОЗА ХОЛОПОВ."

 Державного регулювання тарифів не буде. Буде " кункуренція" постачальників. Але це фікція, бо  тарифи будуть практично одні й ті ж, може комусь вночі скидка на електрику, може комусь у день,але опалення все едино... Ціни на опалення,на газ, на електрику підскочать десь сумарно вдвічі. Але тарифи це не все. Ви будете платити за траспортування до будинку, потім в самому будинку за розподілля, потім за п'яного сусіда,що не платить,бо будуть нав'язувати колективну відповідальність ЗА ЗМОВЧУВАННЄМ. Навіть підписувати не тре. ОСББ кожному тре звертатися по факту до суду,щоб відбитися від колективної відповідальності. А вже ви усі судіцця з сусідою,чи не з одним.
 І це не все... тарифи підскочать вдвічи на вивіз сміття, на якісь аварійки то що. Хто не в ОСББ- чекайте десь 1200-1500 на місяць за обслуговування будинку. Всі будуть ЩЕ ПЛАТИТИ ЇБІНЕМЕНТ ПЛАТУ. То ви були просто лохи,а зараз будете ЇБІНІМЕНТИ. Причому за газ їбінімент,за електрику їбінімент,за воду їбінімент,за опалення їбінімент, навіть за сміття ви теж будете їбініменти. Доречі,якщо тре робити ремонт дому,або під'їзду,або якоїсь каналізації чи водопостачання- зараз вже з вас візьмуть ОКРЕМУ ПЛАТУ,лохи!

 Все це точно і ми це вивчаємо,бо всі волають в мережах,а зараз у нас ОСББ, скрізь дурні курки-тре  пояснювати, що тре відмовлятися наскільки це можливо. Шукати бригади незалежні,то що.  Та самі надибайте в мережах- там зараз всі виють. А головне- БУБОЧКА ж тут не причому...

35
23 травня 2021 12:10:20
 Куда идут деньги налогоплательщиков?

 Ну не будем брать армию, даже ментов (коли шо, Нацгвардия все же добавок к армии при обороне), не будем брать медицину,ну там Министерство иностранных делов.
Но есть ДУСЯ ( на Прип...здента)- 3,2 млд. гривень, суды 15 млд. Офис (Офис,чуваки и чувихи Генпрокурора)-9,5 млд. гривень. Минэкономики ( интересно,чем они там занимаются?)- почти 18 млд., Минэкологии ( вы их оСЧущаете хотя бы?)- 11,3 млд., Минрозвитку громад ( ну а це куди?)- 1,1 млд. Автодор- 50 млд.!!! Минюст-(ну мы видим рЫзультаты)-15,4 млд. Минкульт ( он еще чота хочь делаеть?)- 12,6 млд. и такое еще сякое...

 Паразитов почти на 150 млд. гривень. 5,35 млд. баксов практически впустую. Ну...для минимума я допускаю 1,35 млд. долларов в год на все енти голимые конторы. От них все равно толку как с козла молока, но им бы хватило. Если брать по раздутому штату чиновников и дерибана бюджета по всем статьям, то из 47 млд.долларов госрасходов, минимум 15 млд.долларов уходит на неэффективное управление.

И будем реалистами, конечно, всех 15 млд.не вернуть ну никак! Но 7-8 гдЭто так,конечно было бы можно. Но кто ж на енто пойдеть? B-)

 Хотя 2 годовых бюджета долгов... и как минимум, 20% невыполнение доходов в этом году нам гарантировано.
===============================================================================
 Теперь вишенка... Ляшко завыло про страховую медицину. Это 1500 гривень в месяц на среднюю семейку из 3,5 человек. 428 грн. мес. с рыла. Ну у страховой же прибыль должна быть,а то всякие пенсы сожруть хвонды, пока молодые так бегають. А сколько у нас пенсов? ОТОЖ. Значит не менее 700 грн.на рыло или 2500 грн. в месяц на работающих. С кого их возьмут? Не, ну некоторым и ничего даже. Опять таки сама медицина столько не получит и ДОПЛАЧИВАТЬ НА ЛАПУ ПРИДЁТСИ. Цены,опять таки подскочуть. Лекарства тоже за ваши. А вы чо думали? Ну зеленку и старую клизьму может и дадут,а шо пополечить... и все ж знают,что так будет. Тут ни у одного нет иллюзий,даже у самых ботных ЗЕ-ботов.

Пичалька,чуваки и чувихи.Лохов наепут опять.
36
20 травня 2021 19:19:11
Всю историю человечества манюпас хотел отнять у богатых и ПАДЕЛИТЬ. Ничего не выходило. Иногда даже удавалось повесить, отрубить головы, расстрелять каких-то богатых... но ПОДЕЛИТЬ  не выходило, сразу же появлялись другие "бедные" из их же среды и....все забирали себе. Нигде, никогда, ни в одной стране не вышло "отнять и поделить".  Тупому ХОЛОПСКОМУ манюпасу всегда было только хуже. Потому что РАВЕНСТВА "напожрать" не будет никогда. Равные возможности-это бывает, но оказывается, чтоб " харчеваться"- надо пахать. А пахать не хочется. И думать...а НЕЧЕМ.

 Прошли, млять, не то, что столетия-тысячелетия!   А манюпасу все так же хочется отнять и поделить. Иногда казалось: ну теперь то они уже поняли ж , что отнять и поделить не выйдет. А вот вам Х.....й!  Появляются новые и все опять хотят того же.

Вот у нас Бубочка- мечта холопа. Фейковый клоун, киношный образ, перИРстрИлять Раду (которую же сам холопский манюпас и выбрал) и... "ВСЕ ПАДЕЛИТЬ". Помните всех этих  "ходоков" к бубочке? С " подсчетами" ,как поделить,что всем выйдет....миллион! Бубочка кивал... Учителям по 4000 долляров... таких ходоков в "ЗЕЛЕнину" было море и это только тех, которых показали, а скольких не показали,а сколько писали!

ЛуЧЧе поделить так... нет эдак...а когда уже будут сажать и ДЕЛИТЬ?!!!   Пля... не делят!  Ну хотя бы сажать? А? АЛИГАРХАВ не будет- будем делить....  И что изменилось? Не,ну что в мире поменялось кроме гаджетов?!!! "Прастой-мать его- нарід" тот же, что был при Картавом, при всех этих ипанутых Карла-Марло,с его Энгельсой, всех ентих прудонов-сенсимонов ( не все знают? Ну и не надо...) были еще и компанеллы...-забудьте.  Даже отнимали,а вот делить...Никто не делил. Та и делить то нечего. Никто не знал,что делать с отнятым. Маркс хотел конфисковать  банки и брать деньги там. Не ,ну а где их еще брать?  В банках...там же деньги? Рази не так? Сепаратист Безлер всех собирался обеспечить хорошей пенсией. На вопрос, где он ее возьмет? Отвечал: " На почте. Там же всегда пенсию берут! Мой отец там получает,я же знаю!"  Донбасячий нарИд был в восторге!" . Выяснилось: не почте пенсии от чего-то нет. Видать кто-то украл. Наверняка Порошенко. :facepalm:

 Теперь тупорый холопский манюпас НЕ НАЙДЯ бабла на почтах, уверен, что все украл....Порошенко. И ведь кучи, млять, так и думают. СЕЙЧАС....Сегодня.. . и  так будет всегда.  :facepalm:  :D  :D  X(   Сейчас полетят проклятия... потому что Порошенко "все украл" с почты и с банков.

 Обидно тупорылым холопикам! :fuck:  А пахать не пробовали?

 
37
18 травня 2021 11:47:56
 Я вважав, що олігарх це крупний бізнесмен, що має вплив на Державу через своїх ставлеників у владі. Хоча без цього -його з'їдять,  бо середня ланка чиновників -це найстрашніше. Може у кого інша думка? B-)
38
17 травня 2021 19:15:03
 Хоча він куртку за 9000 єврів...Але цього покидька  Ляшка супрунівську -зелень, може й не проведуть.  Ну, все ж таки Степанову грошенят шмигалі з єрмаками не давали. І ще...у нас найнижча госпітальна смертність у світі по Ковіду. Так...воно ЗЕлене. Але все ж тре якось обирати. Бо той в рази гірше. Тре вже обирати з гіршого не на найгіршого. Не тре все на нього валити.

Ну таке в нас життя.
39
13 травня 2021 19:50:41
 Відразу повідомляю: НЕ ПИВ! :-)o

 Є в мене така собі маленька виделочка, мабуть дітяча,що залишилася ще від дочки,коли вона була дитиною. Вона виявилася дуже корисною для певних потреб,не зв'язаних з їжою .  Ну як тіпо дирокола. Це не важливо. Так ось: використовую я її що дня. Вона завжди лежить у певному ящику. Або...не лежить. Хочь все повитаскуй,а її нема. НЕМА і все! Але якщо відкрити ящик двічі,або тричі-вона статистично з'являється.

 Причому: одного разу вона десь на третину більше, а потім на третину меньше. Я був довго впевнений що їх дві,більша та меньша. Ні. ОДНА! Чуваки та чувіхі! Та теж підходить,але в неї  дірки виходять більшими чим треба. Тобто,статистично потрібний мені дирокол-виделка з'являється десь раз на 5-6 відкривань шухляди. Ну гаразд...роки....гл юки... кликав дружину-вона в мене розумна та завжди твереза. Та ж історія.

 Мабуть усі стикалися з такими незрозумілими явищами як "шкарпетка Шрьодінгера".  Зникає шкарпетка і ти хочь вбийся. Пішов,повернувся знов-ну нема. Прийшов десь у третє-і ось вона перед носом!!! І ключи від машини?!!! та ще багато-багато речей.

Думаю,що квантові явища нас оточують постійно. Але ми намагаємося підтягнути це під звичну логіку. Ну не побачив...ну увага там щось... ще якось.  Але можна побачити певну закономірність: ти не знайдеш потрібну тобі річ,або ще щось,хочь вдавися, а ось якщо перестартовуєш спроби,то на другий,третій чи четвертий раз ти її легко знаходиш.

 І не кажіть,що у вас такого не бувало. B-)
40
13 травня 2021 15:28:07
 Він їх  "зробив". Бо ці ерамаки та тупий Бубочка-його сцять.  Ну він їх і має во всі дири!  Бо ця ЗЕлена гидота- ні на що не здатна. Навіть сцять посадити таку сволоту як він.

Повна версія