Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
27 липня 2021 23:31:18
Пора. Цю гидоту тре закінчувати. Я не фанат саме Пороха,хоча він виріс дуже як політик. Але щось іншого бракує.
3
27 липня 2021 23:28:57
 Мої  знайомі тримають бар. Усі проти Хуйла, усі проти кацапів-ну патріоти, навіть прокацапських відвідувачів можуть прогнати-бачив,коли хтось там гавкав на Україну- гнали геть. Ну Запоріжці,ну більше російською, теревенять,але все ж таки ну ніяк не звинуватиш у любові до кацапів.

 АЛЕ: у них супутникове ТБ. Там кацапські канали, постійно чи їх дурні пісні,чи 129 серія  28 сезону "Обручалього кольца", куча тупорилих серіалів зі "сміливими агентами ФСБ,яких дуже кохають Дуньки Тазікови,чи навіть Машки Міронови... постійно тупі до нестями "Уральські пільмені"...вони ригочуть... як це в них змішується?

Ось вам і таке собі єдине "культурне поле". І скільки таких?  Особисто бачив декілька людей, які пройшли АТО, стріляли в кацапів, ті в них, які ненавидять кацапів, але до судом риготали над тупими жартами тих же "Уральськіх пільменів",або ще щось таке... Я вже при слові "Пушкін" блюю,а вони ригочуть кацапським жартам.

 Як це змішується?  Відповідь одна: холопи в історії України навіть бувало, воювали,навіть хоробро,але холопами були і залишилися. Холопсьтво це генетика. Холоп піде захищати свій дім,родину та землю,але НЕ НА ДОВГО. Втомлюються, та навіть забувають хто ворог,точніше їм стає пох...
4
27 липня 2021 20:51:46
Тільки на ЗЕ-скот, чи лише на Бубочку?

 Є таке незрозуміле продажне "агенство Рейтинг". Воно себе позіціонує як якась група соціо-палікмахерів,яка ніби-то вивчає опитування інших і "аналізує", а то й навіть когось питає по випадковим номерам телефонів, де їх посилають нах. Ну гаразд. Так вони знов радісно вдоповіли,що антирейтинг Пороха гірше,за антирейтинг ЗЕ-бубочки.
Взагалі то я вивчав соціологію,але це мабуть "діджітал соціологія",бо з звичайною вона не має ніякого збігу. Ну мабуть я старий.

 Ну, прикинемо, що у "Рейтингу" сидять ВиКЛЮЧНО ЧЕСНІ мавпенята, які  цнотливі як оті курсистки. (чи були курсистки цнотливі-це питання,ну то х...йня,малята).

 Ось опитування:
 
 Короткий аналіз: Ну це ж просто! Кількість довіяю-не довіряю повинно дорівнювати по кожному політику 100%. Ну спросили ,скажимо 100 людей,вони дали відповідь по 1%. Чи 50-вони дали по 2%. Просто? Просто! Ось у Мудчука просто:  (6+12+3+9+15+55 =100%). Все зрозуміло.
 Беремо Бубочку: (17 +28+21+20+32 =118% ???!!!) 118% це в яке АТВЄРСТІЄ? Що таке 18%?!!!
 Беремо Порошенко: (10 +16+11+20+52=109% ???!!!) Що таке 9%?!!!

 Беремо Юлю-знов 100%.
 Бойко практично-100% (ну на пів процента може похибка) -по Юлі,Мудчуку та Бойко вони більш-меньш хоч порахували! А що з Бубочкою та Порохом?  Ну якщо Шмигаля не знають уси забулдиги та холопи-це зрозуміло, 5%. Коли на питання по Бубочці 21% відповідають "не чули про такого",або " важко відповісти" то це що? "Довіра"? Ні. Це знущання!  :D  Хто не знає найвеличнішого? Мінусуємо десь 17% з "Довіряю",та додаємо десь 17% ( ну десь 1% похибка,на користь ЗЕлені порахуємо) -виходит: ЗЕ-бубочці якось довіряють 28%,а не довіряють десь 69%-може й 70%.
 Беремо Пороха:  для нього "важко відповісти"-це скоріше вже +,а не мінус. Тобто десь 36% Довіряють,ну хоч більш-меньш,як багато людей, десь 20% ще надувають губки, а НЕ довіряють... ну гаразд,підемо ЗЕ-бобікам на поступки- нехай навіть стільки скільки не довіряють Бубочці,хотя думаю що меньше.


 Ще є певні питаннічка. По перетіканню. Це вже важко манюпасу-холопу,але не дарма туди вперли Мудачука,який в президентських перегонах участі брати не буде,та того ж Шмигаля,якого завтра забудуть.

 У мене питання: на яких долбойобів разрахована ця тупа маніпуляція? Пом'ятаю 2004 та 2013...були опитування. Ну трішечки підмучували на 2%-3% відсотки (за рахунок ніби то похибок),але НІКОЛИ до 5% не доходило. Тут 20%-21% гуляють як кішки у березні.
7
27 липня 2021 14:55:31
ЗЕ-срань,у вас фантазія є,чи лише по темнікам,дебіли? Ви як оті бабки Членовецького-він над вами стебеться,а ви " Дворнік метет ліству...".

 Хоча ви тупорилі дебіли-вам навіть не зрозуміти. На якому смітнику вас знаходять?  За Гастрономом? :fuck:
8
27 липня 2021 11:49:00
 Холопи,навіть на двох Майданах, досить деякі навіть патріотичні, в реалі чекали на одне: ВІДНІМУТЬ,нарешті,та ПОДІЛЯТЬ.  Ті що були трохи розумнішими за реле поворота афто "Мацквича", вважали,що, може так просто роздавати не будуть, але не буде багатих а всі будуть хоча б помірно бідні,а сука,сусіда,бідніше за мене. Все чекали дівідентів. " А чого я тоді кров проливал?!!!" - волали вони перед виборами? Доречі,навіть з Майдану довго не йшли. Багато  чекало якоїсь віддачи за те,що воювали чи волонтерили. При тому Порошенко ще був досить богатий.

 "Мабуть нажився на війні. Та ще з Мудачуком."- цю брехню поширюють і зараз. Доречі хуйловський кум Мудачук під час війни....не нажився.а багато втратив. При Януковичі він мав більше,а при ЗЕбілі все собі повернув. Ну то таке...
 Головне в іншому. Набив тупими брехливими кліше макітрі,які їм покидали кацапи та Бубочка в кінє про Голобородько вони пішли та віддали свої голоси блазню.

 Їм кричали- що ви робите?!!!  Досить, волали вони у відповідь- бубочка "не системний". А "система " в їх тупих макітрях це якесь зловісне утворення на кшталт Чупакабри.

 А зараз почали второпувати,що їх наїбли. В їх колах справжня паніка,де вони звинувчують того ж Порошенко. Чи то погано поясняв -таки погано,чи то всі порохоботи -зомбя, бубочка сволота,а Україна п'є їх кров. В патріотичних колах розбрат та  лайка. Ну це зрозуміло,бо десь 30% населення зараз  в повному ауті і тре час,щоб якось усвідомити. Тим часом антирейтинг ЗЕбіла зростає страшними темпами. Бубочка після ганьби  у Грузії збіг кудись відпочивати та сховався.

 Воно б,звісно,тре перестати лаятися,але ж визнати довбойбу-що він довбойоп, це вкрай важка задача. А визнати,що його розвели як лоха- це взагалі дуже важко. Хоча і це незабаром пройде.
9
27 липня 2021 10:05:34
А ти й є
тебе з твоїм бидлокацапстилем навряд хтось перекриє, навіть тут....  :fuck:
борцун-козаченько...

Та не сци-його скуповують аж гуде
в метро по 41 два місяці лайном лежить....  :weep:
==================================
Саме ти холопське рабське лайно. Доречі я тебе тут навіть не бачив. Бо ти блоха нещасна. Такі як ти завжди продавали Україну,від таких тільки біди. Що? Не відняли і не поділили?  Наїпли? Взяли як шавку приблудну в бригаду бл..дів ермаковських на стажування? Не пройдеш. Тебе виженуть за тупість навіть ЗЕ-біли. :fuck:   

Вішайся,лишенцю! B-)
10
27 липня 2021 09:56:25
Полностью ложный тезис!
===============================
Та невже? Чи ти не розумієш що наробив? Розумієш. А в чому справа? А в Юльці. Бо ти юльок. Для Юльки Порох ворог та конкурент. Вона свідомо підтримала ЗЕбіла і ти це розумієш. Ви зробили злочин і  Мовчазний спостерігач  як раз і каже, що ви загоняючи Державу до загибелі,зробили це свідомо.
ты скотился до разбора межличностных лтношений трех жыдов.
да при чем тут юльки, 3.14здюльки или еще кто-то
Мені держава, що ссе мою кров не потрібна. Загине то і чорт з нею.
Тобі не все одно чиїм рабом ти будеш сталіна чи гітлера?
Чи тобі колір батога чи сапога важливий і від свого будеш
копняків отримувати з задволенням.
=============================
 Бачиш-ти холоп,тому мене не розумієш. Для мене взагалі нема авторитетів. Я козаченько по поглядах.Я навіть тут це довів. Я й на Петра бочку катив. А твоя логіка холопа проста: Пороха ти ненавидиш,бо він "не поділив",ЗЕ-біла вже теж, бо "не поділив та наїпав", і Україну ненавидиш,бо вона ніби то "п'є твою кров". То що ти за людина? Далі не буду,бо не стримуюсь і буду "дуже токсичним" B-)
11
27 липня 2021 09:50:43
нарешті алкоаксакала нам відкрив  очі
йдучи по воді за маслом....  :weep:
=================================
А ти й є тупий рабський холоп. Такі як ти завжди продавали Україну. Навіть зараз тупорилому масло "Рошен" муляє. :facepalm:  :D   Та не сци-його скуповують аж гуде. Навіть такі  мерзенні тварини рабські як ти. :fuck:
12
27 липня 2021 09:47:48
Так що таке „токсічность“, яку ви тут дружно вже 7 сторінок „обговорюєте“?    :facepalm:
Это список тех, кто не нравится поклонникам солнцеликого Петра. И не более.
Это же они уже два года всех кто не был за Петра обзывают умственно отсталыми.
Чем как никакой другой заезжий путин укрепляют братство между народами в Украине
=========================================

  А вы и есть умственно отсталые. Еще и ХОЛОПЫ. Знаешь, что такое ХОЛОПЫ?  А кто и топит за ЗЕ-бубочку сознательно, понимая ему цену и его роль-просто вражины.
13
27 липня 2021 09:44:35
моніка мендель

ну чому зеббіли такі тупі колхозани  :facepalm1:
Чому ПЄСдуни такі брехуни всі  знають -  хочуть  до  корита. Їм 5 років було  мало.
================================
Шо? Думати тобі нічим,так ти знов,тупий холоп,на кліше зіскочив. Ну давай:" Ліпецька хвабрикааааа!", " Опшори!", "Порошенко почав війну!!!!".  Саме думати не здатно- НЄЧЄМ!
14
27 липня 2021 09:32:53
 Ви ігноруєте фразу:  "ближнього свого",а в цих текстах тре все сприймати дуже точно. Не усе людство,а семе тих, хто тебе оточує. Дітей, дружину, друзів. Можливо когось, кому ти хотів би допомогти. Певною мірою ти маєш відноситися до людей спочатку позитивно. Але якщо ті люди чинять проти тебе та твоїх близьких зло, то любити їх не входить в твої обов'язки,а захищаючись можно навіть вбити. А що поробиш?
15
27 липня 2021 09:27:08
Мацьковський патріархат. І усі за ЗЕбіла.
я за зебіла, але проти підрозділу КДБ в Україні.
===============================
Навіщо? Ти ж не дурень.Хіба не бачиш що воно за гліста?
16
27 липня 2021 09:21:50
Мацьковський патріархат. І усі за ЗЕбіла.
17
27 липня 2021 09:20:32
По-перше серед голосувавших за Зеленського є дуже розумні люди. Просто вони ненавидять Україну і як розумні люди вони зробили найбільш логічний крок заради її погибелі - проголосували за Зеленського.
Полностью ложный тезис!
===============================
Та невже? Чи ти не розумієш що наробив? Розумієш. А в чому справа? А в Юльці. Бо ти юльок. Для Юльки Порох ворог та конкурент. Вона свідомо підтримала ЗЕбіла і ти це розумієш. Ви зробили злочин і  Мовчазний спостерігач  як раз і каже, що ви загоняючи Державу до загибелі,зробили це свідомо.
18
27 липня 2021 09:10:21
Это работает индивидуально.

Наказание или благодарность - это оценочные категории. Мазохистам боль в радость, говорят.

Но то, что за любое действие прилетает пакет ответок - это я знаю точно.
Позвольте, что значит «индивидуально»?
Аннексия Крыма было злодеяние коллективное, массовое, так же в отношении не каких-то людей, а целого народа.
А прилетать почему-то будет «индивидуально», выборочно.
Где же работа «закона»?
Коллективное злодеяние - это полная чушь.

На суде - хоть человеческом, хоть Божьем, каждый будет лично отвечать именно за свои дела.

Колхоз в деле воздаяния неуместен.
==============================
 Это не совсем так. Коллективная звездюлина есть в этой жизни. Если нация какая напала на другую, то даже тот, кто ни в чем не участвовал, но поддерживал, получает по полной. Германию так расхерачили, даже с мирными жителями, что некоторые возопили: а нас за что,Господи? Кацапы вон все как один вопят: та я вне политики,нас то за что? А за "Крымнаш". Ясно, что когда кто-то оказывается ПОТОМ в том месте, где каждому приходится, стоя голым, отвечать за базар-они отвечают за своё. И даже есть адвокаты. Типо,да... он конечно натворил горя, но когда-то вытащил меня,рискуя жизнью,когда я провалился под лёд.
19
27 липня 2021 08:59:10
Нічого у ЗЕ-біла не повернулося, його рейтинг падає,а головне зростає антирейтинг. Але... ДІЙСНО на Заході його таки доволі підтримують. Чому? На Заході були зовсім забиті холопи. Навіть,коли вони вже втрачали терпець,тре було бути запорізькому козаку Гонті їх очолити,бо самі вони як вівці.
20
27 липня 2021 00:20:36
:umnik2: логіка є
можна спробувати цю ідею штовхнути в маси -
всі пристойні юзери припиняють реагувати на бруд,
в якості експерименту, цікаво як буде виглядати картинка
=============================================
 Тобто писати: "Волобуев вот вам меч?". :D  X(
не писати нічого, не звертати уваги взагалі.
===============================
На тебе Зелені бл...ді так кидаються?  Ні. А на мене так. Так що я буду відповідати:" Володуєв вот вам Х....!" :D  Вони навіть без матюків звикли писати гидоти,а їх їм ще й навчають. А гарно підібраний матюк відкриває їх справжне обличча інтернет повій! B-)  Зразу нах...дуже ефективно.
21
27 липня 2021 00:16:23
цікаво чи вони зафрахтували нормальних вакцин для наступного кола вакцінації, чи знов будуть сподіватися на халяву від американського благодійного фонду.
================================
Та це нікому не відомо. Вже пишуть таке,що після Пфізера, другою може бути китайське гівно.
22
27 липня 2021 00:14:27
Ну собственно мне только Ярош и нравится. Не в последнюю очередь тем что его замалчивают.
===============================
Он сам себя замалчивает. Возможно к сожалению.
23
27 липня 2021 00:13:08
Ну и будет это воспринято как поражение в дискуссии. Не только хамом но и читателями
Меня не интересуют ВНЕШНИЕ оценки " поражение- не поражение".Это инфантильная, детская  позиция! Я сам решаю- я победил, а вот здесь я дал слабину!
 Хам вообще проиграл- я выкинул его из общения.
 Кроме того,выйти из общение. потому что тебе намеренно хамят и оскорбляют, НЕ ЕСТЬ ПОРАЖЕНИЕ В СПОРЕ!
 В спорах побеждают при помощи АРГУМЕНТОВ. а не хамства!
 Начал хамить- показал отсутствие реальных аргументов несогласия со мной! ЭТО ПОРАЖЕНИЕ!
Иначе говоря- хамство- это заведомое поражение оппонента!
:umnik2: логіка є
можна спробувати цю ідею штовхнути в маси -
всі пристойні юзери припиняють реагувати на бруд,
в якості експерименту, цікаво як буде виглядати картинка
=============================================
 Тобто писати: "Волобуев вот вам меч?". :D  X(
24
27 липня 2021 00:05:05
Повторюсь - только Ярош наверное на что то способен. Ну а то что кучерявые пляти вроде Бяки скорее у хуйла отсосут чем откажутся от кучерявого бабла сомнений не вызывает. 
===============================
На что-то способных много. А вот стать презом, надо раскрутка,  заинтересованность сторон, баблос, агитация унд пропаганда. Яроша мы не видим. Видим, ЗЕ-била, Пороха, Кличка, ну Юльку... и...Бойка. Так ша вот вам блюда с них и кушайте. ЗЕ-била может и импичменят. Тогда Порох,Кличко,Юлька и Бойко. Ну и собсна...
25
26 липня 2021 23:59:32
Поехал бы дед в Европу лучше такие вещи делать
==============================
Дело не в том. АКШ у нас делают хорошо, операция мильон раз отработана. Другое дело, глубоко травматична, делают на остановленном сердце, по сути, перекраивают его, заменяя сосудистую ткань. Даже пересадка менее травматична. Если пациенту 87 лет, сердце уже как тряпка, оно уже может не восстановится, функции не тянут. То есть тут острая сердечная и дыхательная недостаточность. Ну вы понимаете. Без ШВЛ,он бы уже того. Но не факт, что сердце наберет,как грится, мощность. Собсна навряд наберет. Слишком долго. Ну вы понимаете.  Конечно, бывает всякое, иногда выходят и из такого состояния. Но...
26
26 липня 2021 23:44:09
папрашу тут не забалтывать главный воприс где ударники озеленения могут получить свой кусочек крадивныцтва.
==============================
Канавки для дерев  в мільярд навіть рити не стали. Не всі хвантазії бубочки мабуть геніальні. B-)  :facepalm:  Конопелькі скрізь,виключно для лікувальних справ, теж не пішли. Не цінять нашого Бубочку.  Ну дурненьке. У Єрмаків інші плани.
27
26 липня 2021 23:39:57
Всім електрокари гарні,крім слабких батарей. Ось були б рази в три більш потужні по запасу ходу. Але шось всі ті алюминієво-карбонові дива десь поподілися. Навіть якоїсь надії не пропонують. Хоч би щось збрехали б. Може таки водень з каталізатором-водневі платформи? ГА? Чи ні?

 Але тре атомні станції. Зараз вони безпечні. Але ПуцЄн проти. А вони сцють.

 А потепління вже пре,а  їм лише корови пердять,сраті ліваки.
28
26 липня 2021 23:35:23
Все вкрали. Хочь спокійніше стане. Вкрали то й вкрали.
29
26 липня 2021 23:34:08
Ну в світі таке майже скрізь. Принаймні в столицях. Інша справа, куди це йде. Тому тре жити у пригороді. Метробуд міг би нафігачити підземних паркингів. Та ще в три рівні.
а их и нафигачили, но там нада платить три капейки, гораздо проще запарковать все улицы и дворы около конечных станций метро.

если начнуть автобыдло трахать это тока на пользу.
==========================
Ну ты жесток! :D
30
26 липня 2021 23:32:40
Перший президент України, а також представник в Тристоронній контактній групі 87-річний Леонід Кравчук після операції на серці уже місяць перебуває у реанімації.

Джерело: прессекретарка Кравчука Оксана Сибірцева, яку цитує hromadske

Пряма мова: "Дуже повільна динаміка покращення".

Деталі: За її словами, стан здоров’я першого президента не поліпшився після операції.

Кравчука підключили до апарату штучної вентиляції легень.
=========================================
 Якщо ШВЛ-то це не динаміка покращення. Тобто в нього остра дихальна недостатність -серце не тягне. Скоріш за все йому робили АКШ,або стентування. Але схоже на АКШ (Аорто-коронарне шунтування),а це дуже важка операція, до того в такому віці. Ну ви розумієте. Прогнози тут давати не тактовно.але справи кепські.
31
26 липня 2021 23:27:20
 Ну в світі таке майже скрізь. Принаймні в столицях. Інша справа, куди це йде. Тому тре жити у пригороді. Метробуд міг би нафігачити підземних паркингів. Та ще в три рівні.
32
26 липня 2021 21:07:36
 Ежели сие типО, спорт,хотя не каждый удержит тачку при таких "зигзагах", то это одно. А так ...
33
26 липня 2021 21:01:42
і вони ходять на роботу? :lol:
а шо так можна було?
===============================
Ну как-то ходят. Психбольные по-сути, люди беспомощные. У людей есть совесть и сострадание-это же не ШЛЮХИ НАРОДА. Хотя возможно, они за них тоже голосовали. Это скотство, конечно, полное. В этом вся  сратая ЗЕлень.
34
26 липня 2021 20:50:52
 А навіщо? Он Смєтана, чи  Костяша, Аєлітік...-всі ж тут. Слава ЗЕлені. :D
35
26 липня 2021 20:49:08
Краще відсосні у бардель-маман
риторика дешевої повії з окружної. Тьху


Сунь свій клюв у свою клоаку. :fuck:
у порадах дешевих повій не нуждаюсь  :fuck:
=============================
Я тобі порад не даю, пЯтух  суходротний. Я тебе нах..й посилаю.  Хоча ти  звик мабуть. Тебе з дитинства їпли. :fuck:
36
26 липня 2021 20:46:50
ХЗ,ким би він був зараз. Якщо б дожив до 80 років. Мабуть таки славив Хуйла. Хоча...ХЗ?
37
26 липня 2021 20:44:02
просто заперечити головний пост не можеш
свистиш. А знаєш чому?

Бо  я твою срату ЗЕлень фактами змішав з гівном
ахахась, знов свистиш.


Хочеш, п'яне рило, я тобі у декількох словах докажу шо ти спі3дівши і шо тему закрили по твоїй просьбі, бухенман ти запорський?  :D
----------------------------------------
Краще відсосні у бардель-маман Саут-Бл...ді. Бо вівторок близиться, а твоя черга смоктати по вівторкам та п'ятницям. Йому буде приємно! Може три гривні за висер накине. Петушок.... диви, воно аж піну пускає. Сунь свій клюв у свою клоаку. :fuck:
38
26 липня 2021 20:38:34
патамушта фонтани для краси, а не для купання.
-- Наши дворы не для гуляний
--А для чего?
--Для эстетики (с)  Бриллиантовая рука
===========================
  :D  (tu)
39
26 липня 2021 20:37:20
Каратєльная псіхіатрія.

Скоро і в нас буде, 73% постарались.
==========================
Та це вже навряд.  Але б хотіли би.

Повна версія