Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему многие фупчеки не могут вимолвить Хуйло?

ХУЙЛО  (tu)
   
ХУЙЛО  (tu)
ла ла ла :good:
   
Тільки Олдбой і ще якийсь із "дончан" любовно називає "пиня".
   
ХУЙЛО  (tu)
   А "Аваков - чорт!" слабо?  ;)
   
Тому що це мат , який запозичений від кацапів. Більш природніми нам були б, якщо б ми не зкацапились  "Народні назви «пуцька» («пуцка», «поцька»), можливо, походять від прасл. *putja («півень», «курка»), чи є запозиченнями зі західнослов'янських або південнослов'янських мов (пор. пол. puto, в.-луж. puca, н.-луж. puča, болг. путка). «Пицюрина» походить від пол. pyciurka (pecię, peciar, pyta), які виводять з того ж праслов'янського *putja[12]. " Взято з вікі про пеніс -https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%81
О, то у дядька таке близьке за значенням прізвище, як харківчани йому дали? Оце вгадали! :lol:
Можна не звертатися до кацапського матюка - прізвище хуйло то саме означає. 
Путя - і всьо.  :laugh:

Останнє редагування: 23 липня 2021 14:24:00 від ЛАРТА
   
Питання дивне якесь та інфантильне дещо.
Якби автор гілки був дійсно україномовним і вловлював внутрішню естетику та гармонію української мови, то такого питання б у нього не виникало, бо розумів би, що російський мат виглядає в українському тексті десь так доречно та естетично, як карамелька Чупа-Чупс у дупі.
Я розумію, що ті, хто звикли до суржика та російської, цього не вловлюють, але "Пам'ятай, мат робить з тебе москаля" це не просто жарт. Мат це частина культурної та мовної московської експансії на українську культуру та мову.
Тому якщо хтось хоче матюкатися - хай так, але я уникаю прямого написання російського мату, втім, як і його використання в усній мові. Навіть якщо мова про хуйло.

До речі, хоч дійсно "хуйло" це вже частина українського фолкльору і агресору зрозуміліший цей термін, там вище слушно boduk зауважив, що природніше для українців, особливо з заходу, вживати Пуцькін (від пуца, пуцка) - часто так і вживаю, у розмовах з родичами.
   
Питання дивне якесь та інфантильне дещо.
Якби автор гілки був дійсно україномовним і вловлював внутрішню естетику та гармонію української мови, то такого питання б у нього не виникало, бо розумів би, що російський мат виглядає в українському тексті десь так доречно та естетично, як карамелька Чупа-Чупс у дупі.
Я розумію, що ті, хто звикли до суржика та російської, цього не вловлюють, але "Пам'ятай, мат робить з тебе москаля" це не просто жарт. Мат це частина культурної та мовної московської експансії на українську культуру та мову.
Тому якщо хтось хоче матюкатися - хай так, але я уникаю прямого написання російського мату, втім, як і його використання в усній мові. Навіть якщо мова про хуйло.

До речі, хоч дійсно "хуйло" це вже частина українського фолкльору і агресору зрозуміліший цей термін, там вище слушно boduk зауважив, що природніше для українців, особливо з заходу, вживати Пуцькін (від пуца, пуцка) - часто так і вживаю, у розмовах з родичами.
Хуйло - це і є вже народним
   
Хуйло - це і є вже народним
угу
Це власна назва
   
У травні 2014 цей вираз увійшов до Urban Dictionary (відомого онлайн-словника англомовного сленгу) як синонім Владімір хуйло[569][570] з визначенням[571]:

Людина, якій не можна довіряти, яка вщерть заповнена брехнею і знає про це, але поводиться так, неначе вірить у свої слова. Також синонім для «Владімір хуйло».
Оригінальний текст (англ.)
A person who cant be trusted, who is full of shit and he knows that, but still behaves like he does believe in his words. Also a synonym for «Vladimir Putin». https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD_%E2%80%94_%D1%85%D1%83%D0%B9%D0%BB%D0%BE!
   
ага, це просто ганьба якась
Жизнь - боль
Будем позориться дальше :weep:
   
А?
Б!

Я взагалі не вживаю нецензурну лексику,
Противно.
Чому я маю опускатись до рівня малоосвічених футболних фанатів?
Я не заперечую їхного права висловлюватись як вміють, а я, при потребі, скористаюсь іншими словами, не менш ефективними.

 :=V


   
До якого Павла?
 :gigi:
до того що pavelv, він же його вьєтнамцем обізвав
   
Це не матюк. Це термін, що передає сутність персонажу.
За такою логікою вся нецензурна лексика якраз дає спрощені ідентифікатори (терміни) всього!
Але то для громадян з недостанім рівнем особистісного розвитку.
Не хочу опускатись до такого рівня.
 :kez_04:
   
взагалі був ще cepeга-пiдpaxуй, ніяких матюків, хуйло і в Африці хуйло
   
взагалі був ще (x), ніяких матюків, хуйло і в Африці хуйло
о бачите:
те що в дужках - (х)  -то матюк;
а Хуйло - то власна назва
:)
   
Питання дивне якесь та інфантильне дещо.
Якби автор гілки був дійсно україномовним і вловлював внутрішню естетику та гармонію української мови, то такого питання б у нього не виникало, бо розумів би, що російський мат виглядає в українському тексті десь так доречно та естетично, як карамелька Чупа-Чупс у дупі.
Я розумію, що ті, хто звикли до суржика та російської, цього не вловлюють, але "Пам'ятай, мат робить з тебе москаля" це не просто жарт. Мат це частина культурної та мовної московської експансії на українську культуру та мову.
Тому якщо хтось хоче матюкатися - хай так, але я уникаю прямого написання російського мату, втім, як і його використання в усній мові. Навіть якщо мова про хуйло.

До речі, хоч дійсно "хуйло" це вже частина українського фолкльору і агресору зрозуміліший цей термін, там вище слушно boduk зауважив, що природніше для українців, особливо з заходу, вживати Пуцькін (від пуца, пуцка) - часто так і вживаю, у розмовах з родичами.

 (tu)
 :drinks:
   
Цікаво, якщо всі разом встануть і гаркнуть - хуйло хуйло - чи від цього хоч щось зміниться на краще?  :shuffle:
Ага. Люблю, целую, обнимаю)))Один пидарас, другой хуйло.
   
Какой,к черту,мат?

хуйло — хуйло!
Материал из Википедии — свободной энциклопедии


«Пу́тин — хуйло́!» (укр. Пу́тін — хуйло́; эвфемизованная версия — Хутин хуйло[1]) — песня-слоган на украинском и русском языках, высмеивающая президента России Владимира хуйло; была впервые исполнена 30 марта 2014 года радикальными болельщиками украинских футбольных клубов «Металлист» и «Шахтёр»[2][3][4][5][6].

Це  придумали харківські футбольні російськомовні фанати,  так вони називали Суркіса. Суркіс-Хуйло.

   
Це  придумали харківські футбольні російськомовні фанати,  так вони називали Суркіса. Суркіс-Хуйло.

https://www.youtube.com/watch?v=9sF2HoS2Gd4
мабуть однофамільці :)
   
Re: Почему многие фупчеки не могут вимолвить Хуйло?
OS

о бачите:
те що в дужках - (х)  -то матюк;
а Хуйло - то власна назва
:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія