Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Територіальна оборона в Україні: «гарматне м'ясо» чи фактор стримування для хуйло?

Він і на перепела з баретом ходить.
   
Навіщо простому Вані вінторез автоматичний?
Папір псувати. :)
   
Гаврюша...тут така штука, що з твоїм баченням державу побудувати не можна. з твоїм біченням можна побудувати максимум неандертальське плем"я
   
Папір псувати. :)
свій мати дорого. Простіше на стрільбіщи арендувати.
   
Спільноті поxyй!

Доказано Мариуполем, Краматорському, Алеппо.
Не похій. Алеппо - то десь далеко, до того ж розхуярено на офіційне прохання легітимної влади країни.
Ні крам, ні марік не були піддані масованому знищенню.
   
О!

в Гаврюші не бачення

в Гаврюші бичення

шановний пане VHAVR

Ви чого бикуєте?
   
Не похій. Алеппо - то десь далеко, до того ж розхуярено на офіційне прохання легітимної влади країни.
Ні крам, ні марік не були піддані масованому знищенню.

Обстрел городов массированньім артиллерийским ударом - красная линия, которую перейти даже не представлялось возможньім.
хуйло протестировал. У него всё получилось.
Ну, а по поводу Асада, то он не офіційна лігітимна влада, а узурпатор.
И всё равно, всем поxyй.
   
Ну, а по поводу Асада, то он не офіційна лігітимна влада, а узурпатор.
Це з точки зору кого?
Крім того, не варто забувати - події на теренах "смаглявої частини людства" не дуже вражають решту планети. Неможливо навіть уявити щось схоже на дійсність якоїсь руанди на території географічної Європи.
   
Це з точки зору кого?
Крім того, не варто забувати - події на теренах "смаглявої частини людства" не дуже вражають решту планети. Неможливо навіть уявити щось схоже на дійсність якоїсь руанди на території географічної Європи.
С точки зрения условньіх демократий. Он такой же президент как и Лукашенко.
А на счёт Европьі... та легко. Или вьі забьіли балканський пиз*дарез?
   
свій мати дорого. Простіше на стрільбіщи арендувати.
А що зара дешево?
Але щотри роки бігати дозвіл подовжувати- оце срака.

Навіть у кацапів раз на п'ять років.
Але у кацапів і гума дозволена і за ножі нема строку....
Тоталітарізм.
   
А що зара дешево?
Але щотри роки бігати дозвіл подовжувати- оце срака.

Навіть у кацапів раз на п'ять років.
Але у кацапів і гума дозволена і за ножі нема строку....
Тоталітарізм.
мені трохі простіше. Сертіфікат маю нашару раніше раз на два роки, зараз раз на рік. Нарколог та псіхіатр. Іх приймають, на бланку, з голограмою. Однак, я вже не маю сайгі, лайно вона. Маю дві 12 та 16 іжевські  гладки.нічого більше не маю.
   
С точки зрения условньіх демократий. Он такой же президент как и Лукашенко.
А на счёт Европьі... та легко. Или вьі забьіли балканський пиз*дарез?
Сорі, ще раз - ким і коли владу асада визнано нелегітимною? Справді, може я щось пропустив.
Балканський пісторєз був некепською вакцинацією щодо повтору подібного.
   
не маю сайгі, лайно вона
Так, лайно.
З радянських калібрів тре брати АКМ/СКС, з американських все що завгодно, від AR до CheyTac.
   
Хочу тозку мелкашку для дитини. І не дорого, я людина не багата, і постріл дешевий, і до зброі трохі прівчить.
   
Пулька маленька, свінцева цілком, бье недалечко, стрільбіща теж грошей коштують, ніж далі, то більше, а набой дешевий. На новий рік, або, як зароблю, на день народження подарую. Погано, що господарем зброі буду я, а не вона.
   
Хочу тозку мелкашку для дитини. І не дорого, я людина не багата, і постріл дешевий, і до зброі трохі прівчить.
Отаку купи:

   
Я подивився,  є пріцили з компенсаціею до +/- 4.5 діоптрій. Вона сліпушка більше  за мене.
   
Пулька маленька, свінцева цілком, бье недалечко, стрільбіща теж грошей коштують, ніж далі, то більше, а набой дешевий. На новий рік, або, як зароблю, на день народження подарую. Погано, що господарем зброі буду я, а не вона.
тозка не іграшка. Прошиває только в путь, з нею гратись лише на стрільбищі.
Офуєть "недалечко" - півтора км бере льогко.
   
Отаку купи:

https://www.youtube.com/watch?v=qWJY2ROALKY
ні, то мені дорого.
   
тозка не іграшка. Прошиває только в путь, з нею гратись лише на стрільбищі.
ясно, не вдома. Це не іграшка, .22 калібр, як би його не зневажали. То всеж зброя.
   
тозка не іграшка. Прошиває только в путь, з нею гратись лише на стрільбищі.
Офуєть "недалечко" - півтора км бере льогко.
неможливо з неі влучіти пріцильно далі за 300м. Навіть в здоровезну фанеру повноростову. Вітер, пара від землі, стебелі трави.
   
Та, вона і не для того.
   
Сорі, ще раз - ким і коли владу асада визнано нелегітимною? Справді, може я щось пропустив.
Балканський пісторєз був некепською вакцинацією щодо повтору подібного.
Тю, ёпсель. Вот же недавно бьіло.

Асада вчетверте обрали президентом Сирії на виборах, яких не визнає Захід.
.......

[url//https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/28/7295147/][/url]

А на счёт вакциньі, так нет никаких гарантий. Вообще.
   
Бригадёныши- лахтинцы одновременно настоятельно уверяют.что нападать в Украину ни- ни за что кармить укров,а  террармия сама себя перестреляет и оружие продаст на Донбасс... и одновременно уверяют. что разбомбят эту террармию в клочки авиацией и дальнобойной артиллерией!  Через пост... :D
   
Угу. Тут или выход к Днепру за пару недель и потом годик переводить дух или нефиг начинать.
та кацапам взяти Харків і з головою вистачить для побєдобєсія на 10 років
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія