Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укргазвидобування розірвало у Стокгольмському арбітражі договір про спільну діяльність з Карпатигаз

Після тривалого судового розгляду Арбітражним інститутом торгової палати Стокгольма прийнято часткове рішення (partial award) у справі за позовом АТ «Укргазвидобування» до ТОВ «Карпатигаз», Misen Enterprises AB (Швеція, акціонер «Карпатигаз») про розірвання договору про спільну діяльність (СД).

Зазначеним рішенням суд розірвав договір СД, чим задовольнив одну з вимог АТ «Укргазвидобування».

Суд встановив, що договір СД було порушено як Misen Enterprises AB (не повністю внесена частка в СД, лише 3,9 млн дол. із 12,5 млн дол.), так і ТОВ «Карпатигаз», яке не поставило передбачені договором вимірювальні станції.

Відтак договір СД розірвано через зміну обставин і неможливість продовжувати СД.

Довідково. Нагадаємо, що з 2015 року УГВ послідовно здійснює курс на розірвання договорів про спільну діяльність, які систематично порушувались операторами таких договорів. Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) здійснює з цього приводу ряд проваджень.

До рішення Стокгольмського арбітражу УГВ вдалося розірвати всі договори про спільну діяльність, які позбавляли компанію можливості користуватися власними свердловинами, окрім двох договорів, учасниками яких є ТОВ «Карпатигаз».

Водночас розірвання Стокгольмським арбітражем договору СД повернуло УГВ можливість повноцінно користуватися найбільшою кількістю власних свердловин з-поміж усіх договорів про спільну діяльність.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

   
Andriy Kobolyev
14 хв ·

Це остання спільна діяльність між УГВ та приватними «інвесторами» (читай попередній менеджмент), за якою так сумує в своїх мемуарах пан Оніщєнко.

Тільки він там сильно плутає факти. Насправді, ми завжди буди послідовні в цьому питанні - штучні паразити, створені корурціонерами часів Януковича повинні бути прибрані. Всі.

Дякую нашій команді!
   
Karl Volokh
27 хв ·

Одна из самых жирных коррупционных схем домайданного Нафтогаза - вот эти договора о совместной деятельности, которые подписывались на крайне невыгодных для госкомпании условиях.
Сейчас в арбитраже расторгнут последний такой договор - с компанией, где бенефициарами Фирташ, Могилевич и руководитель харьковской организации Батькивщины.
   
до чого бариги нафтогаз довели... і куди тепер бідному кадирову податися?
   
десь зараз заплакала одна кобила на який їздив конний спарцмєн Оніщенко
не плач, Юля
 B-)
   
а де зpaдойoби?
   А зpaдойoби тихонько стоят в сторонке и охуевают, глядя, как одни порохоботы лупят по башке других порохоботов. Свинота, вы ж так поубиваете друг друга совсем нах. Как же мы без вас?
   
нічого в країні не робиться, і взагалі, при януку було краще (с)
   
до чого бариги нафтогаз довели... і куди тепер бідному кадирову податися?
ну то ничого мусорку кадирову ще тришки залишилось протриматися

юля приде - порядок наведе   :love:
   
лупят по башке других порохоботов.
Це ти про кадирова - аніщенка?
Чи про фірташа?
   
ну то ничого мусорку кадирову ще тришки залишилось протриматися

юля приде - порядок наведе   :love:

та да... як там Лесик Оніщенку говорив: "... переживает за тебя..."
   
Про ті афери з договорами про спільну діяльність ще фіг зна коли говорилось , на шустері мало не в кожній передачі пороха за то пісочили. Не пройшло і п'яти років , як нарешті Нафтогаз вирішив лавочку прикрити. Слава Петру! Всі за Петра!
   
Про ті афери з договорами про спільну діяльність ще фіг зна коли говорилось , на шустері мало не в кожній передачі пороха за то пісочили. Не пройшло і п'яти років , як нарешті Нафтогаз вирішив лавочку прикрити. Слава Петру! Всі за Петра!

Ви хоч новину прочитайте. це були останні договори про спільну діяльність. і за них судилися в Стокгольмському арбітражу.
нагадати скільки ми з кацапами там судилися?
   
це вже третій привіт фірташу за останній тиждень,
перші два тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1009665.msg21360368#msg21360368

Останнє редагування: 11 липня 2018 19:54:40 від Foxic
   
Коболєва Кріль поставив, а не Петро, який привів Насалика.
   
Коболєва Кріль поставив, а не Петро, який привів Насалика.

знайома пісня, все погане від Пороха, все добре - всупереч йому  :laugh:
   

24 січ. 2019 | Категорія: Офіційні
Дебіт свердловини, поверненої після розірвання договору про СД з ТОВ «Карпатигаз», збільшено майже у 15 разів   

АТ «Укргазвидобування» активно нарощує видобуток блакитного палива на свердловинах, повернених після розірвання Стокгольмським арбітражем договору про спільну діяльність (СД) з ТОВ «Карпатигаз» та Misen Enterprises AB.

Зокрема, після проведення операцій з інтенсифікації видобутку було збільшено добовий дебіт однієї зі свердловин Східно-Полтавського газоконденсатного родовища з 10 тис. м3 до 144 тис. м3.

Загалом після повернення виробничих потужностей від ТОВ «Карпатигаз» до кінця 2019 року планують додатково збільшити обсяг реалізації газу для населення на понад 300 млн м3 завдяки проведенню робіт з інтенсифікації видобутку.

Нагадаємо, що з 2015 року УГВ послідовно здійснює курс щодо розірвання договорів про СД, які систематично порушували оператори таких договорів та позбавляли компанію можливості користуватися власними свердловинами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія