Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський запропонував Бутусову стати Мінстром оборони :laugh:

Volodymyr Boiko
54 мин. ·

А тепер, друзі мої, я хочу вас познайомити з майбутнім міністром оборони України. Президент Володимир Зеленський запропонував очолити Міністерство оборони «журналісту» Юрію Бутусову, який ніколи не служив у Збройних Силах і не складав присягу, але уславився тим, що своїм ротом обслуговував найбрудніші корупційні схеми. Зокрема, саме він оспівував і облизував найвідомішого українського шахрая Костю Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), що разом зі своїм прес-секретарем Євгеном Шевченком і Свинарчуком-молодшим розкрадав «Укроборонпром».

На сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів» я розповів про один з епізодів з біографії майбутнього міністра оборони – історію про те, як Бутусов промишляв у команді кримінального авторитета «Лічі»
   
Бутусов - це старий зливний бачок Бєні, клован його навіть не знає.
   
Бутусов - це старий зливний бачок Бєні, клован його навіть не знає.
   
В мене таке відчуття що кловун йде не в такт з українським народом! Дороги розійшлися.
   
фейк?
   
фейк?
хз, побачимо
   
Володимир Бойко багато пише мало читає
а то б він знав, що за стандартами НАТО(ТМ) на міністрів оборони слід призначати цивільних
МО стають навіть жінки, які звісно не служили, не давали і обслуговували ротом.

Власне, Бойко сам з тих, що ротом обслуговують.
   
хороше було б призначення
жаль якщо не зрослось
   
Если не фейк, то очень интересно )
   
ну да, 
ничем не более идиотское решение
чем избрание Бениной рукавички
в страны президенты.
Вот только за Пикалова обидно((
Ведь это он по сценарию МО должен быть
   
хз, побачимо

шо значить побачимо?
ти ж фейк притарабанив
люба новина без офіційних заяв або рішень - фейк
   
Якщо МО були клоуни гелетей і півторак то  після них можна ставити навіть бомжа пійманого на вокзалі в Києві. Гірше не буде.
   
Якщо МО були клоуни гелетей і півторак то  після них можна ставити навіть бомжа пійманого на вокзалі в Києві. Гірше не буде.
За Зе не заржавеет.
   
Вот только за Пикалова обидно((
Ведь это он по сценарию МО должен быть
Показати зображення...

Веня, ставлю лайк!   (tu)

   :laugh:
   
Это тот спец по войне и армии   (tu) 
   
Спец журналист может быть лучше некоторых генералов  :buba:
   
Якщо МО були клоуни гелетей і півторак то  після них можна ставити навіть бомжа пійманого на вокзалі в Києві. Гірше не буде.
Гелетей і Півторак звільнили 2/3 території Донбасу. Скільки міст звільнили твої хуйловські зе-ублюдки?
   
Гелетей і Півторак звільнили 2/3 території Донбасу. Скільки міст звільнили твої хуйловські зе-ублюдки?

   
Треба повторювати і повторювати цюцитату від рашистського холуя РСТ,який ворог України і пята колона.Бо втрачено почуття істини,істина не в честі в бидла,яке проголосувало за прихильники певної політсили.
   

вони повинні були прийти до влади
   
пусть уже Беня свою кухарку ставит премьером . гулять так гулять
   
Веня, ставлю лайк!   (tu)

   :laugh:

+++

А "Лисого" на МЗС. Буде трахати представників МФВ. :lol:
   
прикольно что порохоботы фильм не смотрели,но знают кто кого играет  :facepalm1:
   
Веня, ставлю лайк!   (tu)

   :laugh:

спасибо, алекс.
   
Показати зображення...
вони повинні були прийти до влади

за Молочного не знаю,
а Притула мабуть таки краще.
Не гірше, у всякому разі
   
пусть уже Беня свою кухарку ставит премьером . гулять так гулять
исходя из тенденций
Премьером Украины
должен стать Бенин ботинок.
Или носок.
Ну если рукавичка - Президент.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія