Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі стрілянина (**Примітка модератора. Стрілянина у військовій частині)

І без хрущів він недовго протягне. Українці подбають.

Ти тільки за всіх українців не розписуйся, будь-ласка.
В тебе таких повноважень немає і не буде ніколи.
Повноваженням треба бути достойним.
   
Ну то Бог їм у поміч.....

А ти віриш що над цим самовпевненним здоровим виродком знущалися? Там нестиковок дох та й більше.
За заводом Краснопілля - там у циган заховатися на рік можна - та ні, ми премося через усе місто та здаємося.
Чому?
Тому що це москальська заготовка, дурник відпрацював замовний сценарій і йому пообіцяли, що потім його витягнуть, обміняють тощо. Тому він вчора таким борзим був під час інтерв'ю після здачі.
Але він погано знає, як дякують москалі.
   
Ти тільки за всіх українців не розписуйся, будь-ласка.
В тебе таких повноважень немає і не буде ніколи.
Повноваженням треба бути достойним.
А я не за всіх, я за рішучих, їх є небагато і вони знають, що зробити.
Тому ваш пацієнт деякий час ще проживе.
   
Він перестав бути українцем. Він вбив офіцера-АТОвця, який вижив в полоні, і який обороняв ракетний завод. Він вбив жінок. Він втратив право називатися людиною, не те що українцем.
Москалі оно вже верещать, порівнюючи його з Бузиною. Так, його доля така сама. І це питання честі для українців. Не зробить це суд - зроблять без суду.

Не смешите, вы его еще китайцем назовите. Кстати, если кто-то его грохнет, то будет за это отвечать и пойдет в тюрьму.
   
Йдіть влаштуйтеся в дурку в Дніпрі психіатром і чекайте свого пацієнта там.
Нам це нецікаво. Прощавайте. Ракетний завод - не богодільня по виявленню слабкодухих

Якщо „вам не цікаво“, то навіщо ви це зробили?
Не з „цікавості“ тоді чому?
Від дурості?
Від безвідповідальності?
Від чого?
Чому?
Навіщо?
Навіщо ви психічно хвору людину закрили на замок на „ракетному заводі“ і дали їй в руки вогнепальну зброю?
Якою логікою чи якою манією ви керувалися, роблячи це?
Чим ви думали?
Чи думати вам теж „не цікаво“?
   
Не смешите, вы его еще китайцем назовите. Кстати, если кто-то его грохнет, то будет за это отвечать и пойдет в тюрьму.
Так вони вже в тюрмі.
   
Якщо „вам не цікаво“, то навіщо ви це зробили?
Не з „цікавості“ тоді чому?
Від дурості?
Від безвідповідальності?
Від чого?
Чому?
Навіщо?
Навіщо ви психічно хвору людину закрили на замок на „ракетному заводі“ і дали їй в руки вогнепальну зброю?
Якою логікою чи якою манією ви керувалися, роблячи це?
Чим ви думали?
Чи думати вам теж „не цікаво“?
Я чула, що він сам рвався служити, нє? Це я його змусила і автомата впихнула?
   
Якщо „вам не цікаво“, то навіщо ви це зробили?
Не з „цікавості“ тоді чому?
Від дурості?
Від безвідповідальності?
Від чого?
Чому?
Навіщо?
Навіщо ви психічно хвору людину закрили на замок на „ракетному заводі“ і дали їй в руки вогнепальну зброю?
Якою логікою чи якою манією ви керувалися, роблячи це?
Чим ви думали?
Чи думати вам теж „не цікаво“?
У вас безплідна суперечка, тому що Via, на відміну від Вас, вважає його не психічно хворим, а засланим ворогом диверсантом. Хоча вона й вважає доказами свої розмірковування.  Жінки часто покладаються на інтуїцію, і, як правило, вона їх не підводить.
   
А я не за всіх, я за рішучих, їх є небагато і вони знають, що зробити.
Тому ваш пацієнт деякий час ще проживе.

Тоді це теж - манія.
Чим ти і ті твої „рішучі“ відрізняєтеся від того нещасного?
Сказати тобі чим?
   
Тоді це теж - манія.
Чим ти і ті твої „рішучі“ відрізняєтеся від того нещасного?
Сказати тобі чим?
Я сама скажу - я не стріляю в беззбройних побратимів.
   
Я сама скажу - я не стріляю в беззбройних побратимів.
Кого маєте на увазі? Його товаришів по службі? Сумнівне твердження, якщо взяти до уваги той факт, що вони його цькували.
   
Ймовірно, що той Артемій увійшов у стан афекту. Щось на зразок моментальної нестерпної образи. Подія сталася вночі. В 3-4 годині. Коли людина не досипає у варті, спить уривками, то це вже стрес. І там щось сталося. Невідомо що.

Або це було заплановано заздалегідь.

В стан афекту може потрапити кожен. Але в умовах стресу або хронічного стресу - швидше. При цьому мозок майже відключається, людина діє підсвідомо, на автоматі. При цьому людина цілком здорова. За винятком "хронічного стресу". А строкова служба - майже завжди - стрес.
   
Кого маєте на увазі? Його товаришів по службі? Сумнівне твердження, якщо взяти до уваги той факт, що вони його цькували.
Вище я згадувала про 19 днів "цькування", за які він чудово вивчив тонкощі перезмінки і тривожного оповіщення.
   
Я чула, що він сам рвався служити, нє? Це я його змусила і автомата впихнула?

Ні, ти його не зупинила, не ізолювала, не спрямувала на лікування. Бо тобі - „не цікаво“.
Те його „рвання служити“ вже було манією заволодіти зброєю.
Це вже була хвороба, яскраво виражена.
Але спеціаліста, який би це побачив, не було в воєнкоматі.
А були там вії.
Так, там були вії, які тепер відпираються і відповідати за власне „не цікаво“, за яке отримували і отримують зарплати, відмовляються.
Відмовляються відповідати.
Вії.
Не цікаві.
Але зарплату отримуючі.
   
Ні, ти його не зупинила, не ізолювала, не спрямувала на лікування. Бо тобі - „не цікаво“.
Те його „рвання служити“ вже було манією заволодіти зброєю.
Це вже була хвороба, яскраво виражена.
Але спеціаліста, який би це побачив, не було в воєнкоматі.
А були там вії.
Так, там були вії, які тепер відпираються і відповідати за власне „не цікаво“, за яке отримували і отримують зарплати, відмовляються.
Відмовляються відповідати.
Вії.
Не цікаві.
Але зарплату отримуючі.
А я що, лікар на Южмаші? Обламайся, ваша соплива історія про "загнобленого" обламалося. Він засланий ворог і вбивця. За це він буде знищений.
   
У вас безплідна суперечка, тому що Via, на відміну від Вас, вважає його не психічно хворим, а засланим ворогом диверсантом. Хоча вона й вважає доказами свої розмірковування.  Жінки часто покладаються на інтуїцію, і, як правило, вона їх не підводить.

Виділене - не відповідає дійсності.
Жінки жодних таких чудесних властивостей не мають. Це - видумки.
   
Вище я згадувала про 19 днів "цькування", за які він чудово вивчив тонкощі перезмінки і тривожного оповіщення.
Пані, як версія, написане Вами можливе. Але ми не маємо повноти фактів, тому я не сприймаю Вашої категоричності.
   
Пані, як версія, написане Вами можливе. Але ми не маємо повноти фактів, тому я не сприймаю Вашої категоричності.
Мені байдуже. Збирайте повноту фактів, ми ж нікуди не поспішаємо.
   
Виділене - не відповідає дійсності.
Жінки жодних таких чудесних властивостей не мають. Це - видумки.
Таке, принаймні, мені доводилось чути від психологів. Звісно, я не можу довести, що Via має такі здібності. :acute:
   
Я сама скажу - я не стріляю в беззбройних побратимів.

Ні, не стріляєш.
Ти нацьковуєш „рішучих“ на це, на стрілянину, на вбивство уявного „ворога“.
А у всьому іншому ти не відрізняєшся від того Артемія.
Бо в тебе - теж манія.
Той самий діагноз.
Манія - віра в уявне, в ілюзії.
Запекла віра в уявного „ворога“, така сама як в рузкаміравцев, які вірять в бєндєр, які їх окружилі.
   
Ні, не стріляєш.
Ти нацьковуєш „рішучих“ на це, на стрілянину, на вбивство уявного „ворога“.
А у всьому іншому ти не відрізняєшся від того Артемія.
Бо в тебе - теж манія.
Той самий діагноз.
Манія - віра в уявне, в ілюзії.
Запекла віра в уявного „ворога“, така сама як в рузкаміравцев, які вірять в бєндєр, які їх окружилі.
Він розстріляв 10 беззбройних українців. Тому він не уявний ворог, а реальний. 5 трупів, десяток сиріт.
   
А я що, лікар на Южмаші? Обламайся, ваша соплива історія про "загнобленого" обламалося. Він засланий ворог і вбивця. За це він буде знищений.

Я нічого про „загнобленого“ не казав тут.
Це - твоя ілюзія.
А віра в те, що він „засланий ворог і вбивця“ це - твоя манія. Галюніки.
Насправді перед тобою, перед очима твоїми є щось зовсім інше, але тобі „не цікаво“ здобути компетенції для того, щоб правильно ідентифікувати це і ти покладаєшся на галюніки.
   
Він розстріляв 10 беззбройних українців. Тому він не уявний ворог, а реальний. 5 трупів, десяток сиріт.

а от дивись
давай проведемо невеличку аналогію
Хто такий моторола, знаєш?
Хто більше винен - моторола, що особисто вбив купу людей? Чи Хуйло, який, по факту, зі звичайного мийщика автівок зробив чудовисько, давши йому зброю та владу?
   
Таке, принаймні, мені доводилось чути від психологів. Звісно, я не можу довести, що Via має такі здібності. :acute:

„Психолог“ це такий „спеціаліст“, якого „вчать“ на річних курсах і дають папірець?
Не слухай їх, це - шахраї.
   
а от дивись
давай проведемо невеличку аналогію
Хто такий моторола, знаєш?
Хто більше винен - моторола, що особисто вбив купу людей? Чи Хуйло, який, по факту, зі звичайного мийщика автівок зробив чудовисько, давши йому зброю та владу?
Подібне притягує подібне.
   
Він розстріляв 10 беззбройних українців. Тому він не уявний ворог, а реальний. 5 трупів, десяток сиріт.

А я тобі кажу, що стріляв не він.
І пропоную ознайомитися з діагнозом і висновком спеціаліста. Тільки - справжнього, а не „рішучого“.
Але спочатку призначити експертизу.
   
Подібне притягує подібне.

але погодься, якщо в частині (невеличкій частині, хочу відмітити) два самогубства й одне масове вбивство за три роки - щось тут не те, згодна?
   
А я тобі кажу, що стріляв не він.
І пропоную ознайомитися з діагнозом і висновком спеціаліста. Тільки - справжнього, а не „рішучого“.
Але спочатку призначити експертизу.
А хто стріляв, хуйло? Ну побавтеся експертизами, а потім сходіть Кремль штурмоніть, щоб вбивцю покарати  :D
   
але погодься, якщо в частині (невеличкій частині, хочу відмітити) два самогубства й одне масове вбивство за три роки - щось тут не те, згодна?
Ракетний завод як місце подій тебе ніяк не переймає?
В адміністрації президента також регулярні "самогубства", не помічав? І у Верховній Раді вистачає нещасних випадків. У владі все жорстоко.
Подробиці послухаємо, якщо їх озвучать.
   
Ракетний завод як місце подій тебе ніяк не переймає?
В адміністрації президента також регулярні "самогубства", не помічав? І у Верховній Раді вистачає нещасних випадків. У владі все жорстоко.
Подробиці послухаємо, якщо їх озвучать.

яким чином "ракетний завод" стимулює самогубства?
Яким чином "у владі все жорстоко" відноситься до рядового складу, причому навіть не контрактників, а срочників???
Яка, к чорту, влада у рядових солдатів????
   
яким чином "ракетний завод" стимулює самогубства?
Яким чином "у владі все жорстоко" відноситься до рядового складу, причому навіть не контрактників, а срочників???
Яка, к чорту, влада у рядових солдатів????
Давай я спитаю - які в сраку срочники на стратегічному військовому об'єкті????
А про владу поясню - триває якась внутрішня боротьба за Южмаш, а зверху ще й накладаються диверсії від москалів. Але сциклива зелена влада нічого не робить і тобі проблеми не озвучить. Хочеш сам розібратися - влізь, тільки можуть і бошку відстрелити.
Зараз наші інопланетяни-ліберасти заволають, що це ніхрена не демократично. Маємо, що маємо.
   
А хто стріляв, хуйло? Ну побавтеся експертизами, а потім сходіть Кремль штурмоніть, щоб вбивцю покарати  :D

Для того, щоб встановити хто стріляв, - притомний Артемій чи чорт в його голові і потрібна експертиза.
Кваліфікована, професійна, якісна.
А не „рішуча“.

Кіно любиш дивитися?
Кіно з Голівуду?
Рассел Кроу, Ед Гарріс, Дженніфер Коннеллі, Крістофер Пламмер, Пол Беттані, Адам Голдберг, Джош Лукас, Ентоні Репп
Цікаво?...
   
Для того, щоб встановити хто стріляв, - притомний Артемій чи чорт в його голові і потрібна експертиза.
Кваліфікована, професійна, якісна.
А не „рішуча“.

Кіно любиш дивитися?
Кіно з Голівуду?
Рассел Кроу, Ед Гарріс, Дженніфер Коннеллі, Крістофер Пламмер, Пол Беттані, Адам Голдберг, Джош Лукас, Ентоні Репп
Цікаво?...
Не люблю. Нецікаво.
А я при чому і мої уподобання?
   
Трохи не по темі, про стан афекту, стаття тут скоріше за все не та.
https://protocol.ua/ua/kriminalniy_kodeks_ukraini_stattya_116/
   
Не люблю. Нецікаво.
А я при чому і мої уподобання?

Для постановки правильного діагнозу.
Кіно нецікаве, значить?....   ммм...   а книжки?
   
Давай я спитаю - які в сраку срочники на стратегічному військовому об'єкті????
тобто ми прийшли до коріня проблеми, чи не так?
А саме - грубі порушення з боку керівництва НГУ, фактично, створили підгрунтя, можливість для скоєння небезпечного злочину
   
тобто ми прийшли до коріня проблеми, чи не так?
А саме - грубі порушення з боку керівництва НГУ, фактично, створили підгрунтя, можливість для скоєння небезпечного злочину
Нам треба почати спочатку. Що таке взагалі НГУ і чому воно охороняє Южмаш? Що там роблять срочники - і в НГУ, і на заводі? Кому і навіщо це потрібно?
Тоді стане зрозуміліше, що ж власне є порушеннями, а що нормою .
Після цього вже варто проаналізувати самогубства. Одне з них відбулося прямо сьогодні зранку - що це було, неясно, в ЗМІ тиша.
Що шукали сьогодні на заводі спецназівці?
Які висновки зробили після розстрілів щодо поліпшення охорони?
Що це за паркани там, які можна перестрибнути? Чому охорона беззбройна?
Бардак там якийсь. Тому москалі туди і лізуть.

Останнє редагування: 29 січня 2022 02:04:38 від Via
   
Нам треба почати спочатку. Що таке взагалі НГУ і чому воно охороняє Южмаш? Що там роблять срочники - і в НГУ, і на заводі? Кому і навіщо це потрібно?
Тоді стане зрозуміліше, що ж власне є порушеннями, а що нормою .
Після цього вже варто проаналізувати самогубства. Одне з них відбулося прямо сьогодні зранку - що це було, неясно, в ЗМІ тиша.
Що шукали сьогодні на заводі спецназівці?
Які висновки зробили після розстрілів щодо поліпшення охорони?
Що це за паркани там, які можна перестрибнути? Чому охорона беззбройна?
Бардак там якийсь. Тому москалі туди і лізуть.
:facepalm1:

Ну як дитина, чессслово!
НГУ - це "рехвормовані" ВВ. Тобто "внутрішні війська" за "радянським стилем". перейменували, бо вертухаї себе капітально так скомпрометували
Чому охороняє Південмаш? Вони завше це робили, увесь час існування заводу. А шо туди направлять? Регулярні війська?
Чому срочників ставлять туди в караул - питання до керівництва НГУ. Знову ж таки - срочники там завше були, а контрактники як поняття військовослужбовців рядового составу з'явилися лишень за часів овоча. Не було раніше контрактників-солдат, не існувало, від прапора починалися
От самогубства - ото да. Чому керівництво НГУ не зреагувало на самогубства 2018 та 2019 року - це велике питання. А от про "сьогодні зранку" - я в перший раз чую. Звідки інфа?
Що шукали на заводі спецназівці? Взагалі-то обшук робили, виймали документи військової частини. Звичайна практика - під час обшуку має бути силове прикриття, особливо обшуку у військовій частині (там люди озброєні знаходяться, а частина режимна)
Про висновки ще питать рано - перед "висновками" нормальні люде проводять розслідування, що саме й чому сталося, які причини, що робить, щоб такого більше не було.
За день це ніхто не зробить
Паркани там перестрибнути можна ще з початку 2000х. Грошей на завод не давали, щоб ще паркани ремонтувать. Це за часів СРСР по периметру постійно патрулі озброєні шастали та сигнальна система розвернута була.
Охорона ж не беззбройна, що ти взагалі верзеш? З чого Артемій той стріляв? З пальця?




   
От самогубства - ото да. Чому керівництво НГУ не зреагувало на самогубства 2018 та 2019 року - це велике питання. А от про "сьогодні зранку" - я в перший раз чую. Звідки інфа?

Наверное, имеется в виду военный-контрактник, который повесился в Бердянске 26 января.
   
Наверное, имеется в виду военный-контрактник, который повесился в Бердянске 26 января.

контрактник?  ;o
Нє, я ще якось можу зрозуміти пацанів-срочників, яким діватися нікуди, вони фактично позбавлені волі, а розуму нема
Але контрактник? Послати усіх до біса, розірвати контракт - вішатися нахєра?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія