Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

Я тут подумав - Варфоломію потрібно віддати КП  лавру і випхати звідти безтомосного неканонічного Онуфрія
   
Я тут подумав - Варфоломію потрібно віддати КП  лавру і випхати звідти безтомосного неканонічного Онуфрія
+100!
   
Це вже цікаво. Навіть в Одеській області 4 парафії збираються переходити

https://glavcom. ua/odesa/news/na-odeshchini-chotiri-hrami-moskovskoji-cerkvi-gotuyutsya-pereyti-do-pravoslavnoji-cerkvi-ukrajini-559889.html

Речник УПЦ (КП) в Одесі, отець Теодор Оробець не уточнив, парафіяни якого одеського храму більше не хочуть підкорятися Москві, «через складну ситуацію»

Парафії в Одесі, Ізмаїльському, Окнянському і Ширяївському районах готуються перейти до Православної церкви України.

Про це Depo.Одеса повідомив речник УПЦ (КП) в Одесі, отець Теодор Оробець.

За його словами, найскладніша ситуація в Одесі. Тому поки він не може розповісти, парафіяни якого одеського храму більше не хочуть підкорятися Москві. «Там дуже складна ситуація. Священик цієї пастви навіть забрав з храму основні ікони», - заявив священик.

В області ситуація більш позитивна, і там охочіше переходять до нової церкви. Так, три церковні громади в Ізмаїльському, Окнянському і Ширяївському районах вже готові збирати документи для перереєстрації в ПЦУ, сказав речник УПЦ (КП) в Одесі.
   
дуже цікаве інтерв'ю одного з екзархів, які керували процесом, про те, як що відбувалося

https://www.bbc.com/ukrainian/features-46827400?ocid=socialflow_twitter
   
На Миколаївщині релігійна громада Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП)

На Вінниччині, Волині та Хмельниччині майже 10 парафій УПЦ МП перейшли до Помісної церкви
перейшла до  Православної церкви України.

Про це повідомив священнослужитель кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері в Миколаєві Олександр Ципляк.

За його словами, рішення про перехід до Помісної церкви парафія села Тімірязєвка ухвалила на зборах 11 січня. Більше читайте тут: https://тсн/ukrayina/persha-gromada-moskovskogo-patriarhatu-na-pivdni-ukrayini-pereyshla-do-pomisnoyi-cerkvi-1279233.html
   
 Первая община УПЦ МП перешла в ПЦУ на Житомирщине
На Житомирщине первая община бывшей Украинской православной церкви Московского патриархата перешла в Православную церковь Украины.
 Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает интернет-ресурс "Инфо-Малин", община Свято-Николаевского храма УПЦ МП села Ворсовка Малинского района Житомирской области перешла в ПЦУ.

Также об этом сообщил руководитель местной ячейки ВО "Свобода" Николай Полиновский.

По словам Полиновского, такое решение церковная община приняла сегодня, 11 января . "Первая ласточка.Только что Ворсовская община перешла в лоно Украинской церкви. Горжусь, что был с этими людьми", - написал Полиновский в Фейбуке.

Он продолжил: "Был приятно впечатлен тем, что несмотря на мощную команду поддержки со стороны московских попов люди единогласно проголосовали за переход .Кстати люди меня пригласили после того как местный батюшка начал пугать людей ..пацанами в балаклавах .. но слава Богу все обошлось без эксцессов".
   
Я тут подумав - Варфоломію потрібно віддати КП  лавру і випхати звідти безтомосного неканонічного Онуфрія
який сенс втому,чому собі не взяти? :S
   
Якщо православні МП чекали остаточного вручення Томосу, то цими вихідними має бути потужній движ, принаймі 30-40 переходів. Побачимо.
   
Москальські попи чинять спротив громаді
https://тсн/video/video-novini/hram-rozbratu-na-vinnichchini-misceva-gromada-posvarilasya-zi-svyaschenikom-vimagayuchi-perehodu-do-pcu.html?fbclid=IwAR2xfjxVDrDdaKoOi3gT5L6yKZ9N88i2YUrP1AubqnPBqaQ4iigoOQvFvhM
   
Я тут подумав - Варфоломію потрібно віддати КП  лавру і випхати звідти безтомосного неканонічного Онуфрія

Зачем? Референдум в Киеве. Лавра принадлежит киевлянам.
   
потужній движ, принаймі 30-40 переходів.
Це не потужний двіж. Такими темпами переходити будуть 50 років.

Москальські попи чинять спротив громаді
   
Платник податків, cьогодні в 09:19

    потужній движ, принаймі 30-40 переходів.

Це не потужний двіж. Такими темпами переходити будуть 50 років.

Церковні справи так і вирішуються, довго і зі скрипом.  Головне забрати в МП пару тисяч приходів, дві Лаври, загнати в маргінес і нехай там гниють потроху.

   
Церковні справи так і вирішуються, довго і зі скрипом.  Головне забрати в МП пару тисяч приходів, дві Лаври, загнати в маргінес і нехай там гниють потроху.

Їх 12 тисяч. Парою тисяч кіна не зробиш.
   
Їх 12 тисяч. Парою тисяч кіна не зробиш.
Поки не заборонять кацапоцеркву нафуй й не відберуть в неї Лаври, то ці сільські движняки не зіграють великої ролі.
   
Їх 12 тисяч. Парою тисяч кіна не зробиш.

12 тыс это по минюсту
в реалбности меньше

например по винницкой в минюсте зарегестировано 1000 прижодов но в реальносте только 340
остальное толко на бумаге
   
если перейдет 2 тыс то это будет половина
   
12 тыс это по минюсту
в реалбности меньше

например по винницкой в минюсте зарегестировано 1000 прижодов но в реальносте только 340
остальное толко на бумаге

ого, так значить кацапи і тут приписками займались....
Дуже мудро поступили з цим законом про перейменування іноземних церков, якраз можна всіх під це переєструвати і побачити реальну картину. Якщо московські попи дійсно зависили кількість приходів удвічі, це різко міняє ситуацію, вони вже менші ПЦУ.
Приписали собі приходи, накололи московський синод і патріарха, гребли під неіснуючі приходи грошики... :D
ось чому вони так впираються переіменовуватись, вся їхня брехня випливе....
   
ого, так значить кацапи і тут приписками займались....
Дуже мудро поступили з цим законом про перейменування іноземних церков, якраз можна всіх під це переєструвати і побачити реальну картину. Якщо московські попи дійсно зависили кількість приходів удвічі, це різко міняє ситуацію, вони вже менші ПЦУ.
Приписали собі приходи, накололи московський синод і патріарха, гребли під неіснуючі приходи грошики... :D
ось чому вони так и впираються переіменовуватись, вся їхня брехня випливе....

это обычное дело. не все кто когда то регестрировался до сих пор существуют   по разным причинам   а снимать регистрацию смысла нет  так как все бесплатно
   
это обычное дело. не все кто когда то регестрировался до сих пор существуют   по разным причинам   а снимать регистрацию смысла нет  так как все бесплатно

а от тут недоробка, всі зареєстровані приходи іноземних церков повинні платити якесь мито....  Хочеш поминати кіріла - плати за це. :lol:
   
а от тут недоробка, всі зареєстровані приходи іноземних церков повинні платити якесь мито....  Хочеш поминати кіріла - плати за це. :lol:

вот список всех действующих приходов по винницкой эпархии мп http://orthodox.vinnica.ua/ru/parafiya/
можно сосчитать там около 300  а по минюсту записано 1000
к тому же 23 из этих уже  перешли  10 в процессе
а это 10%  за месяц

Останнє редагування: 12 січня 2019 16:35:23 від eugene68
   
вот список всех действующих приходов по винницкой эпархии мп http://orthodox.vinnica.ua/ru/parafiya/
можно сосчитать там около 300   а по минюсту записано 1000
к тому же 23 из этих уже  перешли  10 в процессе
а это 10%  за месяц

ну якщо і по інших областях подібна картина, то процес пішов серйозними темпами, я навіть і близько не надіявся на таке....
   
У Миколаївській області релігійна громада Української Православної Церкви Московського Патріархату перейшла в Православну Церкву України. Про це повідомив священнослужитель кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері в Миколаєві Олександр Ципляк в Facebook, інформує «Фокус».

За його словами, рішення про перехід в помісну Церкву парафія села Тимирязівка прийняла на зборах 11 січня. Настоятелем храму буде отець Андрій Борсук. "Сталося! Громада Тимирязівки - ПЦУ", - написав Ципляк.

Відзначимо, що громада села Тимирязівка є першою на півдні України, яка перейшла з УПЦ МП в ПЦУ.
   
Переходы станут массовыми , когда пройдет переименование. Запретят сектантам называться украинский церковью, и народ повалит
   
Переходы станут массовыми , когда пройдет переименование. Запретят сектантам называться украинский церковью, и народ повалит
та пісдєц повалять
от тільки буде обєднавчий собор повалять
от як вже дадуть томос то повалять
от як всі в константинополі підпишуть томоса то повалять
тепер треба чекати на перейменування ,на вибори ,на чудо ,на друге пришестя і армагеддон
   
та пісдєц повалять
от тільки буде обєднавчий собор повалять
от як вже дадуть томос то повалять
от як всі в константинополі підпишуть томоса то повалять
тепер треба чекати на перейменування ,на вибори ,на чудо ,на друге пришестя і армагеддон
Свои влажные мечты не распространяй на меня
   
та пісдєц повалять
от тільки буде обєднавчий собор повалять
от як вже дадуть томос то повалять
от як всі в константинополі підпишуть томоса то повалять
тепер треба чекати на перейменування ,на вибори ,на чудо ,на друге пришестя і армагеддон

Ти 10 % давав  :gigi: . Це 1200 парохій МП . тобі ще добирати 1146 . А ще якщо урахувати що з 54 вони тут якусь Байківку і храм Дмітрія Солоунського по три рази рахують , то і того більше .
А я давав 5% . Це 600 парохій . Теж не мало ... Але в тебе взагалі " завал "  :-)o
   
Ти 10 % давав  :gigi: . Це 1200 парохій МП . тобі ще добирати 1146 . А ще якщо урахувати що з 54 вони тут якусь Байківку і храм Дмітрія Солоунського по три рази рахують , то і того більше .
А я давав 5% . Це 600 парохій . Теж не мало ... Але в тебе взагалі " завал "  :-)o

я веду подсчет только по винницкой епархии
   
я веду подсчет только по винницкой епархии

Скільки ? Тільки давай реально без " фанфарізму " . " Реальним " можна вважати поминання Епіфанія першим номером .
Не буду вже нудним і вимагати  офіційного занесення " громади " до переліку парохій ПЦУ.
   
Скільки ? Тільки давай реально без " фанфарізму " . " Реальним " можна вважати поминання Епіфанія першим номером .
Не буду вже нудним і вимагати  офіційного занесення " громади " до переліку парохій ПЦУ.

пока даже пцу официйно не зарегестрирована
   
пока даже пцу официйно не зарегестрирована

Так я ж і кажу , що " громада села Заперделівка перейшла до ... " це поняття слизьке , тому рахуємо в простий спосіб : поминають Епіфанія -ПЦУ, поминають Гундяя - кацапи .
   
Так я ж і кажу , що " громада села Заперделівка перейшла до ... " це поняття слизьке , тому рахуємо в простий спосіб : поминають Епіфанія -ПЦУ, поминають Гундяя - кацапи .

для меня главное решение людей.
если люди в селе заявили что они в пцу то так оно и есть
   
для меня главное решение людей.
если люди в селе заявили что они в пцу то так оно и есть

Та ясно що так . Але ситуацію не можна вважати розв'язаною поки ключі від церкви в руках у кацапського попа . Там де"  громада заявила " , а церкву надалі контролює кацапський піп , такий " переход " не " переход "
   
Та ясно що так . Але ситуацію не можна вважати розв'язаною поки ключі від церкви в руках у кацапського попа . Там де"  громада заявила " , а церкву надалі контролює кацапський піп , такий " переход " не " переход "

попы даже самые упоротые московские не смогут долго сопротивлятся если люди за переход. все таки диалектика
   
попы даже самые упоротые московские не смогут долго сопротивлятся если люди за переход. все таки диалектика

Льогко зможуть . А особливо коли церкву сам піп і побудував , і вона записана десь як " споруда за реєстраційним номером 2233232333222 , власник Вареник Анжєліка Опанасівна " Не треба пояснювати що Анжєліка це матушка батюшкі .
   
Ти 10 % давав  :gigi: . Це 1200 парохій МП . тобі ще добирати 1146 . А ще якщо урахувати що з 54 вони тут якусь Байківку і храм Дмітрія Солоунського по три рази рахують , то і того більше .
А я давав 5% . Це 600 парохій . Теж не мало ... Але в тебе взагалі " завал "  :-)o
я розраховував на діда панаса з приплодом :facepalm:
   
а сохроній зачаївся до вирішального прижка :lol:
   
Свои влажные мечты не распространяй на меня
нє ,ну шо ти
я ж кажу валять косяками ,а шо буде після перейменування ...табунами акі мустанги попруть
   
а сохроній зачаївся до вирішального прижка :lol:

Він стребне після " перейменування " . Піде обвал " по дєсять ппріходов в день :-)o  "
   
Він стребне після " перейменування " . Піде обвал " по дєсять ппріходов в день :-)o  "
але який в нього політичний нюх і хист
я за і навіть проти
   
а 54-й  це який? треба відмічати окремо якось збільшення лічильника
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія