Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це мене непріємно пригнічує...

Re: Це мене непріємно пригнічує...

Забавно, что описаные в стартпосте персонажи клеймят в этой ветке других персонажей, таких-же самых как и они.
И вот с этим точно ничего не поделать.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Цікаво, яку відповідальність понесли віруни у "АТО за години"? "Альтернативи Мінську не було"? і т. п.???
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Цікаво, яку відповідальність понесли віруни у "АТО за години"? "Альтернативи Мінську не було"? і т. п.???
И у каджого есть свой собственный список, требующий поиска ответственных.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ти хоч би заголовок переклав не сракою  :facepalm1: 
Хоча є користь в твоїх мареннях, я раніше не розуміла як ви собі пояснюєте Іловайськ, а тепер от склалося
Не було виявляється кіпіша на який говносвин забив і проводив "репетицію параду" , і людей які били у всі дзвони ніхто зрадофілами не обзивав, нічого взагалі не було, просто десь за хвилину взялося оточення і коридор, самі собою ...
Жму руку
Абнімаю
Свині, ви виродки
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

жаби свині...

люди ще залишились ?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ти хоч би заголовок переклав не сракою  :facepalm1: 
Хоча є користь в твоїх мареннях, я раніше не розуміла як ви собі пояснюєте Іловайськ, а тепер от склалося
Не було виявляється кіпіша на який говносвин забив і проводив "репетицію параду" , і людей які били у всі дзвони ніхто зрадофілами не обзивав, нічого взагалі не було, просто десь за хвилину взялося оточення і коридор, самі собою ...
Жму руку
Абнімаю
Свині, ви виродки
В очередной раз обозваны и обвинены не хуйло с компаниею, а политические противники.
Обратная сторона работает аналогично. В этом вся суть понимания манюпасом политики.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

а українці коли спробують згуртуватися ?
І так доволі згуртовані. Але у вас, малоросів, вати, просто припи3дів і просто екзальтованих носіїв тарганів у головах - свій гурт, котрий чисельно критично переважає кількість українців.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

І так доволі згуртовані. Але у вас, малоросів, вати, просто припи3дів і просто екзальтованих носіїв тарганів у головах - свій гурт, котрий чисельно критично переважає кількість українців.
Да, и каждый считает правильными украинцами только и исключительно своих единомышленников.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Да, и каждый считает правильными украинцами только и исключительно своих единомышленников.
Та ніт. Статус "українця" не є чимось почесним для більшості хохлів/малоросів. Вони б дупу віддали за щастя народитись "русскімє", тому так наполегливо і не менш безталанно косплеять їх.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Ви з Мирославою голосували ЗА сеньйора-голодомора
Це звичайно ваше право, але й відповідальність теж Ваша, з Мирославою
а Ви вже відповіли за те що привели на трон мародера
та ще й намагались продублювати йому президентський термін?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

 Свині не винні!
 Якщо дійсно свині.
 І поки що жодної не бачу, щоб визнала: "Наворотив таки Жмурук проти України ділов".
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Свині не винні!
 Якщо дійсно свині.
 І поки що жодної не бачу, щоб визнала: "Наворотив таки Жмурук проти України ділов".
Специально для тех, кто в танке:
Никто и никогда добровольно на признает себя виновным в чем либо, ни прошлые, ни нынешние, ни будущие.
Это стандартная защитная реакция мозга человека, выработаная тысячелетиями.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Та ніт. Статус "українця" не є чимось почесним для більшості хохлів/малоросів. Вони б дупу віддали за щастя народитись "русскімє", тому так наполегливо і не менш безталанно косплеять їх.
Таким полный вперед в ДНР за рашапаспортом.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Специально для тех, кто в танке:
Никто и никогда добровольно на признает себя виновным в чем либо, ни прошлые, ни нынешние, ни будущие.
Это стандартная защитная реакция мозга человека, выработаная тысячелетиями.
=================================
 Ясен пень,але 3/4 тупорилих в світі- це таки пригнічує. А якось думав,ну хочь половина. Але ні.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

 И ені нащо нахамив, хочеш уваги?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

є причини: самогон + радіонукліди +  забруднення Pb
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Пан Вольф, я тобі за 7 років хіба щось поганого написав, не завжди поділяв твої думки, але не писав поганого.
Ти п'яним то зробив?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

я голосував ПРОТИ сеньйора-голодомора
Ви голосували ЗА сеньйора-голодомора
Все пра-льно?
Нє-а
Я голосувала проти Кнуря-україножера на службі у ФСБ
Ви голосували за Кнуря-україножера на службі у ФСБ
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

І так доволі згуртовані. Але у вас, малоросів, вати, просто припи3дів і просто екзальтованих носіїв тарганів у головах - свій гурт, котрий чисельно критично переважає кількість українців.
Тобто у твоїх вимірах українці - це ті, хто люто матюкається, хто толерує вислови на кшталт "цинічні бандери-бандити", і цілком спокійно ставиться до заяв про злочини їхніх пращурів проти інших народів?
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Тобто у твоїх вимірах українці - це ті, хто люто матюкається
кароффка - українка! :friends:

хто толерує вислови на кшталт "цинічні бандери-бандити", і цілком спокійно ставиться до заяв про злочини їхніх пращурів проти інших народів?
ті вислови петра мабуть чула лише ти, бо вислуховуєш кожне його слово хз навіщо,
а мільйони звичайних простих людей бачили того петра лише на бігбордах перед виборами,
і оцінюють його царювання виключно по власному рівню життя.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Нє-а
Я голосувала проти Кнуря-україножера на службі у ФСБ
Ви голосували за Кнуря-україножера на службі у ФСБ
та нафік йому здалося жерти Україну, він нахабно жер її бюджет,
хоча це теж не на користь країні, але без жодної ідеології,
як кажуть "нічаво лічнаво, тока бізнес".
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

кароффка - українка! :friends:

ті вислови петра мабуть чула лише ти, бо вислуховуєш кожне його слово хз навіщо,
а мільйони звичайних простих людей бачили того петра лише на бігбордах перед виборами,
і оцінюють його царювання виключно по власному рівню життя.
В том все и дело, что некоторые успели при Петре присосаться к кормушке: военным заказам, различным схемам, сеткам и т д. Для них уход Порошенко как раз и ударил по собственному карману. И они громче всех кричат про тупых хохлов и проклятых прихильники певної політсили.
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

В том все и дело, что некоторые успели при Петре присосаться к кормушке: военным заказам, различным схемам, сеткам и т д. Для них уход Порошенко как раз и ударил по собственному карману. И они громче всех кричат про тупых хохлов и проклятых прихильники певної політсили.
дуже схоже що так і є, бо корупція залишилась, а от фігуранти помінялись...
   
Re: Це мене непріємно пригнічує...

Тупорилих в світі таки 3/4 населення. Реально.

 Нажаль,це все неприємно пригнічує.
Нужно убедить себя в том, что ты относишься к 1/4, и тогда настроение улучшится  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія