Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блазень поширив нове фото з спортзалу (символізує працелюбність і незакомплексованість)

 
Цитата: митець
В одній руці у ведмідя молоток, а в другій – балалайка. Це символізує працелюбність і незакомплексованіст ь тварюки.



   
опять у свинок пригорело  :laugh:

гоните хряка доспортзалу, спортзал, так спортзал

хай покажэ кловану жим
   
Больное.
Хуцпа плюс тупость.
   
Підкреслю тим, хто не зрозумів, - цей розумово обмежений закомплексований підліток досі не зрозумів ситуації в яку потрапив і щиро вважає, що є багато людей які йому заздрять.

 :facepalm1:

прихильники певної політсили, набігай!
Тему Порошенком закидай!
   
прихильники певної політсили, набігай!
Тему Порошенком закидай!

уже выше бот отложил кирпич.
   
 Це він намагається показати,що він не наркоман.а спортсмен.  :D
   
опять у свинок пригорело  :laugh:

гоните хряка доспортзалу, спортзал, так спортзал

хай покажэ кловану жим

Я радий, що Ви задоволені. Просто не міг якось подумати, що у президентові для Вас важливо, щоб жим був, а все інше фігня.
   
І з чого саме у петрофанів розірвався пердак що цілу тему відкрили?? Ну спортзал ну сфоткався, бідні люди, ви там  бережіть себе ще як мінімум 2.5 роки дрочити так і руку зламати можна ))
   
Я хто йому заздрить ?  :D   Тут війна на порозі, чому тут заздрити ?  :facepalm1:
   
Підкреслю тим, хто не зрозумів, - цей розумово обмежений закомплексований підліток досі не зрозумів ситуації в яку потрапив і щиро вважає, що є багато людей які йому заздрять.

 :facepalm1:

прихильники певної політсили, набігай!
Тему Порошенком закидай!

Взагалі то вас тролять  а ви як діти ведетеся
   
І з чого саме у петрофанів розірвався пердак що цілу тему відкрили?? Ну спортзал ну сфоткався, бідні люди, ви там  бережіть себе ще як мінімум 2.5 роки дрочити так і руку зламати можна ))

ЗЕ! дегенератьі не понимают как это? Наёмньій чинуша должен бьіть на рабочем месте в рабочее время?

Твой слуга попку прокачивает, пока тьі - хозяин работаешь (в чём очень большие сомнения)
   


Как ;o ?!?

Как!!! Можно бьіло Это вьібрать?!? :facepalm:

Понавибирали, бля*ді!
   
ЗЕ! дегенератьі не понимают как это? Наёмньій чинуша должен бьіть на рабочем месте в рабочее время?

Твой слуга попку прокачивает, пока тьі - хозяин работаешь (в чём очень большие сомнения)

А так у тебе пердак горить що зеля не на банковій?? Цікаво а якщо він в туалета піде ти теж тему відкриєш?? ))
   
Всем пйивет, с вами Вова Кйивой Ог. В всем кто завидует я скажу идить у сйяку
   
Как ;o ?!?

Как!!! Можно бьіло Это вьібрать?!? :facepalm:

Понавибирали, бля*ді!

Ще раз по буквав в чому паніка і задимлення заднього прохода? Тільки виразно щоб зрозуміло було
   
Байден буде дзвонити оцьому ...???
   
А так у тебе пердак горить що зеля не на банковій?? Цікаво а якщо він в туалета піде ти теж тему відкриєш?? ))

Так що, чекати "тролінгу" у вигляді селфі з туалету?

Мама ріма, я покакал, нехай всі заздрять?
   
зеббіл в курсі шо хуйло вже під спортзалом танками гримить?
   
Тільки виразно щоб зрозуміло було


Шо це за "зелений гамасєк дровосєк"  до нас завітав із самої Австралії?

Цитувати
Ім'я користувача:Anton_au
Дата реєстрації:31 травня 2021 08:42:16
Повідомлень:86 (~0 в день)
   
Так що, чекати "тролінгу" у вигляді селфі з туалету?

Мама ріма, я покакал, нехай всі заздрять?

Якби я був зеленським так би і зробив а потім би ржав з вас ))
   
Боже, боже!

А ми тут ще щось намагалися вказувати Сергію з Черновців, що ота растопирка з пальців - це жлобство і фу-фу-фу... :facepalm:
   
Шо це за "зелений гамасєк дровосєк"  до нас завітав із самої Австралії?


До речі, дуже старатєльний.

По всім гілкам скаче, захищає кловуна від нападок.

мабуть, свіже м'ясо підвезли B-)
   
Шо це за "зелений гамасєк дровосєк"  до нас завітав із самої Австралії?


Птах сорока вас в дитинстві чемності не вчили?? Перехід на особистості ознака слобкого інтелекту і невихованості
   
Ого, скільки тут виявляється Сірожиних  прихильників.
І всі порохоботи.
   
Ну він дійсно певен, що йому треба заздрити. Дають якісь % з краденого, працювати йому не треба, постійний вихідний. Інколи треба виступити з наперед заготованим текстом чи підписати щось від Єрмака. Це займає ну годин 10 на тиждень. Весь інший час - розваги і відпочинок.

   
До речі, дуже старатєльний.

По всім гілкам скаче, захищає кловуна від нападок.

мабуть, свіже м'ясо підвезли B-)

Я вивчаю те що зробив петро з вами. По суті теж саме що хуйло з кацами. Це вперше в укрїський політиці застосоване такого роду зомбування основане на абсолютній брехні і спотворенні реальності. Результат як бачимо дуже сумний
   
Жизнь у Бубы удалась !
Всегда на позитиве !

 :)
   
зеббіл в курсі шо хуйло вже під спортзалом танками гримить?

Та кловуну ніколи.

він то вчорашній вечері каже "до побачення", то здоровкається з сьогодняшнім завтраком.

Ну й парочк у селфі треба зробити, щоб хуйло у себе в кремлі заходився від заздрісті, який у нас няшний президент.
   
Птах сорока вас в дитинстві чемності не вчили?? Перехід на особистості ознака слобкого інтелекту і невихованості
Бугога, буду я ще з якоюсь консервою зеленою чемно спілкуватись.  :lol:
Ось тобі:


   
Якби я був зеленським так би і зробив а потім би ржав з вас ))

Держак від лопати в сраці - це теж весело якшошо.

А яких крутих селфі можна наробити.

Один веселий східний діяч не дасть збрехати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія