Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

для тих хто вивчає англ мову - найкраще пояснення використання часів

раніше було чимало тем де люди задавали питання по англ мові
от надибав відео де дуже добре пояснюється як використовуються часи в англ мові

забудьте ті пост-совкові підручники - цей дядько розкладає все по поличкам як воно є




   
раніше було чимало тем де люди задавали питання по англ мові
от надибав відео де дуже добре пояснюється як використовуються часи в англ мові

забудьте ті пост-совкові підручники - цей дядько розкладає все по поличкам як воно є

https://www.youtube.com/watch?v=92xWdb6P4YE&t=319s

perfect means before :facepalm1:

perfect means  - it is DONE


а дядько просто old druncard.
Таких дядьків-секс-туристів -інгліш-тічерів у києвах  тисячі

Останнє редагування: 20 жовтня 2018 01:21:46 від medved
   
Цікавий дядько. І найголовніше - я все поняв ))
   
perfect means  - it is DONE

не завжди. It has been raining for two hours. (в момент, коли я говорю цю фразу, дощ ще не закінчився).
   
не завжди. It has been raining for two hours. (в момент, коли я говорю цю фразу, дощ ще не закінчився).
але можна сказати простіше : it 's raining for 2 hours.  і це буде більш зрозуміло , що все ще йде дощ. Нейтів спікери і так і так говорять.
   
не завжди. It has been raining for two hours. (в момент, коли я говорю цю фразу, дощ ще не закінчився).

Ну, так і час - не Perfect, а Perfect Continuous ;)
   
але можна сказати простіше : it 's raining for 2 hours.

it is raining now. "for 2 hours" вимагає перфекта. принаймні, згідно із загальноприйнятими правилами граматики.

нейтиви різні бувають, і не кожного нейтива треба брати за еталон. так само як у нас: є професор, а є прибиральниця (при всій повазі до цієї професії). у них дуже різна мова.
   
it is raining now. "for 2 hours" вимагає перфекта. принаймні, згідно із загальноприйнятими правилами граматики.

нейтиви різні бувають, і не кожного нейтива треба брати за еталон. так само як у нас: є професор, а є прибиральниця (при всій повазі до цієї професії). у них дуже різна мова.

+100500! :D
   
it is raining now. "for 2 hours" вимагає перфекта. принаймні, згідно із загальноприйнятими правилами граматики.

нейтиви різні бувають, і не кожного нейтива треба брати за еталон. так само як у нас: є професор, а є прибиральниця (при всій повазі до цієї професії). у них дуже різна мова.
професори навіть спрощують. Щоб не виглядати зарозумілими. Я би радив краще вчити слова, ніж заморочуватись на граматику. В англійській мові словник в рази більший, ніж в українській, наприклад. і бідність словникового запасу видає прибиральницю, а не граматика
   
а дядько просто old druncard.
Таких дядьків-секс-туристів -інгліш-тічерів у києвах  тисячі
Druncard - це не людина, це така гра. Про секс-туризм взагалі схоже на фрейдівську обмовку. :D
Дядьку звати Christian Saunders, він популярно, зрозуміло і безкоштовно викладає в онлайні англійську, має купу подібних уроків на ютуб-каналі зі 100000 підписників - молодець!

Останнє редагування: 20 жовтня 2018 03:20:44 від psarantonis
   
Я вивчаю англійську мову з 1992 року. Я здавав IELTS на L - 8.5, R - 8, W - 6, S - 7. Я живу з 2012 року в Канаді та маю канадське громадянство. Але я до цих пір не розумію всієї їх трахомудії з часами. Особисто я вживаю тільки Present Simple, Past Simple, Future Simple і іноді Present Continuous. Я ніколи не вживаю ніяких Perfect'ів. І нічого, канадці мене розуміють. Звісно, що я читав купу літератури з даного приводу, і відео дивився, але в мою голову ніяк не залізе те, що часів може бути більше ніж 3.
   
відео дивився, але в мою голову ніяк не залізе те, що часів може бути більше ніж 3.

за великим рахунком, їх і є три (минулий, теперішній, майбутній). просто в межах кожного часу можна виділити кілька аспектів. наприклад, простий минулий, тривалий минулий, минулий перфектний, минулий перфектний тривалий.
   
З того всього що цей бухенький тічер наплів під віскариком цінна лише фраза, що мова дана для спілкування і не треба боятися говорити...решта для тестів хіба важливо.
   
Мені ось цей анекдот подобається:

На курсах делового английского языка для новых русских:
— Неопределённый артикль «а» переводится «типа»,
а определённый «the» — «конкретно».

По суті.
   
але можна сказати простіше : it 's raining for 2 hours.  і це буде більш зрозуміло , що все ще йде дощ. Нейтів спікери і так і так говорять.

чоловік каже - використовуйте будь-який час
але вас зрозуміють відповідно до того який час ви обрали
ваш приклад it 's raining for 2 hours - є не то щоб не вірним, але не чітким про що ви хочете сказати бо ви передаєте дві одночасно думки
it's raining - дощ іде прямо зараз коли я це кажу

- for 2 hours - почався раніше і ще йде

тут конструкція present perfect continuous
it has been raining for two hours або it's been raining for two hours and now it is still raining ...
(помітьте що 2 я написав словами - це також одна з деталей котра видає нон-нейтівів - часто пишуть цифру в той час я нейтівів вчать писати словами - мене за це наш редактор свого часу багато сварив  :( )

   
Я вивчаю англійську мову з 1992 року. Я здавав IELTS на L - 8.5, R - 8, W - 6, S - 7. Я живу з 2012 року в Канаді та маю канадське громадянство. Але я до цих пір не розумію всієї їх трахомудії з часами. Особисто я вживаю тільки Present Simple, Past Simple, Future Simple і іноді Present Continuous. Я ніколи не вживаю ніяких Perfect'ів. І нічого, канадці мене розуміють. Звісно, що я читав купу літератури з даного приводу, і відео дивився, але в мою голову ніяк не залізе те, що часів може бути більше ніж 3.

для розмовної той perfect і не потрібен бо майже завжди з контексту зрозуміло що мова йде про якийсь конкретний час в минулому і тому простий past 100% виконує свою функцію передати інформацію
   
Я вивчаю англійську мову з 1992 року. Я здавав IELTS на L - 8.5, R - 8, W - 6, S - 7. Я живу з 2012 року в Канаді та маю канадське громадянство. Але я до цих пір не розумію всієї їх трахомудії з часами. Особисто я вживаю тільки Present Simple, Past Simple, Future Simple і іноді Present Continuous. Я ніколи не вживаю ніяких Perfect'ів. І нічого, канадці мене розуміють. Звісно, що я читав купу літератури з даного приводу, і відео дивився, але в мою голову ніяк не залізе те, що часів може бути більше ніж 3.
наче в нас не так :laugh:
"я б це робив вже завтра!"
говориш про майбутнє,дієслово в минулому- це який час??
так само вони не розуміють як можна без артіклєй, і я можу тільки здогадуватись , який жах для них є відмінкі.

Останнє редагування: 20 жовтня 2018 10:05:37 від хробак
   
не завжди. It has been raining for two hours. (в момент, коли я говорю цю фразу, дощ ще не закінчився).

перфект - закінчена дія, перфектна, ферштайн?
   
перфект - закінчена дія, перфектна, ферштайн?

Перфект контінюез - почалась колись і продовжується..... В англійській мові багато інформації саме в таймінгу
   
Перфект контінюез - почалась колись і продовжується..... В англійській мові багато інформації саме в таймінгу

ну так, але ж пацикі всі як один   наводять приклади з перфект контіньюиз, вперто називаючи його перфектом
   
ну так, але ж пацикі всі як один   наводять приклади з перфект контіньюиз, вперто називаючи його перфектом

від того, що він тривалий, він не перестає бути перфектом. тривалим перфектом можна виражати і закінчену дію.

я виглянув у вікно. дощу немає, але трава мокра. можна сказати It has been raining.
   
ну так, але ж пацикі всі як один   наводять приклади з перфект контіньюиз, вперто називаючи його перфектом

ти нейтів спікер? ні?
ну то твої дописи про перфект-шмерфект гімна варті
я вставив відео де нейтів спікер пояснює часи як він їх розуміє
ти ж тут бризкаєш жовчю перетворюючи гілку на срач
   
раніше було чимало тем де люди задавали питання по англ мові
от надибав відео де дуже добре пояснюється як використовуються часи в англ мові

забудьте ті пост-совкові підручники - цей дядько розкладає все по поличкам як воно є

https://www.youtube.com/watch?v=92xWdb6P4YE&t=319s

найкраще пояснення - це просто перекласти часи українською у тій формі, в якій вони є.
наприклад, "я маю це зробленим" або "я є роблячим це зараз".
   
Я вивчаю англійську мову з 1992 року. Я здавав IELTS на L - 8.5, R - 8, W - 6, S - 7. Я живу з 2012 року в Канаді та маю канадське громадянство. Але я до цих пір не розумію всієї їх трахомудії з часами. Особисто я вживаю тільки Present Simple, Past Simple, Future Simple і іноді Present Continuous. Я ніколи не вживаю ніяких Perfect'ів. І нічого, канадці мене розуміють. Звісно, що я читав купу літератури з даного приводу, і відео дивився, але в мою голову ніяк не залізе те, що часів може бути більше ніж 3.

ха. А тогда переведи английской, что учишь мову с 1992 (причем еще не выучил в совершенстве, этот процесс продолжается).
   
ха. А тогда переведи английской, что учишь мову с 1992 (причем еще не выучил в совершенстве, этот процесс продолжается).

а він сказав "вивчаю" як академічний предмет чи "вивчаю" як вчуся балакати-писати-читати?  ;)
   
Я ніколи не вживаю ніяких Perfect'ів. І нічого, канадці мене розуміють.
Канадцьі вас не розуміють, они догадьіваются, реконструируя ваш broken English.
Твоя не понимать разньй от "я сказал" до "я говорил".
Чурка твоя бьіла и бьіть B-)
   
ти нейтів спікер? ні?
ну то твої дописи про перфект-шмерфект гімна варті
я вставив відео де нейтів спікер пояснює часи як він їх розуміє
ти ж тут бризкаєш жовчю перетворюючи гілку на срач

ти xyйню притягнув сюди, пєдоразе, і намагаєшся її тут впарити, твої дописи тут варті гімна про have been +ing.
Perfect - have +verb+ed, смокчи пипу
   
ти xyйню притягнув сюди, пєдоразе, і намагаєшся її тут впарити, твої дописи тут варті гімна про have been +ing.
Perfect - have +verb+ed, смокчи пипу

ПНХ
проблема сучасних соц мереж в тому що кожне "ніщо" може мати свої 15 секунд слави
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія