Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супруниха в своєму репертуарі - наїзд на часник та цибулю

замутите голосовалку. Кто угадает, тому премия.
   
а чому був?

 :lol:  :weep:  :lol:

   
ой, не голосовалку. Тотализатор.
   
Давайте вангувати, куди ще засуне носа і до чого доколупається пані міністерка наступного разу?

Вангую:

Напише, що засоби Вольтера не допомагають запобігти облисінню!  :lol:
   
Давайте вангувати, куди ще засуне носа і до чого доколупається пані міністерка наступного разу?

ти хто такий щоб вякати супроти представниці наших застуників -американців? самі не степні ні до чого то сидіть і виконуйте що вам старші кажуть.  (tu)  [ua]

год блес юесей енд петро унт штрафе руслянт (tu)
   
короче такую штуку, где делают ставки.
   
ти хто такий щоб вякати супроти представниці наших застуників -американців? самі не степні ні до чого то сидіть і виконуйте що вам старші кажуть.  (tu)  [ua]
год блес юесей енд петро унт штрафе руслянт (tu)
:lol:  (tu)
   
а чому був?
Все ж таки ти схожий на нього..
   


придивіться. це ангел.
   
Все ж таки ти схожий на нього..
чим?
   
чим?
чеснок та цибулю не вживаєш...
   
чеснок та цибулю не вживаєш...
ааааа
ну я не вживаю тільки в сирому вигляді)
   
ааааа
ну я не вживаю тільки в сирому вигляді)
і навіть з САЛОМ? ;o
   
і навіть з САЛОМ? ;o
іноді, декілька разів на рік, як і сало)
   
Один из основных источников собственно картофель. В 100 г картофеля 20 мг витамина с, в лимоне 40 на 100! грамм лимона.
Считайте  :)
   
А цибуля тут до чого

А до того, що ця ібанатка в цибулі розуміється як свиня в апельсинах.
   
його дружина розповіла...в серцях
Був  такий випадок у житті.
Чувак сказав жінці що він пєдік, а сам їздив по "відрядженнях" їпати коханок.
Ну, жінці також довелося завести собі коханця, бо ж чоловік  - "пєдік" :gigi:
   
скажу вам чесно. хочете бути здоровими і запетра - вживайте імбірь. щоденно. це смачно і корисно. і патріотично.
   
ааааа
ну я не вживаю тільки в сирому вигляді)
:(  от це  і є сумним...
   
Мы не дикари, говорите...
Да, наверно не дикари, просто свиньи и пофигисты порядочные.

Вот вроде бы обидно учить писать не мимо унитаза, а зайдешь в любой общественный туалет - и понимаешь что актуально.
   
скажу вам чесно. хочете бути здоровими і запетра
   
Яка ж вона дурепо! :facepalm:
   
Яка ж вона дурепо! :facepalm:

Зате вона хоч не сіцілістка, як ти. :tongue:
   
Re: Супруниха в своєму репертуарі - наїзд на часник та цибулю

Один из основных источников собственно картофель. В 100 г картофеля 20 мг витамина с, в лимоне 40 на 100! грамм лимона.
Считайте  :)

Прикольно, не знав цього. А  чому картопля відразу темніє тоді після чистки?
   
Один из основных источников собственно картофель. В 100 г картофеля 20 мг витамина с

Сырого или вареного (жареного)?
   
Сырого или вареного (жареного)?

Сохраняется порядка 70% при термической обработке на разных режимах



Останнє редагування: 20 жовтня 2018 08:36:03 від Billi
   
Зате вона хоч не сіцілістка, як ти. :tongue:
=========================
Я не сісіліст,я правий консерватор,та ще сексіст та гомофоб. :D   А Супруніха дурепо повна. Та то хай...але ж вона нищить усе що є,а того вже й так не залишилося... :facepalm:  Ви ще з неї наплачитеся. Але ж більшість,хто за неї топить,або боти,або ковбасники. Українці по більшості цю гидоту ненавидять.
   
=========================
Я не сісіліст,я правий консерватор,та ще сексіст та гомофоб. :D   А Супруніха дурепо повна. Та то хай...але ж вона нищить усе що є,а того вже й так не залишилося... :facepalm:  Ви ще з неї наплачитеся. Але ж більшість,хто за неї топить,або боти,або ковбасники. Українці по більшості цю гидоту ненавидять.
У тебе в родині теж є ковбасники ті хто за Супрун?
   
Пищевые источники витамина С
Наиболее богаты аскорбиновой кислотой: киви, шиповник, красный перец, цитрусовые, чёрная смородина, лук, томаты, листовые овощи (салат, капуста, брокколи, брюссельская капуста, цветная капуста, и т.д.), печень, почки, картофель.

   
Я в принципі із Вольтером згоден !

НЕ може лікар, а я сумніваюсь, що вона лікар, такі дебільні поради давати !
   
Re: Супруниха в своєму репертуарі - наїзд на часник та цибулю

Я в принципі із Вольтером згоден !

НЕ може лікар, а я сумніваюсь, що вона лікар, такі дебільні поради давати !

Дибільна порада не вішати часник та цибулю по хаті?
   
Я в принципі із Вольтером згоден !

НЕ може лікар, а я сумніваюсь, що вона лікар, такі дебільні поради давати !
Ви хоч прочитали ті поради? Чи прочитали, але не осилили?


До мене звернулися стурбовані батьки школярів.  Їх цікавить, чи справді розвішування цибулі в навчальних кабінетах може вберегти дітей від застуди чи грипу? Підозрюю, що думка про цибулю як своєрідний оберіг від грипу, не рідкісна серед батьків школярів та і загалом суспільства. Тому поділюся дослідженнями щодо застосування цибулі під час застуди.

Якщо коротко — їх немає. І найбільш ймовірно, коли ви шукатимете інформацію на цю тему, то скоріш за все натрапите на інтернет-форуми чи статті з журналів, які вас ще більше заплутають.

Способів використовувати цибулю, а інколи й часник, існує дуже багато — їх підвішують в приміщеннях або ж нарізають та розставляють по кутках. Крім того, багато хто вдається до приготування крапель для носа чи просто їсть їх цілими.

Всі ці способи не мають під собою належного наукового обґрунтування. І таке використання цибулі не принесе бажаного ефекту захисту.

Дуже ймовірно, що від споживання цибулини можуть початися печія або дискомфорт у шлунку. Теж саме відбуватиметься і в слизовій носа — сильне подразнення, водночас збільшення виділень. Зокрема діти дуже чутливі до запаху цибулі. Найбільш ймовірно, що таке профілактичне “меню” не буде сприяти навчальному процесу.

Що ж справді допоможе мінімізувати ризики захворіти для дітей:

➡вакцинуйтеся від грипу самі та зробіть щеплення й вашій дитині — одне щеплення захищає упродовж усього сезону грипу, адже допоможе сформувати імунітет проти вірусу

➡нагадуйте дітям про правила гігієни, особливо важливо мити ретельно руки

➡завжди провітрюйте приміщення та за можливості проводьте більше часу з дітьми на свіжому повітрі

➡збалансоване харчування, повноцінний сон та достатній рівень фізичної активності — також ефективна профілактика хвороб

➡якщо дитина захворіла — залишіться вдома та проконсультуйтеся з вашим сімейним лікарем щодо лікування

Цибулю та часник залишіть для смачних і поживних страв і вживайте їх лише як частину збалансованого харчування. А дітям краще запропонуйте теплий чай з малиною (https://goo.gl/USCk5R)
   
У тебе в родині теж є ковбасники ті хто за Супрун?
---------------------------
Ні! Усі проти.  Це ідіоти "за" патлату дурепу.
   
---------------------------
Ні! Усі проти.  Це ідіоти "за" патлату дурепу.
Навіть ковбасники ті хто закордоном проти?
   
Прикольно, не знав цього. А  чому картопля відразу темніє тоді після чистки?
:facepalm1:
   
апельсин и мандарин фигня, ешьте болгарский перец, там этого витамина в разы больше. А кто бы мог подумать.

А найбільше, напевно, в шипшині. Пийте з неї чай  :)
   
=========================
Я не сісіліст,я правий консерватор,та ще сексіст та гомофоб. :D   А Супруніха дурепо повна. Та то хай...але ж вона нищить усе що є,а того вже й так не залишилося... :facepalm:  Ви ще з неї наплачитеся. Але ж більшість,хто за неї топить,або боти,або ковбасники. Українці по більшості цю гидоту ненавидять.


сексіст бля  :facepalm1:

   
А найбільше, напевно, в шипшині. Пийте з неї чай  :)
і з калиною - перетерти з цукром, заливати окропом і пити як чай.
   
Навіть ковбасники ті хто закордоном проти?

та ні, вАльтерові ковбасники надають перевагу нідерландській страховій медицині
   
і з калиною - перетерти з цукром, заливати окропом і пити як чай.
на калину-малину-перину кажись наїзд уже був. хоча можу помилятись. також мушу завважити, що вочевидь поняття "імуномодулятор"  пані міністерці таки незнайоме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія