Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

Летал и по 18 часов, пох , бизнес это да другой уровень, но и ценник конский.
Фуїзнес. Різниця між дрімлайнером і коритом на якому возять у Домінікану - колосальна.
   
Re: Чекінюсь

Фуїзнес. Різниця між дрімлайнером і коритом на якому возять у Домінікану - колосальна.
Жопа меньше будет болеть, и мышцы не так затекают?Понятно что чем больше места тем лучше  но долгий перелёт измотает все равно очень сильно.
   
Re: Чекінюсь

Мне абсолютно пох какой самолёт, ты и такси только ВИП вызываешь?

 :facepalm1:

Ще раз.  Береш та уважно читаєш перший допис в цій гілці.  І потім відповідаєш, хто перший спробував влаштувати срач. 

І так, економ клас у Air France сильно відрізняється від економ класу у Azur Air.  хоча б відстанню між кріслами.

Просто хтось звик літати пакетним туристом, так як самому важко спланувати собі подорож.  Тому і летять на старому кориті як оселедець в бочці по країнам масового туризму.  Я це років 10 тому переріс
   
Re: Чекінюсь

Жопа меньше будет болеть, и мышцы не так затекают?Понятно что чем больше места тем лучше  но долгий перелёт измотает все равно очень сильно.
+ шумоизоляція + інторнети і розваги.
   
Re: Чекінюсь

Просто вважається аморальним летіти відпочивати, коли суспільство в цілому бореться з ковідом.
У нас медсестра недавно померла на посту через те, що ось таких недолугих мусила лікувати.
Тому така реакція особисто від мене, а за інших розписуватись не буду.
Скромно пропасть на 10 дней из вирта и реально отдохнуть это одно.
Это так не возбуждает у людей противоречивых чувств...
Возбуждает способ подачи. Подача умышленно сделана так, что бы возбудить чувства.
Одиозной подачей  возбудить можно и разные чувства.
Видимо топикстартер хорошо продумал ДЛЯ ЧЕГО ИМЕННО он эту тему создал.
И, скорее всего, цель достигнута. :give_rose:
Кто хотел - тот показал своё отношение.
Некоторые даже высказали эмоции для себя в обычных красках (напр. "гамно а не люди").
Лично я, оценил скромность топикстартера. Это полезно на будущее.
Читать посты автора, уже зная на сколько этот человек в жизни скромен.
Темы собственно, и создаются для оценочных суждений, для обмена мнениями.
Так что все нормально.
 Вы, Inanna, узнали для себя что то новое?(назвав такое поведение аморальным)
 Сменили мнение? Или утвердились в уже имеющемся?

Останнє редагування: 11 квітня 2021 22:11:27 від Fata Morgana
   
Re: Чекінюсь

 :facepalm: у старичка 767 ширина салона 4.72 метра, 7 кресел в ряд (2+3+2) с двумя проходами. у 787 ширина салона 5.49 метра на 9 кресел в ряд с двумя проходами. все эконом. так как количество проходов одинаковое и в приближении что и ширина у них одинаковая, то на каждое кресло в 767 ширше чем 787. то есть для коротконого жиробаса фимы предпочтительнее 767, может и впихнет свою жопу в кресло  :weep:
   
Re: Чекінюсь

 :facepalm1:

Бовдур

   
Re: Чекінюсь

 :-)o

   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Бовдур

Показати зображення...

 :facepalm: это расейский самальот. а украинский выглядит так  :weep:

   
Re: Чекінюсь

У Azur в будь-якому варіанті 767 в економі 8 місць в ряду

   
Re: Чекінюсь

   
Re: Чекінюсь

Скромно пропасть на 10 дней из вирта и реально отдохнуть это одно.
Это так не возбуждает у людей противоречивых чувств...
Возбуждает способ подачи. Подача умышленно сделана так, что бы возбудить чувства.
Одиозной подачей  возбудить можно и разные чувства.
Видимо топикстартер хорошо продумал ДЛЯ ЧЕГО ИМЕННО он эту тему создал.
И, скорее всего, цель достигнута. :give_rose:
Кто хотел - тот показал своё отношение.
Некоторые даже высказали эмоции для себя в обычных красках (напр. "гамно а не люди").
Лично я, оценил скромность топикстартера. Это полезно на будущее.
Читать посты автора, уже зная на сколько этот человек в жизни скромен.
Темы собственно, и создаются для оценочных суждений, для обмена мнениями.
Так что все нормально.
 Вы, Inanna, узнали для себя что то новое?(назвав такое поведение аморальным)
 Сменили мнение? Или утвердились в уже имеющемся?


Просто пояснила, якими чинниками мотивувалася моя реакція, і не більше.
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Ще раз.  Береш та уважно читаєш перший допис в цій гілці.  І потім відповідаєш, хто перший спробував влаштувати срач. 

І так, економ клас у Air France сильно відрізняється від економ класу у Azur Air.  хоча б відстанню між кріслами.

Просто хтось звик літати пакетним туристом, так як самому важко спланувати собі подорож.  Тому і летять на старому кориті як оселедець в бочці по країнам масового туризму.  Я це років 10 тому переріс

Ще раз, береш та читаєш гілку Мальдіви, Занзібар, і не питаєш мене за що  ;)

В доковідні часи можна було б сперечатися про прямі рейси і пересадки, зараз навіть не бачу сенсу
Просто хтось тупить і має провали в пам'яті  :)
Не жлобишся як ти це робиш коли везеш власним коштом свою сім'ю   B-)  доплатиш 1200 за бізнес або преміум економ ( був практично пустий)  350, і лети не як оселедець   :dirol:
Ти по ходу переріс все крім Буковелю  весною :lol:
   
Re: Чекінюсь



Придурок, я довго мовчала )) але до чого тут Азур ?)
До речі бізнес в Азурі жестяковий і дорогий, в січні мені порахували 5300 за двох, не знаю як зараз, ми МАУ летіли  :)
   
Re: Чекінюсь

багато тексту, мало фото.  Чекаємо світлини с чудовою зеленою територією.

А взагалі подорожі це чудово. Навіть тьета Свєта на третю добу перестала бризкати жовчью. Ось що парадайс робить з людиною  :kiss3:

Пий пігулки для пам'яті, я не обіцяла звіту, тільки чекін, якби ти не бігав за мною по всім гілкам , навіть цю не відкривала б
   
Re: Чекінюсь

Просто так, в тему нова пісня, слухаю в машині :
 "Landebahn" (Злітно-посадкова смуга)

   
Re: Чекінюсь

Хай не гавкає в мою сторону. Тим більше вона дозволила оффтоп  :K

ПС. Щодо жаби. Жаби - це у тих, хто раз чи два на рік виїде у заштатний бомжатник і топирить пальці. Хай поїде у щось нормальне, як Алєжка і Фантамаз постили, то може, я ще порадію за них.

А ми так живемо кожен день як на курорті - чудове чисте повітря, world-class views, суші через день, крафтовий шоколад (хехе!). Так що підтримую посил попереднього дописувача - ми ТАМ уже є, і постійно  :laugh:

Гавкаєш ти, в моїй гілці про свій дурнуватий осмос  :facepalm1:
Я дозволила офтопити про відпочинок в принципі, а не про твою хлорку з фільтрами  ;)

Ти звісно є там, десь в глибокій сраці з якої не вилазиш ) погугли про шоколад і какао Домінікани )))
   
Re: Чекінюсь

З тьоті Свєти знову потекла жовч  :girl_were: .  Видно відпустка не задалася
   
Re: Чекінюсь

Світлано, а там потрібно, як тут писали про Єбіпет,  сувати по $1-2 персоналу?

Вас ніхто і в Єгипті не примушує, але звісно настрій персоналу ви піднімете   8-)
Ми лишаємо за прибирання і на барі іноді
   
Re: Чекінюсь

Шкода Віка після 20к не пише. Вона б зараз Свєті патла повиривала!
   
Re: Чекінюсь

З тьоті Свєти знову потекла жовч  :girl_were: .  Видно відпустка не задалася
Хвантазьор, ти міня називалаааааааааа  :lol:
Чому ж ? ) тикаю тебе писком в твою жовч і дурнуваті фантазії ))) це таке окреме шоу )
   
Re: Чекінюсь

Я нікуди не їзджу, тому що як відповідальна громадянка своєї країни беру до уваги і виконую інструкції свого уряду, які наразі говорять, що ненагальні подорожі не рекомендуються. Тому що поважаю важку працю лікарів, медсестер і інших людей, які не можуть працювати з дому, як я, і змушені працювати на роботі фізично, таким чином збільшуючи ризик для себе підчепити ковід. Це по-перше.

Також я беру до уваги наукові дані, а саме що навіть перехворівши ковідом, людина все одно може заразитися новими варіантами. Ні попередні антитіла, ні вакцинація наразі абсолютно не гарантують захищеності від нових варіантів. Це по-друге.

Ну і по-третє, спеціально для low class cattle, що любить рахувати гроші в чужих кишенях, мені до пенсії ще далеко, але я на неї вже заробила. Причому два види пенсії на мільйони доларів - до смерті вистачить  :K

А тепер обтікайте!  :K  потім хлорочкою змиєте  :laugh:

А два роки тому тобі теж ковід заважав ?))))
Ти коли брешеш, хоч записуй ) бо тут шкрябала що на пензію збираєш  :)
   
Re: Чекінюсь

Доречі, у МАУ теж 8 крісел в ряду. А самому літаку 30 років :facepalm1:

https://www.seatguru.com/airlines/Ukraine_International_Airlines/Ukraine_International_Airlines_Boeing_767-300ER.php
   
Re: Чекінюсь

Доречі, у МАУ теж 8 крісел в ряду.
Можна було б ще у проходах на стільці садити  (tu) було б 10.
   
Re: Чекінюсь

Доречі, у МАУ теж 8 крісел в ряду. А самому літаку 30 років :facepalm1:

https://www.seatguru.com/airlines/Ukraine_International_Airlines/Ukraine_International_Airlines_Boeing_767-300ER.php

У віззів краще ))

   
Re: Чекінюсь

У віззів краще ))



А Wizz літає через Атлантику 12 годин?  Хоча у кого я питаю.  Тьотя Свєта типовий пакетний турист, який боїться стикувань і самостійного бронювання
   
Re: Чекінюсь

А Wizz літає через Атлантику 12 годин?  Хоча у кого я питаю.  Тьотя Свєта типовий пакетний турист, який боїться стикувань і самостійного бронювання

Не літає, тому ти з нового року розказуєш як це погано сидячи дома  ;)
Сам сім'ю не везеш , а Гудок лише квитки тобі у відрядження купує  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Покапай слиною на наше синеньке таксо  8-) і розказуй далі як тут погано  :beach:







   
Re: Чекінюсь

Кльово. Зашибісь. Скільки часу і скільки з особи така атракція?
   
Re: Чекінюсь

Кльово. Зашибісь. Скільки часу і скільки з особи така атракція?

Ціни +- такі

https://feerie.com.ua/ua/node/894
Там ще на водоспади літають, та в принципі скрізь під запит порахують
Ця і поїздка на острів Саона, найкращі екскурсії як на мене, не напряжні зовсім, приємні
Інші такоє, цікаво звісно , але важко , літо починається.
Сонце жарить, вологість піднімається, добре вдень лише біля води з якоюсь піна коладою  :laugh:  тут на неї ні кокосу , ні ананасу не шкодують, льоду теж валять нічогенько )





   
Re: Чекінюсь

А що за траур в гілці, де всі ? Де канадська осмос прИнцеса ? Олєжко де ? :S
   
Re: Чекінюсь

А що за траур в гілці, де всі ? Де канадська осмос прИнцеса ? Олєжко де ? :S

пакетно завидуют  :weep:
   
Re: Чекінюсь

Покапай слиною на наше синеньке таксо  8-) і розказуй далі як тут погано  :beach:





А синее таксо а пакетник входит или это запланированая пересадка между островами?
   
Re: Чекінюсь

 По прильоту не забудьте поставить програму Вдома на телефон та здати тест ПЛР
   
Re: Чекінюсь

А Wizz літає через Атлантику 12 годин?  Хоча у кого я питаю.  Тьотя Свєта типовий пакетний турист, який боїться стикувань і самостійного бронювання

ТАР літає через Атлантику на А320(1) neo.
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта вперше в житті політала на екскурсійному вертольоті :weep:

Це приблизно як party bus взяти в Києві і потім хвалиться цим  :dance3:

Останнє редагування: 21 квітня 2021 08:14:21 від Alezka
   
Re: Чекінюсь

Це приблизно як party bus взяти в Києві і потім хвалиться цим

Не будьте аж таким снобом. Завжди є хтось вище. І за вас теж.
   
Re: Чекінюсь

Не будьте аж таким снобом. Завжди є хтось вище. І за вас теж.

де ви побачили сноба?  Я бачу, що тьотя Свєта, замість того, щоб радіти своїй подорожі, продовжує бризкати жовчю майже в кожному допису
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта вперше в житті політала на екскурсійному вертольоті :weep:

Це приблизно як party bus взяти в Києві і потім хвалиться цим  :dance3:
Ніколи в житті не літав на хелікоптері. І якось пофіг. Стільки пафосу у людини, що за все життя нічого корисного не зробила.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія