Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи потрібно буде лікувати антивацинаторів від психічних хвороб?

фарма - не несе відповідальності за вакцину
влада - не несе відповідальності за вакцину
медзаклад - не несе відповідальності за вакцину

і ці люди називають дурнями тих, хто не хоче на таких умовах штиритися  :D

Панове, ви - йопнуті.

это должен быть собственный страх и риск, хочешь колись, хочешь не колись, но ваксеры за фашизм.
   
Але нашій країні теж треба дорослішати. Тож тебе теж примусово вакцинуватимуть. Питання у тому що робити з тими хто буде опиратися незважаючи на усі переконання?
Дурнів не вилікуєш але примусити можна. А от тих хто буде "стояти на своєму" треба лікувати

я думаю он имеет право ваксера завалить, в условиях необходимой самообороны.
   
но ваксеры за фашизм.
уже, судя по темі, збираються запроторювати небажаючих, на таких умовах ширятися, у психіатричні заклади. :D
Походу побочка від вакцини.
Таки вакцина непроста. :D
   
хочешь колись, хочешь не колись, но ваксеры за фашизм.

Я не бачив ще жодного божевільного, котрий санітарів не вважав би фашистами!  :pooh_lol:
   
Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.

пока за таких доброхотов  как вы тревожно,
они любят ходить строем на горшок и указывать как и кому делать детей ...
потом всякие химические дедушки на форумах беснуются ...
не к добру это все
   
они любят ходить строем на горшок и указывать как и кому делать детей ...

Тут вже пропонували: полижіть двірну ручку інфекційної прийомної в знак протесту проти ходити на горшок!
Якщо вірусу нема - то не заразитесь; якщо є, але корисний - то принесе користь; якщо перехворіти КОВІДОм краще, ніж вакцинуватися - то це ваш останній шанс це зробити перед тим, як вас в лепрозоріях зберуть!  :pooh_lol:

Слабо? B-)
   
Тут вже пропонували: полижіть двірну ручку інфекційної прийомної в знак протесту проти ходити на горшок!
Якщо вірусу нема - то не заразитесь; якщо є, але корисний - то принесе користь; якщо перехворіти КОВІДОм краще, ніж вакцинуватися - то це ваш останній шанс це зробити перед тим, як вас в лепрозоріях зберуть!  :pooh_lol:

Слабо? B-)

ну вот ...
яркий пример как подтвержденные стадного мышления

естественно, не поддерживать таких могут только алкаши и отбросы общества
для этого всякие маланцы истории подзаборные собирают
мол де алкашка супротив маски под кабинетом дохтура был - типа все такие
   
Я не бачив ще жодного божевільного, котрий санітарів не вважав би фашистами!  :pooh_lol:
маєте на увазі сусідів по койкам?
   
Я не бачив ще жодного божевільного, котрий санітарів не вважав би фашистами!  :pooh_lol:

только дебил не верит в победу коммунизма?

и только психически больной сомневается в коммунистических идеалах?
   
только дебил не верит в победу коммунизма вакцин?

и только психически больной сомневается в коммунистических идеалах дієвості вакцини?

 (tu)
   
только дебил не верит в победу коммунизма?

и только психически больной сомневается в коммунистических идеалах?

   
Показати зображення...
а отий пік ліворуч, над Jun 18, там теж був початок вакцинування?
   
Показати зображення...

https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/canada/

Вакци́на (от лат. vaccinus — «коровий»[1], разг. «прививка»[2]) — медицинский препарат биологического происхождения, обеспечивающий организму появление приобретённого иммунитета к конкретному антигену. Вакцина обычно содержит агент, который напоминает вызывающий заболевание микроорганизм, и часто производится из ослабленных или убитых форм микроба или одного из его поверхностных белков.

------------------------------------------------

если препарат не уменьшает число заболевших,
а только уменьшает число умерших,
то разве это вакцина ?
   
Крємлін, а що то за мор такий був суперовий до 18 Червня? І чому так різко впав без вакцин?
   
Я не бачив ще жодного божевільного, котрий санітарів не вважав би фашистами!
:gigi:  (tu)
   
а отий пік ліворуч, над Jun 18, там теж був початок вакцинування?

Там було лише 4% провакцинованих. У вас зараз 10. Чекайте піку, зима наступає.
Хоча, зрештою, ВСІХ влаштовуватиме і часткова очистка населення від найбільш затятих ідіотів.
   
Там було лише 4% провакцинованих
я не питаю скіки там було провакцинованих, я питаю, чому так різко на спад пішло?
   
Там було лише 4% провакцинованих. У вас зараз 10. Чекайте піку, зима наступає.
Хоча, зрештою, ВСІХ влаштовуватиме і часткова очистка населення від найбільш затятих ідіотів.

удивительно
но почему-то ковид косит именно англосаксов
вирус явно что-то "знает" )
   
Крємлін, а що то за мор такий був суперовий до 18 Червня? І чому так різко впав без вакцин?

Бо було лиш 4 відсотка провакцинованих (лікарі, в основному).
Мені здається, що ти не стані ані задавати питання, ані очікувати на них відповіді, поки не вникнеш в елементарні цифри і найпростіші причинно-наслідкові зв'язки між ними. Що (я знаю) божевільним людям зробити не під силу, бо всі навколо хочуть їх вбити, санітари - фашисти, а у вакцині - наноботи.  :pooh_lol:
   
:gigi:  (tu)
а хіба божевільні вважають санітарів фашистами?
Це коли здорову людину запхнути у психушку, то да, будуть звинувачення у фашизмі, 100%
   
Бо було лиш 4 відсотка провакцинованих (лікарі, в основному).
воно невміняєме  :weep:
   
я не питаю скіки там було провакцинованих, я питаю, чому так різко на спад пішло?

https://ourworldindata.org/grapher/share-people-fully-vaccinated-covid?country=~CAN
   
Також Крємлін зауваж що після першого піку смертність була в рази меньша ніж після піку з тіпо вакцинацією.
   
а хіба божевільні вважають санітарів фашистами?

І не лише. Їх ВСІ навколо хочуть вбити хоч в якийсь спосіб, і чинять змови між собою з тою метою!
   
https://ourworldindata.org/grapher/share-people-fully-vaccinated-covid?country=~CAN
невміняєме  :suicide2:
   
Бо було лиш 4 відсотка провакцинованих (лікарі, в основному).

Тобто ти сам кажеш що хвиля впала безвідносно до вакцинаційного статусу? Так хто з нас непритомний?
   
І не лише. Їх ВСІ навколо хочуть вбити
всі хто невакциновані, правда?
   
Бенефіс божевільних при вигляді цифр!  :weep:
   
Бенефіс божевільних при вигляді цифр!  :weep:

и это все ?
как-то от себя считающего нормальным и адекватным ожидалось большего
чем лайт версия химического дедушки
   
На твому графіку наочно видно що ніякої позитивної кореляції з вакцинацією нема.

Навіть гірше  - смертність не відходить настільки як після першої хвилі. Але ти хочеш вірувати ібо це нєлєпо(і так сказало СіБіСі).
   
Бенефіс божевільних при вигляді цифр!  :weep:
всі божевільні вважають здорових божевільними. Класика.  (tu)
   
здорових

Щоб бути здоровим - треба вакцинуватися.
Ви ж - переслідувані маніями і паранойями їбаньки, які бояться шприців, циган і клоунів!  :lol:
   
Щоб бути здоровим - треба вакцинуватися.
Ви ж - переслідувані маніями і паранойями їбаньки, які бояться шприців, циган і клоунів!  :lol:

если "вакцина" не влияет на число заболевших
то можно ли рост заболевших считать лечебным эффектом оздоровления ?) 
   
Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.
От чому твої таракани в бошці так тебе плющат?
   
Щоб бути здоровим - треба вакцинуватися.
вакциновані теж хворіють, це раз.
Здорова людина - вона і є зродова і без вакцин.
   
В США арестовали мужика за саботаж вакцин. Он верит, что небо – это тряпка, которая закрывает от нас бога

Стивен Бранденбург из Милуоки большой любитель теорий заговора. Верит в плоскую Землю, в то, что демократы едят детей и готовился к апокалипсису после пришествия Байдена, собирая в своем подвале оружие и припасы. Верит в то, что небо просто тряпка, которую повесили масоны, чтобы мы не могли увидеть бога. Ну и наконец считал, что антиковидные вакцины изменяют ДНК.

Работал он как раз-таки фармацевтом и поэтому, когда им завезли партию вакцин, он испортил 570 штук. Что-то в них подмешал. Причём многие из них успели вколоть местным жителям. Теперь им заинтересовались ФБР.
   
Ви ж - переслідувані маніями і паранойями їбаньки, які бояться шприців, циган і клоунів!  :lol:
ми боїмося не шпприців, а ПРИМУСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ.
І замітьте, здорові люди не забороняють вам вакцинуватися.
А от ви - примушуєте здорових людей ширятися фуйнею, за яку ніхто не відповідає.
Це ненормально.
   
Я не бачив ще жодного божевільного, котрий санітарів не вважав би фашистами!  :pooh_lol:
Таким чином ми маємо визнати, що вся Україна оголошена психлікарнею і всі громадяни на примусовому лікуванні?
   
Таким чином ми маємо визнати, що вся Україна оголошена психлікарнею і всі громадяни на примусовому лікуванні?
нє.
ті хто ширнувся, бігають із шприцом за здоровими людьми і намагаються вштирити, примовляючи при цьому "якшо не вштиришся то захворієш" :D
   
нє.
ті хто ширнувся, бігають із шприцом за здоровими людьми і намагаються вштирити, примовляючи при цьому "якшо не вштиришся то захворієш" :D
При цьому уряд ще й обіцяє, що їжи не дадуть без довідки.
Вирватися з психлікарні нема куди, бо всі сусідні країни також оголошені їхніми урядами психлікарня ми з примусовим лікуванням.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія