Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Макаревича бомбануло

У Макаревича бомбануло

Российский певец и лидер группы Машина времени Андрей Макаревич сказал, что борщ появился задолго до возникновения Украины, поэтому это блюдо является скорее древним, нежели украинским.

Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?

— Я думаю, что борщ — это очень древнее блюдо. Его делают и в Сибири, и в Краснодарском крае, и в Украине, и в Беларуси. Он везде немного разный и чем-то отличается. Кто-то его делает из свинины, кто-то из баранины, белых грибов или вегетарианский, — сказал Андрей.

Артист сравнил украинский борщ с польской водкой.

— Это как говорят, что поляки придумали водку, но это же не они сделали. Понимаете? Разве это главное? — спросил Макаревич.

Музыкант рассказал, что любит разный борщ, главное — чтобы он был сделан с умением и любовью.

Также он подчеркнул, что хорошо, когда страну узнают по блюду, однако кричать о том, что вы первые в мире — не нужно.

https://fakty.com.ua/ru/showbiz/20210513-andrij-makarevych-rozpoviv-chomu-ne-vvazhaye-borshh-spokonvichnoyu-ukrayinskoyu-stravoyu/

На таком элементарном кацап спалился.

Что же он водку и поляков вспомнил? Почему не сравнил с "русской печкой". Для меня лично удивительно слышать, почему она русская? У нас в селах она стоит и сейчас, а раньше так в каждой хате стояла. И никому в голову не приходило называть ее украинской. Просто "піч" и все.

Короче, опять кацапская свинья себя проявила.
   
Re: У Макаревича бомбануло

  до жопи  (с)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Всі вони "паляться" на українському питанні. якщо десь в українців є першість у кацапів починає підгорати.
   
Re: У Макаревича бомбануло

  до жопи  (с)
+1
   
Re: У Макаревича бомбануло

чорба де сфеклє

моя версія:

про сибір Макаревіч звиздит

Борщ украіньска страва

але лінгвістично слово Борщ --то схоже роминізм
борщ " borș" то е квас з висывки

я тому люблю румунські чорби во всі вони закислені цим "борщем".
Напоиклад курячий суп з макаронами на пострадянському просторі --як на мене їсти неможливо ,а ось "зама"(курячий суп з лапшою та борщем)--то чудо страва завдяки саме борщу.
я тут нагодував їю українців років пять тому вони дотепер згадують що то було?"Як то називалось?Привизи нам той  борщ ми саміто зготуемо!!"
В бессарабіі навіть в понеділок після весілля наїближчі родичі  збераються на "заму" бо то е ще і найкращій опохмелятор --кацапський "расол" то лайно в порівняні по ефективності
Так ось чорба де сфекле ще суп з червоним буряком але румуни його закислюють
а українці зробили чудо--вони вигадали перщу страву без закисленя яка е дуже смачною --але чомусь назвали її румуньскою-борщем(що е незамініми елементом перших страв у румун)

А кацапи до борщу не мають ніякого відносеня

Останнє редагування: 14 травня 2021 08:05:59 від bassarabia
   
Re: У Макаревича бомбануло

чорба де сфеклє

моя версія:

про сибір Макаревіч звиздит

Борщ украіньска страва

але лінгвістично слово Борщ --то схоже роминізм
борщ " borș" то е квас з висывки

я тому люблю румунські чорби во всі вони закислені цим "борщем".
Напоиклад курячий суп з макаронами на пострадянському просторі --як на мене їсти неможливо ,а ось "зама"(курячий суп з лапшою та борщем)--то чудо страва завдяки саме борщу.
я тут нагодував їю українців років пять тому вони дотепер згадують що то було?"Як то називалось?Привизи нам той  борщ ми саміто зготуемо!!"
В бессарабіі навіть в понеділок після весілля наїближчі родичі  збераються на "заму" бо то е ще і найкращій опохмелятор --кацапський "расол" то лайно в порівняні по ефективності
Так ось чорба де сфекле ще суп з червоним буряком але румуни його закислюють
а українці зробили чудо--вони вигадали перщу страву без закисленя яка е дуже смачною --але чомусь назвали її румуньскою-борщем(що е незамініми елементом перших страв)


У молдована теж бомбануло)))
пс. Жартую))
   
Re: У Макаревича бомбануло

чорба де сфеклє

моя версія:

про сибір Макаревіч звиздит

Борщ украіньска страва

але лінгвістично слово Борщ --то схоже роминізм
борщ " borș" то е квас з висывки

я тому люблю румунські чорби во всі вони закислені цим "борщем".
Напоиклад курячий суп з макаронами на пострадянському просторі --як на мене їсти неможливо ,а ось "зама"(курячий суп з лапшою та борщем)--то чудо страва завдяки саме борщу.
я тут нагодував їю українців років пять тому вони дотепер згадують що то було?"Як то називалось?Привизи нам той  борщ ми саміто зготуемо!!"
В бессарабіі навіть в понеділок після весілля наїближчі родичі  збераються на "заму" бо то е ще і найкращій опохмелятор --кацапський "расол" то лайно в порівняні по ефективності
Так ось чорба де сфекле ще суп з червоним буряком але румуни його закислюють
а українці зробили чудо--вони вигадали перщу страву без закисленя яка е дуже смачною --але чомусь назвали її румуньскою-борщем(що е незамініми елементом перших страв у румун)
Моя бабушка делала такой квас. Из буряка. Всегда стояла банка такого кваса в подвале. И добавлялась в борщ
   
Re: У Макаревича бомбануло

Свинья Макаревич не вспомнил о русской бане. А вспомнил про польскую водку, которую кацапы украли и продают как русскую

   
Re: У Макаревича бомбануло


когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью


Ай, молодец.

Когда Российская Федерация называлась российской, но при этом была фашистской.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Макаревич виявився звичайним кацапом, а українці тягають його по всіх каналах.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Моя бабушка делала такой квас. Из буряка. Всегда стояла банка такого кваса в подвале. И добавлялась в борщ
не "borș" борщ то хлібний квас з "висівка--отрубі кацапською"
у нас і Румуніі продается в кожному магазині



   
Re: У Макаревича бомбануло

У молдована теж бомбануло)))
пс. Жартую))
До речі Сергійко якщо ти е буковинцем --то прабабка твоя точно робила той борш незалежно від того румункою була чі українкою--запитай якщо е у кого
то кацапи коли прийшли дуже кухню спростили --"всі "прибамбаси " були забуті
В Бессарабіі в СРСР той  борщ в магазинах не продавали то зараз все повернулось

Останнє редагування: 14 травня 2021 08:23:59 від bassarabia
   
Re: У Макаревича бомбануло

борщ - це БОРЩ !
в кацапів - "щі, хоч х*й полощі "   :D
   
Re: У Макаревича бомбануло

ТС як визначний неук в національних мацьках пробує когось повчати витанням національних страв....  :K
п.с. видно актуальні теми країни вже давно обговорені, тепер варто випорожнитись перед вихідними...  :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?

Чувак попал прямо в точку!
   
Re: У Макаревича бомбануло

Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?

Чувак попал прямо в точку!
в просак жидок попав  :D
Русь ніколи не називалась "Київською" !
це видумки сталінських істориків 30-х років минулого століття

і московії тоді не існувало, там існувала картина Шишкіна  :D (3 мєдвєдя)

Борщ - суто українське блюдо !
Чому ? та складові для борща справжні тільки у НАС !

плов справжній - тільки узбецький
у нас каша з мясом, хоч із бараниною
у нас немає інградієнтів для плову, навіть мяса для плову немає
   
Re: У Макаревича бомбануло

Борщ - суто українське блюдо !
і вони когось в чомусь попрікають....  :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Русь ніколи не називалась "Київською" !
вікі поправ, просто в нас таких розумних не має...  :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

і вони когось в чомусь попрікають....  :facepalm1:

попрікають
 :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

вікі поправ, просто в нас таких розумних не має...  :facepalm1:

не має
 :facepalm:
   
Re: У Макаревича бомбануло
dig

Российский певец и лидер группы Машина времени Андрей Макаревич сказал, что борщ появился задолго до возникновения Украины, поэтому это блюдо является скорее древним, нежели украинским.

Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?

— Я думаю, что борщ — это очень древнее блюдо. Его делают и в Сибири, и в Краснодарском крае, и в Украине, и в Беларуси. Он везде немного разный и чем-то отличается. Кто-то его делает из свинины, кто-то из баранины, белых грибов или вегетарианский, — сказал Андрей.

Артист сравнил украинский борщ с польской водкой.

— Это как говорят, что поляки придумали водку, но это же не они сделали. Понимаете? Разве это главное? — спросил Макаревич.

Музыкант рассказал, что любит разный борщ, главное — чтобы он был сделан с умением и любовью.

Также он подчеркнул, что хорошо, когда страну узнают по блюду, однако кричать о том, что вы первые в мире — не нужно.

https://fakty.com.ua/ru/showbiz/20210513-andrij-makarevych-rozpoviv-chomu-ne-vvazhaye-borshh-spokonvichnoyu-ukrayinskoyu-stravoyu/

На таком элементарном кацап спалился.

Что же он водку и поляков вспомнил? Почему не сравнил с "русской печкой". Для меня лично удивительно слышать, почему она русская? У нас в селах она стоит и сейчас, а раньше так в каждой хате стояла. И никому в голову не приходило называть ее украинской. Просто "піч" и все.

Короче, опять кацапская свинья себя проявила.
Сам ты свинья! а он все правильно сказал...
   
Re: У Макаревича бомбануло

вікі поправ, просто в нас таких розумних не має...  :facepalm1:

а Ви рахуєте, що написано у вікі , то правильно ?!
поцікавтесь, коли появилась назва "Київська" Русь
будете здивовані
у вікі - кацапська версія 30-х років минулого століття
   
Re: У Макаревича бомбануло

а Ви рахуєте
я не рахую, я читаю....
борщу вам в блюдо....  :weep:
п.с. та й дискутувати з свідками тих часів якось не виховано буде зважаючи на поважний вік ...
   
Re: У Макаревича бомбануло

А як ставиться макаревич до с. Бандери та СС мертва голова?
   
Re: У Макаревича бомбануло

Ставлення до СС ж є не менш чітким маркером українця як ставлення до борщу.
   
Re: У Макаревича бомбануло

А як ставиться макаревич до с. Бандери та СС мертва голова?

Бандера - український буржуазний націоналіст !
   
Re: У Макаревича бомбануло

....
Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?
....

Короче, опять кацапская свинья себя проявила.


Тим борщем той московит заваульовано вбиває всім в підкірку зовсім інше, набагато важливіше - ІМПЕРСЬКІСТЬ.

Русь в часи, коли вона ще називалась Русь, ніколи не називалась КИЇВСЬКА Русь. То була РУСЬ без всяких «київська».

Московити після того як в 17 віці, а точніше в 1721, році назвали Московію вкраденою назвою Русь, почали активно переписувати історію. Вони придумали фінт як можна оправдати цю крадіжку.

Всі осколки Русі, тієї ЄДИНОЇ, ніякої не «київської», просто Русі, великої держави із центром/столицею в Києві, московити почали називати також якимись «русями». Тупо перекресливши, що то були КНЯЗІВСТВА, тобто провінції, які структурно то входили в Русь, то відділялись - міжусобиця в князів була ще та. І московитів в історії раптом з‘явились десяток різних «русів», в тому числі і «московська русь». І в ряду тих «русів» з‘явилась і якась «київська русь».

А далі фінт вухами, і раптом московія отримує назву «русь». З модним тоді переіначенням назви Русь на європейський лад - RUSSIA. Тоді чокнутий Петро люто рубав «вікно у Європу». А в зворотній транскрипції в кирилицю вийшла сучасна назва «Россия».

А справжня Русь була розжалувана в «малоросію». А пізніше в Україну. Від Русі залишилась лише згадка про колишні часи, яких важко перекреслити повністю. І то та згадка спаплюжена отією зневажливою приставкою «київська».

Запам‘ятайте назавжди - НЕ БУЛО НІЯКОЇ «КИЇВСЬКОЇ РУСІ». БУЛА РУСЬ.

Останнє редагування: 14 травня 2021 08:53:35 від Маковій
   
Re: У Макаревича бомбануло

А як ставиться макаревич до с. Бандери та СС мертва голова?
Не стоит задавать ему вопросов по Бандере.

Кацап спалился на самом простом - гастрономии
   
Re: У Макаревича бомбануло

с. треба писати з великої букви.
А ще краще - Степан Андрійович)
Спалився ти вчергове ;)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Кацап спалился на самом простом - гастрономии
та тут виявилось повно таких, разом з ТС
   
Re: У Макаревича бомбануло

я, наприклад, до цих пір не розумію, чому в ссср машіна врємєні була популярна  :(
музика - нуль, тексти - нуль
"паварот, матор рєвьот!"  :D
   
Re: У Макаревича бомбануло

я, наприклад, до цих пір не розумію, чому в ссср машіна врємєні була популярна  :(
музика - нуль, тексти - нуль
"паварот, матор рєвьот!"  :D

При тому ні грати, ні співати як не вміли, так і не навчились до цих пір.
   
Re: У Макаревича бомбануло

я, наприклад, до цих пір не розумію, чому в ссср машіна врємєні була популярна  :(
музика - нуль, тексти - нуль
"паварот, матор рєвьот!"  :D
В порівнянні з Кобзоном? :):):):)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Цю гниду мокшанську вже тягають по Україні з концертами, зескот в захваті
   
Re: У Макаревича бомбануло

В порівнянні з Кобзоном? :):):):)

В порівнянні, наприклад, з "Червоною рутою"
цю пісню співали ВСІ !
і не важно хто
   
Re: У Макаревича бомбануло

Polischuk
не забуть тут анонсувати свій тур містами і програму виступів.... думаю багато збереться поціновувачів
п.с. і блюдо не забудь, бо борщ з лаптя їсти будеш
   
Re: У Макаревича бомбануло

помилився Макаревич
пробачити й забути)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Відносно борщу Макаревич правий, їжа ця не є чиєюсь національною, взагалі червоний буряковий суп ,закислений щавлем - то вигадка Риму. І я ДУЖЕ схиляюся до версії, яку озвучив п.Басарабіа , що той суп з Риму , через даків - попав сюди й вже тут розійшовся у різних варіантах у поляків та наших предків. В Росії борщ почали варити лише після того як наші запроданці Прокопович та всі інші (включно з Мазепою, ага) полізли до Московії.

З горілкою трохи складніше. Російська назва "водка" - це перелицьоване "вотька", тобто самогонка з жита або вівсу, яку гнали вотяки - народ з фінським корінням, що склав росіян. Перша згадка про "вотьку" була у лицарів Тевтонсмького ордену, що набрали будівників замків на тій території саме з вотяків й ті пили, як годиться - те мутне вариво. До речі, до винаходу горілки в нинішньому стані - водка була паршивою мутною самогонякою.
   
Re: У Макаревича бомбануло

На борщі бомбануло у нацюцюрників... .
Людина має право не знати що борщ український. Наведіть свої аргументи окееей.. переконайте.
А трігеритись не потрібно на питанні борща.

Останнє редагування: 14 травня 2021 09:08:42 від Serge_D
   
Re: У Макаревича бомбануло

я, наприклад, до цих пір не розумію, чому в ссср машіна врємєні була популярна  :(
музика - нуль, тексти - нуль
"паварот, матор рєвьот!"  :D
про СРСР можно зрозуміти:
"на безрибьі і Макаревіч був рокером"
КГБ назначило саме їх головними рокерами СРСР, пацани погодились,другого мало що було або тяжко було те дістати--а цих лили з усіх щелин
але тяжко зрозуміти тих хто то лайно вже після розпаджуСРСР слухав.....тут навідь на ФУПі де які до сих пір Гребенщікова  :facepalm1: музикантом вважають :facepalm:
То що Макаревіч е опозиціею до КГБ(ФСБ) зараз--повірити важко .
Познер --"опозіційний журналіст" Макаревіч -"опозиційний музикант" Жіріновский -"опозиційний політик".....все кацапська ГБшна  бутафорія
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія