Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мої враження від України 2019

Re: Мої враження від   України 2019

Дебіл комнезамівський, а скажи мені, будь ласка, а Західна Україна, Закарпаття, Північна Буковина, Південна Бесарабія теж були під кацапами з  1919-1920р.р.?

Тому й вони голосують інакше, ніж більша частина України
Особливо, дебіле комнезамівський, ті, кого ти називаєш Західною Україною ( куди вже західніше , ніж Закарпаття, що ти поставив на друге місце після ЗУ ), а притомні українці- Галичиною й Волинню.
В Закарпатті багато угорців, в Північні Буковині- румунів, в Південній Бессарабії- і молдаван, і болгар. Тому вони можуть бути амбівалентними- в сенсі релігії меншими комуністами, ніж центральні регіони, а в сенсі національному- такі ж, як у Центрі ( тобто менше, ніж Галичина й Волинь )
   
Re: Мої враження від   України 2019

водички попийте
Іди в хлів, поросяве, іди в хлів
   
Re: Мої враження від   України 2019

Тому й вони голосують інакше, ніж більша частина України
Особливо, дебіле комнезамівський, ті, кого ти називаєш Західною Україною ( куди вже західніше , ніж Закарпаття, що ти поставив на друге місце після ЗУ ), а притомні українці- Галичиною й Волинню.
В Закарпатті багато угорців, в Північні Буковині- румунів, в Південній Бессарабії- і молдаван, і болгар. Тому вони можуть бути амбівалентними- в сенсі релігії меншими комуністами, ніж центральні регіони, а в сенсі національному- такі ж, як у Центрі ( тобто менше, ніж Галичина й Волинь )
Поц, де тобі українською в Полтаві не відповідають ???
   
Re: Мої враження від   України 2019

Так.

Вас порохоботів з  дитинства вчать брехати ?

Чи ти маєш приклади , коли в Полтаві люди відвертаються від української ?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Тому й вони голосують інакше, ніж більша частина України
Особливо, дебіле комнезамівський, ті, кого ти називаєш Західною Україною ( куди вже західніше , ніж Закарпаття, що ти поставив на друге місце після ЗУ ), а притомні українці- Галичиною й Волинню.
В Закарпатті багато угорців, в Північні Буковині- румунів, в Південній Бессарабії- і молдаван, і болгар. Тому вони можуть бути амбівалентними- в сенсі релігії меншими комуністами, ніж центральні регіони, а в сенсі національному- такі ж, як у Центрі ( тобто менше, ніж Галичина й Волинь )

Брехло, де в Полтаві відвертаються від українької? Приклади давай.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Вас порохоботів з  дитинства вчать брехати ?

Чи ти маєш приклади , коли в Полтаві люди відвертаються від української ?
водичка+таблєтка ще спробуйте
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поц, де тобі українською в Полтаві не відповідають ???

Та він далі пішов з брехнею. Каже що відвертаються коли звертаєшся українською.


В Полтаві багато хто припинив відповідати, коли ти з ним розмовляєш українською. Схожа ситуація була, коли Кравчука поміняв Кучма, або Ющенка- Янукович. Я пам'ятаю
   
Re: Мої враження від   України 2019

водичка+таблєтка ще спробуйте

Це всі аргументи, пєтрушка ?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Це всі аргументи, пєтрушка ?
Кінза, а ти справді вкурсі всіх діалогів в Полтаві чи придурюєшся? 
   
Re: Мої враження від   України 2019

Обычно люди общаются на родном языке.
Тому у цьому сенсі в Україні - не звичайна ситуація з мовою. Бо в Україні більшість не спілкується рідною мовою, особливо у містах.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Обычно люди общаются на родном языке.Родном в понимании на котором они научились разговаривать и на котором говорили в их семье.А так конечно многие украинцы заговорили на русском после русификации которая длилась десятилетиями,если не дольше

не безді, чукча. Спитай хоч одного, хто вміє розмовляти російською, якою мовою розмовляють такі свині "нерусские", як ти. І жодний з них, якщо буде казати чесно, як я ( я народився в Р., знаю багато віршів і поем Пушкіна , Лермонтова, Єсєніна, моя російська багата всеможливими прикметниками, дієприкметниками й зворотами) і кожний скаже, що ваша мова- не є російська. Так, хохляцька мова україножерів в ранзі фельдфебеля, не більше
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ти думаєш звідки взялося 73% за хуйла?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Щодо прикладів, вонючки підкацапські. Ще вчора на зупинці тролейбуса довго чекав 15-го. Пройшло дві 2-ки, одна 6-ка. 15-го немає, а в мене зустріч ( на маршрутку після "забастовки" не сідаю в принципі).  Вирішив присісти на лавку, де сидів мужик типової фельдфебельської зовнішності (вже сивий, з животом, обличчя брутальне й надто типове) . Присів, спробував завести розмову- не відповідає, наче не чує, навіть у мій бік не дивиться.  Питаю- він глухий, чи не розуміє української? Так же, не дивлячись, відповів: "Я- дальтонік!" Ну хулі з нього зробиш- я засміявсь і пересів на іншу лавку від цього лайна, щоб його не відчувати. Потім передзвонив, відмінив зустріч. Краєм ока відчував, що це чувирло слухало, що я казав у слухавку українською. Відчував, що він чимось здивований- напевно тим, що мені відповідали українською

Інші приклади- наша молодь. Наша зросійщена молодь. Як я вже казав, ходжу я на англомовні тусовки. Ходить туди якраз переважно саме молодь. І є серед них настільки зросійщені, що не лише не чують мою українську- а ображаються, що я розмовляю з ними саме українською. Там є такі, які ще школяри, але досить розвинуті, як для свого віку. З гомосексуальними інтенціями. Які можуть чомусь ходити за мною. Але коли я починаю розмовляти з ними українською,- переходять на інший бік. Хоч це не я переслідував його, а він мене. Щоправда, той "геній" реагував на все, навіть на мої погляди в бік жінок або розмови про них.

А загалом, ви нудні ідіоти, які жодного разу не були ні в Полтаві, і ні хера не спілкувались з цим народом. Живе в якому нереальному світі. А він дуже змінився. Той, кого я не без підстав вважав геєм ( а хлопцеві ще 16 років не було ), мені розказував , що це наша армія стріляє по мирним мешканцям Донбасу й взагалі вона там таке витворяє...
Отакі вони й є- наше наступне покоління
   
Re: Мої враження від   України 2019

От в мене є студент зі Львову, говорить тільки українською,  вишиванка одягає. Принциповий в цих питаннях.
Але ховається від воєнкомату - як каже, хай дурні воюют, а я в фірмі по-працюю
   
Re: Мої враження від   України 2019

Цей допис особливо доставляє, оскільки ценительница алей має нік російською та писала російською не так уже й давно  :weep:

Йопнутий вишиванковий прозелітизм від емігів...

по суті так і є, але краще без матюків.
для зберігання і розвитку мови потрібні державні зусилля на рівні законів з прописаними штрафами за невиконання і навпаки з преміями для тих, хто перейшов на українську. інакше ніяк.
   
Re: Мої враження від   України 2019

От в мене є студент зі Львову, говорить тільки українською,  вишиванка одягає. Принциповий в цих питаннях.
Але ховається від воєнкомату - як каже, хай дурні воюют, а я в фірмі по-працюю

тема багато разів обговорювалась на форумах. Але трохи з іншою подачею- мовляв, я знаю україномовну інтелектуалку, вона з піною у рота доводила, що українські інтелектуали не мусять ризикувати своїм життям, що хай воюють інші. На резонний довід- так усі можуть казати й ніхто тоді не піде- вона відповідала досить несподівано: "Ви ж знаєте, що так не буває- хтось все одне піде! Або знайдуть і пошлють!"

Пам'ятаю, скільки обурення було. Особливо серед російськомовних учасників АТО чи волонтерів чи загалом небайдужих... Але... висловлю своє альтернативне бачення
По-перше, в даному разі вона була стурбована не собою, бо вона жінка й її точно не заберуть, хіба що вона сама захоче. Вона була стурбована долею україномовних інтелектуально розвинених хлопців, яким потім було б важко знайти заміну... Не кажучи вже про те, що й вояки з них в середньому виходять гірше, ніж із простих биків...Бо вони гірше пристосовуються, менше хитрують, не такі практичні. Особливо ідеалісти, які підуть за переконання.  Як мені розказував мій колишній студент, якого я зустрів під час гострих подій. Коли я спитав, чи був він в АТО, він відповів: "Я збирався, але мені розказали, що один хлопець не захотів пропускати наркоту. І його вбили власні товариші, бо умовити його було неможливо, а система вже була налагоджена"

То тепер ви розумієте материнські почуття цієї україномовної інтелектуалки?

Ну й по-друге, на закінчення, про того розумника. Я вважаю, що колись настане момент Ч і РФ збільшить ( різко) ескалацію. І всім, в тому числі цьому розумнику, стане ясно- або еміграція, або війна.
Він може вважати, що він надто розумний, щоб воювати. Це його право. Але тоді не хер тут жити, бо кожний твій вчинок вимагає від тебе самовиправдання. І якщо ти раз зрадив Україну, ти будеш її зраджувати потім постійно, навіть у дрібніших речах, стаючи таким чином на бік ворога- навіть якщо ти не помічаєш цього. Лише заради власного самовиправдення
Тому я , незважаючи на свій вік, теж хотів би емігрувати. Бо я не пройшов комісію й не воював. А, отже, не мушу тут знаходитись. Це як людина, яку вкусив вампір. Момент, коли він перетвориться на такого ж вампа, це лише питання часу. Так що краще до цього не доводити- й емігрувати до того, як ти зрадиш
   
Re: Мої враження від   України 2019

на Кубані … 100 років тому ... всі на мові спілкувались

Это ошибочное мнение.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ти думаєш звідки взялося 73% за хуйла?

Вони просто зрадники. Серед них можуть бути україномовні. Але це тільки тому, що вони зовсім не вміють розмовляти російською, навіть на базовому рівні фельдфебеля імперської армії.  Але в душі вони такі ж кацапи, як і їхні недоросійськомвні колеги. І в цьому жодної різниці між недоукраїномовними й недоросійськомовним и немає. В масі свої це майже такий же совок, який намагається пристосуватись до всього й поважає лише силу
   
Re: Мої враження від   України 2019

так а ще які враження у тебе, люба ценітєлька, окрім мовних? цікаво.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Это ошибочное мнение.
Є спогади очевидців українізації 20-років
Була там своя козацька інтелігенція, і українофіли серед них були. Їх потім репресували, коли українізацію згорнули. Мало хто повернувся живий у рідні місця
   
Re: Мої враження від   України 2019

Блін, а воні скільки. Все з-за того, що з тобою якийсь дядько відмовився розмовляти. Ну й правильно відмовився. Бо зараз час такий, що невідомо що то за причина, що незнайомець почина з тобою триндіти. Краще просто послати. Да, а  ще. Чого ж ти з тим фєльдом розмовляв, як він такий огидний ? Нєстиковочька.
А про курси англмови ..смішно.
Коротше ..ти б лучче підготувалося,брехло. Бо я нагадаю , де ми з Людасом були навесні 2014 і хто засцяло прийти туди.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Когда моих близких и родственников вызывали в военкомат, а затем некоторых отправили на фронт, никто у них не спрашивал, почему они говорят на русском. И вылупками-манкуртами не называл , украинцы как украинцы были

ценительница вовремя сдрыснула забугор и теперь пытается поучать людей, которые живут здесь
   
Re: Мої враження від   України 2019

тема багато разів обговорювалась на форумах. Але трохи з іншою подачею- мовляв, я знаю україномовну інтелектуалку, вона з піною у рота доводила, що українські інтелектуали не мусять ризикувати своїм життям, що хай воюють інші. На резонний довід- так усі можуть казати й ніхто тоді не піде- вона відповідала досить несподівано: "Ви ж знаєте, що так не буває- хтось все одне піде! Або знайдуть і пошлють!"

Пам'ятаю, скільки обурення було. Особливо серед російськомовних учасників АТО чи волонтерів чи загалом небайдужих... Але... висловлю своє альтернативне бачення
По-перше, в даному разі вона була стурбована не собою, бо вона жінка й її точно не заберуть, хіба що вона сама захоче. Вона була стурбована долею україномовних інтелектуально розвинених хлопців, яким потім було б важко знайти заміну... Не кажучи вже про те, що й вояки з них в середньому виходять гірше, ніж із простих биків...Бо вони гірше пристосовуються, менше хитрують, не такі практичні. Особливо ідеалісти, які підуть за переконання.  Як мені розказував мій колишній студент, якого я зустрів під час гострих подій. Коли я спитав, чи був він в АТО, він відповів: "Я збирався, але мені розказали, що один хлопець не захотів пропускати наркоту. І його вбили власні товариші, бо умовити його було неможливо, а система вже була налагоджена"

То тепер ви розумієте материнські почуття цієї україномовної інтелектуалки?

Ну й по-друге, на закінчення, про того розумника. Я вважаю, що колись настане момент Ч і РФ збільшить ( різко) ескалацію. І всім, в тому числі цьому розумнику, стане ясно- або еміграція, або війна.
Він може вважати, що він надто розумний, щоб воювати. Це його право. Але тоді не хер тут жити, бо кожний твій вчинок вимагає від тебе самовиправдання. І якщо ти раз зрадив Україну, ти будеш її зраджувати потім постійно, навіть у дрібніших речах, стаючи таким чином на бік ворога- навіть якщо ти не помічаєш цього. Лише заради власного самовиправдення
Тому я , незважаючи на свій вік, теж хотів би емігрувати. Бо я не пройшов комісію й не воював. А, отже, не мушу тут знаходитись. Це як людина, яку вкусив вампір. Момент, коли він перетвориться на такого ж вампа, це лише питання часу. Так що краще до цього не доводити- й емігрувати до того, як ти зрадиш

Як працюючий зі студентами, я от скажу - вони зараз всі планують імміграцію.
Я не знаю, кому потрібна Україна, тим більше щоб чекати, доки вона еволюціонує до придатногт вигляду. Чекати і боротися ніхто не хоче
   
Re: Мої враження від   України 2019

Як працюючий зі студентами, я от скажу - вони зараз всі планують імміграцію.
Я не знаю, кому потрібна Україна, тим більше щоб чекати, доки вона еволюціонує до придатногт вигляду. Чекати і боротися ніхто не хоче

як людина, що працює із студентами, не плутайте дві протилежні речі- еміграція та імміграція, виїзд і в'їзд.
Я вважаю, що еміграція людей, що не хочуть воювати за Україну, є благом. Вони тут не потрібні
   
Re: Мої враження від   України 2019
RSP

Не знаю. Я порівнюю Вінницю 92 року і Вінницю 19. В 92 році де не де почуєш українську, зараз де не де почуєш російську.
До речі я в Львові більше російської на і біля жд вокзалу чув ніж на тому ж таки жд вінницькому.
Літом в Буковелі чув мінімум російської, як і по дорозі туда в Івано-Франківщині.
Згадую Одесу і Харків. Там я взагалі української не чув, але то було до 14 року.
Хз, ніби поступово все українизується. Навіть ФУП.
   
Re: Мої враження від   України 2019

велика частка тих, хто тутрве вишиванку на грудях в житті теж спілкується російською.
Це чудово помітно по штучно-натужній мові, якою вони тут пишуть.
   
Re: Мої враження від   України 2019

у нас и бильшисть солдат-освободителей говорила на узком изыке, что не мешало им уничтожать кацапских оккупантов, а вот все кукуёвские предатели шпарят на мови, и это им не мешает сдавать территории, людей, красть всё,даже деньги выделенные на мову, предавать, торговать с оккупантом и готовить страну к сдаче хуйлу, мова даже помогает - вышиватные лохи уверены, что как на мови, значит не предатель, а предателям только этого и надо
Влучна під...обка.
   
Re: Мої враження від   України 2019

  Помітив "стандартний" кацапський прикол.
  У відповідь на класичну українську цап наче у захваті:
  - Ой! Какая у Вас чістая мова! Ви навєрноє, с Западной?
  Тут важливо не купитися на фальшиву похвалу(украінскій для рєдкіх прідуркав, всьо равно всє апщаютца па-рускі(за часту реальний підтекст)), а спокійно відповідати:
  - Мої друзі завжди так спілкуються.
  ... і очі цапа мутніють. [ua]
 
 
   
Re: Мої враження від   України 2019

Влучна під...обка.
  Звичайний цапський пізд..ож. :D
   
Re: Мої враження від   України 2019

Не знаю. Я порівнюю Вінницю 92 року і Вінницю 19. В 92 році де не де почуєш українську, зараз де не де почуєш російську.
До речі я в Львові більше російської на і біля жд вокзалу чув ніж на тому ж таки жд вінницькому.
Літом в Буковелі чув мінімум російської, як і по дорозі туда в Івано-Франківщині.
Згадую Одесу і Харків. Там я взагалі української не чув, але то було до 14 року.
Хз, ніби поступово все українизується. Навіть ФУП.

Я працював у кількох ІТ-компаніях у Львові, і скрізь російськомовні в побуті (з різних регіонів України) між собою спілкувалися переважно українською. Без жодного примусу.

Ось так українізація і має працювати.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Простите,но другой Украину у нас для вас нет  :laugh:
   
Re: Мої враження від   України 2019

Простите,но другой Украину у нас для вас нет  :laugh:

Але ж емігам так кортить, щоб вона чітко відповідала їхнім фантазіям  :shuffle:
   
Re: Мої враження від   України 2019

як людина, що працює із студентами, не плутайте дві протилежні речі- еміграція та імміграція, виїзд і в'їзд.
Я вважаю, що еміграція людей, що не хочуть воювати за Україну, є благом. Вони тут не потрібні

Питання, а як охочих воювати не стане зовсім?
   
Re: Мої враження від   України 2019



Тому у цьому сенсі в Україні - не звичайна ситуація з мовою. Бо в Україні більшість не спілкується рідною мовою, особливо у містах.

Нє ну з Аргентини видніше.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Щодо прикладів, вонючки підкацапські. Ще вчора на зупинці тролейбуса довго чекав 15-го. Пройшло дві 2-ки, одна 6-ка. 15-го немає, а в мене зустріч ( на маршрутку після "забастовки" не сідаю в принципі).  Вирішив присісти на лавку, де сидів мужик типової фельдфебельської зовнішності (вже сивий, з животом, обличчя брутальне й надто типове) . Присів, спробував завести розмову- не відповідає, наче не чує, навіть у мій бік не дивиться.  Питаю- він глухий, чи не розуміє української? Так же, не дивлячись, відповів: "Я- дальтонік!" Ну хулі з нього зробиш- я засміявсь і пересів на іншу лавку від цього лайна, щоб його не відчувати. Потім передзвонив, відмінив зустріч. Краєм ока відчував, що це чувирло слухало, що я казав у слухавку українською. Відчував, що він чимось здивований- напевно тим, що мені відповідали українською

Інші приклади- наша молодь. Наша зросійщена молодь. Як я вже казав, ходжу я на англомовні тусовки. Ходить туди якраз переважно саме молодь. І є серед них настільки зросійщені, що не лише не чують мою українську- а ображаються, що я розмовляю з ними саме українською. Там є такі, які ще школяри, але досить розвинуті, як для свого віку. З гомосексуальними інтенціями. Які можуть чомусь ходити за мною. Але коли я починаю розмовляти з ними українською,- переходять на інший бік. Хоч це не я переслідував його, а він мене. Щоправда, той "геній" реагував на все, навіть на мої погляди в бік жінок або розмови про них.

А загалом, ви нудні ідіоти, які жодного разу не були ні в Полтаві, і ні хера не спілкувались з цим народом. Живе в якому нереальному світі. А він дуже змінився. Той, кого я не без підстав вважав геєм ( а хлопцеві ще 16 років не було ), мені розказував , що це наша армія стріляє по мирним мешканцям Донбасу й взагалі вона там таке витворяє...
Отакі вони й є- наше наступне покоління
бруня,шо то за гомосексуальні англомовні тусовки в полтаві? :lol:
тобі старому телепню не стидно?
   
Re: Мої враження від   України 2019

бруня,шо то за гомосексуальні англомовні тусовки в полтаві? :lol:
тобі старому телепню не стидно?

Справа лабуха франківського не вмирає: він підхопив прапор головного казкаря...
   
Re: Мої враження від   України 2019

Справа лабуха франківського не вмирає: він підхопив прапор головного казкаря...
та читаю і афуєваю
бруня пішов на англомовну тусовку ,там гомосексуальні школярі його переслідували і він замість англійською заговорив українською і вони повтікали
а якби кацапською заговорив  то було б барабара? :lol:
   
Re: Мої враження від   України 2019

Там є такі, які ще школяри, але досить розвинуті, як для свого віку. З гомосексуальними інтенціями.


Я тебе починаю сратись , старий збоченцю.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Я тебе починаю сратись , старий збоченцю.
шо то в вас там в полтаві за гніздо порока? :lol:
   
Re: Мої враження від   України 2019

шо то в вас там в полтаві за гніздо порока? :lol:
Сам в шоці.
Дідусі лякають прапорщиків на зупинках та ходять на англомовні тусовки школярів ,-  педерастів.
В Європу йдемо.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія