Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

О, глвноед увидел куда блевануть.

Нельзя доверять никаким чиновникам, ни Петинім, ни Юлиным, ни Агнешкиным, ни Дональдовым.
Не бойся, глвно, тебя на фупе не съедят. Кушай спокойно петино глвно. На него никто, кроме запидротов не претендует.
   
ні, ви помиляєтеся.
по-перше є ще вибори у ВР. по-друге, Порошенко - друг і захисник ІТ галузі.

саме тому всі ІТшники твердо за Петра!
Так вважає тільки невеличка купка прихильники певної політсили типу тебе. Почитай уважно ДОУ - народ вже радиться як краще валити чи ниряти у тінь.
   
звичайно ні. буду дивитися на нових політичних лідерів. тих хто за ІТ.
Серед кого? Серед «камсамольців дерибану 90-х»? :lol: Вони на айтішників дивляться як на фріків, які незрозуміло за що гроші отримують.
   
може в політику підуть Нєфьодов, Вітренко, Шимків, ще хтось. Буду дивитися.
Вітренко? Вітренко хіба піде нахер до своєі жінки яка чекає його з тими коштами що вони собі з Нафтогазу повиводили.
   
Так вважає тільки невеличка купка прихильники певної політсили типу тебе. Почитай уважно ДОУ - народ вже радиться як краще валити чи ниряти у тінь.

я впевнений в своїй правоті, навіть уклав парі. так що поживемо-побачимо.
   
Вітренко? Вітренко хіба піде нахер до своєі жінки яка чекає його з тими коштами що вони собі з Нафтогазу повиводили.

я тебе не агітую за Вітренка. мене запитали яких молодих політиків вартих підтримки я бачу - я відповів.
   
я впевнений в своїй правоті, навіть уклав парі. так що поживемо-побачимо.
Твоє парі гівна не варте, ти почав викручуватися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішувати це питання радикально, у тому числі пропонувати релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.
   
Твоє парі гівна не варте, ти почав викручуватися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішувати це питання радикально, у тому числі пропонувати релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.

кто то заметил сразу... презентация этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬСТВО от правительства действующему президенту.... Порошенко.  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишников ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей.... фиг поймешь.
   
Твоє парі гівна не варте, ти почав викручуватися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішувати це питання радикально, у тому числі пропонувати релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.


твої коментарі гівна варті. і парі я укладав не з тобою.
звичайно якщо закон приймуть без винятків для великих ІТ аутсорс-компаній і вони постраждають - то я програв.
   
кто то заметил сразу... презентация этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬСТВО от правительства действующему президенту.... Порошенко.  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишников ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей.... фиг поймешь.

думаю заявить.  зараз у нього і так проблем - не встигає розгрібатися. але айтішники з сімями це десь відсоток електорату тому мабуть заявить.
   
кто то заметил сразу... презентация этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬСТВО от правительства действующему президенту.... Порошенко.  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишников ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей.... фиг поймешь.
чи то він бреше))
   
як завжди, власне
   
Твоє парі гівна не варте, ти почав викручуватися. Закон фактично зачепить великі аутсорс-контори а отже вони будуть вирішувати це питання радикально, у тому числі пропонувати релокейт. Виграє від цього економіка Украіни? Дуже сильно програє. Хто там з ваших біля кнура крутиться підкажіть жирному що ІТшники вміють рахувати гроші. Хай прибирає того Реву нахюй, бо той його рейтинг зараз доб‘є.

Гетьман над схваткой.
Взагалі, смішно читати бздури місцевих пєдротів-програмерів, нєпакабєлімих у власній впевненості та вірі в #запетра. Тіпа для них буде вийняток.
Та щас! Бггг.
Як прийдуть і випуть, то пишіть реві до фейсбука, він за вас заступться. Віртуально
   
фопы - бельмо в глазу любой власти.... кто бы не был.  только дедушка куча  сделал революцию когда их придумали и не трогали. Все кто был позже.... все время на них покушались.
   
кто то заметил сразу... презентация этого закона перед выборами очень похожа на  ВРЕДИТЕЛЬСТВО от правительства действующему президенту.... Порошенко.  Кстати не только этот закон. На за какую команду они играют? хрен его знает.

кстати было бы логичным в этой ситуации чтобы вышел на трибуну сам гарант и заявил... тут обижать хотели айтишников ( ну и других) , я не дам этому случиться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ну и только после этого должна была бы появиться заява Ревы.  Но то ли времени нет, то ли гарант за границей.... фиг поймешь.

Як вище правильно помітили - ініціатива йде від Михайла Кобцева, партія БєПєПє.
Тобто це що виходить педрілові "клєврєти" Підра зливають? ;o
Якщо Рева не вилетить нахер з посади у найближчий тиждень - значить дано наказ "доїти ІТ як корову".
Таких, як karuby звичайно приємно послухати, але вони так пишуть, чисто для "поржать". :K
   
фопы - бельмо в глазу любой власти.... кто бы не был.  только дедушка куча  сделал революцию когда их придумали и не трогали. Все кто был позже.... все время на них покушались.

Якби не Данілич тоді, то хєр той  ІТ сектор тут був взагалі. І багато чого ще.
   
Гетьман над схваткой.
Взагалі, смішно читати бздури місцевих пєдротів-програмерів, нєпакабєлімих у власній впевненості та вірі в #запетра. Тіпа для них буде вийняток.
Та щас! Бггг.
Як прийдуть і випуть, то пишіть реві до фейсбука, він за вас заступться. Віртуально
Коли всі ці "ІТшники заПедра" наїзжали на "бляхарів" та щось там від них вимагали, я  :facepalm: "придурки, ви будете наступними!"
Щось я почав себе як Касандра відчувати, тобто відчуваєш, де ще вони тобі залізуть у кишеню, аж ось воно...як й очікував.
До речі, після того як вони ІТ-сегмент або загонять "у тінь", або погонять з країни, наступними вони візьмуться за гроші гастарбайтерів - будуть намагатися їх якось податками обкладати.

Останнє редагування: 20 лютого 2019 21:36:21 від Michigan
   
Якби не Данілич тоді, то хєр той  ІТ сектор тут був взагалі. І багато чого ще.
Адвокатські послуги, консальтінг, журналістика, піар-агентства. Багато чого, не тільки ІТ.
   
Адвокатські послуги, консальтінг, журналістика, піар-агентства. Багато чого, не тільки ІТ.

Практично вся торгівля і сервіс.
   
Практично вся торгівля і сервіс.
А тепер не буде нійуха. Хто від цього виграє?
Чим вони будуть годувати 12 млн голодних пенсів? Чи це Підр підкладає "свиню" під майбутнього президента?
   
А тепер не буде нійуха. Хто від цього виграє?
Чим вони будуть годувати 12 млн голодних пенсів? Чи це Підр підкладає "свиню" під майбутнього президента?

Ні. Все  набагато простіше. Глисти не мають мозку.
   
Адвокатські послуги, консальтінг, журналістика, піар-агентства. Багато чого, не тільки ІТ.
Кілька днів тому прочитав допис пана Лірника. Він теж трохи схвильований і обурений, та писав що незрозуміло чому він має платити.
   
Гетьман над схваткой.
Взагалі, смішно читати бздури місцевих пєдротів-програмерів, нєпакабєлімих у власній впевненості та вірі в #запетра. Тіпа для них буде вийняток.
Та щас! Бггг.
Як прийдуть і випуть, то пишіть реві до фейсбука, він за вас заступться. Віртуально

а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівниками звичайних підприємств в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідкувати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештувати (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збирається змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло.

зареєструє ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати, або буде зарплату криптовалютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєструє як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшення податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.
   
а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівниками звичайних підприємств в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідкувати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештувати (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збирається змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло.

зареєструє ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати, або буде зарплату криптовалютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєструє як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшення податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

Гиги, мова не прихильники певної політсили, а "сомневающийся*".
Як ти до такого життя докотився, Каруби?
Треба ж бути "одобрямсом" будь-яких бздур гетьмана та його "челяді"! Хіба не цьому вас вчать у свинофермі "Пєтькіно"?
Он митець вже свій урок засвоїв - за медальку треба дуже багато відпрацьовувати :K
   
а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівниками звичайних підприємств в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідкувати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештувати (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збирається змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло.

зареєструє ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати, або буде зарплату криптовалютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєструє як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшення податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

какая логика разгонять эту волну перед выборами? практически за месяц до них, если по результатам социологов процентов 30 еще не определились? есть мнение? хотят потопить петю?
   
а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівниками звичайних підприємств в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідкувати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештувати (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збирається змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло.

зареєструє ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати, або буде зарплату криптовалютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєструє як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшення податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

 (P)

Немає. Невже це ти ще не зрозумів.  До речі, які гіббони ? Максимум глисти.
   
какая логика разгонять эту волну перед выборами? практически за месяц до них, если по результатам социологов процентов 30 еще не определились? есть мнение? хотят потопить петю?

Його власна партія "топить"? ;o
   
Його власна партія "топить"? ;o

вот и я не могу понят логики....  нафига?  было бы понятнее если бы сам петя типа вмешался и "надавал бы по руками" тем кто покушается на локомотив украинской экономики.  а так сначала проект, потом анализ не в пользу власти, потом рева ( нужно есть меньше) с пояснениями...
   
Гиги, мова не прихильники певної політсили, а "сомневающийся*".
Як ти до такого життя докотився, Каруби?
Треба ж бути "одобрямсом" будь-яких бздур гетьмана та його "челяді"! Хіба не цьому вас вчать у свинофермі "Пєтькіно"?
Он митець вже свій урок засвоїв - за медальку треба дуже багато відпрацьовувати :K

це логіка нормальної логічно мислячої людини.
такою самою логікою я користуюся, коли збираюся голосувати за Пороха.
   
какая логика разгонять эту волну перед выборами? практически за месяц до них, если по результатам социологов процентов 30 еще не определились? есть мнение? хотят потопить петю?

та ніякої. це або повний дегенератизм або дійсно підігрування іншим кандидатам.
   
(P)

Немає. Невже це ти ще не зрозумів.  До речі, які гіббони ? Максимум глисти.

я думаю що у владі достатньо розумні люди щоб не приймати цей ідіотський закон. навіть уклав парі про це.
   
вот и я не могу понят логики....  нафига?  было бы понятнее если бы сам петя типа вмешался и "надавал бы по руками" тем кто покушается на локомотив украинской экономики.  а так сначала проект, потом анализ не в пользу власти, потом рева ( нужно есть меньше) с пояснениями...

в БПП купа депутатів, які зараз топлять проти Пороха і явно і неявно.
Сірьожа, Мустафа, Богомолець і т.д. тому те що БПП - нічого не значить. а от Реві думаю позвонили із АП.
   
я думаю що у владі достатньо розумні люди щоб не приймати цей ідіотський закон. навіть уклав парі про це.

Якби ти думав , ти б це парі не укладав . Але парі фігня. Ти віриш тим людям, які тебе ж і виіпуть. Це проблема. Для тебе.
Розчарування буде страшним. 
   
Гиги, мова не прихильники певної політсили, а "сомневающийся*".
Як ти до такого життя докотився, Каруби?
Треба ж бути "одобрямсом" будь-яких бздур гетьмана та його "челяді"! Хіба не цьому вас вчать у свинофермі "Пєтькіно"?
Он митець вже свій урок засвоїв - за медальку треба дуже багато відпрацьовувати :K

ти точно хворий на голову.
ти ж навіть на сайт моєї контори заходив, а все ще несеш маячню про "свиноферму". для чого?
   
Це ти кого порівнюєш з Ісусом зараз ?

До речі, євреї його так і не визнали за месію.. :shuffle:

точно. вони його не празднують, а тіки свої дохристиянські свята з їхніми власними релігійними забобонами. десь і ревнують, шо така йому слава випала за страту.
   
Я довіряю людям Петра: якщо вони з такою хуйнею носяться перед виборами, то грошей катма  :lol:
   
Якби ти думав , ти б це парі не укладав . Але парі фігня. Ти віриш тим людям, які тебе ж і виіпуть. Це проблема. Для тебе.
Розчарування буде страшним.

вони не мене виїпуть. вони себе можуть виїпати і трішки нещасних пенсінерів, по надходження податків від ІТ зменшиться на кілька мільярдів.
я то тут до чого?
і я геть не зачарований ні Порохом ні тим більше теперішнім урядом. тому не розчаруюся.
   
Я довіряю людям Петра: якщо вони з такою хуйнею носяться перед виборами, то грошей катма  :lol:

так до виборів грошей всяко не побільшає, а далі вже пофіг - якщо Порох виграє то можна навіть просто надрукувати.
   
Ми якраз з новим роботодавцем обговорювали схему співпраці, і він мені казав, що 3 групу ніколи не скасують. Авжеж, а пенсіонерів хто годувати буде...  :weep:
   
Коли всі ці "ІТшники заПедра" наїзжали на "бляхарів" та щось там від них вимагали, я  :facepalm: "придурки, ви будете наступними!"
Щось я почав себе як Касандра відчувати, тобто відчуваєш, де ще вони тобі залізуть у кишеню, аж ось воно...як й очікував.
До речі, після того як вони ІТ-сегмент або загонять "у тінь", або погонять з країни, наступними вони візьмуться за гроші гастарбайтерів - будуть намагатися їх якось податками обкладати.

Шариш.
Не красти вони тупо не можуть, оскільки іхній основний функціонал - це дойка бюджету. А т.я. там на всіх не хватає, то лишається один вихід - щемити всьо що рухається.  Таке було з бляхами,   таке буде із програмєрами.  Піста сирам по сімсот.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія