Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відверто про війну, владу, зраду й про себе – Руслан Кошулинський



велике прохання до аблічітєлів - перегляньте відео перш ніж починати стандартну жвачку...

Останнє редагування: 25 вересня 2017 00:02:33 від livandovy4
   
Тезисно можете изложить?
   
Единственный порядочный свободовец, которому Тигнибок никогда не даст возглавить партию, потому что боится конкуренции со стороны адекватных людей, которые никогда не возьмут у Клюева ни копейки.
   
Коли його бачу зразу згадую це фото. Спинами стоять Нюся та Тадеєв
   
Единственный порядочный свободовец, которому Тигнибок никогда не даст возглавить партию, потому что боится конкуренции со стороны адекватных людей, которые никогда не возьмут у Клюева ни копейки.
В принципі плюсую.
Але чого Тягнибок має комусь щось давати? Свобода - його власний кишеньковий проект?
   
Коли його бачу зразу згадую це фото. Спинами стоять Нюся та Тадеєв
Показати зображення...

а я вспоминаю это фото, когда вообще что-то об этой партии слышу
   
Коли його бачу зразу згадую це фото. Спинами стоять Нюся та Тадеєв
Показати зображення...
:facepalm1:  :lol:  :lol:  :lol:
   
В принципі плюсую.
Але чого Тягнибок має комусь щось давати? Свобода - його власний кишеньковий проект?

Вообще-то Свобода - проект Клюева.

Сейчас не знаю, но в 2006-2010 гг. было так.
   
Тезисно можете изложить?

не можу! слухати треба... повністю!
   
Тем не менее, Кошулинский в ночь с 21 по 22 февраля 2014 г. фактически был единственным руководителем нашего государства, который на следующий день обеспечил легитимный переход власти к Верховной Раде и к Турчинову.

Именно он собрал и провел 20 февраля 2014 г. заседание ВР, проведя решение о выводе войск из Киева.



Кошулинского история никогда не забудет.

Останнє редагування: 24 вересня 2017 23:25:22 від alexUP
   
аблічєтєлі! палитесь... Відео дивитись!
а потім тулити пропагандивне пережоване фуфло...
   
аблічєтєлі! палитесь... Відео дивитись!
а потім тулити пропагандивне пережоване фуфло...

нехочу відео дивитись
надал свобдівець том нахуй вашу партію
   
кошулинський ніби нормальний дядько
колись свобода навіть в мери львова його висувала
дебати були в пристойному форматі, якось не було соромно дивитись
   
нехочу відео дивитись
надал свобдівець том нахуй вашу партію

нє - то нє... нема на то ради...
і хто тобі в тому дохтор?  :(
   
нє - то нє... нема на то ради...
і хто тобі в тому дохтор?  :(

Неспособность признавать ошибки, отказ от восприятия конструктивной критики в свой адрес ведут вашу партию в маргинес.

Только потом не говорите, что вас не предупреждали, когда на выборах получите свои 1-2 %.
   
кошулинському  ріспект
(tu)
   
незрозумілий дядько
всі зрозумілі більш-менш- пеця, югік, аваков, сааков, кріль, бляшко, гадя, жуля, тягнибок, білецький
а цього важко в якийсь стандарт запхнути
   
Неспособность признавать ошибки, отказ от восприятия конструктивной критики в свой адрес ведут вашу партию в маргинес.

Только потом не говорите, что вас не предупреждали, когда на выборах получите свои 1-2 %.

років 10 тому я ще реагував на подібні закидони...
зараз - глибоко пох! не ти перший - не ти останній...
   
незрозумілий дядько
всі зрозумілі більш-менш- пеця, югік, аваков, сааков, кріль, бляшко, гадя, жуля, тягнибок, білецький
а цього важко в якийсь стандарт запхнути

там на віжео поряд з ним є ще двоє таких самих "незророзумілих"... А переважна більшість "незрозумілих" не попадає на ефір до Чайки (чи будь-який інший ефір).
Але вони є! Саме таких як Руслан
Дуже шкода що для більшості суспільства вони й надалі залишаються "незрозумілими"...
   
ви кажете немає альтернативи панамському
за цю Людину я би голосував на президентських виборах
   
ви кажете немає альтернативи панамському
за цю Людину я би голосував на президентських виборах

сподіваюсь, що у Вас буде така нагода
   
сподіваюсь, що у Вас буде така нагода
Я бы проголосовал за Кошулинского. Притом, что "Свободу" (по крайней мере, её верха) никогда не любил и вряд ли полюблю, ибо у них большие проблемы с анализом ошибок и категорическое неприятие критики. Ну и деятели в виде комсомолки Фарион и прочих Надалов.
   
Я бы проголосовал за Кошулинского. Притом, что "Свободу" (по крайней мере, её верха) никогда не любил и вряд ли полюблю, ибо у них большие проблемы с анализом ошибок и категорическое неприятие критики. Ну и деятели в виде комсомолки Фарион и прочих Надалов.

а є в цій країні безгрішні політики чи партії?
може в порівнянні дивитись хто чого вартий?
   
Вперше побачив представника української Еліти, - ось таке відчуття після перегляду у мене.
   
а є в цій країні безгрішні політики чи партії?
може в порівнянні дивитись хто чого вартий?
Нету. Но именно Кошулинский себя показал с лучшей стороны, и как политик (разрулил ситуацию в ВР в самое хреновое время), и как патриот (воевал в АТО), поэтому, при моей нелюбви к партии "Свобода", именно к нему питаю большое уважение. Но проголосую только за него лично, если он куда-то будет баллотироваться. Или за "Свободу", если она многое у себя поменяет, в первую очередь, если выпиздит неадекватов из своих рядов.
   
сподіваюсь, що у Вас буде така нагода

не буде
Тягнибок не допустить, на жаль
і ті, хто під Тягнибоком
   
Вообще-то Свобода - проект Клюева.

Сейчас не знаю, но в 2006-2010 гг. было так.

Вообще-то "Свобода" с 1991 года.
   
Вообще-то "Свобода" с 1991 года.

Тогда объясни мне: почему именно при регионалах в 2010 году саму крупную на тот момент оппозиционную силу -- Батькивщину -- вообще сняли с выборов во Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской и других областях (именно тех, где были шансы у Свободы) именно для того, чтобы туда впервые в сколь-нибудь значимом количестве попали свободовцы?

Кстати, именно эту рокировку курировал опять-таки Клюев.

   
Повідомлення занадто довге
   
прошу вибачення за великий текст

але кому не лінь - почитайте, що пропонує Свобода в економіці

повний і тотальний державний контроль,
зменшити податки, але збільшити видатки,
заборонити інфляцію і т.д.

чи потрібна Свобода у ВР? - так
у вигляді фракції до 50 чоловік

що буде, якщо ВО Свобода прийде до влади?
задниця в економіці повна і не тільки,
бо ВО Свобода типові популісти і соціалісти
на жаль
   
Тогда объясни мне: почему именно при регионалах в 2010 году саму крупную на тот момент оппозиционную силу -- Батькивщину -- вообще сняли с выборов во Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской и других областях (именно тех, где были шансы у Свободы) именно для того, чтобы туда впервые в сколь-нибудь значимом количестве попали свободовцы?

Кстати, именно эту рокировку курировал опять-таки Клюев.


пан гальмо

бо в 2010 році всю ЗУ на рівні міських та обласних рад вже контролювала ВО Свобода
і саме цей контроль не дав фальсифікувати вибори
вони пройшли абсолютно чесно і прозро
що і підтвердили спостерігачі від ригіоналів, що були і в рідному селі, де за ригіоналів було 2 голоси від тих же спостерігачів
і в Тернополі
   
ще одне супер корито від ВО Свободи

27. Створити конкурентоспроможну українську операційну систему для комп'ютерів на базі наявних вільних систем з якісним перекладом, великою кількістю українських шрифтів, запровадити службу підтримки та безпеки. 3апровадити українську операційну систему в усіх державних органах та установах.

28. Налагодити вітчизняне виробництво україномовного програмного забезпечення (передусім - спеціалізованого: бухгалтерського, складського, навчального, для діловодства тощо) для державних установ, навчальних закладів та для вільного продажу. Зобов'язати бюджетні установи користуватися винятково українським програмним продуктом.
   
заборонити інфляцію і т.д.

 ;o

а тайфуни?)
   
заборонити інфляцію і т.д.
;o

а тайфуни?)

http://svoboda.org.ua/party/program/

почитайте
   
Кошулинський - реально порядна людина і патріот,
з моєї точки зору
ще у 2014 році треба було його виводити у ВО Свобода на перші ролі
і висувати у Президенти
але

у ВО Свобода є умовне "політбюро на чолі з генеральним секретарем", які не віддадуть владу у партії
до виносу вперед ногами

дуже шкода
   
Кошулинський - реально порядна людина і патріот,

з цим згоден)
   
як порохобот, скажу - голосував бы за свободу во главе з кошулинським, алэ поки там очолюе тягнисрак - нивжисть!!
   
прошу вибачення за великий текст

але кому не лінь - почитайте, що пропонує Свобода в економіці

повний і тотальний державний контроль,
зменшити податки, але збільшити видатки,
заборонити інфляцію і т.д.

чи потрібна Свобода у ВР? - так
у вигляді фракції до 50 чоловік

що буде, якщо ВО Свобода прийде до влади?
задниця в економіці повна і не тільки,
бо ВО Свобода типові популісти і соціалісти
на жаль
Поки вони наводили шорох у ВР, коли там правили риги, я був двома руками за них.
Зараз при владі, хоч і не з "чистими руками", але проукраїнські сили, хто б що не говорив.
Тому, їм би шукати точки компромісу, покращувати ти закони, які приймаються, якщо вони на користь народу, хоч і не ідеальні.
А вони зайняли деструктивну, повністю негативну позицію, як і в минулій Раді. Я цього не розумію.

Я сподівався, що вони займуть нішу національно-орієнтованої, поміркованої, але не олігархічної сили, на яку зараз є попит в суспільстві.
Яку намагалась зайняти Самопоміч, але вони теж скотились то того ж популізму і волання. А жаль.
   
прошу вибачення за великий текст

але кому не лінь - почитайте, що пропонує Свобода в економіці

повний і тотальний державний контроль,
зменшити податки, але збільшити видатки,
заборонити інфляцію і т.д.

чи потрібна Свобода у ВР? - так
у вигляді фракції до 50 чоловік

що буде, якщо ВО Свобода прийде до влади?
задниця в економіці повна і не тільки,
бо ВО Свобода типові популісти і соціалісти
на жаль

Люто плюсую
   
пан гальмо

бо в 2010 році всю ЗУ на рівні міських та обласних рад вже контролювала ВО Свобода
і саме цей контроль не дав фальсифікувати вибори
вони пройшли абсолютно чесно і прозро
що і підтвердили спостерігачі від ригіоналів, що були і в рідному селі, де за ригіоналів було 2 голоси від тих же спостерігачів
і в Тернополі

А никто и не говорит о фальсификациях.

Конечно пришли честно, устранив основных конкурентов.

Кучма тоже убил Черновола и честно выиграл у ПеНиСа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія