Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украінський День в Кьольні)

Re: Украінський День в Кьольні)

Через 4.5 години ауфвахен унд арбайтен. Найс.

Ніт, кляйне хомо)
Через 5 годин)
Нормальео)——я в такому режимі багато років працюю вже))
Мені не шкодить)—— я в дорозі досипаю якщо треба))
   
Re: Украінський День в Кьольні)

На другій.
пс. Блін(— теж випадково про неі дізнався(——
Погано з анонсуванням таких акцій(

Як вуж на бутилці крутишся  :facepalm1:
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Фестиваль "День України" без плакатів та гасел
Буля Музею шоколаду тим часом у самому розпалі був благодійний фестиваль "Ukraine Tag 2023" ("День України 2023"). У жвавій пішохідній зоні зібралося близько 400-500 людей. Багато українців прийшли у національному одязі, у вишиванках та з прапорами, проте фестиваль мав радше культурну спрямованість, плакатів та гасел видно не було.

На оцій? В тебе вишиванка є хоч?

він має футболку Alfa indastry

Останнє редагування: 21 серпня 2023 01:37:14 від Бандер1вець
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Так. На оцій)
Так—вишиванка є, але залишилася в Украіні(
Є футболочки з украінською символікою)
Типу "орк маст дай")

В червоних трусах виходь, ти кльовий!
   
Re: Украінський День в Кьольні)

в Украіні
:dopovid: за неповагу.

Звичайно, вишиванку купити це дуже важко.. Не то шо футболочку Айсберг
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Я от тут, в окупації, мрію про нову , очищену страшним полум'ям Війни та омиту кров'ю невинних діток Україну .
Якщо проїбемо цей дуже болючий шанс......
То тоді...
Хуйня ми будемо а не люди!
Маю надію на позитив!
Особливо бачучі тих хлопчиків, які наразі займаюся тяжкою військовою роботою..
Кабса - нє прєдлагать! Хоч він і на війні( кланяюсь), але- упоротий порохофіл

Ну ти і уйобок!
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Ну ти і уйобок!

Мабуть...
У когось з нас є свої вади..
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Відео монтується)
Буде завтра)

то ти ще щось і монтуєш ? а не прямо заливаєш що знімав ?  :lol:
Слухай, чувак ну реально відоси лайно. Ладно самі теми, може і цікаві комусь. Но зйомка, озвучка, монтаж - то кров з очей і вух

Ну приділи ти годину - дві свого часу та знайди на ютубчику навчальні ролики на тему .
1. Композиція кадра, правило третин щоб твої відео виглядали збалансованими і приємними оку.
2. Зйомка і монтаж по крупностям, загальний план, середній план , крупний план - це як мінімум їх чергувати. Роби Б-ролли
3. Звук, купи собі за 7 євро просту мінімальну петличку BOYA а як маєш більше грошей то радіомікрофон DJI або будь який ... І в тебе буде якіснійший на порядок звук і не буде дурнуватого єха на відеою.
4. Обробка звука, постав собі хочаб Audacity програма для обробки звуку, там розбереться в ній і дитина. І зроби в цій прогамі собі нормалізацію звука, прибери шум і добав свому голосу трохи басів бо твій голос як цвяхом по шклу.
5. монтаж, наклади музику, безкоштовно безліцензійні  можна всяти в творчі студії ютубу. Старайся нарізати відео по бітах музики по можливості. Фрагменти де ти не в кадрі нарізай по черзі по крупності по 2-3-4 секунди кадр в залежності від крупності, чим загальніший план тиб більший кусок по часу.
6. Світло, то мабудь треба було писати першим пунктом, як знімаєш дома то продивись про схеми як виставляти світло і що то таке

Як додатково, ознайомся з тим з якою частотою кадрів знімати 24-25-30-60 ... кадрів в секунду і для чого то потрібно.
Подивись додатково прийоми переходів L - J кат. Добав якісь титри до відосів.
Як маєш гроші і в тебе не айфон для зйомок і нема оптичної стабілізації то подумай над покупкою стедіка.
Якщо знімаєш дома то за 15 євро купи собі софтбокс, і якийсь недорогий RGB ліхтар для підсвытки фону і в тебе відео просто на порядок стануть краще.

Подивись Птушкіна, Ляпоту хоча б  як він знімає, як робить ролики, титри. Спробуй стати більш професійнішим.


Останнє редагування: 21 серпня 2023 11:14:16 від Luxetenebris
   
Re: Украінський День в Кьольні)

то ти ще щось і монтуєш ? а не прямо заливаєш що знімав ?  :lol:
Слухай, чувак ну реально відоси лайно. Ладно самі теми, може і цікаві комусь. Но зйомка, озвучка, монтаж - то кров з очей і вух

Ну приділи ти годину - дві свого часу та знайди на ютубчику навчальні ролики на тему .
1. Композиція кадра, правило третин щоб твої відео виглядали збалансованими і приємними оку.
2. Зйомка і монтаж по крупностям, загальний план, середній план , крупний план - це як мінімум їх чергувати. Роби Б-ролли
3. Звук, купи собі за 7 євро просту мінімальну петличку BOYA а як маєш більше грошей то радіомікрофон DJI або будь який ... І в тебе буде якіснійший на порядок звук і не буде дурнуватого єха на відеою.
4. Обробка звука, постав собі хочаб Audacity програма для обробки звуку, там розбереться в ній і дитина. І зроби в цій прогамі собі нормалізацію звука, прибери шум і добав свому голосу трохи басів бо твій голос як цвяхом по шклу.
5. монтаж, наклади музику, безкоштовно безліцензійні  можна всяти в творчі студії ютубу. Старайся нарізати відео по бітах музики по можливості. Фрагменти де ти не в кадрі нарізай по черзі по крупності по 2-3-4 секунди кадр в залежності від крупності, чим загальніший план тиб більший кусок по часу.
6. Світло, то мабудь треба було писати першим пунктом, як знімаєш дома то продивись про схеми як виставляти світло і що то таке

Як додатково, ознайомся з тим з якою частотою кадрів знімати 24-25-30-60 ... кадрів в секунду і для чого то потрібно.
Подивись додатково прийоми переходів L - J кат. Добав якісь титри до відосів.
Як маєш гроші і в тебе не айфон для зйомок і нема оптичної стабілізації то подумай над покупкою стедіка.
Якщо знімаєш дома то за 15 євро купи собі софтбокс, і якийсь недорогий RGB ліхтар для підсвытки фону і в тебе відео просто на порядок стануть краще.

Подивись Птушкіна, Ляпоту хоча б  як він знімає, як робить ролики, титри. Спробуй стати більш професійнішим.

Все це цікаво і конструктивно)
Але який результат на виході?—— те ж саме з більш професійною картинкою та звуком.( до речі петличка в мене є——але часто просто забуваю таскати з собою)
Тому——майьутній можливий результат не вартує зусиль на це потрачених.
Немає цілі стати блогером)
Є мінімальна ціль——монетизуватися)
І не для того щоб заробляти ті копійки——а саме як добитися поставленоі цілі.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Все це цікаво і конструктивно)
Але який результат на виході?—— те ж саме з більш професійною картинкою та звуком.( до речі петличка в мене є——але часто просто забуваю таскати з собою)
Тому——майьутній можливий результат не вартує зусиль на це потрачених.
Немає цілі стати блогером)
Є мінімальна ціль——монетизуватися)
І не для того щоб заробляти ті копійки——а саме як добитися поставленоі цілі.

результат на виході це повага до своїх підписників як мінімум. У яких не буде кровити очі від смикання камери  та вуха від скрипучого голосу з дурнуватим ехом на фоні від якого не завжди навіть чутно що ти там говориш а говориш ти не по дикторськи  і ти це знаєш але це вже мабудь  інша тема

Якщо не хочеш заморочуватись, то назнімай відео та на фрілансі чи на апворку найми якогось чувака який шарить монтаж, навіть студента за пару євро він хоть мінімально зробить краще.

ну частина речей це елементарно, зробити хоча б по крупності знімати

П.С. Про яку монетизацію мова якщо твої відоси на перших секундах вимикають, я маю сумніви що твої відео такої якості в 30 хв хтось дивиться до кінця
 
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Є мінімальна ціль——монетизуватися)
І не для того щоб заробляти ті копійки——а саме як добитися поставленоі цілі.
Можу підписатись на твій канал і переглядати всі відео якщо перерахуєш 100 євро на 54 бригаду.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

sergey1974007 я не блогер ніразу, знімаю відео тільки для себе і родини.

Зйомка, монтаж - це в мене хоббі і приносить задоволення і для цього я портатив трохи часу на курси оператора-монтажера і інше по звуку , світлу.
І мої відео стали відчутно кращі.

Якщо це тобі теж приносить більше задоволення то хіба нема бажання розібратись в темі як це робити краще ?
я не розумію
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Я навіть маю невеличку таку мрію зняти документалку невелику
   
Re: Украінський День в Кьольні)

результат на виході це повага до своїх підписників як мінімум. У яких не буде кровити очі від смикання камери  та вуха від скрипучого голосу з дурнуватим ехом на фоні від якого не завжди навіть чутно що ти там говориш а говориш ти не по дикторськи  і ти це знаєш але це вже мабудь  інша тема

Якщо не хочеш заморочуватись, то назнімай відео та на фрілансі чи на апворку найми якогось чувака який шарить монтаж, навіть студента за пару євро він хоть мінімально зробить краще.

ну частина речей це елементарно, зробити хоча б по крупності знімати

П.С. Про яку монетизацію мова якщо твої відоси на перших секундах вимикають, я маю сумніви що твої відео такої якості в 30 хв хтось дивиться до кінця

1. Не всі підписники такі вибагливі як ти)
2. Немає змісту платити за постмонтаж—якщо і цілі "стати блогером" як такоі немає.
3.по монетизаціі—— не так все погано як ти думаєш)
Та й взагалі——" настирність та труд—все перетруть")
   
Re: Украінський День в Кьольні)

sergey1974007 я не блогер ніразу, знімаю відео тільки для себе і родини.

Зйомка, монтаж - це в мене хоббі і приносить задоволення і для цього я портатив трохи часу на курси оператора-монтажера і інше по звуку , світлу.
І мої відео стали відчутно кращі.

Якщо це тобі теж приносить більше задоволення то хіба нема бажання розібратись в темі як це робити краще ?
я не розумію

1. В мене є проблема——я не можу робити якісний монтаж самостійно у зв"язку з відсутністю техніки , яка б підходила до цієі справи(
Я роблю заготовки і зі сценарієм відсилаю іх на склейку елементарну(
2. Задоволення мені приносить саме зйомка.Так —дійсно—можливо є зміст почитати більше про це.
3.це ж ти здається тему відкривав про "битву блохєрів"?——
Так у тебе там неправильно розставленні акценти(——

Ніколи не було ціллю когось наздогнати та перегнати(
Та й загалом цілі не було і немає "розкрутити" Канал)
Як я вже написав——мінімальна ціль——монетизація.
А вже далі буде покращуватися і якість зйомок і якість монтажа.

Поки що бачу це так.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Довгоочікуване відео)——

   
День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Вчора відбувся святковий концерт в центрі Кьольну.
Проводилися всіляки ярмарки, збиралися кошти на ЗСУ.
Виступали різноманітні колективи з різних куточків Украіни.
Дитячі в основному.
І на завершення——був концерт ТНМК.
Було цікаво.

пс. В попередній темі почали флудити на рахунок технічних аспектів всім відомого Каналу——
Тож іі знесли у вільне.
Тут——саме про Концерт на підтримку ЗСУ.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

1. В мене є проблема——я не можу робити якісний монтаж самостійно у зв"язку з відсутністю техніки , яка б підходила до цієі справи(
Я роблю заготовки і зі сценарієм відсилаю іх на склейку елементарну(
2. Задоволення мені приносить саме зйомка.Так —дійсно—можливо є зміст почитати більше про це.
3.це ж ти здається тему відкривав про "битву блохєрів"?——
Так у тебе там неправильно розставленні акценти(——

Ніколи не було ціллю когось наздогнати та перегнати(
Та й загалом цілі не було і немає "розкрутити" Канал)
Як я вже написав——мінімальна ціль——монетизація.
А вже далі буде покращуватися і якість зйомок і якість монтажа.

Поки що бачу це так.

В тебе що нема ноутбука або компютера  ? Для твого монтажа вистачить будь який.  Та і того тобі не потрібно на телефоні є люма фюжн.  Повер діректор. І інші. Тобі вистачить і телефона для монтажк
   
Re: Украінський День в Кьольні)

В тебе що нема ноутбука або компютера  ? Для твого монтажа вистачить будь який.  Та і того тобі не потрібно на телефоні є люма фюжн.  Повер діректор. І інші. Тобі вистачить і телефона для монтажк

Люкс, всі Ваши поради - то не в коня корм.

Ви ж бачите, Сергій  вперто Вас не чує і відкидає все, що Ви йому написали.

Сергій знимає свої відосики по принципу "для лохов і так сойдьот", але чомусь тішить себе мріями, що той мовчазний шлак з тремтячої камери на 16-20 хвилин хтось буде дивитись до кінця і нарешті відбудеться чудо і канал раптом "монетизується".

Не заважайте Сергію робити його контент лівою ногою.

Він вже намагався кулінарити на своєму каналі - смажив на камеру часник з додаванням печериць, кілька разів готував всім відому і вже набридлу  "сєльодку" під шубою і бограч з ковбаси. І теж знимав все "на відчепись".

На перше кулінарне відео йому теж давали поради, як і що краще зробити, але ж хто до цього прислухався? А потім Сергій, напевно, дивується, чому у інших справа йде, а в нього канал ніяк не монетизується. Хник.

Ну, добре те, що хоч чесно визнав, що мета всіх його відосиків - монетизація канала.

Наскільки я пам'ятаю,  правила ФУПа заперечують можливість реклами на ФУПі сторонніх ресурсів і тим більше - намагання монетизації приватних каналів.




Останнє редагування: 21 серпня 2023 17:31:34 від шуша
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Köln - це Україна!

 [ua]


Треба було ще там якомусь кацапу плєшивому начистити рило і був би зовсім молодець.

 (tu)
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Köln - це Україна!

 [ua]
Треба було ще там якомусь кацапу плєшивому начистити рило і був би зовсім молодець.

 (tu)

Була в той же день прокацапська акція——але поліція розвела іх місцями та за часом.
Та й на ту акцію прийшло значно менше народу аніж планувалося.
Кацапи вже розуміють що ними тут гидують.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Можу підписатись на твій канал і переглядати всі відео якщо перерахуєш 100 євро на 54 бригаду.
Бачу пропозиція не зацікавила, відписався. Натепер на цьому каналі 922 підписники. Думаю 800 з них завдяки ФУПу і цугундеру.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Бачу пропозиція не зацікавила, відписався. Натепер на цьому каналі 922 підписники. Думаю 800 з них завдяки ФУПу і цугундеру.
Сміявсі(с)
Не переоцінюйте значення форумів в моєму житті та впливу іх на мій Канал)
пс. Пропоную відписатися всім фупівцям)( та цугундерівцям)
ппс. Пропозицію не зрозумів(—— я до сьогодняшнього дня перерахував декілька тисяч евро на ЗСУ( в тому числі і на 54— ту бригаду).Не рахуючи всіляких закупівель та передач необхідного, та не рахуючи різнобічноі підтримкм біженців). Це не секрет—я звітував і тут.
На данний момент перераховую грощі особистим знайомим.(волонтери  54— тоі бригади відмовилися від моіх донатів)
Тож в чому була суть "пропозиціі"?
пппс. Ще один момент—— тут на фупі вже був такий "волонтер", що зголосився задонатити 3 кілобакса на 54—ту бригаду за певні діі.
Коли його "умови" були виконані——він просто злився та відмовився від своіх слів(
Тому не бачу сенсу виконувати чиісь "умови" донатування(
Я перераховую кошти не тому що хтось поклав мені якісь "умови"(——
Це моє особисте побажання, яке не залежить ні від якого зовнішнього впливу на мене(
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Була в той же день прокацапська акція——але поліція розвела іх місцями та за часом.
Та й на ту акцію прийшло значно менше народу аніж планувалося.
Кацапи вже розуміють що ними тут гидують.

   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

https://twitter.com/view/status/1693562924307247254

Пора вже тій ковбасниковій за грати(
Сподіваюсь знайшли в них якісь докази причетності до фінансування тероризму(
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

ніхуя там , цілий батальон Кьольн можна зібрати.

асматик тримає в руках ту приблуду шоб вільно дихати  :gigi:



Останнє редагування: 21 серпня 2023 19:37:06 від DFMB
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

ніхуя там , цілий батальон Кьольн можна зібрати

Насправді в основному все—таки жіночки різного віку з дітьми. Ну і молоді пацанчики на вигляд по 20—— а по документам напевно 17—18.
пс.Розкажу невеличку історію про особисті відчуття(——
Десь годинку там простоявши я почав почувати себе ніяково(——
З однієі сторони ці жіночки—біженки мають право на невеличке таке свято.( тим більше грощі збираються потроху на ЗСУ)
А з іншоі сторони в цей же час на фронті гинуть солдати(
Тому я й не досидів до кінця(—— дочекався ТНМК, послухав 3 пісні і пішов(
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Насправді в основному все—таки жіночки різного віку з дітьми. Ну і молоді пацанчики на вигляд по 20—— а по документам напевно 17—18.
пс.Розкажу невеличку історію про особисті відчуття(——
Десь годинку там простоявши я почав почувати себе ніяково(——
З однієі сторони ці жіночки—біженки мають право на невеличке таке свято.( тим більше грощі збираються потроху на ЗСУ)
А з іншоі сторони в цей же час на фронті гинуть солдати(
Тому я й не досидів до кінця(—— дочекався ТНМК, послухав 3 пісні і пішов(
  :laugh:

рахуй по головам, 15 студентів одногрупники  :laugh:

   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

  :laugh:

рахуй по головам, 15 студентів одногрупники  :laugh:

Показати зображення...

Та ну(
Там якась частина——студенти, які навчаються в навчальних закладах , якась частина—малолєткі, які тільки на вигляд старші.
Ще якась частина——громадяни інших краін, ну і ще якась частина——хахалі деяких жіночок.
пс. В перші пів року після початку війни купа молодих дівах страждали прямо за сексом( ( ми тусили в компаніі де було 5 дівчат—— чого я там тільки не наслухався))—зараз більш—менш стабілізувалося це все.
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Та ну(
Там якась частина——студенти, які навчаються в навчальних закладах , якась частина—малолєткі, які тільки на вигляд старші.
Ще якась частина——громадяни інших краін, ну і ще якась частина——хахалі деяких жіночок.
пс. В перші пів року після початку війни купа молодих дівах страждали прямо за сексом( ( ми тусили в компаніі де було 5 дівчат—— чого я там тільки не наслухався))—зараз більш—менш стабілізувалося це все.

я всьо поняв - це не наші хлопці ) йобарі кроче
   
Re: Украінський День в Кьольні)

Я перераховую кошти не тому що хтось поклав мені якісь "умови"
а я згоден підписатись на такий канал лише при виконанні умов.
ЗІ Якщо відпишуться всі, хто узнав про вас через фуп і цугундер(це не тільки учасники, але й гості) на вашому каналі залишиться 38 родичів і співробітників.
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

я всьо поняв - це не наші хлопці ) йобарі кроче

В тому числі)
пс. Зараз перевізник до мене під"іхав——
Більший за мене і виглядає потужно)—— громадянин Чехіі.Брат виіжджає через "шлях" і міняються бусиками біля кордону.
І це немаленька "прослойка" з тих чоловіків що зараз за кордоном.
   
Re: Украінський День в Кьольні)

а я згоден підписатись на такий канал лише при виконанні умов.
ЗІ Якщо відпишуться всі, хто узнав про вас через фуп і цугундер(це не тільки учасники, але й гості) на вашому каналі залишиться 38 родичів і співробітників.

А ось це навряд чи))
пс. Всіх закликаю це зробити кому не подобається всім відомий Канал)
   
Re: Украінський День в Кьольні)

 :facepalm:
   
Re: День Украіни в Кьольні.( 20.08.2023)

Та ну(
Там якась частина——студенти, які навчаються в навчальних закладах , якась частина—малолєткі, які тільки на вигляд старші.
Ще якась частина——громадяни інших краін, ну і ще якась частина——хахалі деяких жіночок.
пс. В перші пів року після початку війни купа молодих дівах страждали прямо за сексом( ( ми тусили в компаніі де було 5 дівчат—— чого я там тільки не наслухався))—зараз більш—менш стабілізувалося це все.

Переважна більшість чоловіків на таких івентах, ті хто виїхав до початку війни. Багато тих хлопців діти українців, що давно мешкають тут, та діти від змішаних браків. Є йобарі жінок, є просто тиняються цікавляться місцеві. Є багатодітні, є біженці зі сходу що виїхали через рашку. Класичних ухилянтів не дуже багато осіло західніше Польщі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія