Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарно сказано про Петра і Вову

Re: Гарно сказано про Петра і Вову

один — переодягнений патріот
 (tu)
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Это вЯликий борцун СерЛещь  накалякал  или  Мустафа?

А шо такое? Ты и тебе подобные кипятком от радости ссали когда лещь про наряды Тимошенко вам рассказывал… жрите правду… B-)
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

ДЕРЖАВНИЙ АУДИТ "КОВІДНОГО ФОНДУ" ВИЯВИВ ПРОБЛЕМ НА 30 МЛРД ГРН


Державна аудиторська служба оприлюднила результати перевірки використання коштів "Фонду боротьби з COVID-19", як того вимагає меморандум із МВф.

Розмір спеціально створеного "ковідного" фонду становив понад 78,4 млрд грн, із яких за підсумками 2020-2021 років було використано 67,9 млрд грн

Служба провела 1196 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких було встановлено "порушень та проблемних питань" – на майже 30,2 млрд грн. Під час контрольних заходів вдалося усунути порушень на 155,6 млн грн.
==============================================

Из 67,9 млрд. ковидного фонда 30,2 млрд. было украдено  зелёной плесенью т.е половина денег было украдено  квартальной босотой.

Вот это достижение альтернативно одаренного гопника.

   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

А шо такое? Ты и тебе подобные кипятком от радости ссали когда лещь про наряды Тимошенко вам рассказывал… жрите правду… B-)

Я? Да мне плевать на твою тюнингованную бабаку -подружку Миллера.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Тупа маячня від рупора дружини Панталонія
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Один - барига, інший - клоун.

І обох вибрав мудрий український народ  :gigi:
Слухай, русскій, ну от нафіга тобі чужі проблеми? У тебе в житті все так добре, що ти вчиш інших, як правильно жити?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Як ти вважаєш, Вань, якби у 2014 Петро йшов на вибори під гаслами "я дам вам мову, я буду присутнім при врученні томоса!", чи набрав би він 54% голосів виборців?
Ну а щодо "восстановленной і хорошо вооруженной армии", то навіщо тоді сьогодні ми звідусіль просимо допомоги технікою і зброєю, а при петро та армія не звільнила окуповану землю (хоча би Донбас!) від загарбника?
Україна та Українці відновлювали армію, Ваню, своїми податками, на яких твій Петро ще й свинарчукування влаштував.

Коли Жанну д'Арк спалювали, то плебс радів і аплодував. Коли Жанну д'Арк оголошували Святою, то плебс знову радів і аплодував...
Був в історії України ще один барига. Усім баригам барига - Мазепа. Мудрий український нарід цього гада страшенно ненавидів, бо цей злодюга був дуже-дуже багатий, та і оті всі грошенята були "на крові". Коли цьому паразиту оголосили анафему, то Україна раділа і святкувала тиждень!
 І треба було 300 років та мільйони убитих українців, щоб до украАінцев дійшло, чого хотів отой проклятий барига і де б зараз була Україна, якби баригу послухали.
Але зараз все повторилось. Вже надцятий раз.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

А что звільнила твоя криворогая совковая тварь со своей бандой дегенератов за три года?  Хоть один квадратный метр звільнила? Клоун только сдавал территории  своему  Хуйлу заглядывая ему в жопу и гундося что оно не  лох.
Достойна відповідь.  (tu)
Тобто можна вважати що все тобою сказане так само стосується і петро та його "головнокомандування" - з єдиною відмінністю що замість гундосіння про "нелоха" відбувалося жмурукання і обнімашки?
ну і зрозуміло, території здавав не чинний кловун, а попередній, але то вже таке..
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

як цікаво виходить
у клоуна немає морального права висувать претензії до порошенка

а у кого воно є тоді?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Коли Жанну д'Арк спалювали, то плебс радів і аплодував. Коли Жанну д'Арк оголошували Святою, то плебс знову радів і аплодував...
Був в історії України ще один барига. Усім баригам барига - Мазепа. Мудрий український нарід цього гада страшенно ненавидів, бо цей злодюга був дуже-дуже багатий, та і оті всі грошенята були "на крові". Коли цьому паразиту оголосили анафему, то Україна раділа і святкувала тиждень!
 І треба було 300 років та мільйони убитих українців, щоб до украАінцев дійшло, чого хотів отой проклятий барига і де б зараз була Україна, якби баригу послухали.
Але зараз все повторилось. Вже надцятий раз.
Що - повторилося, Бартко? Сподіваюся, ти не приміряєш ціничного Хуйлового Жмурука, засновника ПР, популяризатора МПЪ, безпринципного вилизувача Кучми, Хуйла, Янучари, який зухвало потоптався по історичній Пам"яті Українців на догоду своїм хазяям у Кремлі - до якоїсь зі згаданих тобою історичних постатей?
Сподіваюся, ти зараз не мав на увазі, що Українці - це той самий "плебс", а Хуйловий Жмурук - "патріцій"?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

за двох акторів
що ти мелеш?
два актори?
73 % кретинів привели до влади кретина!
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову
LVV

Є такий закон природи,що практично всі політики - гімно. Виборець повинен розбиратися в сортах гімна та вибирати то найкраще. Але на виборця дуже фест впливає пропоганда на зразок «сватів» чи гімно кварталу.

От і результат що вибрали не найкраще а найгірше гімно.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Достойна відповідь.  (tu)
Тобто можна вважати що все тобою сказане так само стосується і петро та його "головнокомандування" - з єдиною відмінністю що замість гундосіння про "нелоха" відбувалося жмурукання і обнімашки?
ну і зрозуміло, території здавав не чинний кловун, а попередній, але то вже таке..

Напоминаю тебе дегенеративной  прихильники певної політсили , что голосование за Пороха произошло 25 мая 2014 года.

А уже 26 мая 2014 года был нанесен первый авиаудар по фашистам.

13 июня 2014 года освобожден Мариуполь .

5 июля 2014 освобождены Славянск и Краматорск.

Теперь ты дегенеративное животное назови что было освобождено при твоем дураке клоуне  криворогом?

В октябре 2019 года твой клоун совковый  заглядывая в жопу Путлеру тупо сдал  территорию Украины фашистским оккупантам.


   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Що - повторилося, Бартко? Сподіваюся, ти не приміряєш ціничного Хуйлового Жмурука, засновника ПР, популяризатора МПЪ, безпринципного вилизувача Кучми, Хуйла, Янучари, який зухвало потоптався по історичній Пам"яті Українців на догоду своїм хазяям у Кремлі - до якоїсь зі згаданих тобою історичних постатей?
Сподіваюся, ти зараз не мав на увазі, що Українці - це той самий "плебс", а Хуйловий Жмурук - "патріцій"?
Не зачіпаючи князів, бо там повний нордичний лис:
1663 рік. Замість Виговського та Дорошенка народ обирає промосковського гетьмана Брюховецького, котрий обіцяв припинити війну та знизити податки. У результаті народ було поділено між Москвою і Польщею, а податки було підвищено в рази.
1708 рік. Замість Мазепи народ підтримав промосковського гетьмана Скоропадського, котрий обіцяв мир. У результаті народ отримав закріпачення.
1918 рік. Замість Скоропадського народ підтримав Вінниченка, Андрієвського та Петлюру, котрі обіцяли мир та халявну землю. Через 15 років своїх дітей їли.
1991 рік. Замість Чорновола народ обирає промосковського комуняку Кравчука. У результаті народ отримав владу "червоних директорів", які швиденько стали олігархами, а головний з них - Л. М. Кучма - другим президентом України.
Чомусь мені здається, що після блазня, наступним президентом наш мудрий нарід обере футболіста, котрий забив найбільше голів.
Що? Порошенко виняток? Ні, Порошенко теж в цьому ряду. Бо народ обрав його у 2014 не тому, що хотів патріота при владі. Тоді народ вважав що Порошенко - це промосковський олігарх, співзасновник Партії регіонів, котрий має у Росії бізнес і тому швиденько домовиться із хуйло і припинить війну десь "посередині".
А коли побачили, що Порошенко зовсім інший і дуже схожий на Скоропадського, то народ люто його зненавидів.
А "ліпецька фабрика", "офшори", "свинарчуки", "Роттердам+" та інша маячня - то лише виправдання себе, коханих.
P.S. Народ, котрий не вчиться на своїх помилках, не має майбутнього.
Нація, котра системно нищила свою родову еліту, перетворюється на зграю тварин без вожака і приречена. Так було завжди і всюди. Україна не є винятком.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Напоминаю тебе дегенеративной  прихильники певної політсили , что голосование за Пороха произошло 25 мая 2014 года.

А уже 26 мая 2014 года был нанесен первый авиаудар по фашистам.

13 июня 2014 года освобожден Мариуполь .

5 июля 2014 освобождены Славянск и Краматорск.

Теперь ты дегенеративное животное назови что было освобождено при твоем дураке клоуне  криворогом?

В октябре 2019 года твой клоун совковый  заглядывая в жопу Путлеру тупо сдал  территорию Украины фашистским оккупантам.
яка ж ти дурна лайлива худобина!  :facepalm1:
Скільки ще разів питати : чому не звільнено ВСІ окуповані території? Бо саме такі кордони нажмурукали два Хуйла по телефону?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Люди цілком серйозно вбиваються за двох акторів у карнавальних костюмах (один — переодягнений патріот, другий — липовий Голобородько), тоді як тих, хто розуміє, що Порошенко повинен відповісти за скоєне, але Зеленський не має морального права вимагати цього — дедалі менше.

гарний матеріал "ДТ": https://zn.ua/ukr/internal/sprava-poroshenka-vseredini-ta-zovni.html?fbclid=IwAR0CMGtCfLddT5uXP4VPK6o3tYlkQ0BfSZHgtL_eBr8OEMBD1-DQzv8xXGU

Ну да. Дурні прихильники Зеленського та Порошенка гризуться між собою.
Як жалко що в нас мало таких розумних людей як Миклован.
А то б у нас було вже як в Швейцарії.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Теперь ты дегенеративное животное назови что было освобождено при твоем дураке клоуне  криворогом?
(tu)
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

як бачите навіть по цій темі - нас меншість
==================================
Вас,гавна вже практично не залишилося. А якщо,не дай Боже -війна, то від вас, гидот і пилу не буде.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

ще разів питати : чому не звільнено ВСІ окуповані території?


Это я у тебя прихильники певної політсили дебилки спрашиваю .почему твой умственно недоразвитый клоун со своей зеленой бандой колированных идиотов не освободил ни метра территории Украины за три года?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Тоді народ вважав що Порошенко - це промосковський олігарх, співзасновник Партії регіонів, котрий має у Росії бізнес і тому швиденько домовиться із хуйло і припинить війну десь "посередині".
Упізнаю старого доброго Бартку  :)
Саме так, Бартко, народ тоді був серйозно наляканий війною, що насувалася, і фактичні запевнення петро, що він має важелі, щоб її зупинити, тільки треба його обрати якнайшвидше. (У нас тоді по всьому місту були порозвішані борди "Ізбєрьом прєзідєнта в одін тур - астановім вайну" - і все це на баклажанному фоні з підписом "ПЖити по-новому").
Не знаю, як де, а у нас тоді народ потужно на це повівся, знаю багатьох хто голосував саме з цього міркування "Він ЗНАЄ, він МОЖЕ зупинити".
Але і оффшори, і Липецька фабрика, і Свинарчуки - це теж невигадана реальність.
Інша справа, що народ напевно все це простив би петро, якби він виконав обіцяне.

Бартко, я вже стократ тут пропонувала : давайте шукати консенсусу, щоб до 2024 року ми прийшли не з порожніми руками. Не хочуть і чути. "Тільки Петро і ніхто інший!".
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Это я у тебя прихильники певної політсили дебилки спрашиваю .почему твой умственно недоразвитый клоун со своей зеленой бандой колированных идиотов не освободил ни метра территории Украины за три года?

У прихильники певної політсили дебілів і дебілок час закінчуєтся правлінням Порошенка.  :lol:
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Это я у тебя прихильники певної політсили дебилки спрашиваю .почему твой умственно недоразвитый клоун со своей зеленой бандой колированных идиотов не освободил ни метра территории Украины за три года?
От жеж тупий придурок!  :facepalm1: По-перше, Зе - це не мій вибір, я такого президента Україні не бажала. По-друге, ЧОМУ Петро як головнокомандувач у 2015 році повністю зупинився зі звільненням територій? Питаю у тебе, як у адепта Петро, ферштейн???!!!
Чому у Мінську слово "Крим" навіть не звучало? Бо текст угоди писався у Кремлі?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

От жеж тупий придурок!  :facepalm1: По-перше, Зе - це не мій вибір, я такого президента Україні не бажала. По-друге, ЧОМУ Петро як головнокомандувач у 2015 році повністю зупинився зі звільненням територій? Питаю у тебе, як у адепта Петро, ферштейн???!!!
Чому у Мінську слово "Крим" навіть не звучало? Бо текст угоди писався у Кремлі?
==============================
Мирося, йди вже нах. Ну невиліковно,так невиліковно.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

По-перше, Зе - це не мій вибір, я такого президента Україні не бажала


Ой не отмазывайся прихильники певної політсили животное. Такие тупые кремлевские  шавки как ты, только в стаде умственно недоразвитого наркомана.  Твои зелёные рога конченной дегенератки торчат как у троллейбуса и даже не пытайся маскироваться.

Где ответ на вопрос: посчему твой квартальный гопник со своей бандой идиотов не освободил ни метра украинской территории за три года?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Достойна відповідь.  (tu)
Тобто можна вважати що все тобою сказане так само стосується і петро та його "головнокомандування" - з єдиною відмінністю що замість гундосіння про "нелоха" відбувалося жмурукання і обнімашки?
ну і зрозуміло, території здавав не чинний кловун, а попередній, але то вже таке..
от не бреши, падлюка така, не бреши.
При Порохе территорию не сдавали, а отвоевывали.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Упізнаю старого доброго Бартку  :)
Саме так, Бартко, народ тоді був серйозно наляканий війною, що насувалася, і фактичні запевнення петро, що він має важелі, щоб її зупинити, тільки треба його обрати якнайшвидше. (У нас тоді по всьому місту були порозвішані борди "Ізбєрьом прєзідєнта в одін тур - астановім вайну" - і все це на баклажанному фоні з підписом "ПЖити по-новому").
Не знаю, як де, а у нас тоді народ потужно на це повівся, знаю багатьох хто голосував саме з цього міркування "Він ЗНАЄ, він МОЖЕ зупинити".
Але і оффшори, і Липецька фабрика, і Свинарчуки - це теж невигадана реальність.
Інша справа, що народ напевно все це простив би петро, якби він виконав обіцяне.

Бартко, я вже стократ тут пропонувала : давайте шукати консенсусу, щоб до 2024 року ми прийшли не з порожніми руками. Не хочуть і чути. "Тільки Петро і ніхто інший!".
Знаєш, чому я виїхав? Читав тексти західних істориків. А їм пофіг усі україни-японії. Вони описують стародавні папери. Україна - це слов'янсько-кельтсько-хазарсько-половецький мікс.  І не буде світоглядного миру між абсолютно різними, антагоністичними, генетичними філософіями. А додай сюди московський, тобто, монгольський вплив на насєлєніє України.
Америка - це усі завезені, і то, там домінують шотландсько-ірландські (кельтські) світогляди і соціальні реакції.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову


 :gigi:
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Мирося, йди вже нах. Ну невиліковно,так невиліковно.
(tu)
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Власне...От і нехай сторонній читач ФУПу - якщо ще має якісь сумніви - побачить справжнє обличчя посполитого упоротого свиносектанта - в особах Вольтера, южанєна, Чандоса, ну і звісно яскравого зразочка ПЄСдяцтва - дацька2. Це не обличчя притомних людей, це хижий злобний вишкір (рос - оскал) моральних потвор - витворів задавненого ПЄСдячєства.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову


:gigi:
=======================
Зовсім вже старе йопнулося.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Знаєш, чому я виїхав? Читав тексти західних істориків. А їм пофіг усі україни-японії. Вони описують стародавні папери. Україна - це слов'янсько-кельтсько-хазарсько-половецький мікс.
Це нагорі, а знизу ми, і жити нам випало тут (або деінде - неважливо). Сподіваюся, ти - там, де ти наразі є - не оминеш можливості аби зайвого разу нагадати : Українці мають стосунок до коцапів тільки в тому плані, що волею свише нам визначено мешкати поруч. І не більше.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

=======================
Зовсім вже старе йопнулося.
Цю карикатуру не я придумав і не я намалював так що претензій до мене бути не може.  ;)
Ось ловіть ще:
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Я? Да мне плевать на твою тюнингованную бабаку -подружку Миллера.

Тото , наверное, всё зеркало заплевал, маразматик))))
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Тото , наверное, всё зеркало заплевал, маразматик))))

Ты все попутала. Я не тюнингованная бабака ,так что посмотрись в зеркало сама.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Ты все попутала. Я не тюнингованная бабака ,так что посмотрись в зеркало сама.

Это ты все попутал….)

Так когда Петя патриотом был?

Когда Харьковские соглашения приветствовал или после победы Майдана?
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Безвиз и томос  - это мелочь. Порох должен ответить за восстановленную и хорошо вооруженную армию!!!
Ты посмотри какой негодяй, вздумал против руского мира выступить и защищаться :X
X( терміново треба дати петі героя :
- за паради під час кацапського нападу.
- за котли.
- за знищення складів.
- за свинарчуків.
- за неякісні бргдани.
- за продаж кузні ригам...
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову
abg

Був в історії України ще один барига. Усім баригам барига - Мазепа. Мудрий український нарід цього гада страшенно ненавидів, бо цей злодюга був дуже-дуже багатий, та і оті всі грошенята були "на крові". Коли цьому паразиту оголосили анафему, то Україна раділа і святкувала тиждень!
 І треба було 300 років та мільйони убитих українців, щоб до украАінцев дійшло, чого хотів отой проклятий барига і де б зараз була Україна, якби баригу послухали.
Але зараз все повторилось. Вже надцятий раз.

Ані той барига ані цей барига не могли і не можуть підскочити вище власної барижності. В принципі.
Бо бариги держав не будують, а барижать.
Перед тим баригою і, за сумісництвом, поетом, був інший поет і барига п’яний - Бодя Хмельницький, який шукав в європейських бариг справедливості, а коли її там не знайшов, то до сцаря пішов барижити.
Заспокійтеся вже з баригами, бо бариги тільки інших бариг і клоунів різноманітних можуть породити і більше нічого не можуть.
Не треба було хахлам імперії будувати, то не напоролися би на збудоване і не відгрібали би відтоді до зараз.

В умовах сучасних матриць і стартапів тільки на ленд-лізи і плани Маршалла можна сподіватися і цього треба вимагати.
Всі бариги і клоуни повинні зараз об’єднатися і разом вимагати цього, іншого не дано.
Але цей стартап має бути вже кардинально іншим, все старе сміття має бути викинуте на смітник, з усіма баригами і чинушами включно.
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову

Розмір спеціально створеного "ковідного" фонду становив понад 78,4 млрд грн, із яких за підсумками 2020-2021 років було використано 67,9 млрд грн

Служба провела 1196 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких було встановлено "порушень та проблемних питань" – на майже 30,2 млрд грн. Під час контрольних заходів вдалося усунути порушень на 155,6 млн грн.
Це як?
А, пардон. Там на мільярди рахунок.
А говорять ми бідні.

Останнє редагування: 22 січня 2022 11:14:17 від Златадобра
   
Re: Гарно сказано про Петра і Вову
abg

Україна - це слов'янсько-кельтсько-хазарсько-половецький мікс.  І не буде світоглядного миру між абсолютно різними, антагоністичними, генетичними філософіями. А додай сюди московський, тобто, монгольський вплив на насєлєніє України.
Америка - це усі завезені, і то, там домінують шотландсько-ірландські (кельтські) світогляди і соціальні реакції.

Нема жодних „генетичних“ філософій.
Вся „філософія“ постУССРа - колгоспна і шахтьорська, переписана-перепрограмована катком голодоморів і грабежем награблєнного.
Потрібна нова матриця і перепрограмування, що й буде зроблене, іншого не дано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія