Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Щось у цьому є. Думаю, подібні люди можуть бачити чи маніпулювати певними видами енергії, які офіційна наука поки що не визнає. Як не визнавала, наприклад, існування атомної енергії у 1600-их роках :).

Я помічала неодноразово такий феномен. Я можу їхати, наприклад, у автобусі і подивитися на якусь людину на вулиці. І ця людина відразу ж спотикається.  :idea: Я не можу їй бажати ніякого зла, бо я її взагалі не знаю, але тим не менше. Звичайно, переважна кількість людей не спотикається, коли я на них дивлюсь. Але за останніх 15 років я спостерігала найменше 5 чи 6 таких випадків. І саме у той момент, коли я на них подивилася. При цьому вони мене не могли бачити, бо вони дивились прямо.
   
Щось у цьому є. Думаю, подібні люди можуть бачити чи маніпулювати певними видами енергії, які офіційна наука поки що не визнає. Як не визнавала, наприклад, існування атомної енергії у 1600-их роках :).

Я помічала неодноразово такий феномен. Я можу їхати, наприклад, у автобусі і подивитися на якусь людину на вулиці. І ця людина відразу ж спотикається.  :idea: Я не можу їй бажати ніякого зла, бо я її взагалі не знаю, але тим не менше. Звичайно, переважна кількість людей не спотикається, коли я на них дивлюсь. Але за останніх 15 років я спостерігала найменше 5 чи 6 таких випадків. І саме у той момент, коли я на них подивилася. При цьому вони мене не могли бачити, бо вони дивились прямо.
Чи ти ба! Пані і не приховує, що вона відьма! :nea:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Щось у цьому є. Думаю, подібні люди можуть бачити чи маніпулювати певними видами енергії, які офіційна наука поки що не визнає. Як не визнавала, наприклад, існування атомної енергії у 1600-их роках :).

Я помічала неодноразово такий феномен. Я можу їхати, наприклад, у автобусі і подивитися на якусь людину на вулиці. І ця людина відразу ж спотикається.  :idea: Я не можу їй бажати ніякого зла, бо я її взагалі не знаю, але тим не менше. Звичайно, переважна кількість людей не спотикається, коли я на них дивлюсь. Але за останніх 15 років я спостерігала найменше 5 чи 6 таких випадків. І саме у той момент, коли я на них подивилася. При цьому вони мене не могли бачити, бо вони дивились прямо.
Наступного разу запам ятайте думки і відчуття..
Ви  міркували о плохом і це відчували.  Але людина яка спотикнулась стала для вас цікавійше.  Тобто вона була відкрита для вас а ваши думки збіли його.

Дуже важко не злитися.. Дууууууже важка(молитва допомогаю в такі моменти)  і контролювати свої думки. 
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Чи ти ба! Пані і не приховує, що вона відьма! :nea:

Хм ... I wish!  :super:

Нє, якщо серйозно, то я не хочу потрапити в пекло!! ніякою такою фігнею не займалася. І абсолютно не вірю, що в мене якісь надприродні здібності. Просто з наукової точки зору цікаво.

До речі, у свій час я користувалася послугами "бабки". З в принципі досить адекватною зовнішністю і іншими позитивними чинниками мені в Україні чомусь не щастило з кавалерами і мене родичі послали викачувати яйця і подивитися, чи в мене нема "вєнца безбрачія"  :lol: . Короче, останнього, наскільки я пам"ятаю, не знайши, але сказали, що я була при смерті принаймі двічі (що правда), ну яйця всякі там викачували, віск виливали і т.п.  Потім у мене був інтернет-кавалер по переписці. Там така історія, що можна зняти блокбастер, але я більше нічого не скажу :). Я принесла цій бабці фотку його (одне обличчя), вона подивилася і сказала, що у нього щось з ногою. А за день до того він мені написав, що звихнув ногу і має носити спеціальне взуття. Вона про це не знала і продіагностувала по фотографії. Соупаденіє? Ні думаю!

І що цікаво, після переїзду в Канаду у мене з кавалерами все налагодилось буквально відразу  :rotate: .



Останнє редагування: 15 січня 2018 18:59:01 від Inanna
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Наступного разу запам ятайте думки і відчуття..
Ви  міркували о плохом і це відчували.  Але людина яка спотикнулась стала для вас цікавійше.  Тобто вона була відкрита для вас а ваши думки збіли його.

Дуже важко не злитися.. Дууууууже важка(молитва допомогаю в такі моменти)  і контролювати свої думки. 

Я не пригадую, щоб у мене у такі моменти були негативні думки. Були просто нейтральні думки "ні о чьом", як у тій пісні - "іду, курю" ... Подивишся бездумно у вікно, а там людина - хряп! і спіткнулася. Один раз взагалі послизнулася і впала :(. Після цього вже різні думки в голову лізуть про те, який я монстр :(.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Що Ви маєте на увазі " не злитися"?
Мені ось не важко не злитися--- я розумію що людина, яка пише в мою сторону образи наприклад-- просто хвора і ущєрбна( життя з нею так зробило що вона тепер мусить жити уіб.аном по життю). Я таку людину не сприймаю як нормальну особистість-- і навпаки жалію трохи-- ій важче ніж нормальним людям-- іі та жовч зсередини виідає коли вона бачить нормальних людей навколо))).
   
Хм ... I wish!  :super:

Нє, якщо серйозно, то я не хочу потрапити в пекло!! ніякою такою фігнею не займалася. І абсолютно не вірю, що в мене якісь надрприродні здібності. Просто з наукової точки зору цікаво.

До речі, у свій час я користувалася послугами "бабки". З в принципі досить адекватною зовнішністю і іншими позитивними чинниками мені в Україні чомусь не щастило з кавалерами і мене родичі послали викачувати яйця і подивитися, чи в мене нема "вєнца безбрачія"  :lol: . Короче, останнього, наскільки я пам"ятаю, не знайши, але сказали, що я була при смерті принаймі двічі (що правда), ну яйця всякі там викачували, віск виливали і т.п.  Потім у мене був інтернет-кавалер по переписці. Там така історія, що можна зняти блокбастер, але я більше нічого не скажу :). Я принесла цій бабці фотку його (одне обличчя), вона подивилася і сказала, що у нього щось з ногою. А за день до того він мені написав, що звихнув ногу і має носити спеціальне взуття. Вона про це не знала і продіагностувала по фотографії. Соупаденіє? Ні думаю!

І що цікаво, після переїзду в Канаду у мене з кавалерами все налагодилось буквально відразу  :rotate: .
Anyway you acknowledge that you are a self-confessed witch.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Щось у цьому є. Думаю, подібні люди можуть бачити чи маніпулювати певними видами енергії, які офіційна наука поки що не визнає. Як не визнавала, наприклад, існування атомної енергії у 1600-их роках :).

Я помічала неодноразово такий феномен. Я можу їхати, наприклад, у автобусі і подивитися на якусь людину на вулиці. І ця людина відразу ж спотикається.  :idea: Я не можу їй бажати ніякого зла, бо я її взагалі не знаю, але тим не менше. Звичайно, переважна кількість людей не спотикається, коли я на них дивлюсь. Але за останніх 15 років я спостерігала найменше 5 чи 6 таких випадків. І саме у той момент, коли я на них подивилася. При цьому вони мене не могли бачити, бо вони дивились прямо.
Вам би із таким даром даром імпотентів лікувати. Поглядом. ;)  Наказали подумки: "Стоять!" і.... B-)
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Anyway you acknowledge that you are a self-confessed witch.

I have only acknowledged the fact of *some* people falling when I look at them :). The sample is not representative enough to prove anything  :pooh_on_b:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Вам би із таким даром даром імпотентів лікувати. Поглядом. ;)  Наказали подумки: "Стоять!" і.... B-)

Так у мене ефект такий, що, навпаки, все падає  :weep:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Що Ви маєте на увазі " не злитися"?
Мені ось не важко не злитися--- я розумію що людина, яка пише в мою сторону образи наприклад-- просто хвора і ущєрбна( життя з нею так зробило що вона тепер мусить жити уіб.аном по життю). Я таку людину не сприймаю як нормальну особистість-- і навпаки жалію трохи-- ій важче ніж нормальним людям-- іі та жовч зсередини виідає коли вона бачить нормальних людей навколо))).
В другой частині вашего речення  яка починається з Я.. Чітко проглядається ЗЛОРАДСТВО.. 
Не ображайтесь.. 
   
I have only acknowledged the fact of *some* people falling when I look at them :). The sample is not representative enough to prove anything  :pooh_on_b:
Has anyone hit the ground in Canada?
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Я не пригадую, щоб у мене у такі моменти були негативні думки. Були просто нейтральні думки "ні о чьом", як у тій пісні - "іду, курю" ... Подивишся бездумно у вікно, а там людина - хряп! і спіткнулася. Один раз взагалі послизнулася і впала :(. Після цього вже різні думки в голову лізуть про те, який я монстр :(.
Мімолетні думки,  яких людина і не запомятовує..
Але вони від бесів..  Іноді бес починаю вилазити..
І тоді людина починає БЕСІтСя…
Ще раз важко контролювати всі свої думки..
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Так у мене ефект такий, що, навпаки, все падає  :weep:
Такий дар пропадає. Стану Презом то запрошу Вас на зустріч із хуйло. (Мовляв не розумію російської а Ви мій перекладач) B-)
Хай би він упав і не піднявся. ;)
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Has anyone hit the ground in Canada?

Статистика за 15 років, яку я дала - в Канаді :).
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Такий дар пропадає. Стану Презом то запрошу Вас на зустріч із хуйло. (Мовляв не розумію російської а Ви мій перекладач) B-)
Хай би він упав і не піднявся. ;)

 :laugh:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

ведко читать не могу. Боюсь порчи ;o
Зря аффтар голосовалку не открыл, хотелось бы знать в процентном соотношении тасать.  И поштучном.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Мімолетні думки,  яких людина і не запомятовує..
Але вони від бесів..  Іноді бес починаю вилазити..
І тоді людина починає БЕСІтСя…
Ще раз важко контролювати всі свої думки..

Що цікаво, це відбувалося, коли я їхала в автобусі, машині чи там у метро. Ні разу не відбувалося, коли я йшла по вулиці, чи дивилася на людей у кафе чи ресторані.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Такий дар пропадає. Стану Презом то запрошу Вас на зустріч із хуйло. (Мовляв не розумію російської а Ви мій перекладач) B-)
Хай би він упав і не піднявся. ;)
Ого, амбіції! Стану Презом ... А що у Вас для цього є - ну там аналітичне мислення, організаторські здібності, стратегічні плани розвитку країни, чесність і порядність?
Що у Вас є?
   
Ого, амбіції! Стану Презом ... А що у Вас для цього є - ну там аналітичне мислення, організаторські здібності, стратегічні плани розвитку країни, чесність і порядність?
Що у Вас є?
Ну що це за допит? Чоловік же поставив смайлика!
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Що цікаво, це відбувалося, коли я їхала в автобусі, машині чи там у метро. Ні разу не відбувалося, коли я йшла по вулиці, чи дивилася на людей у кафе чи ресторані.
А догадаться, что в первом случае людей в сотни раз больше на глаза попадается, не выходит ?

Ну что за люди - не существует ничего потустороннего, все это гон. Доказательство - элементарное. Постулируем, что в нашем мире есть колдуны. Отсюда выводы: ни один президент США не должен жить больше дня после избрания, вратари после пропущенного гола должны падать замертво, Гитлер помер от сглаза через месяц после убийства первого еврея. В нашем мире это наблюдается ? Нет. Значит и колдунов нет.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

ведко читать не могу. Боюсь порчи ;o
Зря аффтар голосовалку не открыл, хотелось бы знать в процентном соотношении тасать.  И поштучном.
Дружище, отставить панику.   B-)  Мои флюиды сладкой доброты всегда рядом с тобой...Ведь мы же спина к спине стоим и отбиваемся от полчищ колдуньи йюли и прочих синих и красных вовкулаков.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Дружище, отставить панику.   B-)  Мои флюиды сладкой доброты всегда рядом с тобой...Ведь мы же спина к спине стоим и отбиваемся от полчищ колдуньи йюли и прочих синих и красных вовкулаков.

NEVSEREMOS!
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

А догадаться, что в первом случае людей в сотни раз больше на глаза попадается, не выходит ?


Я б сказала, навпаки. Якщо я їду в машині по McLeod Trail або в сі-трейні, який частково йде паралельно Маклауду, то людей на тротуарах одиниці у порівнянні з патіо під час бізнес-ланчу плюс постійно йдуть натовпи по пішохідній зоні в даунтауні.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

У мене після занурення на Салем Експрес, де 1000 паломників з Мекки зангинуло, всіляка чортівня відбувалась, правда недовго, десь тижні зо два, я навіть усі фотки звідти знищив на усіх носіях.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Уривок із моєї книги в тему:
Спадкоємець царського престолу хворів на гемофілію - хворобу, при котрій при пораненні кров не згортається, а тому кровотечу дуже важко зупинити. Справа в тому, що усі жінки роду імператриці здавна були носіями гемофілії але от хворіли тільки народжені ними хлопчики.
В 1904 році в Петербурзі з'явився неграмотний, брудний, але хитрий, підлий, розбещений, сексуально невгамовний мужик Григорій Распутін. Цей лицемірний чорнокнижник, творячи усілякі чуда та зцілення, вдало грав роль святого чудотворця. І багато хто вірили, що він - святий, посланець Божий. А тим часом агенти царської охранки збивались з рахунку, фіксуючи "жінок по виклику", котрі щоночі відвідували "чудотворця".
Цей "вовк в овечій шкурі" був справжнім професіоналом магічних наук, - вмів, втершись у довіру, використовувати людей для досягнення своїх егоїстичних цілей. І свого він досяг - проник у царську сім'ю та чародійством підкорив своїй волі, нав'язав свої думки, бажання. Знайшлось дуже багато підлих кар'єристів, котрі платили "старцю" величезні гроші, щоб той умовив царя призначити їх на високу посаду, прийняти вигідне їм рішення, отож руками імператора Російською імперією довгий час фактично керував неграмотний, властолюбний, корисливий, підлий чорнокнижник. В результаті сам монархічний устрій узагалі і царська династія зокрема, стали посміховиськом в очах народу. Цар Микола став самим нелюбимим царем із династії своїх попередників, й цим поспішили скористатись різноманітні революціонери.
Спостережливі люди запримітили закономірність: кожен, хто звертався до Распутіна за якоюсь послугою невдовзі бажане отримував, але пізніше доля поверталась так, що втрачав не тільки здобуте, а ще й до того сім'ю, посаду, гроші, своє добре ім'я, здоров'я...
Придворні царю говорили: "Якщо подібний вплив Распутіна у державні справи буде продовжуватись, то династії загрожує погибель, а Російській імперії - катастрофа". Та… всякий вельможа, якою би високою не була його посада чи заслуги перед Росією, після подібних заяв негайно потрапляв у немилість й втрачав своє місце.
 Царя вмовляли: "Вижени Распутіна - замість нього ми в Росії знайдемо тисячі знахарів, здатних заговорити кров у царевича". Та "старець" настільки чародійством царську сім'ю підкорив своїй волі, що цар уже не звертав уваги на подібні поради. Це не дивно: я теж під впливом чорнокнижника із КДБ уже через три тижні не слухав розумних порад.
В народі ходили чутки, що Распутін є коханцем цариці:
В гордую нашу столицу
Входит он - Боже спаси! -
Обворожает царицу
Необозримой Руси...
Как не погнулись - о горе! -
Как не покинули мест
Крест на Казанском соборе
И на Исакии крест?  (Н.Гумилёв)
Диявол дуже сильний. Це знали з давніх часів. Не дарма Ісуса первосвященики та книжники запитували: "Скажи нам, якою владою Ти чиниш оце?"
 :shuffle:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

;o  Не чув ніколи.
 Сглазу в українській не може бути, бо "око".
 
 Є "наврочити", "пороблено".
 Це цілий шар української культури, маловідомий, у чомусь сакральний.
 Навіть невігласам не варто з того глузувати.
Останнє не зрозуміла. Наче ні з кого не глузувала, тим паче невігластво ..., завжди намагаюсь розказувати лише про те, в чому на 100% впевнена :)
А про пристріт і googl знає  :shuffle:
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Объясните одну простую вещь: почему ни один экстрасенс или ведьмак до сих пор не навел порчу на хуйла? Или хотя бы на какого-нибудь мелкого коррупционера, которого можно увидеть и пощупать лично?
Скажи цього,  що сидить,  справжне імя,  бо той шо був вже здох в липні 14
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

шо решили?
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

шо решили?
Фіфті фіфті
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

"Снимаю. Порчу."
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Фіфті фіфті
и это на полит форуме
в жизни вобще дремучая мракобесная жопа
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))
lot

в церковь сходи
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Давай, Naitli, про політику.
Пригадується ще при совку прочитаний у журналі випадок: Влітку 1918 року один із лідерів більшовицької революції - Микола Бухарін перебував у справах Брестського миру у Берліні. Відвідав відому провидицю мадам Ленорман. Та напророчила: - Вы будете казнены в своей стране.
 Бухарін ошелешено:  - Вы полагаете, что советская власть падет?
- При какой власти вы погибнете, сказать не могу, но то, что в России – это точно.
Це було неймовірно – він любимчик керівної партії, друг Леніна…
Через 20 років Сталін стратив "правого уклониста" Бухаріна.
В цьому не було нічого дивного. Мама розповідала як в часи її дитинства подорожуючий монах напророчив селянам, що на місці ставка колись вони ще будуть вирощувати капусту. Тоді це передбачення теж здалося неймовірним. Через 30 років ставок спустили й на тому місці мама із іншими колгоспницями садила капусту.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

в церковь сходи
сам сходи
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Давай, Naitli, про політику.
Пригадується ще при совку прочитаний у журналі випадок: Влітку 1918 року один із лідерів більшовицької революції - Микола Бухарін перебував у справах Брестського миру у Берліні. Відвідав відому провидицю мадам Ленорман. Та напророчила: - Вы будете казнены в своей стране.
 Бухарін ошелешено:  - Вы полагаете, что советская власть падет?
- При какой власти вы погибнете, сказать не могу, но то, что в России – это точно.

Це було неймовірно – він любимчик керівної партії, друг Леніна…
Через 20 років Сталін стратив "правого уклониста" Бухаріна.
В цьому не було нічого дивного. Мама розповідала як в часи її дитинства подорожуючий монах напророчив селянам, що на місці ставка колись вони ще будуть вирощувати капусту. Тоді це передбачення теж здалося неймовірним. Через 30 років ставок спустили й на тому місці мама із іншими колгоспницями садила капусту.
Ви були свідком їхньої бесіди?  :S

Останнє редагування: 16 січня 2018 19:54:54 від Oleksandr
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Вальтер Шелленберг "Лабіринт":
"…Але доки ми ще навіть не знали, де знаходиться Муссоліні. У цій ситуації Гиммлер знову скористався послугами окультистів - і цього разу небезуспішно. Він наказав зібрати "представників окультних наук", заарештованих після польоту Рудольфа Гесса, і помістив їх під охороною на віллі у Ванзеє. Усім цим астрологам, ясновидцям і гадалкам наказано було вивідати місце, де міститься зниклий дуче. Ці сеанси обійшлися нам недешево, оскільки "вчені" вимагали величезної кількості хорошої їжі, напоїв і тютюнових виробів. Але ось один з  "ясновидців" з'ясував, що Муссоліні повинен знаходитися на якомусь острові на захід від Неаполя. І насправді, як виявилося, Муссоліні помістили спочатку на одному з вказаних  "чародієм" острівців архіпелагу Понца. До речі кажучи, під час цього експерименту "ясновидець" не підтримував анінайменших контактів з навколишнім світом.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Архимандрит Тихон (Шевкунов) "Несвятые святые".)                                                                         
   Как и все молодые люди, мы с друзьями проводили немало времени в спорах, в том числе о вере и Боге, за чтением раздобытого мною Священного Писания, духовных книг, которые как-то все же умудрились найти. Но с крещением и воцерковлением большинство из нас тянули: нам казалось, что можно вполне обойтись без Церкви, имея, что называется, Бога в душе. Все, может быть, так бы и продолжалось, но однажды нам совершенно ясно было показано, что такое Церковь и зачем она нужна.
   Историю зарубежного искусства у нас преподавала Паола Дмитриевна Волкова. Читала она очень интересно, но по каким-то причинам, возможно потому, что сама была человеком ищущим, рассказывала нам многое о своих личных духовных и мистических экспериментах. Например, лекцию или две она посвятила древней китайской книге гаданий «И-Цзин». Паола даже приносила в аудиторию сандаловые и бамбуковые палочки и учила нас пользоваться ими, чтобы заглянуть в будущее.
  Одно из занятий касалось известных лишь узким специалистам многолетних исследований по спиритизму великих русских ученых Д. И. Менделеева и В. И. Вернадского. И хотя Паола честно предупредила, что увлечение подобного рода опытами чревато самыми непредсказуемыми последствиями, мы со всей юношеской любознательностью устремились в эти таинственные, захватывающие сферы.
  Не буду углубляться в описание технических приемов, которые мы вычитали в ученых трактатах Менделеева и узнали от сотрудников музея Вернадского в Москве. Применив некоторые из них на опыте, мы обнаружили, что можем установить особую связь с какими-то непостижимыми для нас, но совершенно реальными существами. Эти новые таинственные знакомцы, с которыми мы принялись вести долгие ночные беседы, представлялись по-разному. То Наполеоном, то Сократом, то недавно умершей бабушкой одного из наших приятелей. Эти персонажи рассказывали порой необычайно интересные вещи. И, к нашему безмерному удивлению, знали подноготную каждого из присутствующих. Например, мы могли полюбопытствовать, с кем это тайком гуляет до поздней ночи наш однокашник, будущий известный режиссер Александр Рогожкин?
  И немедля получали ответ: «С второкурсницей Катей». Саша вспыхивал, сердился, и было совершенно ясно, что ответ попал в самую точку.
Но случались «откровения» еще более поразительные. Однажды в перерыве между лекциями один из моих приятелей, особенно увлекавшийся этими опытами, с красными от бессонных ночей глазами кидался то к одному, то к другому однокашнику и страшным шепотом выспрашивал, кто такой Михаил Горбачев. Я, как и остальные, ничего не слышал о человеке с такой фамилией. Приятель объяснил: «Сегодня ночью мы спросили у „Сталина", кто будет править нашей страной. Он ответил, что какой-то Горбачев. Что за тип, надо выяснить!»
  Через три месяца мы были огорошены известием, на которое раньше не обратили бы никакого внимания: кандидатом в члены Политбюро избран Михаил Сергеевич Горбачев, бывший первый секретарь Ставропольского крайкома партии.
  Но чем дальше мы увлекались этими захватывающими экспериментами, тем яснее ощущали, что с нами происходит нечто тревожное и странное. Без всяких причин нас все больше охватывали безотчетная тоска и мрачная безысходность. Все валилось из рук. Неумолимое отчаяние овладевало нами. Это состояние нарастало из месяца в месяц, пока наконец мы не стали догадываться, что оно как-то связано с нашими ночными «собеседниками». К тому же из Библии, которую я так и не вернул баптисту, вдруг выяснилось, что подобные занятия не только не одобряются, но, как там написано, прокляты Богом.
  Но все же мы еще не осознавали, что столкнулись с беспощадными и до неправдоподобия зловещими силами, вторгшимися в нашу веселую, беззаботную жизнь, от которых никто из нас не имел никакой защиты.
  Как-то я остался ночевать у друзей в общежитии. Мой сокурсник Иван Лощилин и студент с режиссерского курса Саша Ольков уселись за свои мистические опыты. К тому времени мы уже несколько раз давали зарок бросить все это, но ничего не могли с собой поделать: общение с загадочными сферами влекло к себе как наркотик.
  На сей раз мои друзья возобновили прерванную накануне беседу с «духом Гоголя». Этот персонаж вещал всегда исключительно образно, языком начала XIX века. Но сегодня он почему-то не отвечал на наши вопросы. Он жаловался. Стенал, сетовал, разрывая сердце. Рассказывал, как ему невыносимо тяжело. И главное, просил о помощи.
  — Но что с вами происходит? — недоумевали мои друзья.
  — Помогите мне! Ужас, ужас!.. — заклинало загадочное существо. — О, как нестерпимо тяжело! Умоляю вас, помогите!
  Все мы искренне любили Николая Васильевича Гоголя и так же искренне думали, что беседуем именно с ним.
  — Но что мы можем для вас сделать? — спрашивали мы, от всего сердца желая помочь столь любимому нами писателю.
  — Помогите! Прошу, не оставляйте! Страшный пламень, сера, страдания… О, это нестерпимо, помогите…
  — Но как? Как мы можем вам помочь?!
  — Вы и правда хотите меня спасти? Вы готовы?
  — Да, да, готовы! — горячо отозвались мы. — Но что мы должны сделать? Ведь вы в другом мире.
  Дух помедлил и осторожно ответил:
  — Добрые юноши! Если вы и вправду готовы сжалиться над страдальцем…
  — Конечно! Скажите только — как?
  — О, если так!.. Тогда я… Тогда я бы дал вам… яду…
  Когда до нас дошел смысл этих слов, мы окаменели. А подняв глаза друг на друга, даже при тусклом пламени свечного огарка, увидели, что наши лица стали белы как мел.
  Опрокинув стулья, мы опрометью вылетели из комнаты.
  Придя в себя, я сказал:
  — Все правильно. Чтобы помочь ему, нам надо вначале стать такими же, как он. То есть… умереть!
  — И мне все понятно, — стуча зубами от ужаса, проговорил Саша Ольков. — Он хочет, чтобы мы… совершили самоубийство.
  — Я даже думаю, что вернусь сейчас в комнату и увижу на столе какую-нибудь таблетку, — добавил зеленый от страха Иван Лощилин. — И пойму, что мне ее обязательно надо проглотить. Или захочется броситься из окна… Они будут заставлять нас сделать это.
  Мы не могли уснуть всю ночь, а наутро отправились в соседний храм Тихвинской иконы Божией Матери. Больше мы не знали, где просить совета и помощи.
Спаситель… Это имя от частого употребления порой теряет даже для христиан изначальный смысл. Но теперь это было для нас самое желанное и самое важное — Спаситель. Мы поняли, как ни фантастически это звучит, что на нас объявили охоту могущественные неведомые нам силы и избавить от их порабощения может разве только Бог.
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

продолжайте
   
Re: А вы верите в порчу-сглаз-наговор?))

Я вірю, що порча діє на людей, які в неї (чи то в Бога) вірять
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія