Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роман Безсмертний після 28 днів в окупації ставить принципові питання [ua]

інтервью тут

https://censor.net/ua/blogs/3341350/roman_bezsmertniyi_voni_mene_stavili_do_stnki_rozstrlyuvati_vimagali_skazati_hto_v_sel_tsar

про національний склад орків
Цитувати
-Повернімось до подій, коли вони прийшли. Що тоді було?

-Перша фраза: "Вы кто?" "Преподаватель университета", - кажу. А в мене лежать студентські конспекти, журнали. Вони коли влетіли як орда, почали будинок шманати, вимагали відкрити сейф. І там, перше, що їм потрапило в руки, був воєнний щоденник маминого брата. І вони його відкривають і питають "А кто это?". "Мамин брат", - кажу. А він в розвідці служив. І вони глянули і кажуть: "Так вы знаете, кто победил фашистов". Відповідаю: "Ну, по-перше, не фашистів, а нацистів. А так, дійсно, це щоденник". Ще один факт – серед цих людей, була лише одна людина з європейським типом обличчя. Решта – татари, башкіри, мордовці, марійці, буряти. Я їх дуже швидко прочитав, бо я служив з ними. Їхня мова російська пересіяна місцевими діалектами. І ще щоб ви знали, у Мотижині людей, які погано себе поводять, називають касимівці. Це так звана касимська орда, яка жила навколо Рязані. Це ті, хто говорив рязанською мовою. Старші люди передавали ці знання з покоління в покоління.

Крім того, буряти – це буддисти, також були шаманісти, частина мусульмани. А для них тема викладача університету, дипломата – це тема дуже високостатусна. Мені потім Антон Зацепін писав: "Будьте обережні, бо вони вишукують викладачів, вчителів". І я чудово розумів : так, росіяни будуть вишукувати, а ці – ні.

-А росіян як таких серед них не було?


-Одна людина з таким обличчям. При цьому я питаю мордовців, марійців: хто ви, а вони відповідають – "русские". "Откуда?", - питаю. "С Казани". "И вы русские?" "Ну, татары".

-Тобто ми у їхній свідомості ворог?

-Так. І не тому ворог, що захищається, а цивілізаційний ворог. І отут я просив би, щоб ні в кого не було ілюзій, що їх штовхнули і рішення прийняв хуйло, там в голові сміття таке, що нас не повинно бути. Принципово не повинно бути. Це як Геббельс доповідав Гітлеру, що після війни з українців треба робити фарш. Тут не повинно бути ніяких ілюзій – це орда. Як в літописі написано: прийшли в Київ, грабували Десятинну, людей нищили. Це точно така поведінка і історично вона не мінялась. Як було під час походів Боголюбського, так і лишилась в Муравйова, який мітив в будинок Грушевського, де жила його мама. І ці точно так. Вони прийшли знищити все, що тут є. Перше – людей, друге – матеріальну культуру. Джерело: https://censor.net/ua/b3341350

-Проблема в тому, що Україна зараз веде конвенційну війну. Проти нас іде гібридна війна. І є поняття права війни, а є права на війну. Держава, яка захищається, зобов’язана захистити свій народ. Вона не перебирає способом, бо вона не починала цю війну, на неї напали. І зараз цього права на справедливу війну не помічають. Справедливу. Ведення конвенційної війни на території ворога не означає тотальне знищення.
...
На жаль, здебільшого ми не розуміємо, що ведення війни тоталітарною і демократиною країною кардинально відрізняються. Чому я наполягаю, щоб український солдат переступив через кордон. Ми багато говоримо про реформи. Ми їх не зробимо, якщо цього не відбудеться. Ми лишимось напівфабрикатом. Ми маємо зрозуміти, що таке діяти по закону. І перше, де ми маємо діяти по закону – це там, за лінією кордону.
Джерело: https://censor.net/ua/b3341350

   
Дуже цікаве інтерв*ю.
Деякі висновки контроверсійні, і виглядає так, що він за своїми поглядами антипод Арестовича.
   
Дуже цікаве інтерв‘ю. Я з ним погоджуюсь.
   
Дуже цікаве інтерв*ю.
Деякі висновки контроверсійні, і виглядає так, що він за своїми поглядами антипод Арестовича.
Та Безсмертний розумний фаховий чоловік. То раз. Повернувся з пекла, а не як Арестович. То два.
Ну і три - Ніколи душею не кривив. Тут у порівнянні Арестович просто розмазаний.

Останнє редагування: 15 травня 2022 14:54:50 від ЛАРТА
   
Так, Роман один щ небагатьох людей крім Портникова, що говорив про 100% ймовірність війни. І так, від говорив про цивілізаційне протистояння....але хто ж його слухав - всі гигикали.
Хоча насправді і він і Пртников - капітани очевидності...
   
До речі, оправдав своє прізвище.  :) Вийшов цілим.
   
интервью интересное, выводы очень.... про переход через границу. вот фраза:  "я наполягаю, щоб український солдат переступив через кордон. "
вроде бы все логично, украинцы должны дойти до москвы, Питера и владивостока.   Кто либо практически представляет как это сделать?
   
интервью интересное, выводы очень.... про переход через границу. вот фраза:  "я наполягаю, щоб український солдат переступив через кордон. "
вроде бы все логично, украинцы должны дойти до москвы, Питера и владивостока.   Кто либо практически представляет как это сделать?

коли на РФ почнеться громадянська війна й ті що плюндрував Україну попруться в москву за здобичю, москва запросить Україну рятувати її  :-)o
   
-А їхні танки що біля вас десь стояли?

-Діло було так. Вони у якійсь хаті-пустці жили, а наш двір приходили на засаду. Ставали в одному кутку і іншому. І це тривало до того часу, поки мені не вдалось зв’язатись з керівником району і сказати, щоб перекрили дорогу. Коли перекрили, люди перестали рухатись в цьому напрямку. І вони почали питати: "Что ж никакого улова нет, никто не едет?"

це як?
   
интервью интересное, выводы очень.... про переход через границу. вот фраза:  "я наполягаю, щоб український солдат переступив через кордон. "
вроде бы все логично, украинцы должны дойти до москвы, Питера и владивостока.   Кто либо практически представляет как это сделать?
Як на мене, то хто позарився на чужу територію, той має після капітуляції віддати свою. То було б справедливо і неповадно на майбутнє. Так Білорусь мала б  віддати нашу Берестейщину, а кацапи наші Кубань і Тамань. От вам і перейти кордон.
   
я наполягаю, щоб український солдат переступив через кордон. "
вроде бы все логично, украинцы должны дойти до москвы, Питера и владивостока.   Кто либо практически представляет как это сделать?
Тут, як на мене, сенс в іншому.
Він каже про те, що український солдат має позбавитись віковічної ролі того, хто захищається, обороняється. Діяти за законом, якщо це доцільно - то географічні кордони ворога не мають бути моральним бар'єром для українців.
До сраки нам владівосток чи нєфтєюґанск. Ми всього лиш, діючи логічно і законно, мали б ліквідовувати джерела небезпеки для держави, де б вони не знаходились.
   
Дуже цікаве інтерв*ю.
Деякі висновки контроверсійні, і виглядає так, що він за своїми поглядами антипод Арестовича.
З поверненням  (tu)
   
Ну і три - Ніколи душею не кривив.
я вас умоляю :)
Летом 2006 года был одним из основных участников переговоров о создании "коалиции национального единства" в формате НУ - Партия регионов - СПУ - КПУ со стороны Нашей Украины (хотя еще весной заявлял, что объединение с регионалами невозможно).

Ще один факт – серед цих людей, була лише одна людина з європейським типом обличчя. Решта – татари, башкіри, мордовці, марійці, буряти.
Тут не повинно бути ніяких ілюзій – це орда
С подобной идеолгией в цивилизованном мире ловить нечего
   
Дуже цікаве інтерв*ю.
Деякі висновки контроверсійні, і виглядає так, що він за своїми поглядами антипод Арестовича.
з інтерв'ю цей  висновок?
Якраз  навпаки, майже все за  арестовичем
   
ну шо тут скажеш, вів себе в цій ситуації як міг, ше й чужу сім'ю переховував
повезло шо цей весь молодняк ні чого не знає і ніколи їм не було цікаво про Україну, шо ніхто не здав, хоча як можемо зрозуміти майже майже... але в очі дивлячись не зміг, ну а сім'я Сухенків, голови її чоловіка і сина шана, нажаль посмертна, вели себе як достойні люди

як можна зрозуміти бути в керівництві в такі моменти, гірше не придумаєш... от викладач в універі 57-років, дідок якийсь і пропетляв не висовуючись, навіть з "історією за спиною"
   
Роман Безсмертний після 28 днів в окупації ставить принципові питання

Ща расплачусь!!!

   
Як на мене, то хто позарився на чужу територію, той має після капітуляції віддати свою. То було б справедливо і неповадно на майбутнє. Так Білорусь мала б  віддати нашу Берестейщину, а кацапи наші Кубань і Тамань. От вам і перейти кордон.

декларация понятна, не совсем понятно физическое, практическое выполнение.   по идее задекларировать ( вполне справедливо) можно отмену оон, как бездействующую организацию и создание под руководством украины новой структуры, где мы решаем все насущные вопросы миропорядка.
   
Так, Роман один щ небагатьох людей крім Портникова, що говорив про 100% ймовірність війни. І так, від говорив про цивілізаційне протистояння....але хто ж його слухав - всі гигикали.
Хоча насправді і він і Пртников - капітани очевидності...

Так а чо тогда в оккупацию попал то?

если такой ясновидец
   
Роман Безсмертний після 28 днів в окупації ставить принципові питання
Ща расплачусь!!!

Бггг)) кстаті, а як тобі вдалося відкосити від ТОТАЛЬНОЇ могилізації в Дирці?
   
Так а чо тогда в оккупацию попал то?

если такой ясновидец

Ты вообще интервью читал ? Или только пузыри пускать умеешь ?
   
Роман Безсмертний після 28 днів в окупації ставить принципові питання
Ща расплачусь!!!

з чого?
давай все поламаємо і будемо наново будувати всі світові інституції
чи все таки поставити одне гівно, шо зарвалось на місце
але то питання не лише України, навіть це більше питання не України, бо ми світовий порядок не формуємо
тут лише, а кому воно треба... шось там підлатати, десь там когось змусити зійтись посерединці, шоб хуйло не втратило лице і все - порішали

а питання принципове, як кацапи мають виглядати після поразки, а вони мають саме програти цю війну, не десь там якось, а програти
може не факт, шо треба про це з нами розмовляти(хоча в нас пряма зацікавленість)
але питання треба саме так ставити

біда в тому шо кацапи воюють проти цивілізації і цінностей, всіх правил сформованих після другої світової, а ті проти кого реально йде війна не сприймають їх як ворогів, бо прямі бойові зіткнення йдуть не на їх території, типу це наша внутрішня кацапо-українська війна і не більше
   
Ты вообще интервью читал ? Или только пузыри пускать умеешь ?

Донч вважає Безсмертного салабоном. 28 в окупації. Тю. Він 8 років в окупації! Чи то не окупація, а, Донч?
   
З поверненням  (tu)

 :-B
   
стратегічно все вірно каже і не одноразово наголошує, нам треба переходити кордон, як це зробити на практиці хз, але не доконавши кацапів зараз, це повторення сьогоднішніх подій через наступних надцять років і які вже доведеться вирішувати нашим дітям. ми до речі вирішуємо зараз те, що не спромоглись вирішити минулі покоління, хотілось би це коло нарешті розірвати
   
Донч вважає Безсмертного салабоном. 28 в окупації. Тю. Він 8 років в окупації! Чи то не окупація, а, Донч?

8 років? Звісно ні, вже не окупація.
   
Я тільки не розумію дивну впевненість пана Романа щодо того, що яз  не буде використана....мені здається,  він боїться дивитися правді в очі.
Наша і світу проблема в тому,  що кацапстан - тяжко поранений звір,  здатний до усього !!
   
-А їхні танки що біля вас десь стояли?

-Діло було так. Вони у якійсь хаті-пустці жили, а наш двір приходили на засаду. Ставали в одному кутку і іншому. І це тривало до того часу, поки мені не вдалось зв’язатись з керівником району і сказати, щоб перекрили дорогу. Коли перекрили, люди перестали рухатись в цьому напрямку. І вони почали питати: "Что ж никакого улова нет, никто не едет?"

це як?
так він в наступному абзаці все ж пояснює
 
 Як тільки почали з’являтись повідомлення, що звільнили Макарів – а десь два тижні йшли такі повідомлення, хоча ніхто його ще не звільнив – люди почали їхати зразу. Дорога йшла Фастів-Бишів-Ясногородка-Мотижин-Макарів, бо був перебитий міст і інакше заїхати було неможливо. І от до моменту, коли я попросив, вони їхали.


 Люди когось послухали що звільнили Макарів і почали їхати додому.
   
Я ось на це звернув увагу:

Я пройшов навіть на поліграфі, і мені ставили питання про те, що називається правда війни. І я не можу вам сьогодні про це сказати. ...
 І коли я повернувся, мені почали ставити питання про окремих людей, показуючи на них пальцем, а потім через кілька днів дізнались, що цих людей не стало. І я зрозумів, що є то та правда війни, про яку не хочеться говорити.

В расход?
   
так він в наступному абзаці все ж пояснює
 
Як тільки почали з’являтись повідомлення, що звільнили Макарів – а десь два тижні йшли такі повідомлення, хоча ніхто його ще не звільнив – люди почали їхати зразу. Дорога йшла Фастів-Бишів-Ясногородка-Мотижин-Макарів, бо був перебитий міст і інакше заїхати було неможливо. І от до моменту, коли я попросив, вони їхали.

Люди когось послухали що звільнили Макарів і почали їхати додому.

ясно
   
стратегічно все вірно каже і не одноразово наголошує, нам треба переходити кордон, як це зробити на практиці хз, але не доконавши кацапів зараз, це повторення сьогоднішніх подій через наступних надцять років і які вже доведеться вирішувати нашим дітям. ми до речі вирішуємо зараз те, що не спромоглись вирішити минулі покоління, хотілось би це коло нарешті розірвати

стратегічно правильно, але ми не можемо і не маємо то робити самі

світ має зрозуміти і розділити з нами цю боротьбу, а не відкупитись

коли американські військові задають питання, а для чого тоді існує їхня армія, я також цього не розумію, весь той флот, всі ті витрати, кількість військових, для чого то все, якшо зі всюди піти і захищати лише США, то ці всі витрати можна в рази скоротити, вони не потрібні

знову ж таки НАТО, країни шо витрачають на армію процент чи менше в надії на те, шо є США і типу їм нічого не загрожує, вони можуть спокійно співпрацювати з ворогами і формувати економічну залежність при загрозі безпеки як своєї країни, так і всього ЄС

кацапи загроза не лише нам, хоча так нас вони грозяться винищити взагалі, але плани в них... як мінімум були, а якшо буде якесь "замирення" без глобальної поразки, то будуть і далі далеко за межі України, відкладання проблеми часто веде до гірших наслідків в майбутньому
   
Бггг)) кстаті, а як тобі вдалося відкосити від ТОТАЛЬНОЇ могилізації в Дирці?
та кто же его возьмет, если он и так на службе
   
Я тільки не розумію дивну впевненість пана Романа щодо того, що яз  не буде використана....мені здається,  він боїться дивитися правді в очі.
Наша і світу проблема в тому,  що кацапстан - тяжко поранений звір,  здатний до усього !!

що це міняє?
   
Я ось на це звернув увагу:

Я пройшов навіть на поліграфі, і мені ставили питання про те, що називається правда війни. І я не можу вам сьогодні про це сказати. ...
 І коли я повернувся, мені почали ставити питання про окремих людей, показуючи на них пальцем, а потім через кілька днів дізнались, що цих людей не стало. І я зрозумів, що є то та правда війни, про яку не хочеться говорити.

В расход?

Я так зрозуміла, що так.
   
що це міняє?

В принципі нічого.
   
та кто же его возьмет, если он и так на службе

Логічно.
   
До речі, більшість мордвинів - європеоїди. Та й татарів теж. От якби рудого гудка звали не Рінат Ахметов, а Роман Андрєєв - ви б здогадалися, що він татарин?
   
стратегічно правильно, але ми не можемо і не маємо то робити самі

світ має зрозуміти і розділити з нами цю боротьбу, а не відкупитись

коли американські військові задають питання, а для чого тоді існує їхня армія, я також цього не розумію, весь той флот, всі ті витрати, кількість військових, для чого то все, якшо зі всюди піти і захищати лише США, то ці всі витрати можна в рази скоротити, вони не потрібні

знову ж таки НАТО, країни шо витрачають на армію процент чи менше в надії на те, шо є США і типу їм нічого не загрожує, вони можуть спокійно співпрацювати з ворогами і формувати економічну залежність при загрозі безпеки як своєї країни, так і всього ЄС

кацапи загроза не лише нам, хоча так нас вони грозяться винищити взагалі, але плани в них... як мінімум були, а якшо буде якесь "замирення" без глобальної поразки, то будуть і далі далеко за межі України, відкладання проблеми часто веде до гірших наслідків в майбутньому

рятування потопаючих, справа рук самих потопаючих. поки хуйло не піде на ескалацію, що до країн нато, це буде виключно наша баротьба хоч і з підтримкою світу, що теж важливо і потрібно
   
До речі, більшість мордвинів - європеоїди. Та й татарів теж. От якби рудого гудка звали не Рінат Ахметов, а Роман Андрєєв - ви б здогадалися, що він татарин?
Безсмертний акцентує увагу на тому, що кожен мордвин, бурят, татарин має себе усвідомлювати саме мордвином, бурятом і татарином, а не ускім, як вони кажуть.
Раса не ключове.
   
Ми багато говоримо про реформи. Ми їх не зробимо, якщо цього не відбудеться. Ми лишимось напівфабрикатом. Ми маємо зрозуміти, що таке діяти по закону.
Знову хуйовая нєопрєдєльонность :facepalm1:
Зауважу що в цитаті я зайвого "Ми" не додавав.
Цитата ідентична
   
Роман - фаховий дипломат, а у дипломатів фахова мова яку пересічний не розуміє. Авжеж українському солдату кордон і не треба перетинати саме зараз бо завжди знайдуться добрі люди які будуть пускати потяги з військовою технікою під укіс чи військові виробництва та склади боєприпасів зненацька запалають...
Війна з рашизмом - це не тільки справа ВСУ чи народу України, але і всіх Людей доброї волі.

Останнє редагування: 15 травня 2022 19:27:40 від Mark()
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія