Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О життя настало ; Якщо почнешьтребувати оплату за рент квартири

яку ти свою власність здаешь в рент  :lol: 
і жильці поскаржаться  що ви потребуєтє гроші  то вас потягнуть до буцигарні
   
Пан Пшениця  (tu)

Що хотів пан лгбд
   
я не можу зрозуміти, в чому проблема? В Україні, наприклад, така практика: при заселенні укладається договір з умовою оплати першого і останнього місяців. В самому ж договорі можна прописати умову, що якщо орендар не сплачує наступний місяць оплати - то мусить залишити житло. І все - ніяких вимог сплатити, тільки залишити. Додаткові причини можна придумати: негайний ремонт, потрібна самому для проживання тощо...
   
я не можу зрозуміти, в чому проблема? В Україні, наприклад, така практика: при заселенні укладається договір з умовою оплати першого і останнього місяців. В самому ж договорі можна прописати умову, що якщо орендар не сплачує наступний місяць оплати - то мусить залишити житло. І все - ніяких вимог сплатити, тільки залишити. Додаткові причини можна придумати: негайний ремонт, потрібна самому для проживання тощо...

Можно прописать что если оплата за аренду не поступает в течении стольки то дней,то договор считается расторгнутым автоматически.А если договор расторгнут,то нет оснований нахождения этих людей в твоей квартире
   
Можно прописать что если оплата за аренду не поступает в течении стольки то дней,то договор считается расторгнутым автоматически.А если договор расторгнут,то нет оснований нахождения этих людей в твоей квартире

Козаченькі хитріші за брайтонських жидочків  :laugh: 
   
Бачітє як у вас а у нас заборонили висіляти CDC
хер просцішь
   
яку ти свою власність здаешь в рент  :lol: 
і жильці поскаржаться  що ви потребуєтє гроші  то вас потягнуть до буцигарні
Тебе ще можуть закрити в психлікарні з діагнозом дуже небезпечний для оточуючих товстий  жадібний маньяк . :)
   
я не можу зрозуміти, в чому проблема?
"Проблема" в законах

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rent_control_in_New_York

Подібні обмеження і у Відні.
Вже писав як нещодавно орендар при віізді подав на власника в суд і поверну "переплачену" за 5 років оренди суму в 15К євро. Ставку в контрольному органі  АК  перевірили і вона виявилася завищеною. Суд підтвердив хоча власник відбивався повертати.

І в угоді можна писати що орендар буде платити наприклад100500 мільонів але якщо є закон що обмежує ставку ренту суду ті угоди по барабану.
.


Загалом в містах де орендарів більше ніж власників  Берлін 82% Відень 75% НЙорк 66% закони прописані більше на захист орендаря ніж власника.
Там де муніципального житла хоча б 25% (Відень 40%) відношення до власника як до спонсора щоб зубожильців розселяти.
Хрен ще виселиш з власного житла.
Усср 1 в 1

Перегляньте посилання вище


В Нью -Йорку регулюється законами понад мільйон квартир.

Контроль орендної плати обмежує ціну, яку орендодавець може стягувати з орендаря, а також регулює послуги, які орендодавець повинен надавати.

Якщо їх не надати, орендар може отримати нижчу орендну плату. За межами Нью -Йорка уряд штату визначає максимальну орендну плату та підвищення тарифів, і власники можуть періодично подавати заявки на збільшення.

....

В НЙ власник квартир зі стабілізованою ставкою ренту хоча б компенсаційні пільги отримує.
Відень - ніц(

Австрія - будь яка угода з терміном до 3 років в суді практично автоматично визнається безтерміновою і виселити орендаря геморой на роки.

Буде сидіти поки сам не виіде.
Мінімум траба писати термін  3роки
І в цьому випадку орендарю потрібно надати -15% знижки від ругульованоі ставки.
Щоб не втрачати -15% ставки потрібно давати термін більше 5 років.
....
Украіна далека від подібних реалій)


Останнє редагування: 5 серпня 2021 17:14:02 від Lemberg.AT
   
Как обычно ФУП активно проявляет "экспертизу" даже не удосужившись понять что произошло. Директор CDC своим решением отменила все решения судов и действующие договоры аренды. Так что теперь можна не платить ничего до её очередного распоряжения по этому поводу. Жаловатся некуда.
   
По конфліктам власник-орендар щойно прочитав що верховний суд тут прийняв справу від двох нижчих судів.

Суть
Орендар подав в суд скаргу оскільки в орендованій квартирі під дахом 30градусів спеки і  жити неможливо тим не менше  власник квартири не тільки не хоче сам але забороняє ставити спліт систему кліматизаціі (кондиціонер) навіть за кошт орендаря.

Власник причину відмови не надає.
Два суди нижчого рівня на боці власника.
І орендар іх програв.

Але орендар з підтримкою АК подав в Верховний суд.
Побачимо що буде.
))

Вангую що власника ще примусять за свій кошт поставити кліматизацію.
Виявлять  що температурний режим перевищено. Житло визнають як непридатне жля життя як варіант цвилі. І примусять усунути недоліки за кошт вдасника.

Власник вже ставив маркізи і тенти за своі гроші щоб зменшити перегрів але орендар скаржився що в кімнатах темно від тентів. І зняв іх.

Вангую що на 10кіло єврів власник влетить.

Тупиздень не пішов дозвіл на кондьор в магістраті брати.

Якщо вже АК влізла і орендар сердечник як пишуть в пресі то це сигнал що ВС власника квартири нагне
   
Выбирал - жри.
Писал тут про дедушку байдена как он все починит.
Жри.
Скоро к тебе с магагой еще афроамериканца подселят. Для уплотнения. С улицы.
А как же сырсыр был устроен на общагах.
   
У деревяхи двір великий можна запускати бомжів з палатками.  B-)
   
Выбирал - жри.
Писал тут про дедушку байдена как он все починит.
Жри.
Скоро к тебе с магагой еще афроамериканца подселят. Для уплотнения. С улицы.
А как же сырсыр был устроен на общагах.
   
Про менеє мова не йде
мова про власника що здає житло
у якого банк відбере житло якє він здає тому що він не платить рік за кредит. житла
   
Про менеє мова не йде
мова про власника що здає житло
у якого банк відбере житло якє він здає тому що він не платить рік за кредит. житла
Так.
Хоча є інфа трошки  спізнилася
По памяті ще місяць тому читав  що мораторій на виселення боржників знімуть.

Був би живчик Трамп фуп би прозратойопив.

А за старикана Байдена вже як за покійника або добре або ніяк)
   
"Проблема" в законах

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Rent_control_in_New_York

Подібні обмеження і у Відні.
Вже писав як нещодавно орендар при віізді подав на власника в суд і поверну "переплачену" за 5 років оренди суму в 15К євро. Ставку в контрольному органі  АК  перевірили і вона виявилася завищеною. Суд підтвердив хоча власник відбивався повертати.

І в угоді можна писати що орендар буде платити наприклад100500 мільонів але якщо є закон що обмежує ставку ренту суду ті угоди по барабану.
.


Загалом в містах де орендарів більше ніж власників  Берлін 82% Відень 75% НЙорк 66% закони прописані більше на захист орендаря ніж власника.
Там де муніципального житла хоча б 25% (Відень 40%) відношення до власника як до спонсора щоб зубожильців розселяти.
Хрен ще виселиш з власного житла.
Усср 1 в 1

Перегляньте посилання вище


В Нью -Йорку регулюється законами понад мільйон квартир.

Контроль орендної плати обмежує ціну, яку орендодавець може стягувати з орендаря, а також регулює послуги, які орендодавець повинен надавати.

Якщо їх не надати, орендар може отримати нижчу орендну плату. За межами Нью -Йорка уряд штату визначає максимальну орендну плату та підвищення тарифів, і власники можуть періодично подавати заявки на збільшення.

....

В НЙ власник квартир зі стабілізованою ставкою ренту хоча б компенсаційні пільги отримує.
Відень - ніц(

Австрія - будь яка угода з терміном до 3 років в суді практично автоматично визнається безтерміновою і виселити орендаря геморой на роки.

Буде сидіти поки сам не виіде.
Мінімум траба писати термін  3роки
І в цьому випадку орендарю потрібно надати -15% знижки від ругульованоі ставки.
Щоб не втрачати -15% ставки потрібно давати термін більше 5 років.
....
Украіна далека від подібних реалій)
а у вас з орендарями, особливо з тими хто платить за будинки вартістю в мільйони ойро по 100-200 ойро на місяць, нещасні випадки не трапляються?  :gigi:
   
Так.
Хоча є інфа трошки  спізнилася
По памяті ще місяць тому читав  що мораторій на виселення боржників знімуть.

Не так. Мораторій був прийнятий до 31 липня, тому він просто закінчився, бо його не продовжили.
Його треба було ПРОДОВЖУВАТИ, а не знімати -  це різні процеси.

Був би живчик Трамп фуп би прозратойопив.

Довбойоб Трамп так насрав, що до цих пір розгребти не можуть. Ідіот Трамп ще довго буде відригатись американській економіці.
   
а у вас з орендарями, особливо з тими хто платить за будинки вартістю в мільйони ойро по 100-200 ойро на місяць, нещасні випадки не трапляються?  :gigi:

Якщо орендатор платись по 100-200 баксів за будинок вартістю в мільйони, то тут буде розбиратись податкова інспекція, бо це вже пахне корупцією та униканням від оподаткування.
Ось недавно, одного такого бугалтера трампівського фонду почали за це торбити.
   
я не можу зрозуміти, в чому проблема? В Україні, наприклад, така практика: при заселенні укладається договір з умовою оплати першого і останнього місяців.


Тупорила і гопницька практика в Україні.

Кожен дибіл, який має зайву срану квартиру в сраних спальних районах, хоче за ту квартиру як за рідну маму,

ще й судить про орендаря по собі - тупорилому.  Тому таку „практику“ веде.
   
Контроль орендної плати обмежує ціну, яку орендодавець може стягувати з орендаря, а також регулює послуги, які орендодавець повинен надавати.

....
Украіна далека від подібних реалій)


І правильно, що ціна і умови регулюються. Це - цивілізований ринок.

А в Україні - дикий постСССР, гопницький.
   
Вангую що на 10кіло єврів власник влетить.

Тупиздень не пішов дозвіл на кондьор в магістраті брати.

Якщо вже АК влізла і орендар сердечник як пишуть в пресі то це сигнал що ВС власника квартири нагне


І правильно. Тупизднів треба гнобити.
   
мова про власника що здає житло
у якого банк відбере житло якє він здає тому що він не платить рік за кредит. житла


Аааааа!

Хитрожопо виіпаний купив в кредит житло і хоче за рахунок його здачі в оренду виплачувати кредит і ще щоб на пиво залишалося?

Нах з пляжа.    :laugh:
   
Как обычно ФУП активно проявляет "экспертизу" даже не удосужившись понять что произошло. Директор CDC своим решением отменила все решения судов и действующие договоры аренды. Так что теперь можна не платить ничего до её очередного распоряжения по этому поводу. Жаловатся некуда.

Более того, они знают что это решение не конституционное. Но они имели всех ввиду.  Как один комментатор заметил, "They have guns" и плевать они хотели на Верховний Суд.

Причем не только то , что ты не можешь выселить арендатора со своей  проперти за неуплату аренды до октября, но и тебя еще могут посадить и оштрафовать если тебе все таки удалось неплательщика выгнать и он заболел на китайский вирус.

Уже более года люди страдают. А этим сукам все мало. Они хотят свои проебы на средний класс, владельцев недвижимости переложить.

Когда это все закончится, все кто к этому причастны будут отвечать перед законом. А я буду в суде выступать как общественный обвинитель.


Останнє редагування: 5 серпня 2021 21:15:38 від Valentyn
   
як гарно жити в цє приємнє час
   
Более того, они знают что это решение не конституционное. Но они имели всех ввиду.  Как один комментатор заметил, "They have guns" и плевать они хотели на Верховний Суд.

Причем не только то , что ты не можешь выселить арендатора со своей  проперти за неуплату аренды до октября, но и тебя еще могут посадить и оштрафовать если тебе все таки удалось неплательщика выгнать и он заболел на китайский вирус.

Уже более года люди страдают. А этим сукам все мало. Они хотят свои проебы на средний класс, владельцев недвижимости переложить.

Когда это все закончится, все кто к этому причастны будут отвечать перед законом. А я буду в суде выступать как общественный обвинитель.
Это начало госсобствености на недвигу
Особенно коммерческую
   
Это начало госсобствености на недвигу
Особенно коммерческую


Як стражно жити в США.  :weep:

Час тобі тікати на родіну, в кацапстан.
Там тобі буде добре - скрети, понятія, ніякого ЛГБТ та БЛМ.
   
Аааааа!

Хитрожопо виіпаний купив в кредит житло і хоче за рахунок його здачі в оренду виплачувати кредит і ще щоб на пиво залишалося?

Нах з пляжа.    :laugh:

я не здаю житло
   
сьогодні в газеті булла статья дє ландлорд писав
мій тенет має борг мені $24000  і не платить а за цей рік купує другий бот
для суді цє досталь
   
Бачітє як у вас а у нас заборонили висіляти CDC
хер просцішь
накуй тогда квартира или дом нужны ..
заселился и не платишь..
американцы перестанут ипотеку брать..
короче не верю я в эти сказки и тем более где? в америке ..
где все суды на стороне бизнеса и тех кто зарабатывает,а не социалистов.
   
Пєльмєнь ти ж успішний у всьому чоловік.
Розкажи нам як купити і мати у власності у США
20 соток землі і хатку ?
Не в кредиті чи оренді а у повній власності.

Буду влячний.
   
ось такі срані часи в америці
тому що з ковідом «новічком « не жартують
   
Пєльмєнь ти ж успішний у всьому чоловік.
Розкажи нам як купити і мати у власності у США
20 соток землі і хатку ?
Не в кредиті чи оренді а у повній власності.

Буду влячний.

Рожкажи ≠нам ≠  :lol:  отжє наглючий лгбт

на питання відповідаю ніяк не купишь
   
накуй тогда квартира или дом нужны ..
заселился и не платишь..
американцы перестанут ипотеку брать..
короче не верю я в эти сказки и тем более где? в америке ..
где все суды на стороне бизнеса и тех кто зарабатывает,а не социалистов.

ось так живемо. у кого влада той і пан
   
Рожкажи нам  :lol:  отжє наглючий лгбт

на питання відповідаю ніяк не купишь

Тобто ти у США не маєш у власності землі і нерухомості ?

Іпатьььь як "круто" :(
І ти дітям по заповіту тільки борги залишиш ?
Ані землі ані будинку тобто нахуя ?
Курва ти просто мегауспішний мужчина !
   
Тобто ти у США не маєш у власності землі і нерухомості ?

Іпатьььь як "круто" :(
І ти дітям по заповіту тільки борги залишиш ?
Ані землі ані будинку тобто нахуя ?
Курва ти просто мегауспішний мужчина !

Слухай педрік в іншому місці вумнічай
Ділер герболайфа :lol:
я тобі відповів ти немаєшь шансу купити землю чі хату в америці
бо для цього потрібні гроші а такіх грошей у качків немає по причині того що у качків немає розуму
скібити не продав своїх порошків на хату не вистичіть ти злидень і засранець



Останнє редагування: 6 серпня 2021 00:56:28 від old-wood
   
накуй тогда квартира или дом нужны ..
заселился и не платишь..
американцы перестанут ипотеку брать..
короче не верю я в эти сказки и тем более где? в америке ..
где все суды на стороне бизнеса и тех кто зарабатывает,а не социалистов.

Да не суетитесь. С поцем вроде вас никто это обсуждать не будет. Вам глотать гавнецо из бидона. Поросячий мудак будет рассказывать как оно в Америке  :facepalm1:
   
Як стражно жити в США.  :weep:

Час тобі тікати на родіну, в кацапстан.
Там тобі буде добре - скрети, понятія, ніякого ЛГБТ та БЛМ.

Вечная мантра гавнуся - у кацапов ышо хужее.  :laugh:
   
Вечная мантра гавнуся - у кацапов ышо хужее.  :laugh:

Оля скіки вам Байден дав грошей?
   
Да не суетитесь. С поцем вроде вас никто это обсуждать не будет. Вам глотать гавнецо из бидона. Поросячий мудак будет рассказывать как оно в Америке  :facepalm1:
и тебе шлюха привет...шо хотела шалава подзаборная..
я вроде с тобой не общался.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія