Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

Але пєдріли в один день стали програмістами та адмінами... І всьо знаю про запрєтіть і не пущать...
Слав а що в тебе за ПО бухгалтерьське?
   
Re: 1С ФСЕ!

ні, але це конструктор - є відкриті інструменти для побудови документів, звітів, дозволів користування тощо

можна побудувати цілі власні контури для вирішення своїх потреб обліку

Тапм код відкритий?
   
Re: 1С ФСЕ!

Але пєдріли в один день стали програмістами та адмінами... І всьо знаю про запрєтіть і не пущать...
Слав а що в тебе за ПО бухгалтерьське?

в мене один ес

я ж колить навіть  по франчайзингу ним торгував
маю навіть свою конфгурацію
   
Re: 1С ФСЕ!

Бест-звит - редкостное говно, имхо

у нас ему придумали сл название: "бесит звит"  :weep:
   
Re: 1С ФСЕ!

потому шо завтра налоговая как обычно поменяет форму отчета
который надо было сдать вчера
и вся краина превратится в бухгалтерский ад

именно  :gigi:
   
Re: 1С ФСЕ!

в мене один ес

я ж колить навіть  по франчайзингу ним торгував
маю навіть свою конфгурацію
Будеш видалять?
   
Re: 1С ФСЕ!

А з цінами і масштабуванням як?  :facepalm1:
Є Дебет+ навіть з безкоштовними конфігураціями.
   
Re: 1С ФСЕ!

Є Дебет+ навіть з безкоштовними конфігураціями.
то добра программа!  :facepalm1: я памятаю її ще по дос-вікну... Піздєц...
   
Re: 1С ФСЕ!

Тільки дебіли забороняють користуватися інструментом.
Платформа 1с - це інструмент, надійний і якісний.
Україна - країна дебілів.  :X

Треба ще заборонити автомат Калашникова, замість того щоб стріляти з нього ворогів.

Тільки дебіли плутають інструмент та його розробника.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну в общем всё это может закончится тем, что какой-то украинский дилер возмёт 1С, немного переработает код, и будет продавать привычный всем продукт (с привычным интерфейсом и понятными всем программистам алгоритмами) под новым именем...

Это будет конечно  :facepalm1:

Но может быть и получше ситуация. Напишут свой оригинальный продукт не хуже 1С.

Кстати, в 1С дохера и больше недостатков. Просто о них не говорят, потому как альтернативы как-бы нет... Да и кацапы очень сильно вложились в рекламу и продвижение  1С в Украине. А я, будь на месте податковой и правительства, гнал бы их нафиг ещё со средины 90-х годов. Но тогда рулил дедушко Азіров...
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну в общем всё это может закончится тем, что какой-то украинский дилер возмёт 1С, немного переработает код, и будет продавать привычный всем продукт (с привычным интерфейсом и понятными всем программистам алгоритмами) под новым именем...

Это будет конечно  :facepalm1:

Но может быть и получше ситуация. Напишут свой оригинальный продукт не хуже 1С.

Кстати, в 1С дохера и больше недостатков. Просто о них не говорят, потому как альтернативы как-бы нет... Да и кацапы очень сильно вложились в рекламу и продвижение  1С в Украине. А я, будь на месте податковой и правительства, гнал бы их нафиг ещё со средины 90-х годов. Но тогда рулил дедушко Азіров...
Не будуть бо там патенти і копірайти... Так що можна не кісло бабла заплатить. А про напишуть орігінальний то довго і не з нашими законами і підарасами.
   
Re: 1С ФСЕ!

то добра программа!  :facepalm1: я памятаю її ще по дос-вікну... Піздєц...
Все залежить від рук користувача  :D
   
Re: 1С ФСЕ!

Не будуть бо там патенти і копірайти...

Я ж и говорю - "украинский дилер возмёт 1С" с "копирайтами и патентами" ;)

Кацапы хер такой рынок как Украина отдадут.
   
Re: 1С ФСЕ!

Тільки дебіли плутають інструмент та його розробника.

Тільки дебіли забороняють співпрацю з розробником, який має права на інструмент.
   
Re: 1С ФСЕ!

Парус також попв під санкції на три роки X(
У-р-я-я-я-я-!!! Якщо не фейк, то 3 рази ура від всіх співробітників... X(  :super:  [A]
   
Re: 1С ФСЕ!

Все залежить від рук користувача  :D
Ага... Як згадаю так аж піт виступає...  :facepalm1:
   
Re: 1С ФСЕ!

Тільки дебіли забороняють співпрацю з розробником, який має права на інструмент.

Ну що поробиш, або гражданская вайна, або іноземна агресія.
Навіть приватні компанії агресора повинні відчувати всю красу гри своєї держави.
Тільки дебіли цього не розуміють.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну що поробиш, або гражданская вайна, або іноземна агресія.
Навіть приватні компанії агресора повинні відчувати всю красу гри своєї держави.
Тільки дебіли цього не розуміють.
А в нас кацобанки закрили?  :facepalm1:
   
Re: 1С ФСЕ!

Я ж и говорю - "украинский дилер возмёт 1С" с "копирайтами и патентами" ;)

Кацапы хер такой рынок как Украина отдадут.

та спробуй його віддай " тут недебіли(ТМ) кацапським продуктом тільки і здатні користуватись
   
Re: 1С ФСЕ!

Ага... Як згадаю так аж піт виступає...  :facepalm1:
Ну от. А ці контори http://www.debet.kiev.ua/our_clients нормально використовують  :shuffle:
   
Re: 1С ФСЕ!

А в нас кацобанки закрили?  :facepalm1:

Якби закрили, ваше ставлення до безальтернативності програми 1С змінилось би?
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну от. А ці контори http://www.debet.kiev.ua/our_clients нормально використовують  :shuffle:
А в клієнтів хтось питав? А там дос-вікно і досі?  :facepalm1:
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

интереснее, шо будэ с уже купленным софтом от 1С
будут выпускать обновления для неньки ?
потому шо завтра налоговая как обычно поменяет форму отчета
который надо было сдать вчера
и вся краина превратится в бухгалтерский ад  :weep:
Давно 1С для України виробляється і оновлюється в Україні. Там усілякі Телури, Конто(вони ж ABBYY) і прочая.
Доречі, що то буде з ГІОЦ від ABBYY?  B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

А в клієнтів хтось питав? А там дос-вікно і досі?  :facepalm1:
Ага, під лінухою  :weep:  :lol:
   
Re: 1С ФСЕ!

Давно 1С для України виробляється і оновлюється в Україні. Там усілякі Телури, Конто(вони ж ABBYY) і прочая.
Доречі, що то буде з ГІОЦ від ABBYY?  B-)

Зачем столько чистых строк?

PS Уже поправили.
   
Re: 1С ФСЕ!

Які позиції цього "якісного і надійного інструменту" за межами екс-СРСР?

Не знаю які позиції за межами екс-СРСР, але мене цей інструмент цілком влаштовує.
Тому можу зробити повноцінний висновок: ПОРОШЕНКО ДЕБІЛ І ІДІОТ ! Крапка.
   
Re: 1С ФСЕ!

Дебіли бля (с)
по іншому назвати не можна які присмоктались скрізь до рос. індустрії
Цікаво на заході теж на ньому сидять?
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Тільки дебіли забороняють користуватися інструментом.
Платформа 1с - це інструмент, надійний і якісний.

Україна - країна дебілів.  :X

Треба ще заборонити автомат Калашникова, замість того щоб стріляти з нього ворогів.
(tu)

Правда є маленька проблема: платформу варить Масква, яка може прикрутити якусь шпійонську дірку.
За умови поширення 1С можна качати конфіденційну інфу і використовувати її, наприклад, для вербування шпійонів.
Хто чисто біло веде облік?  B-) 

Останнє редагування: 16 травня 2017 14:50:32 від MAG
   
Re: 1С ФСЕ!

А дату начала запрета использования 1с установили?
Потому что даже если найти украинский эквивалент то немало времени и ресурсов уйдёт на конвертацию исходных данных под новую систему.
И что делать с  3-5 летними архивами данных?
   
Re: 1С ФСЕ!

:facepalm1:
Єбонуццо.... Які тут профі на ФУПі  :weep:

Досить слушно зауваження, як ти думаєш ? От дивиться звичайний обиватель, як дитина грається і встановлює іграшки і думає - це так легко, мабуть і бухгалтерські програми звітності і діти керувати можуть, це ми старики такі тупі))))

Десь так дивляться на це все пересічники...

Останнє редагування: 16 травня 2017 15:00:10 від TimmiApostolMS
   
Re: 1С ФСЕ!

А дату начала запрета использования 1с установили?
Потому что даже если найти украинский эквивалент то немало времени и ресурсов уйдёт на конвертацию исходных данных под новую систему.
И что делать с  3-5 летними архивами данных?

 :facepalm:  :lol:  :weep:
   
Re: 1С ФСЕ!

А дату начала запрета использования 1с установили?
Потому что даже если найти украинский эквивалент то немало времени и ресурсов уйдёт на конвертацию исходных данных под новую систему.
И что делать с  3-5 летними архивами данных?

указ вступает в силу в момент опубликования.
но как таковую программу не запретили, как я поняла. Под санкции попали разработчик и дистрибьютор (?).
   
Re: 1С ФСЕ!

Тут Гройсман презентовал: План заходів щодо цифрового розвитку України на 2017 рік


  Місяць тому я анонсував перехід до розбудови #ЦифроваЕкономіка в Україні та дав
доручення підготувати план першочергових дій. Сьогодні хочу представити вам проект розпорядження Кабінету Міністрів.
Цифрова економіка є акселератором соціально-економічного розвитку у сучасному світі і здатна стрімко підвищити ВВП країни.
Кілька прикладів: свого часу впровадження принципів цифрової економіки дозволило таким країнам як
Естонія, Ізраїль, Ірландія та Швеція зробити ривок, який вимірюється від 12 % до 20% ВВП цих країн.

  Про що конкретно йде мова? Цифрова економіка - це запровадження цифрових прав громадян, універсальних цифрових послуг,
цифрового робочого місця, «цифрових послів», орієнтація на STEM освіту. Крім того - розвиток Індустрії 4.0, «смарт-фабрик»,
побудова технологічних, інноваційних інжинірингових парків. Це блокчейн, аддитивні технологій та штучний інтелект.
..........(с)
   
Re: 1С ФСЕ!

указ вступает в силу в момент опубликования.
но как таковую программу не запретили, как я поняла. Под санкции попали разработчик и дистрибьютор (?).

То есть какое то время можно будет пользоваться, просто обновлений не будет...
Хотя по любому бизнесы попадут на доп расходы. Но шо тут робыты сынку, шо ж робыты :)
   
Re: 1С ФСЕ!

У-р-я-я-я-я-!!! Якщо не фейк, то 3 рази ура від всіх співробітників... X(  :super:  [A]

Російський Парус, та всі його дочки в Україні під санкціями на три роки - висить в переліку на сайті http://www.president.gov.ua/storage/j-files-storage/00/40/30/6f76b8df9d0716da74bb4ae6a900d483_1494864914.pdf під номером 442 і нижче.
Вітаю!
   
Re: 1С ФСЕ!

запретили не 1с, а ввели санкции против компании 1С.
компания 1С в Украине не торгует, торгуют ее франчайзы.
что мешает кацапам создать контору прокладку для Украины ....
   
Re: 1С ФСЕ!

То есть какое то время можно будет пользоваться, просто обновлений не будет...
Хотя по любому бизнесы попадут на доп расходы. Но шо тут робыты сынку, шо ж робыты :)
Да. И выбирать отечественный продукт, готовиться к переносу данных (правильно Вы пишите про конвертатор), потому что для более или менее работающего предприятия вручную переносить базу то дурне діло :facepalm:
   
Re: 1С ФСЕ!

Бухгалтерських програм багато, і вони не сильно відрізняються, насправді.
Популярність 1С це просто гарний маркетинг.
да, их дофига - дофига кантор появляется и пропадает, а переходить с одной программы на другую системы - это пипец немеряный, потому 1с и популярна, что неизменно поддерживается
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія