Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

як купити, доставити з Китаю в Україну і отримати на руки. Товар об'ємний, десь 3х2х2 м, вага під півтони, кількість 1 шт. Хтось має досвід?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ух ти, дякую. Альтернативи є?
На цьому форумі по різних гілках перевозчтки торчать. Все редньому 8-10$ за кг.

http://shopinfo.com.ua/threads/vector-delivery-kitaj-dostavka-tovarov-i-gruzov-iz-kitaja-v-ukrainu.6589/
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

На цьому форумі по різних гілках перевозчтки торчать. Все редньому 8-10$ за кг.

http://shopinfo.com.ua/threads/vector-delivery-kitaj-dostavka-tovarov-i-gruzov-iz-kitaja-v-ukrainu.6589/
Неверный подход. Ищи "контейнер из Китая", а не кг. Хлопцев, собирающих контейнер в складчину и везущих сюда, много.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Неверный подход. Ищи "контейнер из Китая", а не кг.
хіба алібаба відправляє контейнерами?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

хіба алібаба відправляє контейнерами?
Алибаба вообще не отправляет.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Неверный подход. Ищи "контейнер из Китая", а не кг. Хлопцев, собирающих контейнер в складчину и везущих сюда, много.
гарна порада, дякую
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ух ти, дякую. Альтернативи є?

Не едьте альтернативами ,эти точно довезут как обещали , в отличие от альтернатив .
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Китай на карантине
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Китай на карантине
а зараз є сенс щось на алі-експресі замовляти?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

а зараз є сенс щось на алі-експресі замовляти?

Нет нету большинство продавцов  не работает .Заводы и фабрики стоят . До понедельника предварительно .
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

а зараз є сенс щось на алі-експресі замовляти?

Ні. Укрпошта припинила доставку.  :zrada:
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Неверный подход. Ищи "контейнер из Китая", а не кг. Хлопцев, собирающих контейнер в складчину и везущих сюда, много.
+100500 Півтони то контейнер однозначно.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Ні. Укрпошта припинила доставку.  :zrada:
УП тут ні до чого...
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

УП тут ні до чого...

Для аліекспреса?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Ні. Укрпошта припинила доставку.  :zrada:
ну так є нова пошта.
В мене 2 замовлення висить This order will be shipped within 16 дн 06:45:16. If not your refund will be issued automatically.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

+100500 Півтони то контейнер однозначно.

Так meest  и привезет или поездом за 35 дней по 4 доллара с очисткой , или морем за 60 дней еще дешевле , а хлопцы без всяких гарантий  фиг привезут еще и на таможне разденут .
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Ні. Укрпошта припинила доставку.  :zrada:
С чего бы ? Мне все доставляют.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Не едьте альтернативами ,эти точно довезут как обещали , в отличие от альтернатив .
користувались?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ну так є нова пошта.
В мене 2 замовлення висить This order will be shipped within 16 дн 06:45:16. If not your refund will be issued automatically.

У мене теж замовлення висять.
Мова про то, що багато авіа рейсів відмінили.
Не тому що уп не хоче.
Ти ж знаєш, куди вони всі летіли. Франкфурт, талінн, рига.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

С чего бы ? Мне все доставляют.

З 12.02
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

користувались?

И альтернативами и meest  много раз , о meest хорошие впечатления , остальные как повезет .
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

С чего бы ? Мне все доставляют.
ок. різні досвіди. замовляти можна. а що думаєте, це не небезпечно зараз? чи краще почекати?
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Містом возив останній раз одну річ з китая за 600 баксів, довезли без податків з доставкою на дом. Але то юуло 2 роки назад.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ок. різні досвіди. замовляти можна. а що думаєте, це не небезпечно зараз? чи краще почекати?

З 12 лютого Укрпошта перестала приймати посилки з Китаю через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, викликаним спалахом коронавірусу.

Ніяких заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на перевезення пошти з Китаю не існує, підкреслили на сайті компанії.

Доказів, що свідчать про ризик поширення коронавірусу через товари, поки не зафіксовано. Тому люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження.

"Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені", - повідомили в Укрпошті.

   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Зараз гарно назамовляти а потім чарджбеки зробити) к бабке не ходи, не встигнуть вчасно доставити як і 11.11. потім приїде бесплатно)))
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Зараз гарно назамовляти а потім чарджбеки зробити) к бабке не ходи, не встигнуть вчасно доставити як і 11.11. потім приїде бесплатно)))

Не отправят они сейчас . Большинство не работает распоряжение правительства китая .
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

З 12 лютого Укрпошта перестала приймати посилки з Китаю через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, викликаним спалахом коронавірусу.

Ніяких заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на перевезення пошти з Китаю не існує, підкреслили на сайті компанії.
thanks :-B
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ок. різні досвіди. замовляти можна. а що думаєте, це не небезпечно зараз? чи краще почекати?
Мне не отправляют два заказа из трёх уже месяц. Но это ж новый год китайский, я был готов. А ты пообщайся с продавцом в чате в заказе перед оплатой, они вмиг включаются, если заказ сделан, но не оплачен. Могут и наврать, но если молчат неделю - заказывать стрёмно, у них карантин значит.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

а зараз є сенс щось на алі-експресі замовляти?

Не висилають гади.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Не отправят они сейчас . Большинство не работает распоряжение правительства китая .
ну колись то отправлять все скопом. Таймер запуститься. Укрпошта не встигне розвезти завал і зразу открить спор. Укрпошта доставить через пару тижні і товар вийде бесплатно
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

ну колись то отправлять все скопом. Таймер запуститься. Укрпошта не встигне розвезти завал і зразу открить спор. Укрпошта доставить через пару тижні і товар вийде бесплатно
Дурных нема - увеличат срок доставки до 60 дней. Но я каюсь - мне с 11.11 не пришло три заказа, деньги вернули пару дней назад. А сегодня два из трех в Киеве. Но тут продавцов вина - отправили через 20 дней после оплаты.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Дурных нема - увеличат срок доставки до 60 дней. Но я каюсь - мне с 11.11 не пришло три заказа, деньги вернули пару дней назад. А сегодня два из трех в Киеве. Но тут продавцов вина - отправили через 20 дней после оплаты.
та воно і за 60 не дойде. На укрпошті завал буде до літа, якщо все що копилося 3 тижні відправити за пару днів
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Мне не отправляют два заказа из трёх уже месяц. Но это ж новый год китайский, я был готов. А ты пообщайся с продавцом в чате в заказе перед оплатой, они вмиг включаются, если заказ сделан, но не оплачен. Могут и наврать, но если молчат неделю - заказывать стрёмно, у них карантин значит.
дякую всім за відповіді. нічого, почекаю поки ця істерія не скінчиться. мені там пару дешевих речей потрібно, які в нас в 10 разів дорожчі.
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

як купити, доставити з Китаю в Україну і отримати на руки.

І "вони" ще шось за ЄС виспівують ... ))
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

дякую всім за відповіді. нічого, почекаю поки ця істерія не скінчиться. мені там пару дешевих речей потрібно, які в нас в 10 разів дорожчі.
Истерия ще надолго, а без трусов ходить негигиенично
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

В мене з одним продавцем ось така переписк відбулася:

The current pneumonia epidemic in China is very serious. It has infected more than 40,000 people. Traffic is regulated in the country. Please cancel your order temporarily.
Відповідальний за ваш запит: james Lebron .
11/02 13:16

Спасибо за предупреждение. Желаю крепкого здоровья и удачи торговля
Read
11/02 14:58

thank you for understanding


То я замовлення відмінив
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Дурных нема - увеличат срок доставки до 60 дней. Но я каюсь - мне с 11.11 не пришло три заказа, деньги вернули пару дней назад. А сегодня два из трех в Киеве. Но тут продавцов вина - отправили через 20 дней после оплаты.
я в таких случаях общался с китайцем и отправлял им сумму со скидкой за доставку невовремя
вот такой я честный...
   
Re: ФЗВ: товар з Alibaba (не AliExpress)

Истерия ще надолго, а без трусов ходить негигиенично
впевнений, що до літа не припиниться?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія