Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Токсичность на фупе

Re: Токсичность на фупе

Кадра а скільки тобі років?) Що ти така ображена?)
:D якби була ображена то перла б матюки чи друкувала б агресивний бруд як багато хто з тутешніх юзерів,
але мене цілком влаштовує те що мерзота мене ненавидить за те що я інакша і прагну справедливості.
А розповідаю я дурдомівську історію бо вона дуже повчальна, і тодішні проблеми того форуму
як ніколи актуальні зараз на ФУПі, який має величезні шанси повторити долю ДД, а я цього дуже не хочу.
   
Re: Токсичность на фупе

:D якби була ображена то перла б матюки чи друкувала б агресивний бруд як багато хто з тутешніх юзерів,
але мене цілком влаштовує те що мерзота мене ненавидить за те що я інакша і прагну справедливості.
А розповідаю я дурдомівську історію бо вона дуже повчальна, і тодішні проблеми того форуму
як ніколи актуальні зараз на ФУПі, який має величезні шанси повторити долю ДД, а я цього дуже не хочу.
Отже ти молода . Бо віриш в справедливість)))
Справедливості не існує)
   
Re: Токсичность на фупе

Отже ти молода . Бо віриш в справедливість)))
Справедливості не існує)
існує, принаймні в моєму внутрішньому світі це основний принцип
   
Re: Токсичность на фупе

існує, принаймні в моєму внутрішньому світі це основний принцип

А у внутрішньому світі інших основним принципом є хогвортс))) чи велич української нації))) це ж не значить що то існує насправді)
   
Re: Токсичность на фупе


Справедливості не існує)
Справедливость здесь не причём!
 При помощи игнора я расчищаю своё личное пространство на ФУПе  от мне хамящих говноплюев!
Имеющих единственную цель- загадить и уничтожить политический форум ФУП!
"Справедливо" отвечая хамам ещё более крутым хамством, тем самым вы помогаете уничтожению этого форума!
   
Re: Токсичность на фупе

Как показывает практика вежливость воспринимается как слабость. Типичный фупчег очень любит когда обвинять можно безнаказано и заставлять оправдыватся.
   
Re: Токсичность на фупе

Справедливость здесь не причём!
 При помощи игнора я расчищаю своё личное пространство на ФУПе  от мне хамящих говноплюев!
Имеющих единственную цель- загадить и уничтожить политический форум ФУП!
"Справедливо" отвечая хамам ещё более крутым хамством, тем самым вы помогаете уничтожению этого форума!

Ніхто не може образити чи нахамитт якщо ти то не дозволиш)
   
Re: Токсичность на фупе

Конечно! Но её нет! И поэтому за неимением оной. следует пользоваться правилом- тебе нахамили-не отвечай вообще. поставь хама в игнор!

Ну и будет это воспринято как поражение в дискуссии. Не только хамом но и читателями
   
Re: Токсичность на фупе

Ніяк. прихильники певної політсили просто не збираються країну будувати, навпаки, вони проголосували за її знищення. Ну а 25 % притомних людей просто не витягнуть. Вже намагалися у 2014-2019. Не зважаючи на те, що виходило в принципі, населення сказало, що країни не повинно бути.
А я от вважаю, що на знищення країни потужно працював Жмурук. Не стверджуватиму, що і майстерно обдурені ним 25% теж. Вони просто майстерно обдурені.
   
Re: Токсичность на фупе

Справедливость здесь не причём!
 При помощи игнора я расчищаю своё личное пространство на ФУПе  от мне хамящих говноплюев!
"задовбетеся пиль глотать" :D


Имеющих единственную цель- загадить и уничтожить политический форум ФУП!
і яким чином ваш ігнор завадить їм знищувати своїм брудом ФУП?


"Справедливо" отвечая хамам ещё более крутым хамством, тем самым вы помогаете уничтожению этого форума!
а тут якраз дійсно справедливість ні до чого,
і на перший план виступає власна людська гідність
та повага в першу чергу до себе,
тому хамити в будь-якому випадку не варто,
тим більше плюватися лайном і публікувати наклепи,
та притомна людина собі такого і не дозволить ніколи.
   
Re: Токсичность на фупе

Аеліте. Що характерно. За токсисностью на фупі, ви лідер одностайно. Вам смерті бажають, я того не люблю. За вами саме оте, що оля... Постом вашим вище. Кадра, яку люблю, десь четверте- сьоме місце. Все йде за розкладом.

Останнє редагування: 26 липня 2021 15:19:50 від beggy
   
Re: Токсичность на фупе

Жмурук.
:facepalm: харош флудити своїм ідолищем! :punish:

по темі гілки пиши, поясни форуму навіщо токсично його забруднюєш:

Цитата: Myroslava
-упоротi свиносектанти--мразь свиняча--тварь гавняна--мурло смердючо-простатичне--брудна худобина--ти тварь безмозкла--суцільне лайно --Зовсім ідіот-- Рєхнулся--жахливе чьмо--яке твоє СОБАЧЄ діло--Ти, сука, тут до чого?---марення склочного троля-- придурок--до білої піни з пащі-- склочний троль--пришелепок якийсь кінчений--ця срань не упускає--огидний сутяжник--ущербне, сучєство-- ти ще глупіший і дурніший--Твоє дурнувате блєяння--брудний виродку--безпринципна тварь--харкнути у мій бік--ПНХ, тупа  тварь--патологічний засранець--п"яний агресивний дебіл--ти тварь смердюча--гидке чудовисько--скажений псіна--нав"язливо-липкий троль--ПЄСдюк--мразь тупорила--ПЄСдюк-сектант--виродок кінчений--ПНХ, жЫвотное--ядучої слини розбризкали від сказу--Закрий пащю, мразь--Ти, тварюко--срань яка кнурячо-мудачуківська--Дурбецало кінчене--злобне чудовисько-
   
Re: Токсичность на фупе

Аеліте. Що характерно. За токсисностью на фупі, ви лідер одностайно. Вам смерті бажають, я того не люблю. За вами саме оте, що оля... Постом вашим вище. Кадра, яку люблю, десь четверте- сьоме місце. Все йде за розкладом.

Я просто пишу правду.
   
Re: Токсичность на фупе

Любой гетьман: прошлый, настоящий или будущий, когда-нибудь был или будет послан украинцами нах.
Такова жизнь.
Это да. И Кравчук и Кучма и даже Янек свалили без шума и пыли. И люди, что за них голосовали не стали биться в истерике, посыпать макитры пеплом, заламывать ручки, представляя их проигрыш всемирной катастрофой. И только эта секта объявила себя хранителями истины и защитниками пути истинных Мессий.   
   
Re: Токсичность на фупе

Это да. И Кравчук и Кучма и даже Янек свалили без шума и пыли. И люди, что за них голосовали не стали биться в истерике, посыпать макитры пеплом, заламывать ручки, представляя их проигрыш всемирной катастрофой. И только эта секта объявила себя хранителями истины и защитниками пути истинных Мессий. 
петро звалив так само тихо. Ви, едине ви, роздмухуете. Цівілізовано вдаду передав, що вам не так? Вже вам і порохоботи..... Де гроши можна отримати, не підкажете?
   
Re: Токсичность на фупе

по назві теми гілки, детальніше - в ТС

Чи помітив я, як зросла агресія на ФУПі? Ні, не помітив.
   
Re: Токсичность на фупе

А я от вважаю, що на знищення країни
От. Виділене - гарні й розумні слова.
Якщо робити таку ремарку, або ж "на мою думку" - будь-яка маячня матиме право на існування. Особиста думка - то святе.
І зовсім інша справа патетично-категоричні заполошні вскукарєки, наївні спроби видати приватну думку за істину.
Респект, Міро!
   
Re: Токсичность на фупе

Это да. И Кравчук и Кучма и даже Янек свалили без шума и пыли. И люди, что за них голосовали не стали биться в истерике, посыпать макитры пеплом, заламывать ручки, представляя их проигрыш всемирной катастрофой. И только эта секта объявила себя хранителями истины и защитниками пути истинных Мессий. 
!!!  (tu)
   
Re: Токсичность на фупе

Чи помітив я, як зросла агресія на ФУПі? Ні, не помітив.
не знаю, мій пане, я стаю дедалі аресівніше, не завжди слово підбираю. Матюкливість вирісла. Вони дістають, потроху, хочь знаю, що мушу бути спокійним. Та, ми - люди.

Останнє редагування: 26 липня 2021 16:36:24 від beggy
   
Re: Токсичность на фупе

!!!  (tu)
   
Re: Токсичность на фупе

не знаю, мій пане, я стаю дедалі аресівніше, не завжди слово підбираю. Матюкливість вирісла. Вони дістають, потроху, чочь знаю, що мушу бути спокійним. Та, ми - люди.

А я хіба проти? Може і зросла. Питання було, як я зрозумів, бо Кадра не змогла чи не захотіла його розшифрувати - чи не помітив я, як зросла агресія. Я не помітив, і це не залежить від того, чи вона насправді зросла, чи ні.
   
Re: Токсичность на фупе

петро звалив так само тихо. Ви, едине ви, роздмухуете. Цівілізовано вдаду передав, що вам не так? Вже вам і порохоботи..... Де гроши можна отримати, не підкажете?
Таким как ты, бестолковым, только на складе Рошен, если поработаете на разгрузке масла. От твоего бреда на ФУПе для Петрухи одни убытки. B-)
   
Re: Токсичность на фупе

https://www.youtube.com/watch?v=ysbQe5ORbCU&ab_channel=%D0%A7%D0%98%D0%A2%D0%90%D0%9B%D0%9A%D0%98%D0%9D%28%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D0%9A%D0%98%D0%9D%D0%9E%29
а в люстерко подивитись, слабо?
   
Re: Токсичность на фупе

бандеровцы ватные предатели
   
Re: Токсичность на фупе

Таким как ты, бестолковым, только на складе Рошен, если поработаете на разгрузке масла. От твоего бреда на ФУПе для Петрухи одни убытки. B-)
ну ось , дивиться: безпідставні закідони, образи. Де я топив за петра? Пріведить приклад. Ботяра зелений, інікшого пояснення немає. Всі, хто не смокче зе- порохоботи. Як низко пали ви, юлькі.
   
Re: Токсичность на фупе

Ніхто не може образити чи нахамитт якщо ти то не дозволиш)
Я неоднократно писал  .что хамство и оскорбления  на меня  не действуют. Хотя и фиксируются.
   
Re: Токсичность на фупе

Я неоднократно писал  .что хамство и оскорбления  на меня  не действуют. Хотя и фиксируются.

Нєдєйствуют нє равно фіксіруюцца)))
   
Re: Токсичность на фупе

Ну и будет это воспринято как поражение в дискуссии. Не только хамом но и читателями
Меня не интересуют ВНЕШНИЕ оценки " поражение- не поражение".Это инфантильная, детская  позиция! Я сам решаю- я победил, а вот здесь я дал слабину!
 Хам вообще проиграл- я выкинул его из общения.
 Кроме того,выйти из общение. потому что тебе намеренно хамят и оскорбляют, НЕ ЕСТЬ ПОРАЖЕНИЕ В СПОРЕ!
 В спорах побеждают при помощи АРГУМЕНТОВ. а не хамства!
 Начал хамить- показал отсутствие реальных аргументов несогласия со мной! ЭТО ПОРАЖЕНИЕ!
Иначе говоря- хамство- это заведомое поражение оппонента!
   
Re: Токсичность на фупе

Отже ти молода . Бо віриш в справедливість)))
Справедливості не існує)
Їй за 60 років...
   
Re: Токсичность на фупе

https://www.youtube.com/watch?v=ysbQe5ORbCU&ab_channel=%D0%A7%D0%98%D0%A2%D0%90%D0%9B%D0%9A%D0%98%D0%9D%28%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D0%9A%D0%98%D0%9D%D0%9E%29
Нічо так Даруся, "кукушечка", йопт )))
   
Re: Токсичность на фупе

Їй за 60 років...

В такому віці тупість вже не мімішна(
   
Re: Токсичность на фупе

Это да. И Кравчук и Кучма и даже Янек свалили без шума и пыли. И люди, что за них голосовали не стали биться в истерике, посыпать макитры пеплом, заламывать ручки, представляя их проигрыш всемирной катастрофой. И только эта секта объявила себя хранителями истины и защитниками пути истинных Мессий. 
Давно стільки брехні не чув в одному абзаці....
Типово для секти Юльків.
   
Re: Токсичность на фупе

Нєдєйствуют нє равно фіксіруюцца)))
Для того. чтобы предупредить- перестань мне хамить, или будешь в игноре!
   
Re: Токсичность на фупе

Это факт. Причем некоторые дамы уже практически не используют ничего, кроме мата. Джентльмены стпраются не отставать, но безуспешно.
ви про каво  8-)
   
Re: Токсичность на фупе

Чи помітив я, як зросла агресія на ФУПі? Ні, не помітив.
тобто все ок? само розсосеця? :D
   
Re: Токсичность на фупе

Меня не интересуют ВНЕШНИЕ оценки " поражение- не поражение".Это инфантильная, детская  позиция! Я сам решаю- я победил, а вот здесь я дал слабину!
 Хам вообще проиграл- я выкинул его из общения.
 Кроме того,выйти из общение. потому что тебе намеренно хамят и оскорбляют, НЕ ЕСТЬ ПОРАЖЕНИЕ В СПОРЕ!
 В спорах побеждают при помощи АРГУМЕНТОВ. а не хамства!
 Начал хамить- показал отсутствие реальных аргументов несогласия со мной! ЭТО ПОРАЖЕНИЕ!
Иначе говоря- хамство- это заведомое поражение оппонента!
:umnik2: логіка є
можна спробувати цю ідею штовхнути в маси -
всі пристойні юзери припиняють реагувати на бруд,
в якості експерименту, цікаво як буде виглядати картинка
   
Re: Токсичность на фупе

:umnik2: логіка є
можна спробувати цю ідею штовхнути в маси -
всі пристойні юзери припиняють реагувати на бруд,
в якості експерименту, цікаво як буде виглядати картинка
=============================================
 Тобто писати: "Волобуев вот вам меч?". :D  X(
   
Re: Токсичность на фупе

:umnik2: логіка є
можна спробувати цю ідею штовхнути в маси -
всі пристойні юзери припиняють реагувати на бруд,
в якості експерименту, цікаво як буде виглядати картинка
це описується формулою:
"- я не всрався, я не всрався, я не всрався. Це всрався не я."
   
Re: Токсичность на фупе

В такому віці тупість вже не мімішна(
:D то Тимко мене з Мирославою мабуть переплутав,
я за неї на 10 років молодша.
А твоїм батькам десь так років як їй?
   
Re: Токсичность на фупе

=============================================
 Тобто писати: "Волобуев вот вам меч?". :D  X(
не писати нічого, не звертати уваги взагалі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія