Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Волонтерки вимагали вимкнути російську мову в маршрутці (ВІДЕО)

Это вместо того, что бы открыть на этих мразей статью?
Она там однозначно заявляет, что "русский язык не должен звучать в Украине", дословно.
Это Прямая Статья 161, без никаких даже поблажек.
Но так как страна деградировала до плинтуса - результат не удивляет.

  ну то вертайся на свою "істєрічєскую родіну"...

   чого ти тут вештаєшся?
   
Особенно украиноязычными являются Одесская, Запорожская, Харьковская, север Сумской, север Черниговской областей, Вы не в курсе, правда?

  всі східні області одностайно обрали українську мову для навчання своїх дітей, російська нікому не потрібна:





 
   
  всі східні області одностайно обрали українську мову для навчання своїх дітей, російська нікому не потрібна:

Показати зображення...

Не ври, пистопол.
Родителей никто не спрашивал, а школы силком перевели на мову.

И еще, не ляпай про малую родину, а то предложу свалить из моего родного города в свою ридну селуху.
   
Не ври, пистопол.
Родителей никто не спрашивал, а школы силком перевели на мову.

И еще, не ляпай про малую родину, а то предложу свалить из моего родного города в свою ридну селуху.

  що, не хочеться повертатися в рідний Мухосранськ?

  до рідних дикунів?

  раніше відмова повертатися з-за кордону кваліфікувалася як зрада батьківщини з найвищою мірою покарання....

   най би хуйло відновив дію цього закону для всіх цих морзе прінців та всієї іншої хуйлоти, котра вештається Україною...

   
   
Не ври, пистопол.
Родителей никто не спрашивал, а школы силком перевели на мову.

И еще, не ляпай про малую родину, а то предложу свалить из моего родного города в свою ридну селуху.

Ну ответь.
Что тебя держит на ненавистной тебе Украине?

Поверь, за 6 лет войны с рашкой я не одну сотню раз задавала эти вопросы окружающим меня зарассиюусеруся.

Ни один так не ответил.

Может ты сподобишься?
   
що, не хочеться повертатися в рідний Мухосранськ?

до рідних дикунів?
раніше відмова повертатися з-за кордону кваліфікувалася як зрада батьківщини з найвищою мірою покарання....
най би хуйло відновив дію цього закону для всіх цих морзе прінців та всієї іншої хуйлоти, котра вештається Україною...

 

Мало того, что туповатый, так еще и память гуппи.
Я тебя тут уже опускал, понаехавший в мои родные Черновцы селянин.
Потому не сползай с темы - твоя таблица - злостный пистешь, у нас априори захватившие власть колохозные нацики боятся спрашивать население по любым вопросам, тем более языка обучения детей.
   
Мало того, что туповатый, так еще и память гуппи.
Я тебя тут уже опускал, понаехавший в мои родные Черновцы селянин.
Потому не сползай с темы - твоя таблица - злостный пистешь, у нас априори захватившие власть колохозные нацики боятся спрашивать население по любым вопросам, тем более языка обучения детей.

Ого, так уже в Черновцах проблемы у русскоязычного населения :weep: ?

Странно, в Мариуполе таких проблем по обучению  детей нет 8-) Вчаться дітки українською
   
Ну ответь.
Что тебя держит на ненавистной тебе Украине?
Поверь, за 6 лет войны с рашкой я не одну сотню раз задавала эти вопросы окружающим меня зарассиюусеруся.
Ни один так не ответил.
Может ты сподобишься?

от того, что власть в моем доме сегодня захвачена недоразвитым быдлом и полоумным рогульем - он остается Моим домом.
С "рашкой" воюет только вышеупомянутое недоразвитое, нормальный люд тут ни с кем не воюет.

А по поводу тупо закомуфлированного чемодана - за безвиз скакали, ради которого страну развалили? вот и дуйте в Варшаву или куда там рвались.
   
Вы лично будете останавливать эти автобусы на трассе чеченским способ, или все же законными способами нужно добиваться выполнения законов Украины?
Девчата молодцы что волну разогнали. (tu)

Якщо тут скласти перелік , що я , за думкою деяких фупівців маю робити " лічно " , то в мене повинно бути як мінімум іпостасей так з 700.
А ще краще написати як наш шановний дописувач " Гопнік " : от устройся воділой автобусу і не включай серіали .
   
от того, что власть в моем доме сегодня захвачена недоразвитым быдлом и полоумным рогульем - он остается Моим домом.
С "рашкой" воюет только вышеупомянутое недоразвитое, нормальный люд тут ни с кем не воюет.

А по поводу тупо закомуфлированного чемодана - за безвиз скакали, ради которого страну развалили? вот и дуйте в Варшаву или куда там рвались.

Доповидь

   
Мало того, что туповатый, так еще и память гуппи.
Я тебя тут уже опускал, понаехавший в мои родные Черновцы селянин.
Потому не сползай с темы - твоя таблица - злостный пистешь, у нас априори захватившие власть колохозные нацики боятся спрашивать население по любым вопросам, тем более языка обучения детей.

  та це зрозуміло, що повертися в свій Мухосранськ ти не хочеш,

   нема дурних жити серед дикунів...

  ну тоді, для таких як ти, повинен бути задіяний інший варіант - американсько-демократичний....

   такий як для японців в Другу світову - в бараки серед пустелі до закінчення війни з Японією...

 
   
Не ври, пистопол.
Родителей никто не спрашивал, а школы силком перевели на мову.

И еще, не ляпай про малую родину, а то предложу свалить из моего родного города в свою ридну селуху.

Не твоя правда.
Біля мене в Кривому Розі на відстані 500-800 метрів 4 школи, з яких однв російська.
Так наповнюваність однакова, і вибір батьків свідомий як в україрську, так і в російську школу.
А пам'ятаю своє здивування, коли в кінці Союзу з'ясувалось, що українських шкіл одна на район.
Я ж навчався в часи, коли пропорція була приблизно як зараз
   
  та це зрозуміло, що повертися в свій Мухосранськ ти не хочеш,

   нема дурних жити серед дикунів...

  ну тоді, для таких як ти, повинен бути задіяний інший варіант - американсько-демократичний....

   такий як для японців в Другу світову - в бараки серед пустелі до закінчення війни з Японією...

 :facepalm1:  знову якийсь " американо -демократичний " варіант .
Пісєнь співати будете згідно цього " варіанту " ?
   
Доповидь

Поцелуй себя в дупу.
Вы ни на что больше не способны, как стучать
в 41-м на евреев фрицам, в в 43 на поляков - схроновцам, в 53 на схроновцев - НКВД, в 83 на стуса - в КГБ, сегодня опустились до стука на водителей маршруток и форумных дописувачив.
типичное....
а так как еще и русскоязычный, судя по другим постам - то русскоязычный борец с русским языком априори - шизоид.
   
Передивився соціальні мережі обох дівчат.( цікаво чим вони дихають).
Настя Конфедерат——виявляється з ЛГБТ спільноти.——уявляю які зараз баталіі навколо цього в "правих"))( які прийшли іх зустрічати на вокзал на чолі з Карасем).
Інша дівчина——Ярина.Почитав допис про загиблого хлопця іі.Щиро співчуваю(((
   
от того, что власть в моем доме сегодня захвачена недоразвитым быдлом и полоумным рогульем - он остается Моим домом.
С "рашкой" воюет только вышеупомянутое недоразвитое, нормальный люд тут ни с кем не воюет.

А по поводу тупо закомуфлированного чемодана - за безвиз скакали, ради которого страну развалили? вот и дуйте в Варшаву или куда там рвались.

   
 про те і мова - "Родіна завйот в радной дом!"
   

Останнє редагування: 29 січня 2020 21:06:38 від Чжан
   
:facepalm1:  знову якийсь " американо -демократичний " варіант .
Пісєнь співати будете згідно цього " варіанту " ?

  ти би також повернувся на Батьківщину а не вештався по закордонах як той Морзе...
   
Поцелуй себя в дупу.
Вы ни на что больше не способны, как стучать
в 41-м на евреев фрицам, в в 43 на поляков - схроновцам, в 53 на схроновцев - НКВД, в 83 на стуса - в КГБ, сегодня опустились до стука на водителей маршруток и форумных дописувачив.
типичное....
а так как еще и русскоязычный, судя по другим постам - то русскоязычный борец с русским языком априори - шизоид.

так уваливай отсюда на (х)

   
от того, что власть в моем доме сегодня захвачена недоразвитым быдлом и полоумным рогульем - он остается Моим домом.
С "рашкой" воюет только вышеупомянутое недоразвитое, нормальный люд тут ни с кем не воюет.

А по поводу тупо закомуфлированного чемодана - за безвиз скакали, ради которого страну развалили? вот и дуйте в Варшаву или куда там рвались.

Та ні хлопче, дути ти сам будешь, спочатку з нашого українського форуму :dopovid:
Маю надію що і з України скоро здризнешь.
Хоча б до себе май повагу, не живи серед нас, тобі ж це не довподоби.
Ніхто тебе не тримає.

   
Не твоя правда.
Біля мене в Кривому Розі на відстані 500-800 метрів 4 школи, з яких однв російська.
Так наповнюваність однакова, і вибір батьків свідомий як в україрську, так і в російську школу.
А пам'ятаю своє здивування, коли в кінці Союзу з'ясувалось, що українських шкіл одна на район.
Я ж навчався в часи, коли пропорція була приблизно як зараз

Вполне допускаю, что у вас может и так
а может и нет
никто никаких опросов перед регулированием языка наличествующих школ не проводил.
полная наполняемость обоих - статистически показателем быть не может.
   
  ти би також повернувся на Батьківщину а не вештався по закордонах як той Морзе...

Та я навіть знаю яке завдання ти для мене придумав  . Розселяти  різний непотреб по бараках згідно " американо -демократичного " варіанту .
Вгадав ? Тільки не.тягни з відповіддю , бо мені ще треба персонал автобусу повного ватного лайна перестрівати десь під Новоград -Волинським .
   
Вполне допускаю, что у вас может и так
а может и нет
никто никаких опросов перед регулированием языка наличествующих школ не проводил.
полная наполняемость обоих - статистически показателем быть не может.

Так может подробнее расскажешь, каким "рагульем" власть в Украине захвачено?

Украинским в Украине?

Ты ничего не перепутал?
   
Та я навіть знаю яке завдання ти для мене придумав  . Розселяти  різний непотреб по бараках згідно " американо -демократичного " варіанту .
Вгадав ? Тільки не.тягни з відповіддю , бо мені ще треба персонал автобусу повного ватного лайна перестрівати десь під Новоград -Волинським .


   під час війни неблагонадійні повинні бути обмежені в правах,

   не тільки японці були в бараках в Америці але і вихідці в Австро-Угорщини під час Першої світової в Канаді...

   
   

Хоча б до себе май повагу, не живи серед нас, тобі ж це не довподоби.
Ніхто тебе не тримає.

З усією повагою))——
Чому Ви вирішили що чувак живе "серед вас"?
Чому ви вирішили що "ви"—— виражаєте погляди більшості населення?
Ви ж бачите хоча б по виборах що це не так((
Живе собі в Чернівцях——багатонаціональному і толерантному місті, займається своіми справами( як і більшість людей поряд з ним), економіку піднімати намагається—— а тут "патріоти" знов якийсь срачик розводять(((
   
   під час війни неблагонадійні повинні бути обмежені в правах,

   не тільки японці були в бараках в Америці але і вихідці в Австро-Угорщини під час Першої світової в Канаді...

 

Знаєш чого трапляються подібні випадки як з тими дівчатами ? З-за таких як ти .
Бо до бараку треба селити " сєрю 190230004 " , а таких як морзе треба стріляти в потилицю в посадці . А в тебе в голові насрано .
   
З усією повагою))——
Чому Ви вирішили що чувак живе "серед вас"?
Чому ви вирішили що "ви"—— виражаєте погляди більшості населення?
Ви ж бачите хоча б по виборах що це не так((
Живе собі в Чернівцях——багатонаціональному і толерантному місті, займається своіми справами( як і більшість людей поряд з ним), економіку піднімати намагається—— а тут "патріоти" знов якийсь срачик розводять(((

Если бы ты жил не в Черновцах, а в Мариуполе, то таких идиотских вопросов просто не задавал бы.
Или тебя война уже почти 6 лет происходящая стороной прошла?
   
З усією повагою))——
Чому Ви вирішили що чувак живе "серед вас"?
Чому ви вирішили що "ви"—— виражаєте погляди більшості населення?
Ви ж бачите хоча б по виборах що це не так((
Живе собі в Чернівцях——багатонаціональному і толерантному місті, займається своіми справами( як і більшість людей поряд з ним), економіку піднімати намагається—— а тут "патріоти" знов якийсь срачик розводять(((


  так весь ФУП і намагається допомогти хлопчині взяти участь в програмі  "вазвращєнія сатєчєствєннікав"...

   спецом для нього створена....

   
  так весь ФУП і намагається допомогти хлопчині взяти участь в програмі  "вазвращєнія сатєчєствєннікав"...

   спецом для нього створена....

Так навіщо йому кудись "повертатися"?
Живе собі в Чернівцях——толерантному місті, багатонаціональному . Працює десь,економіку підіймає, сумніваюся що його ця війна зачепила чимось.
І люди навкруги так само живуть в більшості своій. А війна десь далеко.І не в усіх.
Можливо в Маріуполі не так звичайно——вам і ближче до війни((
   
Так навіщо йому кудись "повертатися"?
Живе собі в Чернівцях——толерантному місті, багатонаціональному . Працює десь,економіку підіймає, сумніваюся що його ця війна зачепила чимось.
І люди навкруги так само живуть в більшості своій. А війна десь далеко.І не в усіх.
Можливо в Маріуполі не так звичайно——вам і ближче до війни((

А может для начала посмотришь сколько погибших в этой войне в Черновцах и близлежащих областях, прежде чем будешь трындеть за "толерантность"?
   
А может для начала посмотришь сколько погибших в этой войне в Черновцах и близлежащих областях, прежде чем будешь трындеть за "толерантность"?

Ок.
И шо теперь делать?
Прыгать— скакать рассказывая как установим украинский флаг на развалинах Кремля?
Или все— таки будем решать этот вопрос путем переговоров и взаимных компромиссов?
   
Так навіщо йому кудись "повертатися"?
Живе собі в Чернівцях——толерантному місті, багатонаціональному . Працює десь,економіку підіймає, сумніваюся що його ця війна зачепила чимось.
І люди навкруги так само живуть в більшості своій. А війна десь далеко.І не в усіх.
Можливо в Маріуполі не так звичайно——вам і ближче до війни((
ненавидить Україну і все українське.  навіщо цей мазохізм?
   
Так навіщо йому кудись "повертатися"?
Живе собі в Чернівцях——толерантному місті, багатонаціональному . Працює десь,економіку підіймає, сумніваюся що його ця війна зачепила чимось.
І люди навкруги так само живуть в більшості своій. А війна десь далеко.І не в усіх.
Можливо в Маріуполі не так звичайно——вам і ближче до війни((

  він повинен жити не в "етай бандєравскай русафобскай" Україні,

   а - в своєму рідному хуйлостані...

   його власна думка неважлива коли "Родіна завйот!"
   
чернівчан називає понаїхавшими рагулями, в ЙОГО(!) місто :suicide2:
   
Ок.
И шо теперь делать?
Прыгать— скакать рассказывая как установим украинский флаг на развалинах Кремля?
Или все— таки будем решать этот вопрос путем переговоров и взаимных компромиссов?

Дядя Сережа, ты дурак?

Украину, мою и твою Родину защищать.
Про скакать расскажи нашим погибшим украинским военным, защитившим меня пенсионерку и тебя здорового качка лобуря.

От тебя такого цинизма не ожидала (td)
   
ненавидить Україну і все українське.  навіщо цей мазохізм?

Не думаю що "ненавидить Украіну".
Живе собі своім життям, спілкується російською скорш за все, спілкується з такими же людьми навколо.
Можливо "ненавидить" якихось певних людей——є багато таких що вважають що Майдан останній розвалив Украіну остаточно.( можливо не хотів такого "розвалу").
Таке.
50 на 50 таких людей в Украіні.
   
чернівчан називає понаїхавшими рагулями, в ЙОГО(!) місто :suicide2:

Ну не всіх він так називає((——
Називає так саме "понаіхавших"))
пс. Я людей так називаю тільки жартома, а от місто——теж часто називаю своім))
   
Ок.
И шо теперь делать?
Прыгать— скакать рассказывая как установим украинский флаг на развалинах Кремля?
Или все— таки будем решать этот вопрос путем переговоров и взаимных компромиссов?

А що за " вопрос " в тебе стоїть який ти зібрався " рішать " ?
Так для інформації  , просто для себе хочу зрозуміти як такий тип створіннь функціонує на емоційно -ментальному рівні .
   
Ну не всіх він так називає((——
Називає так саме "понаіхавших"))
пс. Я людей так називаю тільки жартома, а от місто——теж часто називаю своім))

  тобто, сам - себе?
   
А может для начала посмотришь сколько погибших в этой войне в Черновцах и близлежащих областях, прежде чем будешь трындеть за "толерантность"?

Я тебе могу ответить по существу
и не только про АТО
но и про гаврилюка-хероя майдана
но тут начнется непредметная истерика неспособных мыслить рефлексирующих масс - смысла нет.
   
Дядя Сережа, ты дурак?

Украину, мою и твою Родину защищать.
Про скакать расскажи нашим погибшим украинским военным, защитившим меня пенсионерку и тебя здорового качка лобуря.

От тебя такого цинизма не ожидала (td)

А я предпочитаю здоровый и здравый цинизм фантазиям непонятным((
Сто раз писал и продолжаю настаивать на своей точке зрения——нет военного решения нашего конфликта——не будет в этой войне победителей и побежденных.——Идеально ( и наименее затратно по количеству человеческих смертей)——это взаимные уступки и взаимные компромиссы в результате переговорного процесса.
Все остальное——именно раздувание военного противостояния и увеличения количества жертв.Не думаю что кто—то готов сражаться до последнего украинца(((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія