Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему меня московские называют больным а украинские ватные "патриоты бандеровцы" хворым :S

Они шо московские и "бандеровские" из одного кабинета управляются ? Интересно этот кабинет во Львове или в Москве  ;o
Они даже тут на форуме мене моё фото сделали, меня в рубашку одели как бывшего больного. А мене понравилось, я даже в таком виде похож на человека а не на быдловату "нашу" :D

   
 тому що ти уєбан в прямому сенсі слова, в медичному

випий таблетку

і йобнись головою опстіну

шо неясно ?
   
А Ваш лікар що каже?

про вас каже шо быдловата, радость московская  :S
   
тому що ти уєбан в прямому сенсі слова, в медичному

випий таблетку

і йобнись головою опстіну

шо неясно ?

понял, а шож не понять, быдлом управляют из Москвы , если оно даже украиноязычное , к моему сожалению  :(
   
Від мови сказаного, зміст не змінюється ;)
   
Они шо московские и "бандеровские" из одного кабинета управляются ? Интересно этот кабинет во Львове или в Москве  ;o
Они даже тут на форуме мене моё фото сделали, меня в рубашку одели как бывшего больного. А мене понравилось, я даже в таком виде похож на человека а не на быдловату "нашу" :D



 :weep:  :lol:  :weep: херасі бальной о сібє мнєнія
   
Тому що ти й э дурне та хворе. :facepalm:

подмахиваешь московским украинский ватный патриот ?
   
:weep:  :lol:  :weep: херасі бальной о сібє мнєнія

а ты из того кабинета , враг Украины  :S
   
Це саме той випадок, коли мем прямо в точку:

   
чому ти хворий?
що таке психічна хвороба взагалі?
це коли більшість - не може тебе зрозуміти, а у тебе немає можливості донести свої думки, відчуття, емоції до них

от те що ти лопочєш тут, про якихось бандеровських ватніків - це неможливо зрозуміти, це набір тверджень які для більшості не мають сенсу
от саме на базі цього тебе і називають хворим
   
Они даже тут на форуме мене моё фото сделали,

Гмм... Я б сказав, то - автопортрет....
   
чому ти хворий?
що таке психічна хвороба взагалі?
це коли більшість - не може тебе зрозуміти, а у тебе немає можливості донести свої думки, відчуття, емоції до них

от те що ти лопочєш тут, про якихось бандеровських ватніків - це неможливо зрозуміти, це набір тверджень які для більшості не мають сенсу
от саме на базі цього тебе і називають хворим

золотые слова, не ожидал от Вас  :love:
   
Они шо московские и "бандеровские" из одного кабинета управляются ? Интересно этот кабинет во Львове или в Москве  ;o
Они даже тут на форуме мене моё фото сделали, меня в рубашку одели как бывшего больного. А мене понравилось, я даже в таком виде похож на человека а не на быдловату "нашу" :D



Ти бажаеш поговорити на  тему "чому Я..???

Висновок тобі не сподобається.

   
Ти бажаеш поговорити на  тему "чому Я..???

Висновок тобі не сподобається.

Так так про пе дорасов наших  ватных "патриотов", московских
   
Ну если тебе считают больным со всех сторон и все в округ, может стоит задуматься?
   
Ну если тебе считают больным со всех сторон и все в округ, может стоит задуматься?

так оце я и задумався, пи дорасы кругом  :laugh:

А вы будите из них, из пи дорасов ??  ;o
   
Так так про пе дорасов наших  ватных "патриотов", московских

Ти звинувачуєш інших в своєму лайні.. .

Бо чомусь ТИ звінувачуеш інших чому ТЕБЕ так називають ..
Може тому що ти кідарас..
   
так оце я и задумався, пи дорасы кругом 

А вы будите из них, из пи дорасов ??


Навколо одні редиска, один я - Сметана
   
Навколо одні редиска, один я - Сметана

так я паро ватных украиноязычных патриотов как ты писал выше, про гнид которые радость московская  :( 
   
про вас каже шо быдловата, радость московская  :S
Я питав про реального лікаря, а не про Вашого уявного собутильніка
   
Мочи их всех: и вату, и шаровату. Они работают на раскол Украины. Если они раздражены, значит ты попал в точку и критика действует.
   
Ти бажаеш поговорити на  тему "чому Я..???

Висновок тобі не сподобається.

да да на моём фоне про наших пи дорасов,  :read:
   
Они шо московские и "бандеровские" из одного кабинета управляются ? Интересно этот кабинет во Львове или в Москве  ;o
Они даже тут на форуме мене моё фото сделали, меня в рубашку одели как бывшего больного. А мене понравилось, я даже в таком виде похож на человека а не на быдловату "нашу" :D



Віталік(?), понравілось? Та ладно... В мене ще є. (Це я прямо із сєкрєтного кабінєта пішу)  :snoozer1: 
   
Віталік(?), понравілось? Та ладно... В мене ще є. (Це я прямо із сєкрєтного кабінєта пішу)  :snoozer1: 

ну так .... :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія