Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?
а в твою тупу хліборізку не прийшла думка, що ви настільки здеградували, що з поміж 50 кандидатів вибрали найтупішого і найнікчемнішого, і в кращому випадку "какая разніца", але вся його творчість каже, що таки українофобного, приймаючого активну участь в інформвійні кацапів проти України, всі роки, що квартал фестивалив?
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

Прессуха показала что Зе реально вырок ... журналистике которая не смогла .. не захотела показать еще до выборов реальную цену Зеленскому ..

часть журналистов уже в "благодарность" получила хером по губам персонально от Зе на этой прессухе.

а другие еще получат.

Вырок ломам даже таким шизанутым как Гордон который делал такой глубокий заглот у Зе и перед и после выборов .. уж как он его обслуживал и теперь наравне со всеми получил хером по огубам.

Вырок олигархам .. коотрые думали что приводя к власти такого неадеквата они сами пропетляют и от порошенко избавятся который их пинками в цивилизацию гнал и при своих останутся - пример ахметова показал не останутся .. неадекват всегда найдет как вам навредить... и свой хер по губам ахметов сегодня таки получил.

и все общество на самом деле получило.

и это только середина пути потому что впереди еще 2,5 лет и адекватнее это существо в кресле президента не станет!!

А 70% украинского общества тупо врало само себе и окружающим что там президент .. что там человек .. что там личность.

Эта ложь стала приговором.
Не порошенко! для него это все на самом деле начинает выглядеть как оправдание даже с учетом  его реальных ошибок, которые он делал потому что в сравнение у нас вот ЭТО!!

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.
(tu) І це зовсім не його заслуга...
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Все так, одна помилка, "такой глубокий заглот" не у Зеленського, а у його ляльководів. З самого початку кандидатура Зеленського була насмішкою над українською ідентифікацією.  Цеж прикольно, хохли обрали собі клоуна на шию,  "Хоть поржом". Всі ті хто зараз розвернувся на 180 градусів не прорахували, що "ржать" будуть з них також, зато це прекрасно прорахували зелені ляльководи.
   
Вырок олигархам ..
:lol:
Особенно Коломойскому
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

ну нічого життя не вчить цих "мирось".... :facepalm1:
(tu) Ніколи не міг подумати, що стільки довбнів на тернопільщині, які і досі нічого не зрозуміли.І надалі свою вину перекидають на інших...
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

:lol:
Особенно Коломойскому

вся логика тысячелетий развития человечества говорит что и он свое от зе получит.

"лучше с умным потерять чем  дураком найти" (с)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

(tu) Ніколи не міг подумати, що стільки довбнів на тернопільщині, які і досі нічого не зрозуміли.І надалі свою вину перекидають на інших...

 Упоротому порохососу усі українці однакові.
 І тіко Жмурук з крильцями. :D
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?
Там голови нема.
Там або бажання заробити, або петябозя.
І ви цілком вірно сказали, що вибір людей був таким, бо вже всі старі політики задовбали.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Не ви. Тому що я ні за свинарчуків ні за зелених жодного разу не голосував. Завжди голосував і буду голосувати за Свободу.

Ви звинувачуєте інших, що вони обирали Пороха, а самі вперто голосуєте за Тягнибока та партію, які НІКОЛИ не виграють вибори, які настільки обісралась, що навіть у ВР в 2014, коли народ був на піку патріотизму, не зайшла?
І обирали відвертого українофоба аби не петро? Ото націоналіст! Ото патріот!
То хто упоротий? От юльки таки упороті куміролюби - вони голосять особисто за тьотку з "такой пріческой, такими платьямі, с таким новим образом" і пр. муйней, бо ВОНА ніколи не була політиком, а лише інтриганкою жадібною до грошей

Я голосувала за Пороха не тому що він мій кумір, а просто тому що з усіх кандидатів 2014 та 2019, на жаль, він був єдиним хто хоч якось відповідав рівню вимог до президента і його обов'язкам, які залишили президенту після "реформи" Мороза - дипломатія, силовики та гарант Конституції.

Останнє редагування: 27 листопада 2021 10:15:42 від komarik2008
   
Мудрый народ хотел посмотреть, что будет если отдать всю полноту власти непромышленному олигархату. У нас теперь будет новый бизнес: купить в ЕС за 1000 EUR дизельную помойку с пробегом в 400 тыс км, смотать до 200, заплатить 4000 растаможки и продать за 7000. О це діло! Нах та промышленность нужна?!
   
вся логика тысячелетий развития человечества говорит что и он свое от зе получит.
Разве что рикошетом. 
   
Схоже на те, що Порошенко зрозумів нарешті, що таке "крах політичної кар'єри". Кинуто в бій самі вагомі аргументи і, виявляється у всьому, що він зараз пожинає, винні якісь міфічні "білі пальта".
З цього ж приводу Аркаша Бабенко верещить (по-іншому не скажеш):"... Злость у меня к тем белым польтам, которые, как дух святой, летали над водою, и кричали оттуда, над схваткой: Плохой томос! Не такой, как надо! Плохой безвиз! Не такой, как надо! Плохой курс гривны! Не такой, как надо! Плохая армия! Не такая, как надо! Плохой "Богдан"! Не такой, как надо! Свинарчуки! Коррупция! Липецкая фабрика! Барыга!
Доорались, б***ь..."  https://m.censor.net/ru/blogs/3301017/mayidan_stela_bandu_get
Так поверніть графу "проти всіх" в бюлетені і буде вам щастя!

P.S. Автор посту з відвертими сексуальними алюзіями на політичні теми не подумав про те, що його текст читатимуть неповнолітні?
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

Зараз вони зичать у Сірка очі,колупають стенку і тупо мовчать.
Якби так, так ні, з піною у роті захищають свій вибір.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

Коли люди зрозуміють, що голосувати треба ЗА, а не ПРОТИ :)

А якщо не маєш власних поглядів на ситуацію - то взагалі краще сиди вдома і не відсвічуй :)
(tu)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

 (tu)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

Упоротому порохососу усі українці однакові.
 І тіко Жмурук з крильцями. :D
Топай найух, довбень. Твоїх мізків не вистачає, щоб з цього, щось усвідомити...
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Прессуха показала что Зе реально вырок ... журналистике которая не смогла .. не захотела показать еще до выборов реальную цену Зеленскому ..

часть журналистов уже в "благодарность" получила хером по губам персонально от Зе на этой прессухе.

а другие еще получат.

Вырок ломам даже таким шизанутым как Гордон который делал такой глубокий заглот у Зе и перед и после выборов .. уж как он его обслуживал и теперь наравне со всеми получил хером по огубам.

Вырок олигархам .. коотрые думали что приводя к власти такого неадеквата они сами пропетляют и от порошенко избавятся который их пинками в цивилизацию гнал и при своих останутся - пример ахметова показал не останутся .. неадекват всегда найдет как вам навредить... и свой хер по губам ахметов сегодня таки получил.

и все общество на самом деле получило.

и это только середина пути потому что впереди еще 2,5 лет и адекватнее это существо в кресле президента не станет!!

А 70% украинского общества тупо врало само себе и окружающим что там президент .. что там человек .. что там личность.

Эта ложь стала приговором.
Не порошенко! для него это все на самом деле начинает выглядеть как оправдание даже с учетом  его реальных ошибок, которые он делал потому что в сравнение у нас вот ЭТО!!

Это приговор всему обществу потому что как верно заметил верховный потерпевший - меня люди выбрали.

 (tu)  (tu)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Прессуха показала что Зе реально вырок ...

Вирок - це ще не виродок.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

а в твою тупу хліборізку не прийшла думка, що ви настільки здеградували, що з поміж 50 кандидатів вибрали найтупішого і найнікчемнішого, і в кращому випадку "какая разніца", але вся його творчість каже, що таки українофобного, приймаючого активну участь в інформвійні кацапів проти України, всі роки, що квартал фестивалив?

Зато хоть посмєйомся, казали вони :(

Щось не смішно, дивне у них почеття гумору.
Тарифи ростуть, криза, рівень життя падає, реформ немає, є загроза повномасштабної війни з росією.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

ТС добре описав ситуацію (tu)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Выбрали - жрите! :D

Якщо суспільство/люди зрозуміло/ли, що критично помилились, вони не зобов"язані порсатися в цьому лайні ще 2,5 роки
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

якби воно дало хоч ОДНУ пересконферецію до виборів,
то за цього дебіла навіть проста бабка не проголосувала !

Треба міняти законодавство !

В Президенти і в депутати ВР можуть іти люди,
які мають політичний досвід (і освіту !!!)

Дебати на ТБ - обовязкові ! і не один раз !
а не шоу квартал-95 на стадіоні
і за надписи "ХУЙ" (адміну -це цитата групи підримки презедента на футболці)  в КПЗ !
це про лисого ідіота




Останнє редагування: 27 листопада 2021 11:53:43 від Polischuk
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

якби воно дало хоч ОДНУ пересконферецію до виборів,
то за цього дебіла навіть проста бабка не проголосувала !

Треба міняти законодавство !

В Президенти і в депутати ВР можуть іти люди,
які мають політичний досвід (і освіту !!!)


оно давало до выьоров не менее зажигательные интервью ... и не менее хамски общалось с порошенко с повизгиванием в трубку в прямом эфире.

народу нравилось.

говорили -ваш барыга вон научился и наша бубочка, наше солнышко .. наша надежда - тоже научится.

но что-то пошло не так )))))))))
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

оно давало до выьоров не менее зажигательные интервью ... и не менее хамски общалось с порошенко с повизгиванием в трубку в прямом эфире.

народу нравилось.

говорили -ваш барыга вон научился и наша бубочка, наше солнышко .. наша надежда - тоже научится.

но что-то пошло не так )))))))))

які інтерв'ю ?
"Я вам ничего не должен"  :)

це інтерв'ю ?
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так вирок,але не тільки виборцям бубочки але і твердолобим порохоботам які поставили країну перед таким вибором. І за.бали з своїм свинарчуком всіх настільки що вибрали блазня. Вдумайся,ваш гетьман програв блазню,кловуну що грав куєм на піаніну. Уявляєте наскільки ви всіх за.бали своїм Петром? Не прийшла в вашу твердолобу хліборізку думка що може таки щось не так?

Xyйлобот
Винен справді Порошенко (хоча до чого тут він, тема про твого pidarasa Зє), Бо не вставив тобі і таким як ти швабру в сраку, те без чого ви не можете існувати
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Якщо суспільство/люди зрозуміло/ли, що критично помилились, вони не зобов"язані порсатися в цьому лайні ще 2,5 роки

Сергію, суспільству просто навязали через жидівські ЗМІ цього клоуна !
Жид - це літературне слово , чи може Т Г Шевченка заборонимо ?
Я думав, що це новорічне шоу  :(
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Топай найух, довбень. Твоїх мізків не вистачає, щоб з цього, щось усвідомити...

  І це розказує людина з ніком ЛСД, з тривалістю пам'яті менше півроку.
 
  Вам , кнурятам, тілько трохи у сраці посвербіло, і одразу жисть проста і ясна:

  - Жмурук диртинан, а проти нього гандони.


  Одразу зрозуміло, що усвідомити ширшу картину  щось заважає - чи то дефекти мозку, чи роз'ятрене ЧСВ, чи чи блазнювате бажання спихнути свої гріхи на інших. (td)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.
LSD

  І це розказує людина з ніком ЛСД, з тривалістю пам'яті менше півроку.
 
  Вам , кнурятам, тілько трохи у сраці посвербіло, і одразу жисть проста і ясна:

  - Жмурук диртинан, а проти нього гандони.

  Одразу зрозуміло, що усвідомити ширшу картину  щось заважає - чи то дефекти мозку, чи роз'ятрене ЧСВ, чи чи блазнювате бажання спихнути свої гріхи на інших. (td)
:D
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

:D
  Зє=По :punish:
   
Тим, хто "захищає" Порошенка до останнього набою, рекомендую взяти за взірець коментар з Цензор.нет від такого такого собі "порохоботіка"  під ніком "лююбомир недошитко":
"...Та воно не просто лузер - надута кулька, воно повний засранець. Ото украінці попали в халепу через хитрожопість Порошенка ! Петруха, це твоя заслуга, що Украіна в такій сраці опинилась. А гетьман з тебе був би великий. якби не жадібність до грошей..."
https://censor.net/ua/blogs/3301988/gorediktator_chi_prosto_luzer
Зауважте - як хитро прогнувся ;)
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Тим, хто "захищає" Порошенка до останнього набою, рекомендую взяти за взірець коментар з Цензор.нет від такого такого собі "порохоботіка"  під ніком "лююбомир недошитко":
"...Та воно не просто лузер - надута кулька, воно повний засранець. Ото украінці попали в халепу через хитрожопість Порошенка ! Петруха, це твоя заслуга, що Украіна в такій сраці опинилась. А гетьман з тебе був би великий. якби не жадібність до грошей..."
https://censor.net/ua/blogs/3301988/gorediktator_chi_prosto_luzer
Зауважте - як хитро прогнувся ;)
так зелупы уже все на очереди переобуться, ты первый :weep:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

їжте П'ятий  і  Прямий порошкососький
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Так, на жаль це все так.......

Ситуацію можна врятувати тільки дотерміновими перевиборами.
С какой это стати?
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Все так, одна помилка, "такой глубокий заглот" не у Зеленського, а у його ляльководів. З самого початку кандидатура Зеленського була насмішкою над українською ідентифікацією.  Цеж прикольно, хохли обрали собі клоуна на шию,  "Хоть поржом". Всі ті хто зараз розвернувся на 180 градусів не прорахували, що "ржать" будуть з них також, зато це прекрасно прорахували зелені ляльководи.

А їх можна озвучити? Хто це за версією панамських сектантів та хуйлосвінінфо? Беня, який шиє "зірку олігарха", уважно стежить за витоками інформації його спільників у справі щодо Привату та чухає потилицю від "антиколомойського закону". Чи може це все було за часів царювання вилупка кума хуйла?  :shuffle:

До речі, ти як представниця з "українською ідентифікацією" вже вибачилася за злочини своїх предків перед євреями, як велів бозя-вилупок?  :S
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Geo Leros

3 год  ·
 
Якби Зеленський з Єрмаком зізнались, що святкували ювілей Єрмака в Гуті, навіть з використання гелікоптерів, будівництвом нової дороги до резиденції на честь ювілею президентської «коханки», це не було б таким дном, як ця картинка, яка тепер зависла перед очима кожного українця:
доросла людина, цілий президент! сидить перед журналістами і бреше.
По рівню, це було схоже на виправдання малої дитини, яка з просящими очима обманює дорослих, що це не вона з’їла торт, хоча руки та обличчя в кремі.
У жодної людини не виникло сумніву, що це брехня!
Це очевидно і через наведені факти, через неспівпадіння офіційних версій Єрмака і Зеленського, комічного виправдання з міфічним святом дипломатів, а головне істерикою президента, який не може тримати себе в руках і перед очима всієї країни перетворюється на Піноккіо з величезним носом.
Зневага до президента беспрецендентна, бо він виглядає жалюгідно.
Ніхто за всю історію не спромігся опустити так низько інститут президентства, як Зеленський.
Він це зробив сам, своєю брехнею, жадібністю та невіглаством.
Тема поваги до Зеленського закрита, як і закиди «Слуг народу» до тих, хто його критикує, про повагу до інституції.
Немає більшої зневаги до інститут президентства, ніж президент - нікчемний закомплексований боягуз, який вкотре попався на брехні.
І останнє, актор він теж посередній, жодного натяку на талант.
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Geo Leros


 :facepalm1:  :weep:

Міг би просто написати "хуйлосвинінфо" і не приплітати марення цього вірменського Остапа Бендера  :gigi:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.


Вибирай, не вибирай а все-дно опинишся в дупі.  :gigi:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Не встигне. Думаю бубочку віддадуть натовпу, поки інші тікать будуть
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.


Вибирай, не вибирай а все-дно опинишся в дупі.  :gigi:

в тебе просто руки з дупи. і вони тебе туди затягнули   :laugh:
   
Re: я - ваш вырок .. ваш, ваш ... вот персонально твой.

Не встигне. Думаю бубочку віддадуть натовпу, поки інші тікать будуть

 :facepalm1:

Який сюр. За тебе хуйлосвинінфо думає  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія