Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Влада України планує обмежити ФОПам третьої групи... Привіт ІТшникам! (P)

тут дело дале шире. Получается что 3-я группа вообще умрет. ибо останется работа только с частными лицами, а это полностью перекрывает вторую.
написали бы уже что просто отменят 3-ю группу и не стеснялись.
   
IT-шники дуже мобільні й лякливі. Їх просто так не візьмеш. Втім, 15% в соціяльно-орієнтованій державі - це майже шара. Там справедливе суспільство через ті 5 років, часом, не обіцяють, чи тільки відсотки брати будуть?
   
Девалом закроют

Навряд. Зрештою побачимо. Девал це остаточний крах другого терміну. Вові звичайно пофіг, але є люди яким далеко не пофіг.
   
Оподатковуються 5% з ФОПа, просто це ж буде юрособа нерезидент, як вони нагнуть ту юрособу платити ЄСВ та іншу муть?
Вопщем ойтішнєки можуть розлабитися, все буде афшор.

тобто влада планує обмежити ФОПам працювати з українськими юрособами але залишить можливість працювати з іноземними юрособами?
оригінальне трактування
   
Паралельно з введенням моніторингу карткових розрахунків, буде дієво працювати.
   
тобто влада планує обмежити ФОПам працювати з українськими юрособами але залишить можливість працювати з іноземними юрособами?
оригінальне трактування

Та це якісь фантазії про офшори. Більшість ойтішників працює через українських типу іт-фірм, а насправді просто посередників, і нікуди вони не дінуться.

   
Гетман не знает, что в Украине были айтишники в 90-х годах, что у них отработана целая куча схем, которые позволяют удобно работать...

Например, схема тройка.
1-й месяц заказываем ФОПу Васе, Вася заказывает у подрядчиков ФОПов Феди и Жоры.
2-й месяц ... Феде ... Васи и Жоры.
3-й месяц Жоре ... Васи и Феди.
4-й месяц - повторяется.

В результате имеем дополнительный налог 3.3%, ни у кого нет >50% одного заказчика, и нет факта наема...

:)

Или вариант 2-х юрлиц...

Пока хватит... :)
   
мета такої "ініціативи" - вигнати ITшників на новостворену 5ту групу,яку хочуть увести під соусом Дія-сіті, і в якій податки виростуть з 6% (спочатку) до 15% (через п'ять років). Ну й загнить до Дія-сіті усіх, як без цього

А шо там наш зелений Luxetenebris? Маю надію- тішиться!  :gigi:
   
Та це якісь фантазії про офшори. Більшість ойтішників працює через українських типу іт-фірм, а насправді просто посередників, і нікуди вони не дінуться.

Ну в 90-е работали... Ничего сложного. :)
   
Будинок середнього  ойтішніка в Україні до сплати податків



... та після

   
Ну кроме айтишников на 3группе большой кусок экономики
   
Читав колись одне дослідження німецьких серйозних економістів.

Згідно їх дослідження ФОПів треба залишати тільки для самозайнятих, які надають послуги населенню, все інше визнали шкідливи для розвитку економіки.
   
Подавляющее большинство программеров , которых знал до 2010  уехали.
Остались еденицы.
Насколько я знаю итшников примут в любой стране.
По поводу налогов. Таки да , за рубежом приходится платить больше. С сумма к получению меньше.
Но все равно уезжают.
А если здесь сумма к получению будет меньше  , то как бы исход будет массовым.
Проблема в том что восстановить будет сложно потом.


   
Читав колись одне дослідження німецьких серйозних економістів.

Згідно їх дослідження ФОПів треба залишати тільки для самозайнятих, які надають послуги населенню, все інше визнали шкідливи для розвитку економіки.

Идут они нахуй

Карго культ заебал уже
   
Ну в 90-е работали... Ничего сложного. :)

Та тоді обсяги були мізерні. За останні роки все ІТ по-суті централізувалось.

В Україну серйозні замовлення заходять через конкретних десяток-другий контор, які просто заплатять менше свої рабам-галерникам, та й по всьому.

Тоже мені проблема.
   
Подавляющее большинство программеров , которых знал до 2010  уехали.
Остались еденицы.
Насколько я знаю итшников примут в любой стране.
По поводу налогов. Таки да , за рубежом приходится платить больше. С сумма к получению меньше.
Но все равно уезжают.
А если здесь сумма к получению будет меньше  , то как бы исход будет массовым.
Проблема в том что восстановить будет сложно потом.

Ти просто може знав стару генерацію. Сьогодні ой-ті, то трохи інший бізнес.
   
Та це якісь фантазії про офшори. Більшість ойтішників працює через українських типу іт-фірм, а насправді просто посередників, і нікуди вони не дінуться.
Ашибаєся, батєнька, можливо третина працює по прямим зарубіжним контрактам, приватбанк точно знає скільки.
   
Те що в нормальних країнах називається наєбаловом, в Україні називається "зарплатний ФОП"
 :weep:
   
Ну, а як з Upwork на якому тисячі українців працюють на 3 групі? Самі що не є самозайняті ФОПи.
   
Із сучасним фінмоніторингом всі схеми ФОП за бажання будуть викриватись на раз, айтішники можуть навіть написати скрипт для податкової від початку перевірки до заяви в поліцію.
   
Подавляющее большинство программеров , которых знал до 2010  уехали.
Остались еденицы.
То мезозой, сучасне українське IT: вмієш ґуґлити, знаєш про стековерфлоу - мідл на $2к+і таких кожен рік + 50 тис.
   
Ашибаєся, батєнька, можливо третина працює по прямим зарубіжним контрактам, приватбанк точно знає скільки.

Ну от і вводять для цього моніторинг, щоб ніхто не помилявся і всі платили.

 Ти не зможеш, як фоп укладати договір з юриком ні українським, ні закордонним, а всі твої надходження на карту як фізичної особи будуть моніторити і перевіряти чи ти сплатив податки.
   
Ну, а як з Upwork на якому тисячі українців працюють на 3 групі? Самі що не є самозайняті ФОПи.
То всьо націлено на компанії з галерами в Україні.
   
Ну от і вводять для цього моніторинг, щоб ніхто не помилявся і всі платили.

 Ти не зможеш, як фоп укладати договір з юриком ні українським, ні закордонним, а всі твої надходження на карту як фізичної особи будуть моніторити і перевіряти чи ти сплатив податки.
А нафуя тоді взагалі потрібно буде поняття ФОП на 3 групій?  ;o
   
Я вважаю що і 20% з ЗП можна платити без питань і залюбки, але не у безодню кишеню, де ці гроші розкрадаються чиновниками, а справді на суспільні потреби.
Щоб всі платили не відчуваючи себе лохами, та оскільки ЗП та ФОП йде у місцеві бюджети,
ці кошти повинні витрачатися на проєкти за які голосують платники. І кожен платник голосує в межах свого вкладу.
Тобто, наприклад, подаєте петицію, треба новий дитсадок, або заасфальтувати дорогу.
Кожен голосує яку частку свого податку віддає на цю справу. Яка набереться сума, в межах неї і витрачається бюджет.
А вже решта, що не розподілена таким чином, розподіляється депутатами.
Тоді буде видно скільки грошей потрібно і відповідно можна так само ставити питання на голосування громаді підвищувати чи знижувати процент.
Рамки проценту повинні бути встановлені законом, а конкретна ставка у тій чи іншій громаді повинна визначатися громадою.

О це була б справжня реформа і податки стали б справді податками, а не даниною.
Інакше в Україні будуть ухилятися, нічого з цим не поробиш.
В нас люди раді поділитися, якщо довіряють тим, кому дають гроші. Добровольчий рух, Майдани це довели.
Але ніхто не хоче годувати бездарів і здирників.
   
А нафуя тоді взагалі потрібно буде поняття ФОП на 3 групій?  ;o

Ти мене питаєш ? Питай своїх прихильники певної політсили...
   
Це нагадує перші кроки синяків після прийняття НК.Здається у 2011 році.
Тоді якщо фоп з ПДВ, то працюєш  на загальній системі, або здаєш  свідоцтво ПДВ і продовжуєш як єдинник. І ніхто не хотів працювати з фопами на загальній системі після інформаційної атаки у смі.Через рік відмінили.
Не досидить Зе...
   
Я вважаю що і 20% з ЗП можна платити без питань і залюбки, але не у безодню кишеню, де ці гроші розкрадаються чиновниками, а справді на суспільні потреби.
Щоб всі платили не відчуваючи себе лохами, та оскільки ЗП та ФОП йде у місцеві бюджети,
ці кошти повинні витрачатися на проєкти за які голосують платники. І кожен платник голосує в межах свого вкладу.
Тобто, наприклад, подаєте петицію, треба новий дитсадок, або заасфальтувати дорогу.
Кожен голосує яку частку свого податку віддає на цю справу. Яка набереться сума, в межах неї і витрачається бюджет.
А вже решта, що не розподілена таким чином, розподіляється депутатами.
Тоді буде видно скільки грошей потрібно і відповідно можна так само ставити питання на голосування громаді підвищувати чи знижувати процент.
Рамки проценту повинні бути встановлені законом, а конкретна ставка у тій чи іншій громаді повинна визначатися громадою.

О це була б справжня реформа і податки стали б справді податками, а не даниною.
Інакше в Україні будуть ухилятися, нічого з цим не поробиш.
В нас люди раді поділитися, якщо довіряють тим, кому дають гроші. Добровольчий рух, Майдани це довели.
Але ніхто не хоче годувати бездарів і здирників.

Та це все фантазії аби податки не платити. :gigi:
   
А нафуя тоді взагалі потрібно буде поняття ФОП на 3 групій?  ;o

Будуть в IT-шників корпоративні картки, емітовані закордонним банком і зареєстровані на офшорну компанію.
Які зараз для відряджень чи для купівлі для бізнес-цілей використовують.
Якщо компанія у відповідній юрисдикції, не важливо на що гроші витрачаються.
І кожен собі гроші зніме в банкоматі чи хлібчик купе прямо карткою.

Я вже не кажу про всякі біткоїни.

Останнє редагування: 19 січня 2022 19:25:02 від igorgrim
   
Це нагадує перші кроки синяків після прийняття НК.Здається у 2011 році.
Тоді якщо фоп з ПДВ, то працюєш  на загальній системі, або здаєш  свідоцтво ПДВ і продовжуєш як єдинник. І ніхто не хотів працювати з фопами на загальній системі після інформаційної атаки у смі.Через рік відмінили.
Не досидить Зе...

Дайош Майдан з лозунгом "Ми не будемо платити податки" :gigi:
   
Ти просто може знав стару генерацію. Сьогодні ой-ті, то трохи інший бізнес.

шо старі, шо нові - одін х№й..
Якщо якась клепка є і мову цільової країни знаєш (або хуч англійську) - звалити не проблема
крайній раз черговий знайомий звалив на протязі 9 місяців (від прийняття рішення до виїзду
через самостійний пошук роботи) до фріців. Шо саме цікаве - німецької не знав і не вчив
ніколи раніше, тіки англійську мав на рівні інтермідіейт десь. Так що шпрехати вчився вже в процесі
І подібних прикладів маю багато. На дупі продовжують сидіти тільки вже відверті пох№їсти, але їх
чогось все менше залишається. Особливо останніми роками. Чого б це ? :D 
   
То мезозой, сучасне українське IT: вмієш ґуґлити, знаєш про стековерфлоу - мідл на $2к+і таких кожен рік + 50 тис.
Я по гуглу встановив веб-сервак на лінуксі з php та mysql, налаштував відделений доступ і різні сервіси, моніторю навантаження через ssh сесію, піду пошукаю вакансію на адміна. :)
   
Це нагадує перші кроки синяків після прийняття НК.Здається у 2011 році.
Майже те саме, здається, і року не пропрацювало, всі повернули взад.
   
Будуть корпоративні картки, емітовані закордонним банком і зареєстровані на офшорну компанію.
І кожен собі гроші зніме в банкоматі чи хлібчик купе прямо карткою.

Я вже не кажу про всякі біткоїни.

 :facepalm1:  :D   



   
Влада України планує обмежити ФОПам третьої групи єдиного податку можливість співпрацювати з юридичними особами для надання послуг. Йдеться про тих, хто не хоче платити податки з зарплати та оформляє своїх співробітників як «зарплатних ФОПів», заявив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев

Та без питань: тоді я буду списувати 99% на витрати (а так воно і є в реалі, але мені просто зручно) і хєр вони отримають податки, якщо 5% від оборота не подобаються. Пардон - 6%  :laugh:
   
це гетьманцев точно засланий казачок, у якого мета тільки шкодить.
якщо зеленський його не позбудеться, буде йому біда.
   
Здобули разом? ОТОЖ.

Нічого,мабуть виправлять. Незабаром вже.
   
:facepalm1:  :D 
ну а шо, payoner вже відмінили?
   
шо старі, шо нові - одін х№й..
Якщо якась клепка є і мову цільової країни знаєш (або хуч англійську) - звалити не проблема
крайній раз черговий знайомий звалив на протязі 9 місяців (від прийняття рішення до виїзду
через самостійний пошук роботи) до фріців. Шо саме цікаве - німецької не знав і не вчив
ніколи раніше, тіки англійську мав на рівні інтермідіейт десь. Так що шпрехати вчився вже в процесі
І подібних прикладів маю багато. На дупі продовжують сидіти тільки вже відверті пох№їсти, але їх
чогось все менше залишається. Особливо останніми роками. Чого б це ? :D 

Ти напевно не розумієш. Пофіг скільки виїде ойтішників, кожен рік їх клепають тисячами нових.

Головне, що ставлять собі за мету - вирішити питання з оцим зарплатним наїбаловом.

Чи правильно це вирішують зелені ? Це не до мене, я за них не голосував.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія