Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навколо світу на велосипеді [ua]

Навколо світу на велосипеді  [ua]

Хлопець з франківська вирішив мотанути на ровері світ за очі, вже намотав кілька ютюбних серій, слідкуємо за мандрівкою...
Тут є широковідомі у вузких колах мандрівники на роверах, думаю вам буде цікаво і не тільки вам  (tu)

   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

ч.2

   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

У нас тут с Беларусі хлопец-інвалід ужо 72-гi дзень едзе на хэндбайке праз Еўропу. Пачатак у Грузіі, заканчэнне на Канарах.
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

Хлопець з франківська вирішив мотанути на ровері світ за очі, вже намотав кілька ютюбних серій, слідкуємо за мандрівкою...
Тут є широковідомі у вузких колах мандрівники на роверах, думаю вам буде цікаво і не тільки вам  (tu)

Вирішив , то й - вирішив , навіть якшо власним коштом , не мицинацьким , від якогось татусика чі мамці )) .

Най вдало собі катаєцця , без шкідливих пригод .

А от відосіки , най теж , саме і дивицця , бо отого совєцького "клуба кінопутішествій" вистачить , пам'ятати теє знущання з люду , що жив за "залізною завісою" .

А зара , хто спроможне і саме поїде , а хто "сидить рівненько на дупі" , то нєбуй і "слиною давитись" від чужого , бо назагал , в межах досяжності і "власного" вистачає , поки що .
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

наразі україна-румунія-болгарія-греція-туреччина-іран...

ч.3
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

А от відосіки , най теж , саме і дивицця , бо отого совєцького "клуба кінопутішествій" вистачить , пам'ятати теє знущання з люду , що жив за "залізною завісою" .

А зара , хто спроможне і саме поїде , а хто "сидить рівненько на дупі" , то нєбуй і "слиною давитись" від чужого , бо назагал , в межах досяжності і "власного" вистачає , поки що .

чувак в тебе якісь комплекси? нахєра мені десь пиляти за світи на ровері, якщо я можу поспостерігати, як це робить хтось інший  :laugh:
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

Це нікому не цікаво. Хня.
   
Це нікому не цікаво. Хня.

Говори за себя, ага.
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

ч.4  (tu)

   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

ч.5



далі буде...
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

черговий випуск, для тих кому цікаво  (tu)

   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

черговий епізод - греція  (tu)

   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

То ви двохколісні хроніки не бачили?
   
Re: Навколо світу на велосипеді  [ua]

От якби Бубон звалив на ровері з України, то це б була подія... :shuffle:
І більше не вертався.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія