Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медведчук програв суд :D

Медведчук програв суд  :D

Київський апеляційний суд не став змінювати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для співголови партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку, якого звинувачують у державній зраді.

Джерело: Суспільне

Деталі: Суд відхилив скаргу адвокатів нардепа на ухвалу судді Печерського районного суду міста Києва від 9 липня.

Перед початком судового засідання біля Київського апеляційного суду зібралися загони національної гвардії та підрозділи поліції діалогу.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Ожидаемо
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?

У меня это тоже в голове не укладывается.Вроде бы есть смягчающие обстовятельства,но не по такой же статье  :facepalm1:
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Дуже розумне рішення. Суд продовжив арешт, але те що він домашній не дає шанс хуйлу розкручувати істерики в  світі про політичне переслідувнння опозиції в Україні.
Тим часом канали Медведчука не працюють, його самого немає в ефірі. Рейтинг опєзежє падає.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?

 (tu)
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?

А давайте згадаємо де був цей пан за часів найвеличнвшого з гетьманів.
Пані хоче все і одразу?
Я теж. Але в житті все трохи складніше.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

У меня это тоже в голове не укладывается.Вроде бы есть смягчающие обстовятельства,но не по такой же статье  :facepalm1:
Тут НЕ МОЖЕ БУТИ ніяких смягчающіх, щоб аж ТАК смягчили, що застосував суд в порушення статтей КПК запобіжну міру - домашній арешт.

ТІЛЬКИ тримання під вартою.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Дуже розумне рішення. Суд продовжив арешт, але те що він домашній не дає шанс хуйлу розкручувати істерики в  світі про політичне переслідувнння опозиції в Україні.
Тим часом канали Медведчука не працюють, його самого немає в ефірі. Рейтинг опєзежє падає.
вони можуть його по скайпу слухати, вдома провести зйомки - його помешкання таке дозволяє, але то не суть. Суть полягає в тому, що саме ЦЕЙ запобіжний захід суперечить вимогам Кримінально-процесуального законодавства. Крапка.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Я думаю, что под вартою его могут убить, а под домашним арестом он будет целее.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?

Бубочка порушує КПК :(

Імпічмент! Нє?
   
Re: Медведчук програв суд  :D
VG

Імітаційна ситуація  ;)
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Суд продовжив арешт, але те що він домашній не дає шанс хуйлу розкручувати істерики в  світі про політичне переслідувнння опозиції в Україні.
Ага, судова справа не дасть, домашній арешт не дасть, бан каналів не дасть, заморозка активів не дасть, а от звичайний арешт - таке вкрай важливе "розкручування істерик" Хуйла :lol:
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Ну шо, гнобимо пєдрячу свиноту Кароффку?
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Ну шо, гнобимо пєдрячу свиноту Кароффку?
поцілюй мене в сраку - благо є куди цілювати.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Логіка зелених дегенератів:

Бан всіх каналів Медведчука - "Хуйло не розкручує істерики з приводу переслідування опозиції"

Заморозка активів Медведчука- "Хуйло не розкручує істерики з приводу переслідування опозиції"

Судова справа проти Медведчука - "Хуйло не розкручує істерики з приводу переслідування опозиції"

Домашній арешт Медведчука - "Хуйло не розкручує істерики з приводу переслідування опозиції"

Звичайний аешт Медведчука - аааааааааа, рятуйте, Хуйло розкручує істерики з приводу переслідування опозиції!
   
Re: Медведчук програв суд  :D

поцілюй мене в сраку - благо є куди цілювати.
Тіки свиняча пєдрота може казати, що "порушили КПК стосовно" Медвдечука. Взагалі, СБУ вже давно має зайнятись тими, хто невдоволений рішеннями Зеленського.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Тіки свиняча пєдрота може казати, що "порушили КПК стосовно" Медвдечука. Взагалі, СБУ вже давно має зайнятись тими, хто невдоволений рішеннями Зеленського.
Дядя Пєтя, ти дудак?


Я кажу, що порушили КПК, бо застосували слабкий запобіжний захід, а ти мені якусь херню городиш.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

(tu)

Бо бубочка сцикун
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Бо бубочка сцикун
Дик, я і не спорю. Я взагалі не розумію, на якій підставі застосували саме ЦЕЙ запобіжний захід, а не той, що відповідає тяжкості скоєного.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Дик, я і не спорю. Я взагалі не розумію, на якій підставі застосували саме ЦЕЙ запобіжний захід, а не той, що відповідає тяжкості скоєного.
Хто сумнівається в рішенні Зеленського - пєдріча свиня та зрадик! Натравлю редіса12!
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Хто сумнівається в рішенні Зеленського - пєдріча свиня та зрадик! Натравлю редіса12!
ти їбанувся? Це коли я співала вунісон із зеленими, коли бачила, що зеля не правий?

Свині самі по сєбє, жабки - самі по сєбє, а я між ними собі як маяк.  :beee:
   
Re: Медведчук програв суд  :D
ATF

Що вони соплі жують? Раз і так як Ріфа - в кутузку. Без всіляких доказів і решти. А то цяцькаються з кумом партньора.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?

Ух как вата взвыла, та вата которая его терпела при Порошенко  :weep:
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Народ, ви єбанулися: державна зрада - це ОСОБЛИВО ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН. Там передбачене ТІЛЬКИ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ. Який вхуя домашній арешт?
підозрюється тіки
   
Re: Медведчук програв суд  :D

поцілюй мене в сраку - благо є куди цілювати.

 :laugh:  (tu)
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Ахахахаха, єбанько Сметана красень, мокнув Кароффку в гівно :lol:
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Бо бубочка сцикун
а хто тоді поро, га, укулєле?
При петро мудачуг у мацкву-київ літав коли хотів. То хто тоді поро, якшо зел сцекун, га укулєле? :D
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Я думаю, что под вартою его могут убить, а под домашним арестом он будет целее.

 :laugh:

писи: убойна гілочка  B-)
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Зе охороняє медведчука силами держохорони, це все що треба знати про захист від зе кума хуйло.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

Зе охороняє медведчука силами держохорони, це все що треба знати про захист від зе кума хуйло.
:zrada:
   
Re: Медведчук програв суд  :D


їщо до речі Марчучка, жінка мертвейчука - вона ж збиралася піти у політику,  сіліконовими цицками захишати свого чололвіка.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

суки, петіного  кума, його  посередника  від  держави Україна  не  випускають. Доколє?
   
Re: Медведчук програв суд  :D

дємМорда і  Андрюша Ш. мають  вийти  на  майдан чи  під АП, це  держ.зрада самого  державника  кума.

   
Re: Медведчук програв суд  :D

суки, петіного  кума, його  посередника  від  держави Україна  не  випускають. Доколє?
От і перший ватний син пса та шлюхі, який сумує за Медведчуком.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

суки, петіного  кума, його  посередника  від  держави Україна  не  випускають. Доколє?
та ганьба однозначно.
Нє шоб героя дати, дик прикрили і не пускають надвір
   
Re: Медведчук програв суд  :D

От і перший ватний син пса та шлюхі, який сумує за Медведчуком.
ти? Я  знаю,  ти ще  й  гандон
   
Re: Медведчук програв суд  :D

та ганьба однозначно.
Нє шоб героя дати, дик прикрили і не пускають надвір
та  хоча  би  в  Мінськ,  як  то  Порошенко  зробив. І  трубу  мудачуку  в зад )))
   
Re: Медведчук програв суд  :D

ти? Я  знаю,  ти ще  й  гандон
Твої слова:

"суки, петіного  кума, його  посередника  від  держави Україна  не  випускають. Доколє?"

Ти обурений тим, що не випускають Медведчука.

Отже ти - ватний син пса та шлюхі, який сумує за Медведчуком.
   
Re: Медведчук програв суд  :D

 :vinsent:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія