Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британці Bring Me The Horizon зняли у Києві кліп із діалогами українською мовою

Британська металкор-група Bring Me The Horizon презентувала знятий у Києві кліп на пісню DiE4u.



Відео зняте у стилі вампірських слешерів. Режисером став сам фронтмен гурту Олівер Сайкс, а продакшен виконувала українська студія Shelter Film.

Впізнаваних київських маркерів (як, наприклад, стихійна парковка) тут немає, бо вся дія відбувається у приміщенні клубу. За сюжетом, мисливиця на вампірів приходить на вампірську вечірку. Всі нехитрі діалоги – українською мовою. Наприклад, у кульмінації, коли вампіри хапаються за вогнепальну зброю, лунає крик «Сучий потрох!»

Роль мисливиці виконала українська модель Аліна Знахаренко. Після зйомок вона змінила нік в інстаграмі на Dujour, за іменем своєї героїні. Знахаренко повідомила, що завжди була палкою прихильницею Bring Me The Horizon.

«Мені подзвонили з агентства і сказали, що мене відібрали по фотографії на зустріч з режисером якогось засекреченого англійського рок-гурту. Чесно скажу, у мене були підозри, що це саме Bring Me The Horizon, бо вони вже знімали у нас кліп раніше», – написала вона.

У 2018 році гурт випустив кліп Mantra, який знімали у Жовтневому палаці.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія