Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Войцех Балчун

Войцех Балчун


Войцех Балчун


Черговий мега-складний тиждень позаду.
Початок. Берлін: Генасамблея Співтовариства Європейських залізниць - приєднання до СЄЗ, InnoTrans-2016 – гідне представництво УЗ за кордоном, більше 30 зустрічей за один день.
 П’ятниця: засідання правління – конструктивна дискусія щодо оптимізації структури ПАТ, стратегічні рішення щодо майбутнього компанії і створення дорожньої карти необхідних процесів.
Зустрічі з клієнтами.
 Відносна стабілізація ситуації з паливом.
 Все ближче до розв’язання системних проблем, пов’язаних з відсутністю рухомого складу, які накопичувалися останніми роками.
 І знову дивуюсь: як фірма-перевізник допустила дефіцит 9000 вагонів і сотень локомотивів ;o ?
Кожен менеджер УЗ сьогодні знає, наскільки це складне завдання і скільки часу треба, щоб розвернути цей тренд.
 Втім, падіння кількості доступних вагонів призупинили.
Виділили додатковий бюджет (півмільярда гривень) на ремонти рухомого складу у 3 і 4 кварталі.
Перша версія фінплану на 2017-й була подана.
 Зараз працюємо над його коригуванням.
 Найважливіше - заробити стільки грошей, щоб можна було різко підвищити наш інвестиційний і ремонтний плани.
 Для цього не будемо відмовлятися від усіх доступних нам інструментів.
Павло Ярчевський нарешті стає до роботи у Центрі забезпечення виробництва.
 Радий тому, бо неефективні закупівлі є однією з найбільших проблем УЗ. Очікую швидкої фінансової віддачі від його роботи.

Незабаром запросимо ЗМІ на підбиття підсумків перших місяців роботи. Є про що поговорити: що я застав, як ми вирішуємо проблеми і яке маємо бачення компанії та її стратегії.

P.S. Не перестаю дивуватись з поведінки українців. Де тільки знаходяться сили і час на взаємні звинувачення, образи, пустопорожні вигадки, наклепи і брехню.
Напевне, я ще не настільки асимілювався тут, щоб втягнутись у цю гру. Такі недостойні інструменти, чорний піар, що не має нічого спільного з правдою, дозволю собі проігнорувати.
 Я роблю все, щоб змінити і вивести Укрзалізницю у лідери!
   
Re: Войцех Балчун

 :(
   
Re: Войцех Балчун

Не перестаю дивуватись з поведінки українців. Де тільки знаходяться сили і час на взаємні звинувачення, образи, пустопорожні вигадки, наклепи і брехню.
отмазки лепит.
   
Re: Войцех Балчун

войцех - ярузельскій 8-)
пєрєц - декуеллєр
андреос - впопондреу
   
Re: Войцех Балчун

аугусто сесар сандіно 8-)
   
Re: Войцех Балчун

СВАБОДУ ПЄЛТІЄРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shout:
   
Re: Войцех Балчун

Я роблю все, щоб змінити і вивести Укрзалізницю у лідери!

А шо он робыть?
   
Re: Войцех Балчун

А шо он робыть?

Початок. Берлін: Генасамблея Співтовариства Європейських залізниць - приєднання до СЄЗ, InnoTrans-2016 – гідне представництво УЗ за кордоном, більше 30 зустрічей за один день.
 П’ятниця: засідання правління – конструктивна дискусія щодо оптимізації структури ПАТ, стратегічні рішення щодо майбутнього компанії і створення дорожньої карти необхідних процесів.
Зустрічі з клієнтами.


працює B-)

   
Re: Войцех Балчун

представництво УЗ за кордоном, більше 30 зустрічей за один день.

12 минут на встречу, без учета пожрать и посрать...  :weep:  Он, ссуко, трудяга!  :laugh:
   
Re: Войцех Балчун

12 минут на встречу, без учета пожрать и посрать...  :weep:  Он, ссуко, трудяга!  :laugh:

 :laugh:
а групповухой?
   
Re: Войцех Балчун

отмазки лепит.

фуп читає :S
   
Re: Войцех Балчун

P.S. Не перестаю дивуватись з поведінки українців. Де тільки знаходяться сили і час на взаємні звинувачення, образи, пустопорожні вигадки, наклепи і брехню.
Напевне, я ще не настільки асимілювався тут, щоб втягнутись у цю гру. Такі недостойні інструменти, чорний піар, що не має нічого спільного з правдою, дозволю собі проігнорувати.
 Я роблю все, щоб змінити і вивести Укрзалізницю у лідери!
(tu)
   
Re: Войцех Балчун

Задрали эти популисты!!! Одни встречи и БОЛТАВНЯ! А где  результати работи? Сколько еще ждать?!

Такого бардака и сверх наглой и открытой корупции за всю историю зализници небыло!
   
Re: Войцех Балчун

Такого бардака и сверх наглой и открытой корупции за всю историю зализници небыло!


Всегда был такой. Ни больше ни меньше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія