Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тут зелені припиздки Людас та Ельф виявили, що за вакцинацію - порохоботи. то вхавр2 - порохобот. А порохоботів, згідно Дідуся, треба вішати.

Отож, вхавр2 треба повісити. Це не мій заклик, я лише  цитую інших зелених.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Оце пучить антиваксерів.  :suicide2:

Начальство озвіріло після того як ботоферму накрили і всім ставило страпона. ;o
А корисні ідіоти підтримують, і безплатно жеруть кацапське лайно.  :suicide2:

кацы какразьпрессуют всех на свой шмурдяк
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

що саме цікавить?
як діють вакцини
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тут зелені припиздки Людас та Ельф виявили, що за вакцинацію - порохоботи. то вхавр2 - порохобот. А порохоботів, згідно Дідуся, треба вішати.

Отож, вхавр2 треба повісити. Це не мій заклик, я лише  цитую інших зелених.

тебя за персональные оскорбления не п***а?

шо за мода оскорблять людей, это шото порхоботское?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

як діють вакцини

для цього є зустрічне питання. Запевняю, воно прояснить ситуацію. І ти отримаєш розуміння.

Чому ковідні вакцини не виробили колективний імунітет?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Це знають вже, мабуть, всі. Н

Ссылка на источник где?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ссылка на источник где?

ну пошукай. Знайдеш легко.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

:pofig: В мене після двох доз файзера загостився артроз

З плечем проблем ніколи не було. Болі почались саме після вакцини. Лікарка сама попередила, що може декілька днів поболіти. Але вже більше місяця не проходить.

І ще рвз. Я не антиваксер в класичному розумінні. Я просто за добровільну вакцінацію.

Я не закливаю вакцінуватись або ні. Нехай людина сама вирішує.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

в шеве с сегодняшнего дня тоже всех вакцинируют.я только не знаю нужно ли быть совершеннолетним

У нас с 12 лет можно вакцинироваться...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

кацы какразьпрессуют всех на свой шмурдяк

Це у них в кацапстані пресують.
А в Україні не колють кацапський спутнік, тому кацапи розганяють антиваксерську маячню.
Всі антиваксери в Україні або прямо працють на кацапську пропаганду, або корисні ідіоти.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ну пошукай. Знайдеш легко.

Ну ты же её уже нашёл, не?  :D
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ну ты же её уже нашёл, не?  :D

підказка. я дав дані по Сінгапуру.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

для цього є зустрічне питання. Запевняю, воно прояснить ситуацію. І ти отримаєш розуміння.

Чому ковідні вакцини не виробили колективний імунітет?
Як. Діють. Вакцини.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому ковідні вакцини не виробили колективний імунітет?


  Бо колективного імунітету, наприклад, для грипу - не існує.
  Пересічних дурять цілком свідомо.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Як. Діють. Вакцини.

припини бути таким ледачим чмом. Візьми та пошукай відповідь.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

. Я просто за добровільну вакцінацію.

Я тоже... Но с кацапской бркхней бороться надо... А побочки есть... И фиг с ними... Жена после Комирнати на ровном месте 7 кг потеряла... И симптомы менопаузы не тока прошли... Но и ото дело востановилось с регулярностью...  :D
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

підказка. я дав дані по Сінгапуру.

Ты мне клинические данные про госпитализированых с чистыми лёгкими дай...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

тебя за персональные оскорбления не п***а?

шо за мода оскорблять людей, это шото порхоботское?

На скільки я лідкую ти зараз приписуєш іншим те що сам з задоволення робиш... Ображаєш інших і переводиш на ососбистості...

Теж мені зелене - СС.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

припини бути таким ледачим чмом. Візьми та пошукай відповідь.
ти не знаєш як діють вакцини, жертва експерименту
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Питання до вакцинаторів:

  Якщо колективний імунітет не з'являється(Ізраїль як приклад), то навіщо тоді істерики? B-)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.

 (tu)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вакциновані роблять булінг невакцинованих.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

это тут такая вакханалия?

мне пох на тех, кто не собирается ставить вакцины от ковида, это их выбор
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вакциновані роблять булінг невакцинованих.
:facepalm:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Питання до вакцинаторів:

  Якщо колективний імунітет не з'являється(Ізраїль як приклад), то навіщо тоді істерики? B-)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вакциновані роблять булінг невакцинованих.

Б-г-г - у відповідь отримають - спінінг , тролінг , кастінг і багацько інших всяких хвішингів . ))

Але - лише ув тому ж "інхвормаційному просторові" . )
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ты мне клинические данные про госпитализированых с чистыми лёгкими дай...

ну це вже золота рибка в чистому вигляді.
Даня, ти починав питати за інші дані. Ти забув?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Кто эти "они"? И чего они в госпитале?

ну це вже золота рибка в чистому вигляді.
Даня, ти починав питати за інші дані. Ти забув?

Это ты забыл... :D

"вони в лікарні, вони з ковідом. З вірусом. Але легені чисті."

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ну це вже золота рибка в чистому вигляді.
Даня, ти починав питати за інші дані. Ти забув?
ти ніяких не даєш, тільки особисту маячню
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Щодо особистої позиції, то я з вакцінацію.
Але не шмурдяком, який не пройшов належним чином клінічн дослідження.
Просто коли потім слухаю про те, що у країнах, де майже все населеня щеплене, продовжує вирувати вирус, то на фін така вакцина?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ти не знаєш як діють вакцини, жертва експерименту

Костя, вибач за чмо. Так не можна.

Просто розумієш, в тебе є певна репутація на форумі. І заробив ти її манерою спілкування. Я пропоную тобі дружне спілкування. Якщо ти валиш питаннями, то тобі буде відповідь.
Але чесно буде спочатку відповісти першим. Продемонструвати готовність до діалогу.

Отже. Є питання, тісно пов'язане з твоїм.
Чому вакцина не допомагає виробити колективний імунітет?
Продемонструй готовність до діалогу. Пошукай відповідь. І тоді набагато легше буде далі спілкуватися.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Щодо особистої позиції, то я з вакцінацію.
Але не шмурдяком, який не пройшов належним чином клінічн дослідження.
Просто коли потім слухаю про те, що у країнах, де майже все населеня щеплене, продовжує вирувати вирус, то на фін така вакцина?

Ну, ты же укололси по твоей версии и именно "шмурдяком"... Как же так?

У нас нормалёк..  Госпитализации уже меньше 300... И продолжают падать... А с понедельника начинают прекращать даже удаленку
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Щодо особистої позиції, то я з вакцінацію.
Але не шмурдяком, який не пройшов належним чином клінічн дослідження.

 ;o

Ти уколовся кацапським спутніком? :fool:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вообще не понимаю истерики ваксеров. С какой вдруг радости «общество» должно решать кто что должен себе колоть, а то «отключим газ». К тому же предлагается колоть вообще никем не проверенный шмурдяк с неизвестным результатом через годы. Сам укололся инактивированным китайцем только потому что планируется поездка, при которой хочу максимально исключить риск оказаться в больничке. А визжащим о «не будем лечить» рекомендую прекратить водить детей к ортодонтам, если давали соску, прекратить водить детей к стоматологу, если не чистит зубы после каждого приёма пищи с зубной нитью, не вызывать скорую виновнику дтп, отказывать в лечении диабета или печени любителям чая с сахаром или булочек или газировки или вина/сыра/коньяка/колбас. Уймитесь, дебилы, и не мешайте другим жить спокойно.

Оці істерики вахтьорш є наслідком соціалізації (одержавлення) медицини. Кожна срань тепер вважає що може диктувати всім свої хотєлки. За нормальної медицини такого не може бути в принципі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

 І ото ще за т.зв. статістіку - а як тая ср_на статістіка враховує усіх , хто взагалі не звертавсь до лікарів . а перебігало собі "на ногах" "якісь шмарклі" та й далі живе і може навіть і не підозрює , що то кувік був ..?

Хто зна , чі хоча би здатне увляти хоч якось кількість такого люду ..?

Хто зна , скільки люду від гріпів та ОРЗ разом з ОРВІ , ніколи не щепились взагалі , впродовж усьго життя ..?

І ото тільки й того , що стосовно гріпів , такого "інформаційного" шабашу не відбувалось .

А "вони" - ой статістіка ., ой а в нас дані .., та ще й де - у глобальній мережі .

Де - дані , а де - глобальна мережа . Хвантазьори . ))
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ну, цитокінів більше 30. Кожен з них є певним сигналом, командою для імунної системи.
Деякі з тих команд звучать як всі сюди, тут війна. Тут по нормальному треба ще про роль білка gal-9, але не ускладнюємо.
В надмірній кількості цитокіни провокують позитивний зворотній зв'язок. Набирається така собі критична маса цієї речовини, і далі вибух в стилі ядерної бомби. Лавина.

Лікується імуносупресорами. Вакцина виявилася таким імуносупресором. Неочікувана поведінка.

Ох, "маленька проблемка" з цим - а як же тоді решта хвороб?  :shuffle:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ті хто волають що в госпіталях багато нещеплених хай поцікавляться про дефініції що зараз вважають нещепленими.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Питання до вакцинаторів:

  Якщо колективний імунітет не з'являється(Ізраїль як приклад), то навіщо тоді істерики? B-)

Також в догонку вакцинутим:

Навіщо колоти 4 дози (скоро в Ізраїловці) того самого шмурдяка який вже за офіційним визнанням давно не працює?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тут зелені припиздки Людас та Ельф виявили, що за вакцинацію - порохоботи. то вхавр2 - порохобот. А порохоботів, згідно Дідуся, треба вішати.

Отож, вхавр2 треба повісити. Це не мій заклик, я лише  цитую інших зелених.

Логіка  (tu)  :pooh_lol:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Соплєзуб не підкачав  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія