Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

три сценарія для зеленського - на головній уп

Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

Странно что нет четвертого варианта - насколько договороспособен Беня.
   
Справжня і єдина альтернатива для Зе:

Haben oder Sein

oder nicht sein - це беручі до уваги - проти кого він вступає в гру.
   
:( нихт ферштейн, напишіть по-нашому  :shuffle:

мати, чи бути.
   
diletant(ka), cьогодні в 13:43
Розгорнути попередні цитати...
не обов*язково
боротьбу з корупцією також розуміють по-різному, про це в статті також є
корупціонерів на палю, а їх добро забрати та поділити - це комунізм, батєнька

та ні. це просто природна справедливість. не можна красти і наживатися обманом і насильством безкарно. краще, коли це вирішується працюючою системою правосуддя, а коли не вирішується цими спеціально для нагляду за справедливістю і законами створеними людьми інституціями - то вирішується народним повстанням. отоді будуть садити на палі і корупціонерів, і всіх, хто порушив справедливі для всіх членів суспільства правила гри ( кодекс честі ).

зрозуміло, ваш прадід був чекістом
   
Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

та ні. це просто природна справедливість. не можна красти і наживатися обманом і насильством безкарно. краще, коли це вирішується працюючою системою правосуддя, а коли не вирішується цими спеціально для нагляду за справедливістю і законами створеними людьми інституціями - то вирішується народним повстанням. отоді будуть садити на палі і корупціонерів, і всіх, хто порушив справедливі для всіх членів суспільства правила гри ( кодекс честі ).
прихильники певної політсили, во время революции 1917 тоже думали просто наказать кровопивцев - капиталистов, а вона как получилось - разруха, расстрелы, гулаги и голодомор. А кодекс чести засуньте себе в одно место - революционные матросы будут ставить к стенке контру на SUVах или живущих в новостройках  или всех владельцев макбуков с айфонами, мбугога. прихильники певної політсили, ничему вас история не учит.
   
якщо Зеленський дійсно іде на один строк, то плював він на всі сценарії.
бо виконання любого сценарію має кінцевою метою переобрання на другий строк.
Згадували сценарій "Майдан".На такий сценарій плювати небезпечно для здоров я.
   
зрозуміло, ваш прадід був чекістом

уві і ах, прадів був печником, а от його син вже відбув в сибіру з 37 по 47 рік у сталінських таборах, як дуже грамотний. в 49-му помер.
   
прихильники певної політсили, во время революции 1917 тоже думали просто наказать кровопивцев - капиталистов, а вона как получилось - разруха, расстрелы, гулаги и голодомор. А кодекс чести засуньте себе в одно место - революционные матросы будут ставить к стенке контру на SUVах или живущих в новостройках  или всех владельцев макбуков с айфонами, мбугога. прихильники певної політсили, ничему вас история не учит.

справедливі природні закони треба блюсти, інакше історія повториться.
   
Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

справедливі природні закони треба блюсти, інакше історія повториться.
Нет никаких "природных" законов. Есть довольно странные, меняющиеся со временем, пространством и уровнем дебильности населения, расплывчатые "моральные" нормы. Все общества, убивающие или грабящие своих сограждан согласно этим "моральным" нормам, плохо заканчивают. Долгие, нудные, с презумпцией невиновности, судебные заседания, где ушлые адвокаты сражаются с прокурорами на глазах независимых судей - единственное, что работает и не скатывается в епаный кровавый коммуно-социализм.
   
Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

если сделает это бескровно..
Ну, в крайнем случае, положив пару кварталовцев.
То я не против.
Пусть и дальше нюхает.
Ти погано розумієшся на людях, чим більше крові їх прольєш тим більше тебе будуть любити. А будеш жаліти, будуть ненавідити як Ющенка чи от як Зелені не люблять Порошенка, це тому що він їх крові не пив.
   
Нет никаких "природных" законов. Есть довольно странные, меняющиеся со временем, пространством и уровнем дебильности населения, расплывчатые "моральные" нормы. Все общества, убивающие или грабящие своих сограждан согласно этим "моральным" нормам, плохо заканчивают. Долгие, нудные, с презумпцией невиновности, судебные заседания, где ушлые адвокаты сражаются с прокурорами на глазах независимых судей - единственное, что работает и не скатывается в епаный кровавый коммуно-социализм.

ти дуже помиляєшся. відчуття ( почуття ) справедливості є природним не тільки для людей, а й навіть для тварин. можеш провести сам експеримент на своїх домашніх тваринках, якщо вони в тебе є. почни їх годувати по-різному - одній давай більше, а інших тримай зголоднілими. побачиш, як вони будуть одне з одним комунікувати і з тобою. потім відзвітуєш тут про результати експерименту.
   
Ти погано розумієшся на людях, чим більше крові їх прольєш тим більше тебе будуть любити. А будеш жаліти, будуть ненавідити як Ющенка чи от як Зелені не люблять Порошенка, це тому що він їх крові не пив.

це тільки мазохісти можуть любити знущання над собою. така девіація зустрічається, але навіть в мазохістів є межі, які вони блюдуть, інакше просто помруть. наприклад, в сексі люблять, шоби їх душили. так от вони зараньше домовляються з партнером-садистом про якийсь знак, коли в них вже не вистачає повітря, шоби дихати. бо так садист їх просто задушить в угарі секс-задоволення.
   
Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

ти дуже помиляєшся. відчуття ( почуття ) справедливості є природним не тільки для людей, а й навіть для тварин. можеш провести сам експеримент на своїх домашніх тваринках, якщо вони в тебе є. почни їх годувати по-різному - одній давай більше, а інших тримай зголоднілими. побачиш, як вони будуть одне з одним комунікувати і з тобою. потім відзвітуєш тут про результати експерименту.
Естественно, что неправильно поделенная добыча или сиська или писька самка вызывает гнев животного. Но мы наделены разумом и наша делёжка намного сложнее, чтобы пользоваться простыми "моральными" императивами - "поделим все поровну", "кто не работает тот не ест" и прочая муть. У нас есть акции, облигации, опционы, собственность, капиталы, наследство и прочие неизвестные животным (и искателям мифической справедливости) штуки.
   
Естественно, что неправильно поделенная добыча или сиська или писька самка вызывает гнев животного. Но мы наделены разумом и наша делёжка намного сложнее, чтобы пользоваться простыми "моральными" императивами - "поделим все поровну", "кто не работает тот не ест" и прочая муть. У нас есть акции, облигации, опционы, собственность, капиталы, наследство и прочие неизвестные животным (и искателям мифической справедливости) штуки.

Вас в Україні замало. :)
 
   
Естественно, что неправильно поделенная добыча или сиська или писька самка вызывает гнев животного. Но мы наделены разумом и наша делёжка намного сложнее, чтобы пользоваться простыми "моральными" императивами - "поделим все поровну", "кто не работает тот не ест" и прочая муть. У нас есть акции, облигации, опционы, собственность, капиталы, наследство и прочие неизвестные животным (и искателям мифической справедливости) штуки.

уві і ах, але перечислені тобою речі не є природними, а є створеними людьми ( в частині грошей так взагалі - фіктивними товарами ) продуктами.
   
А яким шляхом з трьох пішов би порошенко, якби дивом обрався?
   
Ти погано розумієшся на людях, чим більше крові їх прольєш тим більше тебе будуть любити. А будеш жаліти, будуть ненавідити як Ющенка чи от як Зелені не люблять Порошенка, це тому що він їх крові не пив.

так я ж за себе пишу.
Якщо таких величних дiлов натворить,
то нехай нюха тодi свiй кокс,
менi не шкода
   
Коли читаю про мхатовську паузу, то стає зрозуміло, що  прокацапи статтю  писали, ідолоприхильники кацапської культури...
   
Про " три пути" - також штампи... тобно автор не по реаліям статтю писав, а підлаштовввав реалії під свої власні штампи   [M] 
   
Про " три пути" - також штампи... тобно автор не по реаліям статтю писав, а підлаштовввав реалії під свої власні штампи   [M] 

тьотя, я бы на твоем месте повесился.
Ну нафига жить такой глупой??
   
тьотя, я бы на твоем месте повесился.
Ну нафига жить такой глупой??

доповідь.
   
тьотя, я бы на твоем месте повесился.
Ну нафига жить такой глупой??

Як я можу бути "глупой", кацап ти вшивий,  якщо я ще в школі самою розумною була.....  на таких, як ти ,як на дебілв дивилася  8-)   
   
доповідь.

веришь, зашел в "теми з вашою участю"
гляжу - твой ник последний отписавшийся..
Ну, думаю, точно "Доповiдь!"
Зашол вот убедиться..
Я Ванга! ;o
   
Як я можу бути "глупой", кацап ти вшивий,  якщо я ще в школі самою розумною була.....  на таких, як ти ,як на дебілв дивилася  8-) 

ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ)))))))))))))) :weep:
   
що "самою розумною була" це мама казали?))
Ще  ж мабуть i сама красiва? 8-)
   
 :brunette:
ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ)))))))))))))) :weep:

Ну що є то є....    а ти дешевий продажний писака ...   лузер  :brunette:
   
для меня было шоком, что за зелю голосовала моя подруга
умная женщина, доктор наук, профессор
мотивы - начала петь про сплошное зубожиння и что так дальше жить нельзя
на все мои предостережения о том что может быть - один ответ: хуже некуда! а так есть надежда - а вдруг джек-пот?  :facepalm:
при этом зубожила вполне успешна, в прошлом году побывала на кипре, канарах, мальдивах и в эмиратах
если при зеле не побывает в кругосветном круизе - кандидат в ряды "нас обманули"вшихся

Ваша подруга-професорка просто зненавиділа Порошенка (як і мільйони інших виборців).

За те, що "барига", "мародер", "зливає патріотів в котлах", "торгівля на крові", ну і ще що там писали роками....

А коли є ненависть до того, що є - то і за будь-яку зелену мавпу проголосуєш, аби здихатись того, кого зненавиділи. :(
   
що "самою розумною була" це мама казали?))
Ще  ж мабуть i сама красiва? 8-)

Красива  само собою...     а от про розумну - то казали всі вчителі, завжди... 
Словом, Вєня, меньше тринди і не дій на нерви...

Останнє редагування: 7 травня 2019 17:37:00 від ценительница алей
   
если сделает это бескровно..
Ну, в крайнем случае, положив пару кварталовцев.
То я не против.
Пусть и дальше нюхает.

Виграти війну з РФ можливо тільки тоді, якщо це буде той сценарій, за яким розвалився СРСР.

Шкода, що тоді РФ недорозвалили :(

І гімно з того утворення знову полізло назовні і почало отруювати все, що є навколо.
   
:brunette: Ну що є то є....    а ти дешевий продажний писака ...   лузер  :brunette:

доододо))))))))))))))
Блин, тьотя, завязывай.
Ржу, как дурак, уже люди косятся :weep:
   
веришь, зашел в "теми з вашою участю"
гляжу - твой ник последний отписавшийся..
Ну, думаю, точно "Доповiдь!"
Зашол вот убедиться..
Я Ванга! ;o

ти просто іншого допису не заслуговуєш під своїми постами. вважай себе ким хочеш, але факт залишається.
   
Красива  само собою...     а от про розумну - то казали всі вчителі, завжди... 

мабуть чiпати боялись.
Я б теж боявся)))
   
ти просто іншого допису не заслуговуєш під своїми постами. вважай себе ким хочеш, але факт залишається.

ты клюв главно береги)
   
мабуть чiпати боялись.
Я б теж боявся)))

Ото і пнх.... сраколиз дешевий
   
Re: три сценарія для зеленського - на головній уп

"Мхатовская пауза",- Це що ?
   
Виграти війну з РФ можливо тільки тоді, якщо це буде той сценарій, за яким розвалився СРСР.

Шкода, що тоді РФ недорозвалили :(

І гімно з того утворення знову полізло назовні і почало отруювати все, що є навколо.

звичайно, але ж iсторiя циклiчна блiн.
Зараз повторюємо дурницi сторiчної давнини.
Знову руками дебiлiв марнується здобуте пасiонарiями
   
"Мхатовская пауза",- Це що ?

Це коли в штани наклали і роблять вигляд,  що то не вони...   :gigi:
   
ты клюв главно береги)

доповідь.
   
"Мхатовская пауза",- Це що ?

Довга пауза, для того щоб її значення дійшло навіть до ідіотів.
Така театральна технологія.
Мхатівська дуже довга.



Останнє редагування: 7 травня 2019 17:53:00 від Vad_Sv
   
Це коли в штани наклали і роблять вигляд,  що то не вони...   :gigi:

Відповідь дуже достойна.  :)  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія