Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я перестав розуміти українську реальність.

Я перестав розуміти українську реальність.
nik

Відверто кажучи, окрім пари онлайн газет і ФУПУ (в основному), більше нічого не читаю і вже багато років. Ну і ще слухаю/бачу українських імігрантів і про українських імігрантів, що приїхали, або поїхали до/із Канади. ФУП просто вбиває. Про яку перемогу йде мова? Чубляться всі проти всіх. Спільного духу немає, і, здається, не буде. Кожен сам за себе. 2 українці - 3 партії.

Піду я, мабуть. В спину не плюйте, бо карма. А решта, - тримайтесь, не давайтесь. 20 років разом. Ну все має початок, все має кінець.

Слава Україні!  :love:  [ua]

Re: Я перестав розуміти українську реальність.

Ти прикалуєшся?
ФУП як джерело інформації?
Зовсім дахом поїхав...

Ти прикалуєшся?
Зовсім дахом поїхав...

==================

А   ти за чим сюди ходиш??? :S

Ти прикалуєшся?
Зовсім дахом поїхав...
Он просто ебнутый по жизни.

==================

А   ти за чим сюди ходиш??? :S

1. Подивитись причину тривоги - єдина інформативна гілка.
2. Як і ти, посратися з політичними опонентами.

Он просто ебнутый по жизни.

Тхір.
Ти забув додати :beach:

Странно что ты вообще интересуешься Украиной. Я в начале 2000 за пол жизни в Канаде вообще перестал интересоваться новостями из Украины и все больше слушал локальные новости. Из Украины меня интересовало одно - семья

Останнє редагування: 28 грудня 2023 06:34:50 від Турчинофф

Странно что ты вообще интересуешься Украиной. Я в начале 2000 за пол жизни в Канаде вообще перестал интересоваться новостями из Украины и все больше слушал локальные новости. Из Украины меня интересовало одно - семья

а якщо по локальних новинах нвин про Україну 0 цілих 0 десятих?
Привіт Турч

Странно что ты вообще интересуешься Украиной.
Війна((

Але фупі як джерело новин ти  паче аналітики то кумедно

То як кому на Україні залежить. Українців Україна цікавить.

Ничего удивительного.

Чтобы понимать реальность в ней надо жить. Лично.

В любом другом случае - реальность подменяется кашей информации, которую заливают в голову разные люди, каждый со своими интересами.

Понятно, что в этой ситуации лучше уж ничего не знать, чем принимать в себя галиматью и бред.

В реальності майже немає упоротих порохоботів і тупих прихильники певної політсили. Те, що відбувається на ФУПі, немає нічого спільного з реальністю.Це майже те саме, що спробувати збагнути реальність, послухавши бабок з сємками

Чтобы понимать реальность в ней надо жить. Лично.
Та ну. Он наш дончанєн однаково гарно розбирається в інтригах кремлівських башен та хитросплетіннях української внутрішньої політики. При цьому сидячи, за легендою, десь в маладой рєспублікє домбасса.
А цією темою тс просто вирішив привернути трішечки уваги до своєї нікчемної персони, тільки й всього.

Піду я, мабуть. В спину не плюйте, бо карма. А решта, - тримайтесь, не давайтесь. 20 років разом. Ну все має початок, все має кінець.
ото і писдуй па халадку

Головне - тримай свою віру в Арестовича!

Реальність змінюється, часом дуже швидко.

Але можна встигати аналізувати (якщо є бажання чи потреба).

У кожної людини своя реальність - кожному своє.

Як ваші справи пане Болукан.
Україна таки буде у складі ЄС?

Як ваші справи пане Болукан.
Україна таки буде у складі ЄС?

Ой.... краще не треба про це...

Яку інформацію можливо получити  на Форумі Українських Пенсіонерів?  Тільки про те  "как прекрасен бьіл Савок".
Там лобзіком по дереву вирізьблено назавжди в мізках:
1/  олів'є під  іронію долі  на  новій рік 
 2/ маzква слезам не верит  про "загадашную  і перкрасную  лускую душу"
 3/ Іван Васильович змінює професію  про  кумедних і  веселих луских царей.
і тд і тп.

Яку інформацію можливо получити  на Форумі Українських Пенсіонерів?
+ міські божевільні (оцет тощо). При тому самому совку де можна було їх почути? Або такий сусід, або хтось на роботі розповість, або редактори газети заради лулзів публікують лист такого божевільного, як він пропонує скидати лазером дихлофос на бучливих цвіркунів. А тут концентрація.

HSM

Тю , приіхати тре для цього в Украіну
Аби розуміти

Так, після від'їзду певним чином втрачається зв'язок. Не скажу, що це аж так дуже погано.

З аншого боку, куди треба поїхати, де треба бути, аби розуміти реальність Європи, світу загалом?

Я в начале 2000 за пол жизни в Канаде вообще перестал интересоваться новостями из Украины и все больше слушал локальные новости. Из Украины меня интересовало одно - семья

Турч пів-життя жив в Канаді? офігєть

Яку інформацію можливо получити  на Форумі Українських Пенсіонерів?  Тільки про те  "как прекрасен бьіл Савок".
Там лобзіком по дереву вирізьблено назавжди в мізках:
1/  олів'є під  іронію долі  на  новій рік 
 2/ маzква слезам не верит  про "загадашную  і перкрасную  лускую душу"
 3/ Іван Васильович змінює професію  про  кумедних і  веселих луских царей.
і тд і тп.

на ФУП дуже важко зареєструватись, практикувались бани в ніколи, + провладні боти і політична цензура. В результаті такої селекції отримали вибірку яка не відображає реального стану суспільства. І це не виправити виборами модератора бо кого можуть вибрати оці добрі люди? Тількі собі подібних. Сумно. :(

В реальності майже немає упоротих порохоботів і тупих прихильники певної політсили. Те, що відбувається на ФУПі, немає нічого спільного з реальністю.Це майже те саме, що спробувати збагнути реальність, послухавши бабок з сємками
(tu)
+1000

TC

Відверто кажучи, окрім пари онлайн газет і ФУПУ (в основному), більше нічого не читаю і вже багато років. Ну і ще слухаю/бачу українських імігрантів і про українських імігрантів, що приїхали, або поїхали до/із Канади. ФУП просто вбиває. Про яку перемогу йде мова? Чубляться всі проти всіх. Спільного духу немає, і, здається, не буде. Кожен сам за себе. 2 українці - 3 партії.

Сюди багато хто саме ради срачу заходять. Дехто - лише ради нього.  :D

Турч пів-життя жив в Канаді? офігєть
=======================

"Настало время афуительных историй."(ц)

Ну і,звісно,фотка кота з лампою. :super:

знаю по одному реально впоротих зе та  по. Жоден не воює

Сюди багато хто саме ради срачу заходять. Дехто - лише ради нього.  :D
=====================
 :-)o 
Скажу за себе.
По-пере- звичка. Та й  просто поспілкуватися з відомими тобі персонажами,яких думаєш,що знаєш от вже майже 20 років.
По-друге,почитати новини та пообговорювати їх,використовуючи своє,персональне їх бачення.
Срачі? 8-:
Ну,для цього сюди ходять специфічні товаришочки з коріння з рашки. Вони без срачів жити не можуть.

в Канаді треба влітку газони косити, а взимку сніг навколо хати відгрібати. Єдине цікаве місце це ніагарській водоспад і в Онтаріо LCBO. :)

А ти хіба ще ні разу не ходив?
Ну спробуй! Тут багато хто так робив багато разів. І повертався...
ФУП безперервно "деградує", але нічого кращого нема.
Все живе хвилями...
Все залежить від активності "пісатєлєй на ФУПі"!*
 B-)

*На ФУПі з 2000 року.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 12:36:29 від MAG

Юльки розбігаються.  :D
20 років творив тут нереальність і прозрів.

=====================
 :-)o 
Скажу за себе.
По-пере- звичка. Та й  просто поспілкуватися з відомими тобі персонажами,яких думаєш,що знаєш от вже майже 20 років.
По-друге,почитати новини та пообговорювати їх,використовуючи своє,персональне їх бачення.
Срачі? 8-:
Ну,для цього сюди ходять специфічні товаришочки з коріння з рашки. Вони без срачів жити не можуть.
Найцінніше в ФУПі - величезна аудиторія читачів. фУП реально дуже потужний засіб масової інформації.
Пишіть, "пісатєлі" розумне, добре, вічне і буде жити ФУП вічно!
Георгій всім в поміч!

Слава Україні!
Героям слава!

Щасти.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія