Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тестове голосування щодо вибору "народного модератора" :bomb:

Парадокс у тому, що абсолютна більшість активних фупівців проти кандидатури Слава

ти дурко

Правильно, голову в песок и все наладится.
Облико морале наше все
Ні, бля.
Будемо обговорювати цифірі від кожної кацапської помийки, яки ти будеш нам тягати.

в списку нема патріарха  (td)
навіть не варто обговорювати

Вело, я не прихильник ні Зеленського ,ні Порошенка, не маю бажання дискутувати тут, бо це буде не по темі гілки.

Промєжуточниє ітогі:  :umnik2:

РЕАЛЬНИХ (системних) кандидатур - лише чотири:
Слав - 16 голосів
Амід - 3
Йож - 4
JudgeDredd - 2

Противсіх - 11.

Поки противсіх не зрівняецця з лідером (Слав) - лідер виграе вибори.
І виграе з, мінімум, чотирикратним прєімущєством від конкурентів.

Зеленський діяв в умовах аналогічних умовам при Порошенку( без ковіду і гострої фази війни) до березня 2020. Що в цей час стало гірше?
Якийсь він нефартовий. :-o

в списку нема патріарха  (td)
навіть не варто обговорювати
(td)

Крокодил по цифрах проти Слава 80% фупівців і то тих, хто грається у цю голосовалку. Активних дописувачів тут не більше 200 юзерів.Якщо залишать Слава при кнопці(не важливо в якості основного або одного з 3 модерів),то решта притомних фупчеків просто потім проголосує ногами .Не думаю,що власникам ресурсу це потрібно.

та то ви х.й.ю якусь написали не подумавши
  то "х.й.ю якусь написали не подумавши"  автор ідеї обрати "народного модератора"
Я ж ще  кілька місяців тому  пропонував створити окрему гілку, в якій можна було писати  на політичні теми що завгодго без  ризику  отрамати бан. На жаль не  підтримали

Останнє редагування: 28 грудня 2023 12:42:21 від патріот

Слав - 16 голосів
Амід - 3
Йож - 4
JudgeDredd - 2

Противсіх - 11.

не  кажи  гоп...

Крокодил по цифрах проти Слава 80% фупівців і то тих, хто грається у цю голосовалку.

По твоєй збоченій логіці тре відмінити перемоги лідерів голосувань, якшо вони не набрали 50% в першому турі.

Якщо залишать Слава при кнопці(не важливо в якості основного або одного з 3 модерів),то решта притомних фупчеків просто потім проголосує ногами .
.

Не фантазуй. Слав був найкращим, чи одним з найкращих. При ньому ФУП цвіт і пах, не дивлячись на те, шо він повикидував купу москалоти.
ФУП став підупадатии в 2019 році, коли тут Олена Юрівна устроіла дикий террор і забаніла в ніколи десятки активних дописувачів просто так, отпи3ди.
І значно підупав після. З єдиной причини: заборона флуду.

:gigi:
Ага

Ну шо, голосуємо за Болукана. Па пріколу! :)
За ьубочку уже па приколу наголосували :)

Слав - 16 голосів
Амід - 3
Йож - 4
JudgeDredd - 2

Противсіх - 11.

Нецікаво жити, коли знаєш все наперед. Про такі результати я написала ще на початку голосування.
Стара команда рветься до кнопки.

Можна Кароффку. Вона юристка

А 20% відстьобу буде?

Крокодил по цифрах проти Слава 80% фупівців і то тих, хто грається у цю голосовалку. Активних дописувачів тут не більше 200 юзерів.Якщо залишать Слава при кнопці(не важливо в якості основного або одного з 3 модерів),то решта притомних фупчеків просто потім проголосує ногами .Не думаю,що власникам ресурсу це потрібно.
А не знаю як власникам ,а от для українців накуя  тут довбойоби російськомірні???
Або так званні "хороші русіяне"???
Або всякий непотріб російський або наш ватоголовий??

То хай пиз.дують накуй звідці.

Не тре тут постіть пусті ТА БРЕХЛИВІ популістські лозунгі.
Або обоснуй, ЯКИМ ЧИНОМ "стара команда" (більшість з которих - один одному вороги/антагоністи) "рветься до кнопки".

Можна Кароффку. Вона юристка

Монтян теж.

Ааа... то ти просто хочиш до ней підлизатися 8-)

Вело, я не прихильник ні Зеленського ,ні Порошенка, не маю бажання дискутувати тут, бо це буде не по темі гілки.
Ти прихильник хуйла  :D

Не тре тут постіть пусті ТА БРЕХЛИВІ популістські лозунгі.
Або обоснуй, ЯКИМ ЧИНОМ "стара команда" (більшість з которих - один одному вороги/антагоністи) "рветься до кнопки".
Хто кому антагоністи? Амід, Слав, Йожа і отой Дред - це ті, хто десятиріччя гвалтував форум дебільною модерацією. Зараз їх Фіала кишнув. Але вони рвуться назад.

Голос за Моллі.

Нецікаво жити, коли знаєш все наперед. Про такі результати я написала ще на початку голосування.
Ну от не пи3ди тіки
Якщо це щось складніше ніж "через три місяці буде весна", то твої прогнози збуваються рівно навпаки
ЗАВЖДИ. Без виключень. З останього -  вибори в наступному році.
А потім ти знаходиш якусь чергову гнилу відмазку

"тре відмінити перемоги лідерів голосувань"-
які лідери?Ви з реалу перенесли метод отарою(натовпом) на одного.Збилися у зграю і використовуєте фактор незгуртованності ваших опонентів.Я проти Слава як людини в реалі нічого не маю ,але модером йому тут не можна з причин,про які вже й до мене багато хто розказував. Ти ж не знаєш,що в перші роки перебування Слава на ФУПі-його чморили ,глузували з нього.Типова ситуація ,як і в реальному житті-у людини спрацював комплекс помсти за знущання і була мета -до кнопки отримати доступ.Він її досяг й вичистив фактично з ФУПу всіх своїх "кривдників". Таке от підгрунття .А новим (після 2014 року)юзерам втовкмачують наратив,що він активний борцун з ватою і москалями.Насправді вичищав з ФУПу тих, хто добре памятав його "ватне"минуле до 2014 року і як топив тут за Януковича.

"Але вони рвуться назад."-
крім Слава та його підтанцовки-з перерахованих тобою -ніхто більше не претендує на модерів.

"Але вони рвуться назад."-
крім Слава та його підтанцовки-з перерахованих тобою -ніхто більше не претендує на модерів.
То вони й потрібні для масовки. Інакше "вибори Слава" будуть виглядати якось підозріло  :D

які лідери?Ви з реалу перенесли метод отарою(натовпом) на одного.Збилися у зграю і використовуєте фактор незгуртованності ваших опонентів.Я проти Слава як людини в реалі нічого не маю ,але модером йому тут не можна з причин,про які вже й до мене багато хто розказував. Ти ж не знаєш,що в перші роки перебування Слава на ФУПі-його чморили ,глузували з нього.Типова ситуація ,як і в реальному житті-у людини спрацював комплекс помсти за знущання і була мета -до кнопки отримати доступ.Він її досяг й вичистив фактично з ФУПу всіх своїх "кривдників". Таке от підгрунття .А новим (після 2014 року)юзерам втовкмачують наратив,що він активний борцун з ватою і москалями.Насправді вичищав з ФУПу тих, хто добре памятав його "ватне"минуле до 2014 року і як топив тут за Януковича.
Погоджуюся з кожним словом.

Кноп у тебе той же комплекс ,що й у  Слава,тому ви в одній компанії.Але вам тре до Тернопільчанина на огляд. B-)

Ну от не пи3ди тіки
Якщо це щось складніше ніж "через три місяці буде весна", то твої прогнози збуваються рівно навпаки
ЗАВЖДИ. Без виключень. З останього -  вибори в наступному році.
А потім ти знаходиш якусь чергову гнилу відмазку
А це ж не від мене залежить. Оно в справу вже втрутився Адмін, і мені його критерії вибору подобаються. Обере правильний триумвірат.

Мене нахєр зі списку! Сходу!

Тут є кому модерувати. Є Тартосетто. Є Ельгуйдер. Є Антон ау. Є RuZa. Вже і Сметана є. Можна поставити Сєргєя ДжеймсаБонда 007. Є багато достойних кандидатур модерувати цей ватний смітник. Он....Дідуся ставте в модератори. Прекрасна людина.

підтримую кандидатуру sergej1974007

пс.Буде ж можливість після обрання зробити самовідвід?

Да ладно що ти тут розпинаєшся , тиж бачив вже в сусідній гілці  тобі повідомлення від адміна1 що ти їм підходишь...
Тепер зрозуміло чому тут на хфупі повипускали  рускомірних покідьків...тепер хфуп стане  ватоголовим  і це в угоду російському світові , то на площадці неповинно бути української думки, мабуть бідний Гонгадце зараз перевертається в домовині ..бо він був лібералом ,але лібералом проукраїнським , а не те во що перетворюють зараз хфуп крайня ліва форма , ви з кого там приклад берете з Нью-Йорк Таймс , ви що хочите перетворити Українську правду яка була право/ліберральним виланням ну на крайняк центрально ліберальною, но ні як ультра лівим виданням.Зупініться .

Кноп у тебе той же комплекс ,що й у  Слава,тому ви в одній компанії.Але вам тре до Тернопільчанина на огляд. B-)
В мене ніякого комплекса немає, але я не люблю гратися в толерастію під час війни коли всілякі ждуни та вороги розповідають під гарною оболочкою свої гидотьні плани до українського народу.
І до речі я не казав чи я згодний бути тут цапом відбувайлом , яким буде тут адмін.
Чи группа адмінів.

Погоджуюся з кожним словом.
Я думав ти умніша Вія...
Цеж Вата.

Re: Тестове голосування щодо вибору  "народного модератора" :bomb:

Слав в лидерах… и почему-то сразу аналогия с Зе и 73% :weep:

Я думав ти умніша Вія...
Цеж Вата.
Це не відміняє того, що він каже вірні речі.
Влом досліджувати, з чого ти вирішив, що він вата? Процитуй щось яскраве.

Слав в лидерах… и почему-то сразу аналогия с Зе и 73% :weep:
ФУП - це дзеркало України.

Я думав ти умніша Вія...
:lol:
Вія сволотівка.
Це пожиттєве.

Це не відміняє того, що він каже вірні речі.
Влом досліджувати, з чого ти вирішив, що він вата? Процитуй щось яскраве.
Те що він вже писав у дописах про патріотів, чи ти вже не рахуєшь себе до патріотів?

Те що він вже писав у дописах про патріотів, чи ти вже не рахуєшь себе до патріотів?
Звідки я знаю, що він писав про патріотів, я не моніторю ФУП цілодобово. Тому і спитала в тебе, якусь цитату дай яскраву.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія