Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

півас це латентна вата як і ти тому мімо

а за кого дружок ты проголосовал в 2019?
отказываешься теперь от своего выбора???

а кіко тобі років, синку, що не хочеш терпіти панів?

Питання на 5  балів))) Скажемо так,панів я різних бачив,з жовтенят мене виключили ,в піонерах був але червону тряпку майже  не носив а в комсомол не прийняли,бо був неблагонадійний)

Питання на 5  балів))) Скажемо так,панів я різних бачив,з жовтенят мене виключили ,в піонерах був але червону тряпку майже  не носив а в комсомол не прийняли,бо був неблагонадійний)

і кого з генсеків ти в гробу бачив?

та тут кожен бачив щонайменше ілліча, володимировича та устиновича

я вже два роки не можу знайти у львові людей які голосували за кловуна. але у Львові (Галичині) переміг Цукерочка-Рошен. тому моє опитування непрезентабельне певне.  :D

та тут кожен бачив щонайменше ілліча, володимировича та устиновича

ну нє. брежнєва в труні бачив по тілівізору. ой горегоречко було. навіть в школу в понеділок не ходилисмо як ту курву закопали.
а хто інші ?

Адміністрація ФУПу, чи хто ви там такі.  Ви гандони штопані, навипускали гімна яке глумиться над горем України.  ФУП читати неможливо.

і кого з генсеків ти в гробу бачив?

Брежнєва і далі)) Але малим ше був.

Іноді заходжу на ФУП подивитись Vox populi
Так, він засмучує, але це наша реальність
Коли був модератор з однієї з зграй які тут сформувались, то Vox populi був спотворений, зараз більш-менш об'єктивний.
Тому модератор повинен бути не з числа активних дописувачів.

Іноді заходжу на ФУП подивитись Vox populi
Так, він засмучує, але це наша реальність
Коли був модератор з однієї з зграй які тут сформувались, то Vox populi був спотворений, зараз більш-менш об'єктивний.
Тому модератор повинен бути не з числа активних дописувачів.
чому? Із числа активних дописувачів краще знатиме юзерів, бо може бути якась помилка, то щоб модер міг її не допустити. Бо є ж таке поняття як казус беллі. Доказ: бани адвісера і димця.

Інша справа, що цей новопризначений модер із числа активних дописувачів повинен добровільно прийняти постриг, тобто, після вступу на посаду, повинен в добровільному порядку відмовитися від подальшого дописування в якості пересічного юзера - тільки як модер і тільки в межах модерських повноважень. Це як Президент вступаючи на цю посаду, впродовж місяця повинен продати свій бізнес. Петру привіт.

чому? Із числа активних дописувачів краще знатиме юзерів, бо може бути якась помилка, то щоб модер міг її не допустити. Бо є ж таке поняття як казус беллі. Доказ: бани адвісера і димця.

Інша справа, що цей новопризначений модер із числа активних дописувачів повинен добровільно прийняти постриг, тобто, після вступу на посаду, повинен в добровільному порядку відмовитися від подальшого дописування в якості пересічного юзера - тільки як модер і тільки в межах модерських повноважень. Це як Президент вступаючи на цю посаду, впродовж місяця повинен продати свій бізнес. Петру привіт.

Люди не змінюються на краще від доступу до адміністративних функцій, як раз навпаки - модер буде банити з чужих зграй і захищати своїх корешей.

Читаю вас усіх уважно, дивуюся скільки пропонується нюансів та якій обсяг роботи для модера, алеж адмін написав, що це робота без оплати. Скажіть будь ласка, кто будучи при нормальному розумі візьметься розгрібати такі великі купи гімна за дякую, або навіть і без цього, скоріше отримувати прокльони або з одного, або з другого боку, в можливо і погрози.

Читаю вас усіх уважно, дивуюся скільки пропонується нюансів та якій обсяг роботи для модера, алеж адмін написав, що це робота без оплати. Скажіть будь ласка, кто будучи при нормальному розумі візьметься розгрібати такі великі купи гімна за дякую, або навіть і без цього, скоріше отримувати прокльони або з одного, або з другого боку, в можливо і погрози.
Та бажаючі знайдуться, але що вони тут наворотять?

а хіба якось інакше можна банити модерувати без розгрібання куп гімна? Це ж уже було - слав, свєта, марсік не дадуть збрехати, навпаки, ще й розкажуть, як вони тут шашками махали.

а хіба якось інакше можна банити модерувати без розгрібання куп гімна? Це ж уже було - слав, свєта, марсік не дадуть збрехати, навпаки, ще й розкажуть, як вони тут шашками махали.
Амід дійсно був неадекватним модером,
але були і справедливі бани - твої і Миросині,
банили вас тому що ви взялися цькувати
модератора Марсера, бо за те саме в бік простих смертних
вас не банили ніколи, от ви і розперезалися.

Амід дійсно був неадекватним модером,
але були і справедливі бани - твої і Миросині,
банили вас тому що ви взялися цькувати
модератора Марсера, бо за те саме в бік простих смертних
вас не банили ніколи, от ви і розперезалися.
не песди дурепа, бо цим ти просто тупо підтверджуєш, що марсік просто так само тупо зводив із нами рахунки і не більше.

Так що, заткнися і не варнякай усіляку брехню. А ще краще, песдуй по холодку на гавнобложик Гіпопотама - там срати тобі нічого не заважає, бо клювом довбить клаву шо тут, шо там однаково - більших зусиль не вимагає.

цим ти просто тупо підтверджуєш, що марсік просто так само тупо зводив із нами рахунки і не більше.

тобто модера можна цькувати і принижувати
а він забанити порушника не має права
бо це вже зведення рахунків?
Ти справді маєш стосунок до юриспруденції? :facepalm:

:facepalm1:

:( Пеждец. Мне в общем уже все равно. Но есть же какие то минимальные требования к личным качествам человека. Но там же человека нет - просто тварь. Тупая, подлая, хамовитая тварь. Впереди с большим отрывом. Пропал ФУП. Впрочем это было ясно давно.

тобто модера можна цькувати і принижувати
а він забанити порушника не має права
бо це вже зведення рахунків?
Ти справді маєш стосунок до юриспруденції? :facepalm:
ти настільки тупе, що навіть не розумієш, що намагаєшся мені довести.  Обєктивний, неупереджений модер - це той, хто банить за всі провини однаково, нє взірая на ліца і аскарбльонних. А як тільки дбає лише за свою потрахану молью шкуру, то така особь вже не має права на модерську кнопку. Тому або він банить за всіх, або не зводить рахунки і здає кнопку совіснішій людині.

:( Пеждец. Мне в общем уже все равно. Но есть же какие то минимальные требования к личным качествам человека. Но там же человека нет - просто тварь. Тупая, подлая, хамовитая тварь. Впереди с большим отрывом. Пропал ФУП. Впрочем это было ясно давно.

Кацап я пам'ятаю твою радість від обстрлвв України .
І аналогії які ти приводив

Так що це ти покидьок.

Думаю клейнод повинен бути радий що в нього такі союзники

ні звичайно не відмовляюсь мальдівський навесні 22 будував би оборону по Збручу і заключав Мінськ -4

Так що це ти покидьок.

Я же говорю - тупая подлая лживая тварь, которая никогда не отвечала в жизни за свои слова. Откуда очевидно и привычка нести чушь которую непонятно откуда взял. Просто лживая тварь - врет как дышит. Кацап во всей красе. Вот только что из Тернополя.

Так що це ти покидьок.

нічого. Моллі все виправить, порядок наведе після того, як ти передасиш їй свої голоси.  ;)

Я же говорю - тупая подлая лживая тварь, которая никогда не отвечала в жизни за свои слова. Откуда очевидно и привычка нести чушь которую непонятно откуда взял. Просто лживая тварь - врет как дышит. Кацап во всей красе. Вот только что из Тернополя.

Шкода що це викинули в смітник
Можна було б ткнути в морду цій ваті.

Люди не змінюються на краще від доступу до адміністративних функцій, як раз навпаки - модер буде банити з чужих зграй і захищати своїх корешей.
херня повна..
якщо дідусь бігає з юлькою то хай собі і бігає..но він ні є не проукраїнський..і не бігає з кацапськими наративами тут,а якщо буде кидати свою юльку у всіхх гілках..то то вже флуд і піде накуй на пару днів на відпочинок.

нічого. Моллі все виправить, порядок наведе після того, як ти передасиш їй свої голоси.  ;)
він мені віддасть. :weep:  бо я його тут постійно лобіюю. :weep:

Радий що ваті так підгорає :lol:

він мені віддасть. :weep:  бо я його тут постійно лобіюю. :weep:
нє, він обіщяв віддати Моллі. так шо, в очєрєдь!!

Всіх з святами! Готові вас вислухати. Пропонуйте кандидатури на модератора з учасників форуму.

Ну шо?

Ну шо?
:gigi: ну, щя нарвешся.

Радий що ваті так підгорає :lol:

Мене забанили за "ворожі нарративи", коли я написав про терки між Залужним та клоуном.

Накуй воно їй треба, і ще безоплатно?

До речі, побачила себе в тому списку.
Ви чого, хто пропонував, зовсім того? :fool:  В мене ні часу, ні бажання на то нема. Відчепіться. То повноцінна робота, принаймі на 1/3 тарифної ставки або посадового окладу. В мене вже досить громадських обов'язків та навантажень.

ТС, викреслюй мене нах. І відчепіться з тім же від військових ( :buba: )

Накуй воно їй треба, і ще безоплатно?

До речі, побачила себе в тому списку.
Ви чого, хто пропонував, зовсім того? :fool:  В мене ні часу, ні бажання на то нема. Відчепіться. То повноцінна робота, принаймі на 1/3 тарифної ставки або посадового окладу. В мене вже досить громадських обов'язків та навантажень.

ТС, викреслюй мене нах. І відчепіться з тім же від військових ( :buba: )
Натуся, ти хочеш знову кнопачьку Славцьові віддати? ніхарашо...  :cray:

херня повна..
якщо дідусь бігає з юлькою то хай собі і бігає..но він ні є не проукраїнський..і не бігає з кацапськими наративами тут,а якщо буде кидати свою юльку у всіхх гілках..то то вже флуд і піде накуй на пару днів на відпочинок.

А якщо ти Порохатого будеш кидати у всіх гілках, то вже флуд і підеш накуй на пару днів на відпочинок.

Давай порахуємо скільки від мене Юльки і скільки Порохатого на фупі.

Я навіть пишу про щось інше, а свиноферма влазить, а ось Юлька.
Хоча там тема зовсім не про неї. Це і є флуд.

Так кого банити?   -X-

ні звичайно не відмовляюсь мальдівський навесні 22 будував би оборону по Збручу і заключав Мінськ -4
звідки ти впевнений що може так і булоб..
може мальдівський вже у 22 хуярив би по рашці і не казав що нам забороняють..
я не розуміюю чого так всі впевнені що порох би не воював?

да згоден коли у 15 розі у зеленополі по нашим військам хуярили іза кордону ,а приказ був не відповідати..

так скажу теж саме і у сумській області зараз..по нашим хуярять..а нашим заборона п***а в ответку

А якщо ти Порохатого будеш кидати у всіх гілках, то вже флуд і підеш накуй на пару днів на відпочинок.

Давай порахуємо скільки від мене Юльки і скільки Порохатого на фупі.

Я навіть пишу про щось інше, а свиноферма влазить, а ось Юлька.
Хоча там тема зовсім не про неї. Це і є флуд.

Так кого банити?   -X-
згоден..
якщо там юлька не фігурувала..то флуд..

Натуся, ти хочеш знову кнопачьку Славцьові віддати? ніхарашо...  :cray:
Не баїсь, такі як ви із Славком
завжди домовляться, як би гучно не погиркались.
"мілиє браняцца - только тешацца"

антик сом1 і сметанка
трійка

Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.

Re: Модератор Національної Єдності

Ох ти ж....

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія