Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Як завжди в нумерного, вся їжа - Какі - какі. Якесь месіво
Зазвичай на свята на стіл ставлять те, чого не можуть собі дозволити зїсти в будень.

Дик, виникає логічне запитання: це ж який сімейний бюджет у цієї бідненької родини, що вона не може собі дозволити в будень поїсти чорносливу та вареників.  :facepalm:

Работка, зарплатка, квартирка, носочки, футбогочки

Макрамешка X(

Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

на Закарпатті взагалі абракадабра. але у нас нікого етнічого полукровки мадяра з Мукачевого тут немає. шкода.  :-)o

Прогресу майже нема. Один З-па почав кігті стригти та брати прибори до рук, а все інше там як до Китая рачки.
Своі свята я не демонструю до кінця війни, вони різні і з різними людьми.

прийнято.
ше Пєльмєнь (олд вуд). їх вже знову двоє. пажраль пасраличєй.  :-)o

Макрамешка X(
нє, макраму так і не навчилася окрім отого стовпчика на 4 кінця із крапельниці. Я переважно по спицях і гачкові.

Зазвичай на свята на стіл ставлять те, чого не можуть собі дозволити зїсти в будень.

Дик, виникає логічне запитання: це ж який сімейний бюджет у цієї бідненької родини, що вона не може собі дозволити в будень поїсти чорносливу та вареників.  :facepalm:

Все інакше трохі. Коли в СССР продуктов било обмаль, то жінкі з тих самих інградіеньів видумивали вселяку «смесь». А що буде, якщо змішати оте з цим. Як правило всі ці «заморочені» перекручені, фаршировані блюда дуже примітівні. Вже пізніше, коли зявилися різноманітні «заморські» яства, стало зрозуміло яка то все хрєнь. З-па так і каже - «смак дитинства». Але ж сілдячі  в Бундесі, так і не освоїв яка буває інша іжа Европи. Бо тупий, дуже тупий.

Работка, зарплатка, квартирка, носочки, футбогочки.

Не знаю як вам, а мені за таке уменьшітельно- ласкатєльное тількі одне бажання
пардон. Більше не бу.  :blush2:

Макрамешка X(
макрамешки нема. Є тільки макарошки. Ох же ж і не люблю це слово - аж корчить від нього.  :gigi:

пардон. Більше не бу.  :blush2:
Я вважав то  ти З-пу пародіруєш

Цікаве злигання брудноротоі хабалки з карельським гівном)
А де кляйне хомо дівся?(

Корчить підкацапників як від хреста))

Але мене вбив на різдвяному столі отой ємаліровний тазик зі сколами по боках.

Все інакше трохі. Коли в СССР продуктов било обмаль, то жінкі з тих самих інградіеньів видумивали вселяку «смесь». А що буде, якщо змішати оте з цим. Як правило всі ці «заморочені» перекручені, фаршировані блюда дуже примітівні. Вже пізніше, коли зявилися різноманітні «заморські» яства, стало зрозуміло яка то все хрєнь. З-па так і каже - «смак дитинства». Але ж сілдячі  в Бундесі, так і не освоїв яка буває інша іжа Европи. Бо тупий, дуже тупий.
вареники - це буденна страва. Максимум, страва вихідного дня, але аж ніяк не страва щорічного Свята. Ну, от якось воно не туди...
Це на такі невеличкі святки - на Андрія, але не на Різдво.

Я вважав то  ти З-пу пародіруєш
майже.  :gigi:

Ale

це приїхали рік тому в Штати лише Кадра з Кадром. А Кадрята у кількості 2х2 були в Штатах вже давно - років 7 щонайменше. А майже рік тому просто лише відбулося возз'єднання сім'ї. Десь так.
З інцестом чи без було оте воззʼєднання сімʼї? Я для науки інтересуюсь)

Пістець … псарня!

:gigi: я теж думала, що то саме збита емаль до чорної нижньої фарби, а то таке невдале розфарбування. То ж тіпа столовий набір - керамічний посуд має такий же самий малюнок, що і емальований. Придивися. Принаймні, мені саме ТАК здалося. Але я без окулярів, тому пардон.

Заприсягнешся життям своіх "вишкребків"(с)( пародія на хабалку) що там на столі ——"емалірований тазік"?)

З інцестом чи без було оте воззʼєднання сімʼї? Я для науки інтересуюсь)
це вже питання не до мене))

вареники - це буденна страва. Максимум, страва вихідного дня, але аж ніяк не страва щорічного Свята. Ну, от якось воно не туди...
Це на такі невеличкі святки - на Андрія, але не на Різдво.

Вареники то кулінарне мистецтво. Як і борщ та інш. А оті всі салати типа з консерви риби і морквою, та інше хрючево як каша..

Заприсягнешся життям своіх "вишкребків"(с)( пародія на хабалку) що там на столі ——"емалірований тазік"?)

Сфотографуй мені краще оте скотарство. В мене б жінка не то що к столу таке подала, навіть собаці б не виставила. З-па, посуд в хаті то твоє а точніше твоєї хозяйки обличчя

Пістець … псарня!

Показати зображення...
Ну, люди після 18 банок ікги ледве нашкгебли ггошей на одну банку маслин.

Вареники то кулінарне мистецтво. Як і борщ та інш. А оті всі салати типа з консерви риби і морквою, та інше хрючево як каша..
то не домашнього приготування вареники - у магазині куплені напівфабрикати. Яке там мистецтво))

Ясно—зрозуміло)——
Карельске гівно на Святий Вечір——наодинці з самоваром)
Типово кацапський підхід)—— все одно з кацапами святкувати——то хоч украінців обкладе матючинням((

пс. Виглядає що і те бруднороте——теж наодинці і теж без Свята(
В іншому випадку такі люди викликали б  жаль(
Але у випадку цього злигання——
Нічого крім огиди(

Ясно—зрозуміло)——
Типово кацапський підхід)—— все одно з кацапами святкувати——то хоч украінців обкладе матючинням((

Нічого крім огиди(
ти не примазуй себе до українців, бо всі українці зараз в Україні. і тільки німецьке гівно десь там вилизує сраки туркам.

Пістець … псарня!

Показати зображення...
СікГєй, а чого такий неякісний посуд? Наче якийсь паралітік або паркінсончік розмальовував? Рисунок не рівно покладений. Ти шо, уцінений 2 сорту посуд купував? Зелений обідок взагалі не співпадає із краєм посуду.

Ну, люди після 18 банок ікги ледве нашкгебли ггошей на одну банку маслин.

Подача, диви яка подача  :laugh:

Ясно—зрозуміло)——

Нічого крім огиди(

І ти з нами З- па  :laugh:

Сікгєй, покажи отой тазок із олівьє перевернутим уверх дном - фотни його зверху.  Я тобі одразу скажу, емальований тазок то чи салатник.

А в чому мистецтво вареників?

А в чому мистецтво вареників?

Тесто и начинка, а дальше импровизация. Блюдо  пришло из Китая. Производные - манты, пельмени, хинкали и пр.  Получило всемирное распространение и признание высших кулинаров.
Какое признание получил чернослив в сперме по Черновицки?

Как в хлеву! Почистить рыбу и нарезать слайсами можно было? Глупая псарня!

давайте я вам для срачу наш сімейний стіл на Різдво підкину ? якщо кажете так : даю фотки.  :-)o кажіть чи давати.  :shuffle:

шкіру з риби не зняв? ай ай ай... це дійсно по кацапськи

Христос народився. Славімо його !
у Львові.

Sandora Моршинська... ностальгія  :weep:

Sandora Моршинська... ностальгія  :weep:

вислати тобі ? :)

Сратись сьогодні не буду !
а завтра чекай :lol:

вислати тобі ? :)

дякую, треба подивитись в місцевому магазі спершу щоб не напрягати  :)

дякую, треба подивитись в місцевому магазі спершу щоб не напрягати  :)

:D  :-)o

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія