Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

за спостереженнями за пецю голосують або злодії, або лохи. в цікавій кумпанії опинився патріарх    ;o
Зуб даёшь?

   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

за спостереженнями за пецю голосують або злодії, або лохи. в цікавій кумпанії опинився патріарх    ;o
==========================
Тю-тю-тю...А ти за кого,скажи спочатку? Слабо? :fuck:
   
=============================
Все я бачив. Доречі це зовсім не ЗЕля пише. Там є кому писати, на нього працюють мабуть не один кацапцкий Науковий Інститут Агітації та пропаганди. Тут твої москалі дісно мають досягнення.
Шо, і хуйло - хуйло! Написали?
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Ты ж Юлёк,твою дивизию.. :laugh:
Донч, а шо особисто ти, поповзеш голосувати?
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Так если националисты Свободы, они ж социалисты. Нет рынка земли, нет НАТО, бла-блабла...
Та ще й прогресивний податок. Тому я не підтримаю Кошулінського,але нехай в Раді будуть. Я більше за Нацдружини. Я за правих... Нажаль ще більш праві С14 не балотуються. :D  X(  Тре давати дорогу молоді! (tu)  :D
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Разброд і шатаніє в одній голові:
Петя - шоколадний заяц,
А пеціне БПП - не патріоти! :weep:
   
примусити робити зміни
В нас багато кого треба копняками, та з розмаху.

5.27 Так, так. Всім треба в "тітрадку", в "тітрадку"
   
Донч, а шо особисто ти, поповзеш голосувати?

Каким образом

Для этого нужно 3 раза выехать?

А бабло на это и время откель у меня?
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Разброд і шатаніє в одній голові:
Петя - шоколадний заяц,
А пеціне БПП - не патріоти! :weep:
------------------------------------
Ніякого "шатанія"-це так і є. Просто я краще розбираюся у політичних процесах.
   
Переможе Пеця,тре буде у Верховну Раду проштовхувати патріотів,але не Пеціних,а справжніх-оце такий план
я теж так планую.
Прогаласував за Петра.
А на парламентських голосуватиму не за петрову команду (типу Солідарність чи що там вилізе), а за тих (за винятком прихильники певної політсили і ригів), хто
зможе добре і конструктивно штовхати і його, і парламент у правильну сторону.
Демократична Сокира.
   
------------------------------------
Ніякого "шатанія"-це так і є. Просто я краще розбираюся у політичних процесах.

може..тільки пріорітети в тебе викривлені
   
в "тітрадку"
Доречі, хоча Сірожа й записував (не знаю як інші), а проку ніякого. Рома їм усім ще у липні ці тезиси надиктовував.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Ніяких проміжних кандидатів-мені потрібно,щоб він вийшов у другий тур. Бо  ті,хто прохідні або реваншисти,як ЗЕля,або капітулянти як Юля. Переможе Пеця,тре буде у Верховну Раду проштовхувати патріотів,але не Пеціних,а справжніх-оце такий план.

 (tu)  [ua]
   
вольтер, ти маєш стяти з плакатом  - тільки за Петра і агітувати, агітувати..там же скрізь одні ватники
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

може..тільки пріорітети в тебе викривлені
===============================
Тут в мене лише один пріорітет: НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ! Це найперша та найважливіша умова. Все інше у робочому порядку.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

=========================
 НФ? Та я якось особливо там нікого не бачу. Аваков дуже стрьомний,ще невідомо куда поверне,бо в нього своя гра. Він для мене певна загадка, можливо тому,що він маневрує та ще сам не вирішив куди та за кого. Побачимо. Грося піде у "Солідарність",а Грося мені не подобається категорично. А хто там ще?  Особисто я підтримаю націоналістів. На противіс петрушкам. А ось на Прези-Пецю,бо інші-катастрофа. Хоча ціну Пеці я знаю як і усі. Но то таке. Тре його примусити робити зміни. Доречі таки де що суттєве він таки зробив.

Націоналісти - це ті ж самі совки, тільки з українською мовою та в вишиванках. Потрібна не націоналістична, а проєвропейська, євроатлантична та антиросійська політична сила.
   
Тільки Петро може знищити цю всю аваковську нечисть,яка хазяйнує на вулицях наших міст.Я бачив їх зблизька під час мітингу Пороха в Львові.Тупа маса зомбі,всі говорять російською.Дуже багато.Поліція турботливо охороняла їх,як колись при Гітлері.Грошей в них море,в Пузатій Хаті чек середній 500 гр вони купляли.Між іншим,їх банда скоро перейде на сторону Ордло,згадаєте мої слова.В них просто нема іншого виходу-Захід їх ненавидить,а рашка їх підтримує-нуся і шарій за них топлять
   
Націоналісти - це ті ж самі совки, тільки з українською мовою та в вишиванках. Потрібна не націоналістична, а проєвропейська, євроатлантична та антиросійська політична сила.

+++
   
наскрізь бачу
Кохвей свій таки попийте. Може й очі розкриються.
   
ФУП этого не забудет, Волтере
   
===============================
Тут в мене лише один пріорітет: НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ! Це найперша та найважливіша умова. Все інше у робочому порядку.
Молодець, правильно, я сама така але голосую за Гриця
   
Восени НФ тре буде допомогти.
да да...обязательно поддержи наркобарона авакяна,разгром волыни добычей яетаря,крышуемой ментами. Разгул преступности,цветные воровские банды кавказских республик кршуемые миграционной службой и проч художества авакяна
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Разброд і шатаніє в одній голові:
Петя - шоколадний заяц,
А пеціне БПП - не патріоти! :weep:

Ти б стільки бухав взагалі б на форумі не зміг писати.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

вольтер, ти маєш стяти з плакатом  - тільки за Петра і агітувати, агітувати..там же скрізь одні ватники
------------------------------------
Сьогодні це заборонено Законом. Але реалії такі,що всі ватники за прихильники певної політсили. Крім невеличкої частини донецьких на контрольованих теріторіях,які вперто за Бойка,бо він "свій"-донбасячий. Може пару відсотків гнідо Вікул набере з перепугу ну там у Кривому Розі. Але і ті у другому турі побіжуть за прихильники певної політсили. Я за прихильники певної політсили довго спостерігав,ще з листопада. У грудні взагалі побачив дуже добро організовану кампанію,яку у нас ніхто б не потягнув. Лише кацапи. Та й величезні гроші...Взагалі то ЗЕля це ,без сумніву,унікальний продукт гібрідної пропаганди Кремля, в певному сенсі це реальне нове наукове досягнення,до якого не були готові ні ми,ні Захід. Кацапи -лідери в сфері пропаганди та обдовбування манюпаса. Це ж диви яка тонка робота! Через шоу,через дуже хитро написані сценаріі та хвільми, поступово все звести лише до "хабарів". Захопили Крима- винуватаі українськи олігархи та хабарі, пішли на Донбасс, захопили частину- ну це ж Пеця та хабарі. Повбивали 13 000 наших- хто винен? Звісно Пеця,та хабарі. І таки цінності у багатьох у мізках змінилися. Винен не Х...йло,винен Пеця. І ось навіть тут (я не беру штатних ботів) у багатьох цінності спотворилися повністтю!
   
Ніяких проміжних кандидатів-мені потрібно,щоб він вийшов у другий тур. Бо  ті,хто прохідні або реваншисти,як ЗЕля,або капітулянти як Юля. Переможе Пеця,тре буде у Верховну Раду проштовхувати патріотів,але не Пеціних,а справжніх-оце такий план.


 :-B  [ua]
   
Цитата: ...[b
піду голосувати за Пецю[/b]...]

ІМХО...а як же впоратися з блювотним рефлекесом?... :S

...я розумію Ваши "многоходовочки"...але ж що робити з огидою?...До чого краще прислухатися : до гри розуму чи до стійкого почуття?...і як в цій ситуації не переграти себе самого?... :D
   
Ніяких проміжних кандидатів-мені потрібно,щоб він вийшов у другий тур. Бо  ті,хто прохідні або реваншисти,як ЗЕля,або капітулянти як Юля. Переможе Пеця,тре буде у Верховну Раду проштовхувати патріотів,але не Пеціних,а справжніх-оце такий план.

В 14-Ом я также делал. За Петра. А на парламентских за Самопомич. Правда Самопомич ничем себя особо не проявила за эти годы. Но сейчас собираюсь также. За БПП ни в коем случае голосовать на парламентских не буду.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

+++


Донч, ти навiть не уявляешь що ти кацапський щит
Якщоб ти (i iньшi мешканьцi окупованоi землi) виїхав з вiдти ( в Україну чи Россiю)
ВСУ звiльнилаб тi землi за декiлька днiв
Все що вiд тебе потрiбно (навiдь не стояти з пiсюльками “Геть ОРДЛО”)
а просто, пiдняти сраку та виїхати


   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Донч, ти навiть не уявляешь що ти кацапський щит
Якщоб ти (i iньшi мешканьцi окупованоi землi) виїхав з вiдти ( в Україну чи Россiю)
ВСУ звiльнилаб тi землi за декiлька днiв
Все що вiд тебе потрiбно (навiдь не стояти з пiсюльками “Геть ОРДЛО”)
а просто, пiдняти сраку та виїхати
Утопія - всі не виїдуть ніколи, хоч 2 скажені баби залишаться - і вже " мирне насєлєніє", яке не можна вбивати.
Гібрид.війна.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Утопія - всі не виїдуть ніколи, хоч 2 скажені баби залишаться - і вже " мирне насєлєніє", яке не можна вбивати.
Гібрид.війна.

ага
то Донч там сидить щоб 2 скажені баби неповбивали ?


   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

ага
то Донч там сидить щоб 2 скажені баби неповбивали ?
Зрештою, сидіння саме Донча нічого не вирішує, бо Украіна і не закликала до того, щоб евакуювати населення і не збирається в наступ!( на жаль)
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Зрештою, сидіння саме Донча нічого не вирішує, бо Украіна і не закликала до того, щоб евакуювати населення і не збирається в наступ!( на жаль)

на щастя
бо тоб була вiйна з кацапiей
вибач Донч
то я фуйню напiсяв
 :shuffle:

   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

------------------------------------
Сьогодні це заборонено Законом. Але реалії такі,що всі ватники за прихильники певної політсили. Крім невеличкої частини донецьких на контрольованих теріторіях,які вперто за Бойка,бо він "свій"-донбасячий. Може пару відсотків гнідо Вікул набере з перепугу ну там у Кривому Розі. Але і ті у другому турі побіжуть за прихильники певної політсили. Я за прихильники певної політсили довго спостерігав,ще з листопада. У грудні взагалі побачив дуже добро організовану кампанію,яку у нас ніхто б не потягнув. Лише кацапи. Та й величезні гроші...Взагалі то ЗЕля це ,без сумніву,унікальний продукт гібрідної пропаганди Кремля, в певному сенсі це реальне нове наукове досягнення,до якого не були готові ні ми,ні Захід. Кацапи -лідери в сфері пропаганди та обдовбування манюпаса. Це ж диви яка тонка робота! Через шоу,через дуже хитро написані сценаріі та хвільми, поступово все звести лише до "хабарів". Захопили Крима- винуватаі українськи олігархи та хабарі, пішли на Донбасс, захопили частину- ну це ж Пеця та хабарі. Повбивали 13 000 наших- хто винен? Звісно Пеця,та хабарі. І таки цінності у багатьох у мізках змінилися. Винен не Х...йло,винен Пеця. І ось навіть тут (я не беру штатних ботів) у багатьох цінності спотворилися повністтю!

Зеля це продукт Банкової. Знайшли тупуватого актора, який не може висловлювати свої думки, та стали накручувати йому рейтинг. Щоб такі маньюпаси в це повірили, що Зебл прохідний. Спочатку був Бойко, але він трохи розумніший і на роль ляльки для биття не згодився. А зебл підійшов якнакраще, щоб досвідченний в маніпуляціях Підр просто розкатав під ноль в другому турі цю ляльку-лякалку.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Зуб даёшь?

Показати зображення...
У прихильники певної політсили сегодня плохой день:

Сотрудники Нацполиции задержали иностранца со 100 кг контрабандного героина на 8 млн долларов, - Аброськин. ФОТОрепортаж
Правоохранители задержали гражданина Молдовы с двумя паспортами. Во время обыска его автомобиля в специально сделанных тайниках было изъято 100 кг героина на 8 млн долларов.

"Сегодня ночью работники Департамента противодействия наркопреступности самостоятельно на территории Киева и Киевской области провели специальные мероприятия, в ходе которых был задержан гражданин Молдовы с двумя паспортами. Во время обыска его автомобиля в специально сделанных тайниках были изъяты пакеты с порошком белого цвета.

Согласно проведенному экспресс-анализу - это героин, общим весом 100 кг", - написал он.
   
   
Зеля це продукт Банкової. Знайшли тупуватого актора, який не може висловлювати свої думки, та стали накручувати йому рейтинг. Щоб такі маньюпаси в це повірили, що Зебл прохідний. Спочатку був Бойко, але він трохи розумніший і на роль ляльки для биття не згодився. А зебл підійшов якнакраще, щоб досвідченний в маніпуляціях Підр просто розкатав під ноль в другому турі цю ляльку-лякалку.
От буде прикол коли цей продукт банкової виграє вибори і стане президентом.
Ще побачимо як щури почнуть розбігаться, а Вольтер позичатиме у сірка очі.
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Я никогда не смогу понять Вольку..
Начиная с 14 орёт, что влада нищить патриотов,  коюлянет Супруниху,  предлагает расстрелять бриллиантовых прокуроров и тут же голосует за Петю..

Ну не идиот!?)
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Був час - сильно тривожно мені було за патриція. В окремих питаннях - ледве стримувався, щоб сказати чогось надто нешанобливого.
Сьогодні  бачу - стара гвардія тримає реноме.
Респект, пане Вольтер! :-B
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Був час - сильно тривожно мені було за патриція. В окремих питаннях - ледве стримувався, щоб сказати чогось надто нешанобливого.
Сьогодні  бачу - стара гвардія тримає реноме.
Респект, пане Вольтер! :-B

Реноме старой гвардии ФУПа - совершать нелогичные поступки и постоянно выбирать не тех?))
   
Re: Зараз доп'ю кохвій та піду голосувати за Пецю.

Я никогда не смогу понять Вольку..
Начиная с 14 орёт, что влада нищить патриотов,  коюлянет Супруниху,  предлагает расстрелять бриллиантовых прокуроров и тут же голосует за Петю..

Ну не идиот!?)

їх інтелігєнт кумир сказав.. що не можна проти нутра украінця який хоче красти йти... тому голосувати за мародера це для них нормальна справа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія