Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Работающих зеб...простите, избирателей зелени ждёт нифиговое покращення

    :facepalm: 
   Я почекаю, поки Ви будете винаходити велосипед.
   У сенсі, що бізнес це не тільки отримання прибутку.
   Багато Ви з кріпаками заробите.

  Ваші уявлення про суспільство, де робітник забезпечує усе(інфраструктуру, побут, дозвіл, розвиток) свідчать виключно про те, що Ви не розумієте як НАСПРАВДІ розподіляється суспільний прибуток.

  Хоча стратегема "набізнесував і втік" в Україні таки популярна.

Прими утренние таблетки, и найди где я писал про то, что ты нафантазировал в утреннем бреду... :facepalm:
   
А ответственную, но слегка залетевшую пошлёт?  Там знаешь ли уже такое, то опоздала, то УЗИ, то анализы, то тошнит, то пришла но наблевала на работодателя из за токсикоза.. А там родит так ваще писец, прощай работа.. Короче сплошные убытки.. Думаю надо гнать страной метлой, не?

Это все на усмотрение работодателя, и никто не вправе ему указывать как поступить.
   
То есть заболел, уволили, выкинули и больничные тю-тю? Платите взносы?
   
Ты дурак, клоун и демагог...
Никакой работодатель не пошлет ответственного и профессионального работника, даже если у него вообще не стоит потому. что знает что другого такого найти сложно, а пошлет того, кто не справляется с работой...

PS: если тебе не нравится, что тебя называют клоуном и демагогом - не пиши х-ни...
Так то нормальный работодатель, а если такой как ты?  B-)
   
Так то нормальный работодатель, а если такой как ты?  B-)

А не нормальные постепенно отомрут... и это тоже правильно...
   
Мдаааа.... давно вже бізнес не турбує проблема звільнення. При офіційній виплаті зарплати сума винагороди розбивається на дві частини: перша, власне заробітна плата 1-2 мінімальні зарплати, друга частина, мотиваційна - щомісячна премія. Так от коли хочуть позбавитись працівника - просто зменшують мотивацію. І всьо...
Тобто якщо в тебе винагорода за місяць 25 тисяч гривень, з яких 4,5 тисяч то зарплата а все інше премія, то ти максимум місяць без премії протримаєшся і напишеш заяву сам.
Стосовно декретниць... на декретне місце можна взяти працівника, це буде строковий трудовий договір, який обмежується виходом декретниці.

Так само є строкові трудові договори, які обмежуються певними строками. Що заважає укладати такі трудові договори нинішнім бізнесменам? Скупість, яка полягає в економії на наймі професійного кадровика. А тоді - ми не можемо нікого звільнити... звісно ж не можете, бо економите не там де треба.....
   
Прими утренние таблетки, и найди где я писал про то, что ты нафантазировал в утреннем бреду... :facepalm:

Придет и очередь Украины... чем больше активного и трудоспособного населения будет отказываться работать за подачки, тем быстрее это случится...

  Ще на один крок вперед подумати - то для Вас вже занадто?

  Отак мільйони від мудрагелів-бізнесовців у Польщу і тікають.

  Світло у Борисполі хто вимикатиме?
 
 
 
   
Мдаааа.... давно вже бізнес не турбує проблема звільнення. При офіційній виплаті зарплати сума винагороди розбивається на дві частини: перша, власне заробітна плата 1-2 мінімальні зарплати, друга частина, мотиваційна - щомісячна премія. Так от коли хочуть позбавитись працівника - просто зменшують мотивацію. І всьо...
Тобто якщо в тебе винагорода за місяць 25 тисяч гривень, з яких 4,5 тисяч то зарплата а все інше премія, то ти максимум місяць без премії протримаєшся і напишеш заяву сам.
Стосовно декретниць... на декретне місце можна взяти працівника, це буде строковий трудовий договір, який обмежується виходом декретниці.

Так само є строкові трудові договори, які обмежуються певними строками. Що заважає укладати такі трудові договори нинішнім бізнесменам? Скупість, яка полягає в економії на наймі професійного кадровика. А тоді - ми не можемо нікого звільнити... звісно ж не можете, бо економите не там де треба.....

Нафиг работодателю дополнительный геморрой, и расходы на професийного кадровика, который будет выписывать доганы и выдумывать  как хитро составить договор. чтоб потом избавиться от счастья, которое повесили себе на шею?... совок закончился.
   
Это все на усмотрение работодателя, и никто не вправе ему указывать как поступить.


100%.Люди сидят по 3 года в декрете в гос.конторах и это нонсенс.Даже в богатых странах нету такого бреда.Самое смешное что одни и те же люди в одних темах воют про давление на бизнес,который еле еле сводит концы с концами,а с другой стороны защищают совковый социал,который во многих моментах доходит до маразма.
   
О, нарешті прихильники совка себе почали проявляти.
А як дисали про любов до капіталізму, пір*я піднімали що такі як я совки.
От нарешті нормальні зміни, усілякі лгбтшніки припинять їбсти мені мізки.
З фуя я повинен оплачувати чиїсь зальоти, для цього є чоловік, або той
хто несвоєчасно встромив або висунув.
Хотіли капіталізма, хотіли Європи, совок був поганий? Отримайте і розпишіться.
А тепер створюйте профспілки і починайте боротьбу за вагітні чихі і незрозумілі
пуки. Я наприклад у відпустці не був вже 6 років і нічого живий. На лікарняному
вже років 15 не був. Бережіть себе і своє, ви ж тут кожний другий ЗОЖникм і
дупокачателі, отже хворіти не повинні, в здоровому тілі здоровий дух :idea:  :rotate:
   
Нафиг работодателю дополнительный геморрой, и расходы на професийного кадровика, который будет выписывать доганы и выдумывать  как хитро составить договор. чтоб потом избавиться от счастья, которое повесили себе на шею?... совок закончился.

НАФІГ нормальному працівнику, йти працювати до упиря, який забажає звільнити працівника лише тому, що він на упиря не так глянув зранку? не допускаєте такої ситуації?

А я от знаю безліч таких варіантів, коли реальних претензій не має, а є банальне "ти мені не подобаєшся"....і все
   
  Ще на один крок вперед подумати - то для Вас вже занадто?

  Отак мільйони від мудрагелів-бізнесовців у Польщу і тікають.

  Світло у Борисполі хто вимикатиме?
 
 

Так вот на шаг вперед: Чем больше убежит в Польшу, тем быстрее закончатся мудрагелы-бизнесовци...


Думаешь за границей все работодатели альтруисты и готовы платить высокие зарплаты, использовать современные технологии, оборудование и методы управления исключительно из высоких моральных порывов?

Просто внешние условия не позволят им выжить без всего этого...
И у Украины нет другого пути... или она играет по одним правилам с цивилизованным миром, и становится цивилизованной, или пытается проскочить миж крапельок. и продолжает оставаться банановой республикой - поставщиком сырья и дешевой рабсилы в цивилизованный мир...
   
Цей кодекс - відрижка совка
   
А точно в даже не вымирающем а выздыхающем государстве где скоро тупо физически не будет кому содержать пенсов надо начинать ришучи реформы с небольшого геноцида залетевших и заболевших РАБОТАЮЩИХ?  Это таких реформ "вам блт не хватало?" так так бы и сказали  :weep:

 :laugh:  (tu)
   
100%.Люди сидят по 3 года в декрете в гос.конторах и это нонсенс.Даже в богатых странах нету такого бреда.Самое смешное что одни и те же люди в одних темах воют про давление на бизнес,который еле еле сводит концы с концами,а с другой стороны защищают совковый социал,который во многих моментах доходит до маразма.

 (tu)
Потому, что тут кроме штабных ботов, в основном сидит офисный планктон госучреждений (90% из которых нужно вообще ликвидировать, и никто не заметит), которые привыкли получать жалование и всякие плюшки за факт записи в трудовой книжке, и никто их не имеет права уволить... :facepalm:
   
О, нарешті прихильники совка себе почали проявляти.
А як дисали про любов до капіталізму, пір*я піднімали що такі як я совки.
От нарешті нормальні зміни, усілякі лгбтшніки припинять їбсти мені мізки.
З фуя я повинен оплачувати чиїсь зальоти, для цього є чоловік, або той
хто несвоєчасно встромив або висунув.
Хотіли капіталізма, хотіли Європи, совок був поганий? Отримайте і розпишіться.
А тепер створюйте профспілки і починайте боротьбу за вагітні чихі і незрозумілі
пуки. Я наприклад у відпустці не був вже 6 років і нічого живий. На лікарняному
вже років 15 не був. Бережіть себе і своє, ви ж тут кожний другий ЗОЖникм і
дупокачателі, отже хворіти не повинні, в здоровому тілі здоровий дух :idea:  :rotate:

 (tu)
   
Ми в ОП повністю підтримуємо дойку манюпаса. А що ви нам тепер зробите(бєбєбє© новий міністр)
   
Я наприклад у відпустці не був вже 6 років і нічого живий. На лікарняному
вже років 15 не був.
И шо теперь? Если ты ласты склеишь на работе, то это надо в КЗОТе прописать, мол если не склеил ласты - без объяснения причин нах.  B-)
   
Так вот на шаг вперед: Чем больше убежит в Польшу, тем быстрее закончатся мудрагелы-бизнесовци...

  Була така гра "Государство" наприкінці 80х.
  Різні моделі пропонувалися, як привести народ до добробуту.
  Точилися гарячі суперечки.
  Перемогла російська - виморити 90 відсотків, у всіх інших щастя зашкалює.
  Ви, вочевидь, їх ідейний нащадок.

 
   
И шо теперь? Если ты ласты склеишь на работе, то это надо в КЗОТе прописать, мол если не склеил ласты - без объяснения причин нах.  B-)

Не, если ты ласты склеишь по пути с работы, то я тебе пожизненное жалование должен платить.
   
И шо теперь? Если ты ласты склеишь на работе, то это надо в КЗОТе прописать, мол если не склеил ласты - без объяснения причин нах.  B-)

Если не нравится работа, или условия работы - ищи лучше... если считаешь, что работодатель нарушает закон и права работников, объединяйтесь в профсоюзы и защищайте свои права... только таким образом ты улучшишь свое положение, и заставишь работодателя задуматься...


   
Не, если ты ласты склеишь по пути с работы, то я тебе пожизненное жалование должен платить.
Причём тут КЗОТ?  B-)
   
защищайте свои права...
А где ж эти права прописаны?  B-)
   
Хочу нагадати що ці соціальні виплати ввели в Німеччині Капіталісти які були перед Адольфом.

Аргументація чого так від тоді не змінилась ... :facepalm1:

Тут є питання про лікарняний тільки, якщо є справа про корупцію або крадіжку, тут треба подумати як це організувати.

   
Причём тут КЗОТ?  B-)

Слухай, розбирайся із своїми тарганами власноруч. В новому кзоті про ласти нічого не написано.
А з нах, якщо не подобається обличчя чи манера розмови я згоден. От тебе після таких запитань
я б вже точно нах.
   
А где ж эти права прописаны?  B-)

В законах.
   
В трудовом договоре...
   
НАФІГ нормальному працівнику, йти працювати до упиря, який забажає звільнити працівника лише тому, що він на упиря не так глянув зранку? не допускаєте такої ситуації?

А я от знаю безліч таких варіантів, коли реальних претензій не має, а є банальне "ти мені не подобаєшся"....і все

Нормальный работник это так же субъективно как и "ты мне не нравишься".Есть полно тупых,медленных дебилов,которые считают себя нормальными работниками и когда их собираются уволить они находят миллион оправданий,но никогда не видят проблемы в себе.
   
Нормальный работник это так же субъективно как и "ты мне не нравишься".Есть полно тупых,медленных дебилов,которые считают себя нормальными работниками и когда их собираются уволить они находят миллион оправданий,но никогда не видят проблемы в себе.

 (tu)
   
А где ж эти права прописаны?  B-)

Перепрошую, ви хлопчик чи дівчинка?
От хто служив в арміі знає - командир завжди правий.
От тепер, якщо приймуть, так буде і в цивільному житті.
В нас війна чи як?
   
А где ж эти права прописаны?  B-)
Це філософська стратегія влади. Вибудувати рай для великого бізнесу, нове СРСР. В якому немає дрібних ЧПЕНів, вони тільки заважають, хитрожопі і некеровані, а працівники повинні відпрацьовувати трудодні поки не здохнуть, захворіють чи завагітніють. Працівник зламався, давайте нового.
Ну, це не саме страшне що відбувається зараз у нашій державі, переживемо.
   
Слухай, розбирайся із своїми тарганами власноруч. В новому кзоті про ласти нічого не написано.
А з нах, якщо не подобається обличчя чи манера розмови я згоден. От тебе після таких запитань
я б вже точно нах.
Плць, оно ж даже не врубилось шо КЗОТ и закон про охрану труда - разные вещи. Оно меня б выгнало за такие вопросы. И эти дебилы лезут менять законы.  B-)
   
В законах.
В каких?  B-)
   
Плць, оно ж даже не врубилось шо КЗОТ и закон про охрану труда - разные вещи. Оно меня б выгнало за такие вопросы. И эти дебилы лезут менять законы.  B-)

Тепер точно вигнав би :lol:
І йди жалійся в спортлото.
Саме написало якусь маячню про кзот і ласти, саме відповіло, саме обурилось.
Нах з пляжу, ще якесь недолуге мене з ранку дебілом не обзивало :K

Останнє редагування: 9 жовтня 2019 10:34:49 від б_а_р_с
   
В каких?  B-)
Теорія природного права.
   
Согласен  :friends: просто работать прихильники певної політсили, заболел, залетела - на помойку и нового прихильники певної політсили на это место, супер  (tu)

Ти або довбойоб або чинуша.

Ніхто по тому кодексу не працює саме через й-й совдеп.

Його ще більше треба порізати, дозволивши роботодавцю з працівником укладати контракт, а скільки в них буде годин та відпусток - державу не має єбсти, адже це приватна угода.

І єссно контракт порушувати неможна, але якщо він місячний/річний і т.п. то роботодавець може його не продовжувати хоч з вагітною/інвалідом/атошником/чорнобильцем і т.д. БО ЦЕ КОНТРАКТ З ... ДО ..
   
ТС схоже чиновницька вша або мусор і його це обмежить...
   
Вітаю мамашок  (tu)  які поголовно за мир
   
В каких?  B-)

Требуй у работодателя заключения трудового договора, и все там прописывайте... так во всем мире... если не будешь требовать. никто сам тебя не осчастливит... если все начнут требовать, никуда работодатели не денутся... под лежачий камень вода не течет...
   
только так можно что-то менять - конкретными действиями, а не лозунгами и философскими опусами на тему морали...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія