Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Занимательная Криптоматематика)) Делюсь недополученной Прибылью))

Нове відео на каналі))
Підписуємося—коментуємо))


Можна в коментах( краще під відео) розводити срачик——як ви полюбляєте))

   
Кріпто-Сірьога руліт!  X(
   
Мій друг написав——" сумне відео"))
пс. А вам не сумно що Грощі пройшли поруч?)))
   
Мій друг написав——" сумне відео"))
пс. А вам не сумно що Грощі пройшли поруч?)))
Гроші поруч проходять постійно. Ти не купив акції Тесла/Еппл/Мікрософт десять/дев'ять/півроку назад. А вчора ти не купив якоїсь ібали яка сьогодні стала коштувати в два рази дорожче. Ба більше - ти тільки що не купив лотерейний білет, який виграє на цьому тижні (чи як часто лотереї розігруються, їх, не грав ніколи).
Тре сідати, сумувати та співати сумних пісень.
   
Гроші поруч проходять постійно. Ти не купив акції Тесла/Еппл/Мікрософт десять/дев'ять/півроку назад. А вчора ти не купив якоїсь ібали яка сьогодні стала коштувати в два рази дорожче. Ба більше - ти тільки що не купив лотерейний білет, який виграє на цьому тижні (чи як часто лотереї розігруються, їх, не грав ніколи).
Тре сідати, сумувати та співати сумних пісень.

Ні.
Треба робити висновки))
Скорш за все ця ж історія повториться через рік——два.
Приблизно в таких самих розмірах))
І хто зробить висновки зараз—— не буде сумувати потім)))
   
Люди, агов)))
Де моі хейтери поділись?))
Чекаю—чекаю((——коменти самі себе не напишуть)))
   
Пічалька))
( журбинка украінською?))
Турчинофф хворіє((—— і немає кому критикнути))
   
Та похуй ты всем хватит уже засерать своим унылым калом страницу сходи лучше к логопеду
   
Та (x) ты всем хватит уже засерать своим унылым калом страницу сходи лучше к логопеду

А кто—то воспользуется инфой из этого( или другого такого же видео)—— и через несколько лет радикально изменит свою жизнь)))
А кто—то——— опять упустит свой Шанс))
   
Майнеры уже расходуют столько, сколько Аргентина.
Постепенно перерабатываем океаны в кц.....
   
Майнеры уже расходуют столько, сколько Аргентина.
Постепенно перерабатываем океаны в кц.....

Топовые монетки переходят на "пруф оф стейк"—— уходят от майнинга.
   
Ні.
Треба робити висновки))
Скорш за все ця ж історія повториться через рік——два.
Приблизно в таких самих розмірах))
І хто зробить висновки зараз—— не буде сумувати потім)))
Вот на этом и кидают. Если что-то уже повторялось раза 2, а тем более 3, значит, следующий раз сделают наоборот.
   
Та (x) ты всем хватит уже засерать своим унылым калом страницу сходи лучше к логопеду
:laugh:

да ладно тебе
   
Серега. Ты прямой пример данинга крюгера. Нечто попробовал и давай народ учить как надо. Когда рынок растет, очень легко зарабатывать. Когда волна меняется, все эти новоиспеченные "ыксперды" тише воды и ниже травы. Бо просрали в лучшем случае свое, в худшем  инвесторские средства. Поэтому харе строить из себя специалиста. Ты им не являешься.
   
Серега. Ты прямой пример данинга крюгера. Нечто попробовал и давай народ учить как надо. Когда рынок растет, очень легко зарабатывать. Когда волна меняется, все эти новоиспеченные "ыксперды" тише воды и ниже травы. Бо просрали в лучшем случае свое, в худшем  инвесторские средства. Поэтому харе строить из себя специалиста. Ты им не являешься.

Так я нигде и не писал что я ыкспэрд))
Я точно так же как и многие другие не воспользовался этим Шансом((
Теперь попытаюсь воспользоваться следующим))
Та даже до конца этого года там уже будет несколько иксов))
пс. А мне на первом этапе хватит и двух иксов пока))——
Куплю еще одну квартирку))——
Теперь уже на Северном Кипре))
   
Серега. Ты прямой пример данинга крюгера. Нечто попробовал и давай народ учить как надо. Когда рынок растет, очень легко зарабатывать. Когда волна меняется, все эти новоиспеченные "ыксперды" тише воды и ниже травы. Бо просрали в лучшем случае свое, в худшем  инвесторские средства. Поэтому харе строить из себя специалиста. Ты им не являешься.

У мене є гілка профільна але я такою хуйнею як серьога не займався ні разу ні на ростах ні на падіннях. . Це вже якесь лудоманство повірити що ти великий експерт після росту ринку.

І я на зрозумів чому серьога не зробив огляд наприклад 2018 року по вкладам кожний місяць і за 2019? Він схоже навіть не допускає можливості повторення такого. Саме таких тільки і лікує мегакоррекція

Останнє редагування: 21 березня 2021 08:09:00 від Ukraine
   
У мене є гілка профільна але я такою хуйнею як серьога не займався ні разу ні на ростах ні на падіннях. . Це вже якесь лудоманство повірити що ти великий експерт після росту ринку.

І я на зрозумів чому серьога не зробив огляд наприклад 2018 року по вкладам кожний місяць і за 2019? Він схоже навіть не допускає можливості такої

По перше ніде я себе не видаю за "іксперда"))
По друге——звичайно знімлю і інше відео——про 2018—2019))

пс. Я в 2018—2019 не так слідкував за курсами))—— я тоді більше майнив))
ппс. І я не зрозумів де я "займаюсь незрозуміло чим"))——
Інвестую потрошки бабло))
   
это какой-то крипто-пипец. Похоже, что иксперд считал доход на калькуляторе  :facepalm1:
Эксель, осваивай, крипто-трейдер и прибыль попрет стремительным домкратом
   
Я кацапські висери не слухаю..
   
По перше ніде я себе не видаю за "іксперда"))
По друге——звичайно знімлю і інше відео——про 2018—2019))

пс. Я в 2018—2019 не так слідкував за курсами))—— я тоді більше майнив))
ппс. І я не зрозумів де я "займаюсь незрозуміло чим"))——
Інвестую потрошки бабло))

На хайпі останнього року закликаєш вкладатись
От якби така гілка рік тому була коли дно було крипторинку
Але ти тоді навіть не думав що буде такий ріст. А зараз вже експертом  став. Чи ти не розумієш що твої слова як до кінця року ще точно  'все подорожчає' можуть зіграти проти тебе?
   
Криптовалюта - це 100% гарантований спосіб не платити податки і тому має бути заборонена
   
На хайпі останнього року закликаєш вкладатись
От якби така гілка рік тому була коли дно було крипторинку
Але ти тоді навіть не думав що буде такий ріст. А зараз вже експертом  став. Чи ти не розумієш що твої слова як до кінця року ще точно  'все подорожчає' можуть зіграти проти тебе?

Та я навіть не "закликаю вкладатися"))
Я в першу чергу себе описую——свій досвід))
І він до речі не самий райдужний))
А так—то——— кожний на свій страх і ризик вкладається))( або не вкладається))
   
Криптовалюта - це 100% гарантований спосіб не платити податки і тому має бути заборонена


Важко тобі мабуть живеться заборонітєль ?
Я б тобі усе заборонив і податки ще б підняв
Заборонити ти можеш тільки вдома своїй собаці сцяти на кухні
   
Криптовалюта - це 100% гарантований спосіб не платити податки і тому має бути заборонена


Цікава думка))
У мене абсолютно протилежний підхід до цього))
В сенсі—— ідіть в одне місце з вашими "податками")))
пс. І не треба мені за пенсію писати))——
Ніколи на неі не розраховував і не збираюсь))
   
Криптовалюта - це 100% гарантований спосіб не платити податки і тому має бути заборонена

ти офшорки для початку заборони  :laugh:
   
Сірожа купить дружіне сапагі. Він не халявщік, він партнер. 
Йопвашумедь, ніколи піраміди не знікнуть.
   
Сірожа купить дружіне сапагі. Він не халявщік, він партнер. 
Йопвашумедь, ніколи піраміди не знікнуть.

Сірожа вже заробив на "піраміді" декілька десятків штук баксу))
І планує заробити в рази більше))
Сміється той хто сміється голосніше за всіх)))
   
Сірожа вже заробив на "піраміді" декілька десятків штук баксу))
І планує заробити в рази більше))
Сміється той хто сміється голосніше за всіх)))
удачі Сіроже в подальшому.
   
Топікстартер, закінчуй із Zettelwirtschaft*. Якщо не товаришуєш із Excel та OneNote, то позич в когось хоча б зошит у форматі А4 (Collegeblock) та веди журнал, занотовуючи у т.ч. такі розрахунки на серветці. За 10 років буде тобі та нащадкам цікаво пролистати.

Цитата з Вікіпєдії:
* -- als Zettelwirtschaft bezeichnet man die Unordnung aus vielen Zetteln und losen Papieren. Sie entsteht durch das unstrukturierte Aufschreiben und ineffiziente Lagern von Notizen. Um Zettelwirtschaft zu vermeiden, werden Sichtbücher, Pultordner, Zettel- und Karteikästen zum effizienten Lagern von Notizen verwendet.

Переклад: Безлад на багатьох папірцях та окремих паперах називається папірцевим господарством. Це виникає внаслідок неструктурованого запису та неефективного зберігання нотаток. Щоб уникнути безладу на папері, для ефективного зберігання нотаток використовуються демонстраційні книги, файли на столі, картонні коробки та картотеки.
   
сірога скілтки підписаних? до турча далеко ?
   
Топікстартер, закінчуй із Zettelwirtschaft*. Якщо не товаришуєш із Excel та OneNote, то позич в когось хоча б зошит у форматі А4 (Collegeblock) та веди журнал, занотовуючи у т.ч. такі розрахунки на серветці. За 10 років буде тобі та нащадкам цікаво пролистати.

Цитата з Вікіпєдії:
* -- als Zettelwirtschaft bezeichnet man die Unordnung aus vielen Zetteln und losen Papieren. Sie entsteht durch das unstrukturierte Aufschreiben und ineffiziente Lagern von Notizen. Um Zettelwirtschaft zu vermeiden, werden Sichtbücher, Pultordner, Zettel- und Karteikästen zum effizienten Lagern von Notizen verwendet.

Переклад: Безлад на багатьох папірцях та окремих паперах називається папірцевим господарством. Це виникає внаслідок неструктурованого запису та неефективного зберігання нотаток. Щоб уникнути безладу на папері, для ефективного зберігання нотаток використовуються демонстраційні книги, файли на столі, картонні коробки та картотеки.

В мене завжди по життю була проблемка))——
Дівайси різні—— андроідні та апловські.
І дуже часто в них несумісність((
І я купу нервів потратив вже встановлюючи ті чи інші програмки і намагаючись іх всі поєднати.
От в принципі тому і не використовую той іксель чи ще шось інше(
Але спробую ще раз))
   
сірога скілтки підписаних? до турча далеко ?

Далеко))
Але прогрес є ))

пс. Цікаво що купка людей підписується з відосиками на каналі типу——" как заработать денег"))
   
Нове відео на каналі))
Підписуємося—коментуємо))


Можна в коментах( краще під відео) розводити срачик——як ви полюбляєте))

https://youtu.be/eOUjsK_95oU
они - срачики, а тебе подъем и продвижение рейтинга на ютубе и денежка на кошелек?
  :eyes:
   
они - срачики, а тебе подъем и продвижение рейтинга на ютубе и денежка на кошелек?
  :eyes:

Нет " денежки на кошелек")))
Да и откуда?))
А срачики—— это стиль общения ФУП)) фирменный))Органичный здесь))
   
Два момента))——
Первый——

Реально начал переживать за Турчиноффа))
Второй——

А го кто—то со мной в Пари?))——

Я считаю что до конца года как минимум ADA или BNB ( или даже оба) сделают как минимум 2 икса)))
Ставлю——
50 баксов))))
Ведь уже нормальная ставка?)))
   
Цікава думка))
У мене абсолютно протилежний підхід до цього))
В сенсі—— ідіть в одне місце з вашими "податками")))
пс. І не треба мені за пенсію писати))——
Ніколи на неі не розраховував і не збираюсь))

ти колись, до нас збирався....

https://www.skatteetaten.no/person/skatt/hjelp-til-riktig-skatt/aksjer-og-verdipapirer/om/virtuell-valuta/


Virtuell valuta (kryptovaluta)
Віртуальна валюта (криптовалюта)

Har du kjøpt, solgt, minet eller har verdiene dine plassert i virtuell valuta (kryptovaluta) som for eksempel bitcoin, må du rapportere det i skattemeldingen.
Якщо ви купували, продавали, видобували або розміщуєте свої цінності у віртуальній валюті (криптовалюті), такі як біткойн, ви повинні повідомити про це у податковій декларації.

Her får du vite hvordan du skal fastsette verdien, rapportere og dokumentere gevinst, tap, utbytte og formue.
тут ви дізнаєтесь, як визначити вартість, звітувати та документувати прибутки, збитки, дивіденди та активи.

Velcomen
Ласкаво просимо



   
Ця клептоматематіка зазвичай закінчуеться однаково: держава, де моі гроши?  Ви, піздюкі, не заборонили своечасно! Віддавайте мені гроши!!!!!
   
Ця клептоматематіка зазвичай закінчуеться однаково: держава, де моі гроши? Ви, піздюкі, не заборонили своечасно! Віддавайте мені гроши!!!!!

Держава Вам відповість:

ПОТОМ,
МОЖЕТ БЬІТЬ,
КОГДА НИБУДЬ.......


ЗА ОСТАВЛЕННЬІЕ ВЕСЧИ, БЄЗ ПРИСМОТРА - АДМІНІСТРАЦІЯ АТВЕТСТВЕННОСТИ НЕ НЕСЕТ
   
Ця клептоматематіка зазвичай закінчуеться однаково: держава, де моі гроши?  Ви, піздюкі, не заборонили своечасно! Віддавайте мені гроши!!!!!

Це у вас може так закінчується))
В нас нормально все закінчується))——

Ікси—— шлюхі—яхти і всьо такоє)))
   
ти колись, до нас збирався....

https://www.skatteetaten.no/person/skatt/hjelp-til-riktig-skatt/aksjer-og-verdipapirer/om/virtuell-valuta/


Virtuell valuta (kryptovaluta)
Віртуальна валюта (криптовалюта)
Har du kjøpt, solgt, minet eller har verdiene dine plassert i virtuell valuta (kryptovaluta) som for eksempel bitcoin, må du rapportere det i skattemeldingen.
Якщо ви купували, продавали, видобували або розміщуєте свої цінності у віртуальній валюті (криптовалюті), такі як біткойн, ви повинні повідомити про це у податковій декларації.
Her får du vite hvordan du skal fastsette verdien, rapportere og dokumentere gevinst, tap, utbytte og formue.
тут ви дізнаєтесь, як визначити вартість, звітувати та документувати прибутки, збитки, дивіденди та активи.

Velcomen
Ласкаво просимо

Ну цікаво звичайно як вони там все те рахувати збираються))
Думаю що не дорахуються))
пс. Та й взагалі——
Ось я мав акаунт на украінській біржі——
А доступ до нього повністю загубив—забув.
І тепер локті гризу——а згадати не можу(((
І як мені дістати ті моі 100 бітків звідти?))
Тай той компутер на якому бітки колись майнив——цигани вкрали колись(((
Сумно——але вже ніяк цьому не зарадити(((
А те що бабуся лишила в спадок налом 100 кілобаксів, а ще 100 родич позичив під розписку——— то чого вас це має грести?)))
Ну якось так((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія